Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
isetehtud kreem
 
n45 12. august 2015, kl 16.32
kas olete lisanud kreemile ka säilitusainet, nt sel juhul kui teha puhastuspiima kaeraekstakti baasil (kaer kiiresti rääsuv). kas hobipunktist olete säilitusainet ja emulgaatorit tellinud/kasutanud?
 
teemategijale 12. august 2015, kl 17.26
mis on kreemi isetegemise mõte? vist, et oleks puhas igasugusest mürkidest.
 
n45 13. august 2015, kl 08.49
on olemas säilitusaineid ja emulgaatoreid mis on vastuvõetavamd laialt levinud nö mürkidest. palun infot ainult neilt, kes on ise valmistanud kreeme/puhastuspiima jmt - st omavad reaalset kogemust, ei soovi hakata kaklema ja ennast õigustama ega ka õpetama vähese informatsiooniga isikuid.
 
mk 22. detsember 2015, kl 21.05
On kküll vana postitus, aga vastan siiski: säiltusainena võib kasutada E vitamiini. Paljudel looduslikel kreemidel ja ka toitudes see sees just säilitusainena.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!