Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
iHerb, minu kaheaastane kogemus ja sooduskood DZM663
 
saialill 28. jaanuar 2017, kl 01.48
Võtsin ka end paar aasat tagasi kokku ja tegin oma esimese tellimuse sealt (iHerb.com).
Põhiliselt ikka hindade pärast. Hoolides oma tervisest, on vaja aegajalt ikka lisaks võtta kasvõi d-vitamiini. Paki maksumuse kohta räägitakse ikka, et alla 22€ peab olema, no ma ei tea, vaatasin oma pakkide hinda, dets 2015 oli ühel hind koos saatekuluga 28.73€! ja tavaline on 24,25,26...€ Pole kunagi tolli maksnud!? Ma olen selleks muidugi alati valmis. Ostukorvi hinna sobitamine on paras mate, aga soovitan vabadel hetkedel iherbis ringi surfates tõsta silmajäävad tooted soovilehele (wish list), seal saab siis sorteerida hinna, kaalu ja brändi järgi ja saab paki hinna sobivaks kujundada.
Mida ma siis tellin? Kuna olen 40+ ja pole kirglik meikija, siis valdavalt toidulisandid. Soovitan d-vitamiini õlikapsleid (Healthy origins d3 5000iu 360tk maksab 9.08 praegu! Lapsele: now foods vedelat d3 õli, 1000iu tilgas, 30ml 6.44 praegu.) California gold LactoBif probiotics, seal on 8 liiki baktereid, 5 miljardit kapslis, 60 tk 8.60€ see on kaheks kuuks! Siis veel Biosil vedelik, 30 ml 24.20€, mul kodu juures apteegis on 35.95! Juuksur imestab ikka mu beebijuuste rohkuse üle. Igapäevase smuuti sisse kordamööda spirulia (healthy origins organic spirulina, 500mg,180tk 6.37€), klorella(jarrow formulas yaeyama chlorella, 100g 8.56€)või moringa pulbrit(MRM organic moringa powder 240g 7.73€). Pidevalt olen hädas aneemiaga, ka ferritiin väga madal, arst soovitas turul uut rohtu tecnofer, millel 14mg 30tbl maksab pea 20€! siit tellisin sama toimeainega, 36mg 90tbl 7.97 (now foods double strength iron) mõlemaid kolme kuu jagu. Suur lemmik on mul jojoba õli, tellin vaheldumisi desert essence 100% pure jojoba oil 118ml 8.26€ või now foods solutions certified organic jojoba oil 118ml 8.28€. Pole muret, et silmad vesistaksid silmakreemi pärast, või nahk saaks külma tuule käes kahjustada, see õli on imeline. Veel paljukiidetud seep Nubian hertage african black soap bar 114g 3.77€. Veel taimetoitlasest pereliikmele jarrow formulas methyl b12 1000mcg 100tbl 5.72€. Veel nutribiotic ascorbic acid 454g 17.17€, hea joogivee sisse lusikaotsaga segada. Armastan veel sidrunheina õli (now foods lemongrass 30ml 3.82€), segan seda jojoba õli sisse keha jaoks, super lõhn. Olen ostnud sipelgapuukoort (natures way pau d'arco) musta pähkli lehte (black walnut huls). Jne.
Praegu siin hindu vaadates on paljud langenud isegi! Ja kui olete kord paki tellinud saate meilile teateid uutest soodustustest. Igalt oma ostult saate 5% soodustust järgmise ostu sooritamiseks.
Ole julge, tee oma esimene ost, kasuta koodi DZM663 (see ei aegu), saad 5-10% alla. Teen lähipäevil jälle tellimuse, kuu lõpuni on soodustus 5%. Plaan võtta ginkolot ja punast päevakübart. Ja kindlasti vaata alati üle ka sellised alajaotused nagu specials, trials, clearance. Nendest leiad ekstra soodushindadega tooteid või millega hea ostukorvis vaba 1-2€ ära täita.
 
ss 29. jaanuar 2017, kl 15.18
Kui paki maksumus ilma saatekuluta jääb alla 22 euri, siis makse ei tule.
 
ka iherbaja 03. detsember 2017, kl 12.17
Ma olen tellinud üle 40€ pakke ja ikka pole tollimaksu peale tulnud kunagi. Ma väga ei muretseks seetõttu maksumuse pärast ja arvutamisega hulluks minna pole vaja. :)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!