Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Pihlaka kondiitri tooted
 
to ? 15. august 2011, kl 23.06
Mulle jällegi pole siiani ükski juustulaadne toode maitsenud, olen juustude osas üsna pirts niigi. Ja kui magusat süüa, siis ikka ju midagi head? Taimne nn vahukoor ei ole hea ja tõepoolest hamba all, vaat, et karjub :)
Ja asi ei ole ju selles, et vahel hamba alla satub, pea võimatu on leida ilma vahukooreasendaja või margariinita kondiitritooteid, nüüd ei ela enam Eestis ja õnneks on head kondiitritooted täitsa saadaval, Eestis viimati küll ei olnud, va mõni üksik toode. Minu meelest on see probleem, et toodetakse võimalikult odavalt kõikvõimalikke - laadseid tooteid, normaalsest toorainest tooted kipuvad ära kaduma ja kui mõni vahel jälle tootmisesse läheb, siis on äkki tegemist delikatessiga ja hind on ka muidugi vastav, see ei ole ju ainult tortide- kookide probleem, see on üldine trend. Eestis sain vahel tuttavatelt talunikelt seda päris õiget võid, lähedaseim Eestis saadaolev või on ilmselt prantsuse päritolu toodang, muidugi mitte kõik :)
 
? 16. august 2011, kl 10.04
to ?:
Tore, et oled leidnud endale elukoha, kus toit vastab Sinu maitsele ja pole probleeme, nagu Eestis.
Kuigi ma ka pidevalt mööda ilma ringi jõlgun, et ole veel sellist tunnet kogenud, et kusagil oleks parem. Jah, parimaid kooke ja hommikusaiakesi olen saanud tõesti Viini äärelinna perepoekestest, lausa suussulavad on grossantid just Lääne-Prantsusmaal jne. Aga parim söök on siiski eestipärane magus ahjukapsas, sinepine seapraad, koduses suitsuahjus tehtud sink, kartuli-kruubipuder, sült... ühesõnaga asjad, mida muljal eriti ei saa või mis mujal kohe kindlasti samamoodi ei maitse. Ja paljudes riikides on magusatoodang hullem kui meil, st Eestis.
 
pirtsutajatele 16. august 2011, kl 16.38
ma arvan, et sööge parem rohtu; ja talvel heina.
 
delhvi kana 16. august 2011, kl 20.48
parafraseerides Marxi (või oli see Engels, onu Lenin või veel keegi) - mis kuradi kooke te tahate? sööge leiba. kuigi see soovitus ei ole ka viimasel ajal enam suurem asi. Mustale leivale, mis vanasti oli täitsa söödav, ei julge enam võid peale määrima hakatagi, laguneb hambututele sobivateks pudemeteks. Kui siiski õnneks läheb ja nii ülbeks muutud, et paned leivakäärule ka viilu sinki, pead oma võileiba kahe käega hoidma, sest muidu murdub see selle tohutu koorma all lihtsalt pooleks.
 
Viimasest retkest 20. august 2011, kl 14.36
Vaatasin Selveris kõikide karbis olevate kookide koostist ning leidsin ainult 2 kooki, milles polnud hüdrogeenitud taimerasvu ning igasugu päris toiduainete laadseid koostisaineid. Päris kurb, mida inimesed omale sisse peavad ajama. Kõige isuäratavamad paistavad olema need vahukoore/kohupiima asendajad kookide sees. Torte ostan harva, seega nende kohta ei oska kommenteerida, aga üldjuhul ise kodus tehtud kooke ei anna suurema osa poe omadega võrreldagi.
 
Näh 20. august 2011, kl 14.55
No las söövad, milles probleem? Looduslik valik ju- lollimad on haiged ja hädised ja käivad siin tervisemure all vingumas :) Vitsutagu aga oma toiduasendajaid sisse, ärgu harigu ennast, püüdku imedieete pidada ja "tervislikuks" eluviisiks lahmaku sisse igasugu herbalaiffi ja muud säärast kraami. Kahju, et normaalsed inimesed kannatavad peavad ja poes valik niru on, aga mis teha, paksemat rahakotti omades ühtteist siiski leiab.
 
oeh 21. august 2011, kl 11.45
Võiks need tooted ,milles pole seda jura suure punase ristiga ära märgistada,et saaks mugavalt ja kiirelt ostud sooritada.Muidu tõesti läheb üüratu aeg pakenditelt koostise lugemisele.
 
minagi 21. august 2011, kl 20.53
Selveri letis neid e-sid kokku lugenud ja ära tüdinenud ja asja sinnapaika jätnud, aga see oli tõesti hea idee, et e-deta kookidel ja toidul oleks mingi märk peal, muidu annan üljuhul loobumisvõidu, lahkun ostuta ja teen jälle ise.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!