Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis on teie kõige inetum kehaosa?
 
siil 19. aprill 2009, kl 17.37
Kõht ja sangad. Pepu on ka olematu. Aga olen oma kehakuju vanaemalt pärinud ja midagi pole Teha. Vaikselt lepin endaga.
 
50-kymbine 19. aprill 2009, kl 18.27
jald, hambad, juuksed, kõrvad... muidu olen täitsa ok mutt veel.
 
õää 19. aprill 2009, kl 19.49
Reied on rasvased. Ilmselt on tselluliidised ka, aga ei paista, peki all peidab ennast rsk. Kõht on ka räigelt rasvane. Kuigi teen trenni iga päev paar tundi. A ju ma ei suuda piisavalt vähe süüa. Näole tuleb aegajalt mingi räige punnilaviin, allergia vms. Nina ei sobi ülejäänud näoga, liiga suur ja pikk. Huuli pole ollagi, kriipsud. Nõme eit olen ühesõnaga.
 
dhl 19. aprill 2009, kl 20.57
x jalad ja paksud sääred, ei saa kunagi seelikut kanda.
 
Ilus naine 19. aprill 2009, kl 21.08
Kõige koledam on mu helesinine nahk, aga see viga on solaariumiga parandatav. Selleks, et saada seda värvi nagu teised, peab 2x kuus solaariumis käima :D
 
.... 19. aprill 2009, kl 21.08
issand küll teid kes nii kõike arvate endast, ok kui mul halb tuju, arvan ka et paks ja miskit võiks olla teisiti. aga enamus aja olen endagi vägagi rahul ja ma tean et mind jumaldatakse, mul on seksikust, mõistust jms. olge enesekindlamad ja olge oma parema poolega rahul mitte nutta taga mis halvasti.
head õhtut!
 
ang 19. aprill 2009, kl 23.41
mul on kaks jalga ja kaks kätt, kõik jäsemed toimivad, silmad näevad... mingeid hulle arme ega deformatsioone pole, olen täitsa rahul ja tunnen end õnnega koos olevat. pole ei ideaalkasvu ega -kaalu, pole klassikalise iluduse profiili, aga pole tarvis ka. :)
 
asdf 20. aprill 2009, kl 00.23
Pubekaeast tulid meelde, suured puusad ja x jalad, kuigi siis oli ju arenemise aeg jne. :)

Praegu need mind aga ei sega või on siis proptsioonis. Aga rinnad on suured, muidu ilusad aga ilma rinnahoidajata omale ei meeldi. Ja kõrvad võiks kah kenamad olla. :P

Muud nagu suurt nagu polegi viga :D
 
jenna 20. aprill 2009, kl 09.08
olen õnnetu, et rinnad nii suured on:((((
Riideid on väga raske leida - pluusid kisuvad rinnust või lotendavad kõhust.
 
eva40 20. aprill 2009, kl 09.29
üldiselt olen rahul, aga nahk on kehv, kipub kuiv olema, tuleb kogu aeg kreemitada ja kõhul on rasedusarmid, nedega ei ole midagi ette ka võtta.
 
dora pühvli aasta kaksik 20. aprill 2009, kl 10.20
mul pole midagi ilusat ja veelgi jubedamad on mu teod
 
rehepapp 20. aprill 2009, kl 10.42
 
T 20. aprill 2009, kl 13.19
Mul on hambad-sellise koleda kollase tooniga.
 
Tiigrike 20. aprill 2009, kl 13.22
Kehakaal- 84 kg (pikkus 180)-no olen proovinud alla võtta, aga iseloom on tohutult nõrk, ma lihtsalt vaja iga õhtu midagi magusat. Kunagi kusjuures õnnestus allavõtmine, sain 90 kg 70 peale, aga njah...! Tänu sellele ka reied paksud, kõht, "sangad".
 
n38 20. aprill 2009, kl 14.23
Mul on lihtsam öelda, mis mul ilus on:rind, pepu, selg ja labakäed. Ülejäänud osad enda juures ei meeldi.
 
anny 20. aprill 2009, kl 14.32
rinnad mulle ei meeldi...nad on kuidagi sellised lahkuhoidvad, nagu ei saaks omavahel läbi ja nibud on ka sellised hästi suured ja tumedad.... õnneks saab peitepulgaga nibude tumedat osa väiksemaks teha.... muude kehaosadega olen rahul.
 
volüümikas graatsia 20. aprill 2009, kl 14.38
Täna on üldiselt hea tuju:)Niiet olen üdini kaunis ja lisaks ka sisemuselt...
 
naine47 20. aprill 2009, kl 16.22
Tuju muidu hea,aga suured veninud tissid.Nagu ütles üks mees,kes mu lähenemis katset eemale peletas,et lõug vajub mulrinnale,tissid kõhule,kõht kintsudele ja kõht põlvini,põlved säärtele. Kurb!Nii kena noor mees oli muidu
 
lill 20. aprill 2009, kl 16.26
tõenäoliselt on mul eesti rõvedaimad jalad, ei aita siin ussi-ega püssirohi. jään vist vanatüdrukuks
 
mul 20. aprill 2009, kl 16.29
arvan, et rinnad.
 
ants 20. aprill 2009, kl 16.34
fallos. selline ebaproporsionaalselt suur ja jändrik.saunas või veekeskuses dushiall alati kõik vahivad.ujumispükstes ei taha kah kuidagi püsida. võta või ots maha.
 
hei, dreamer ;D 20. aprill 2009, kl 16.37
ants unistab ;DDD
 
N 20. aprill 2009, kl 17.37
Käsivarred. Pisikeste punaste punnikestega kaetud. Geneetiline kiiks, seda ei ravi välja ka.

Muidu olen kena.
 
bbbbb 20. aprill 2009, kl 18.49
Reied ja sääred. Ebaproportsionaalselt paksud. :(
 
kris 21. aprill 2009, kl 10.06
Reied. Kõik muud kehaosad on ilusad, saladed ja pringid.
Kuid reied lödisevad-tselluliisised. Reie siseküljel mingi 7 cm puhast pehmet pekki plödiseb. No ei tea mida teha, 2x nädalas on trenn niigi(jõusaal, rattasõit). Kas minna noa alla?
 
Peeter 25. detsember 2018, kl 21.45
Näpulihased
 
Myrka Pérsé 26. detsember 2018, kl 05.39
Minu kohta on siiani kõik ettesattunud naised öelnud: ma olevat nii inetu, et nad tapaks mu oma käega ära, kui neil seda teha lubataks.
 
Mis naeratus ja huuled 15. jaanuar 2019, kl 06.47
minul Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naeratus on kole ja huuled...
Kõige hullem on ikka meie vananev keha ja suguelundid
See näitab inimese vananemist rohkem välja ! Lähete sauna ja vaadake ise!
meestel kisub see sugu elund ka kortsu ja kokku ...
Eriti siis --kui on kodus --mingi möku naine !
 
kallis NAISUKE 15. jaanuar 2019, kl 06.50
Karen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ma peaksin oma keha osadeks jagama ja neid ve
> el hindama?
> Jaburamaks minna ei saa.
> Olen oma
> kehaga igati rahul.
SINA oled oma kehaga rahul--neid on üksikuid ?
Aga vaata sinna nabast allapoole ,Paljud naised pole selle asjaga rahul ,ammu
veel sinu mees !
 
Roosi Kardinad 16. jaanuar 2019, kl 23.17
Olen üleni kole, aga kõige koledam on ikkagi nägu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!