Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
automaks
 
mööduja 30. aprill 2009, kl 16.40
ma kohe loeks huviga neid tõestusi.
 
tankist 30. aprill 2009, kl 16.41
aga lähme siis kõik tankide peale üle. jõle turvaline ju!
 
30. aprill 2009, kl 17.02
Ühinen mööduja viimase märkusega 16:40.

..................
Autor: !
Aeg: 04-27-09 16:04

to mööduja

masendav- 1,0-se mootoriga väikeautoga, see pole masin. ei liigu edasi ja tekitab ummikuid. kõtust võtab samapalju kui korralik v6 mootoriga dziip.
inimene ei tea mis räägib. irww

kakerdab oma seljakotiga kõigil jalus, fooride tagant ei sa minema ja ise arvab et on hirmsasti säästlik.
....
Tainas... Mul on selle aasta 1,2l mootoriga masin. Uue põlvkonna mootor. Kui liitrid viitavad rohkem abimootoriga jalgrattale, siis kilovatte on uutel mootoritel piisavalt.
Foori taga näitan suuremale osale saba. Esirattad käivad kohal ringi nii mis mühiseb. Masin on universaali kerega väikeauto seega ei ole mini.
Ja peamine: Tõsine pingutus on selle masinaga saada kütusekulu üle 6 liitri saja peale, olgugi et pingutan ja sõidan nii ebasäästlikult kui suudan - kütuselimiit on vaja ikkagi ära kulutada.
Näita mulle jeep, mis võtab ebasäästliku sõiduga alla 6L saja peale?

ohjah...
Mõni tohmakas jeebitöllmokk võiks enne sõna võtmist oma pähklit kasutada, sedasama, mis ta tühja pealuu sees loksub...
Aga kahjuks tõsi on see, et sellistel jagub pappi vaid masina ostmiseks, aju jäetakse ilmselt pandiks autopoodi.


Autor: N30
Aeg: 04-29-09 14:51

See, et sina ei oska linnas sõita väikeautoga, on SÜGAVALT sinu enda probleem. Jeebiga on muidugi lihtne, anna aga gaasi, põruta aukudest läbi.
Sõitma pead muide õppima, osta siis endale tõepoolest tank - pole vaja isegi rooli pöörata, igast poolt läeb läbi.



BTW - OLEN sõitnud Jeebiga ka. Sai proovitud ja tutvutud kunagi päris paljude markidega tänu ühele töökohale.

Ühinen seisukohaga - auto ostatakse vastavaklt VAJADUSELE ja VÕIMALUSELE, mitte tillipikenduseks või augusüvenduseks.
 
et 30. aprill 2009, kl 17.16
to 4¤

imelik et need sapakatega kakerdajad end nii puudutatuna tundsid?
ei ole seal KW ega miskit, aga eks kujuta pealegi ette. :P

1,2L masin ja 6/100le. las aga olla. tore et on ka selliste vajadustega inimesi...kellele neid muidu toota, eks
 
invakene dziibiga 30. aprill 2009, kl 17.19
mina peaksin maksuvabastuse saama.
 
30. aprill 2009, kl 19.30
Autor: et
Aeg: 04-30-09 17:16


Vaatades sinu postitust, saan aru, et sul on tõeline probleem, samamoodi nagu eelnevatel jeebipededelgi.

Vihjeks: Osta karu-aabits ja õpi lugema. Mõttega lugema. Üle aabitsa ei ole sul mõtet pingutama, niikuinii ei saa sa keerulisematest tekstidest aru.
Siia foorumisee oleks sul asja ehk alles mingi 30 aasta pärast.
 
! 02. mai 2009, kl 14.20
Inimesed saage lõpuks aru, tähtis ei ole auto suurus, vaid mootor kapoti all. Mootoril peab olema piisavalt võimsust, et autot edasi veeretada. Väike mootor kulutab liiga palju jõudu, et autot edasi viia.
 
mina 04. mai 2009, kl 16.38
ma ei kavatse uut lolli maksu maksma hakata. niipalju, kui on juhmakaid sedustetegijaid, on ka teid neist mööda hiilimiseks. minu auto läheb siis sõbranna juurde leetu arvele.
kui liikluskindlutuse koefitsendid pandi sõltuma elukohast, kolis minu autoke läänemaale. seal on summa tallinnast poole väiksem. ise ma elan küll tallinnnas, aga tädike, armas hing, elab läänemaal :DDDD
aga üldiselt peaksid sedusetegijatest jobukakud kerjamise lõpetama ja tööle hakkama :S
 
. 04. mai 2009, kl 17.21
Ma lihtsalt pean ütlema, et mööduja, sa oled lihtsalt puhtloll :D. Loll oma panni otsas. Vaata natuke kaugemale ka.
 
ah 04. mai 2009, kl 17.32
no oligi see automaks ju mootorivõimsuse järgi, kui ma veel mäletan. Mis ei tule sugugi 1000-2000 krooni aastas vaid tunduvalt vähem.
Raskeveokid ju maksavad, keskmiselt 785,- krooni kvartalis.
- Maksu arvestataks auto võimsuse, heitgaaside CO-sisalduse või massi järgi.
http://www.epl.ee/?artikkel=291530
aga kuni 2002 aastani oli Tallinnas siis maksumäär selline - Maksumäär on viis krooni mootori võimsuse ühe KW kohta. Ja see oli aastamaks.


Ja keegi siin rääkis üüratuid makse, kui auro väljastpoolt tood.
Meil ju sama asi, auto arvele võtmisel maksad ta turuhinna pealt käibemaksu riigile.
 
Põka 25. aprill 2023, kl 19.25
Aga ma hakkan traktoriga sõitma
 
aga mind ei huvita jaaa 26. aprill 2023, kl 06.44
sa pole naljakas
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!