Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kust osta normaalse hinnaga pesu?
 
appile 22. oktoober 2013, kl 08.53
Trenniks, füüsiliseks tööks, töölkäimiseks ja kodus olemiseks on erinevad rinnahoidjad. Miks peaks nt töö-rinnahoidja olema hullult läbihigistatud, kui tööl rahmeldada ei tule? Suvel kuumaga pole rinnahoidjat alati vajagi.
Ei kujuta ette, et kannaksin vaid üht rinnahoidjat igapäevaselt.
 
85E 22. oktoober 2013, kl 13.27
ei kujta ette, et ilma rinnahoidjata ringi liiguks
ei vaheta ka pesu kui töölt tulen!!
 
85e kandjale 22. oktoober 2013, kl 16.18
ja mida me selle teadmisega peale hakkame, et sa töölt tulles pesu ei vaheta?
Küsimus oli kust saaks osta normaalse hinnaga pesu.
 
85E 22. oktoober 2013, kl 16.26
pigem oli see vastus appile, kes kilkas et rinnahoidjat pole vajagi kanda
 
appile 22. oktoober 2013, kl 16.35
Kilkamisest on asi kaugel. Lihtsalt suvel kuumaga nt oma aias või kodus pole alati rinnahoidjat vajagi. Ja vastus oli see appi-le, kes imestas, et rinnahoidja 6 kuud vastu peab.
Täpsustuseks veel sedagi, et töölt tulemine pole ainuke kodus viibimise aeg. On ka nädalavahetused, puhkuseajad, muud kodused päevad ja siis tõesti saab ju ka vanemat ja mugavat rinnahoidjat kanda.
Ostnud olen neid juba pakutud Kadaka tee poest. On juhtunud, et 2 eurot maksev rinnahoidja on märksa mugavam ja paremini hoidev kui oluliselt kallim.
 
Cellbes.ee 22. oktoober 2013, kl 20.24
Head ja odavat pesu olen ostnud Cellbesi kataloogist. Praegu soodusmüüki vist pole, kui on soodusmüügi aeg saab normaalse hinnaga, normaalset pesu. Pole kusagilt mujalt nii sobivaid ja hea hinnaga pesu leidnud, ega enam ei ole otsinud ka.
 
BonBon 22. oktoober 2013, kl 20.53
Olen ostud mitmeid lumivalgeid ja valge ning muu lisavärvilise ääristusega pesukomplekte BonBon pesupoest, mitte kunagi pole värvid segunenud, samamoodi jääb lumivalge pesu lumivalgeks ka aasta pärast. Kannan ainult ja ainult selle firma pesu kuna no tõesti ei ole teistel firmadel nii mugavat ja vastupidavat pesu kohanud(oioi kui palju varasemalt olen katsetanud). Olen küll ise väiksema rinnaga(B-korv)aga pesu kanga ja pitsi kvaliteeti ja värvipidavust see ju ikka ei mõjuta:) Pole kunagi vaadanud, milline on sealne suuruste valik aga KUI seal on kõigile midagi, soovitan südamerahus- te ei pea pettuma!:)
 
uudishimu 22. oktoober 2013, kl 23.09
kus asub see bonbon
 
google on su sõber :) 23. oktoober 2013, kl 10.23
http://www.bon.ee/
 
marta 23. oktoober 2013, kl 14.26
mitmed suuremate mõõtmetega tuttavad tellivad siit:
brastop.com
alates D korvist kuni .... ja väga ilusad asjad.
 
pood 24. oktoober 2013, kl 11.28
Seal Coca-Cola Plaza taga on venelaste pood, teisel korrusel, ma ei tea, kust täpselt sisse sai sinna minna, aga kui ühest kohast lähed sisse, siis satud lasteasjade juurde, siis vaata teisele poole ja mine sinna, teisest kohast sisse minnes oled üsna kohe pesu juures. Igatahes, ostsin sealt 4 euriga rinnahoidjad juba aasta tagasi ja ei ole need midagi läbihigistatud. Keskelt mingi pisike julla tuli ära, aga muidu täitsa kantavad :)
 
Tiina 27. oktoober 2013, kl 00.51
Mina ostsin viimati facebooki grupist 3 euriga kopsuka ja väga rahul ning Facebookis müüb ka Mairi poola pesukomplekte 8 euriga mis on väga ilusad ja ise olen sealt samuti tellinud ning olen väga rahul!!
 
Selene 27. oktoober 2013, kl 09.51
Lausa 2 aastat juba kasutan kolme rinnahoidjat kordamööda. Pole odavad, aga ka mitte kallid, maksid kokku 75 eurot.
Ja ma küll ei higista neid läbi, miks peaks?
Nii et see võib tõsi olla küll - kanda kuus kuud ja kauemgi iga päev palju kordi pestud rinnahoidjat.
Trennirinnahoidja muidugi läheb kiiremini läbi, aga see on teine teema.
 
imelik vist 27. oktoober 2013, kl 15.26
mul b-c korv ja kui oli b, siis ei kandnudki iga päev rinnahoidjat. nüüd on c korvi moodi juba ja kui välja lähen, siis ikka panen selga. ei meeldi mulle nad üldse, triumph on olnud mul ka kunagi, polnud paha, aga olen ostnud ka ˇ10 euriga täitsa mõnusa ja kannan juba 5a.
mismoodi te nii hirmsasti higistate, et iga päev peate oma kopsukaid pesema, ei saa aru. kandke puuvillaseid või polüamiidist ja higista midagi. või noh kui töötad kuskil kraavikaevajana või tuletõrjujana siis muidugi. kui istud niisama kontoris, siis lähe midagi higiseks.
 
imelik vist 27. oktoober 2013, kl 15.32
mul muidugi vist oma 15 rinnakat.
kodus ei kanna kunagi rinnakat, see oleks masohhism.
või kui sõbrantsid tulevad mingite oma peikadega või noor mehevend tuleb külla, siis panen selga, aga muidu küll mitte. keha tahab hingata.
mul üks hull sõbrants, kes isegi magab kopsukaga. täitsa kahju kohe sellistest.
see siis selgituseks, et ma ei kanna ühte ja sama kopsukat 5 aastat jutti, pesemata ja puha ;)
 
kui nüüd järele mõelda, siis 27. oktoober 2013, kl 15.37
kui kontoris istud kitsas polüestrist kostüümis, sukakad ja kontsakingad jalas, siis muidugi vist tõmbab päeva lõpuks higiseks kah. sedand küll.
 
Maximas 27. oktoober 2013, kl 16.34
XX Maximates on 4.99 rinnahoidjad ja püksid alates 1.69, kusjuures praegu veel -40prossa. Ostsin eile 85C,D...see on seal defka.
 
Sipsik 27. oktoober 2013, kl 18.55
Vastuseks, kes miriale kohta küsis.
Tellisin ühe komplekti, ootasin kaks kuud, mõtlesin juba, et ei tulegi. Lõpuks tuli, kuid hoopis teine komplekt, kui tellinud olin. Kuna oli odav, siis ma ei hakanud pretensiooni esitama.
Nüüd, poolteist kuud hiljem tuli uus pakk, see maksab 22 euri (stringid ja rinnahoidja). Minu meelest ei ole komplektil häda midagi ja las siis saadavad neid aeg-ajalt. Kui endale ei sobi, annan tütrele.
 
85F 27. oktoober 2013, kl 22.48
ei kujuta hästi ette, et kuskilt maximast ostaks, tahan ikka kindlasti enne proovida ja iialgi ei usu. et need ka enamvähemgi normaalselt istuvad
 
Aita 28. oktoober 2013, kl 08.42
Imelik lugu, kuid kuskilt maximast või säästukast ostetud rinnahoidjad on osutunud minu jaoks väga mugavaks. Mitte küll kõik, kuid mõnest on saanud lemmik kodus kandmiseks. Samas on mõni peenemast kohast ostetud kallim pesutükk seisma jäänud. See võib küll hästi istuda, kuid pitsiserv mõjub nahka ärritavalt.
See mõni eur, mille eest ostud ese ehk ei sobigi, pole suur kahju ja samas on võimalus, et sobib vägagi hästi.
 
eva 14. aprill 2015, kl 20.12
Olen väga rahule jäänud Lauma pesuga.

Tellin seda www.hosling.com - hinnad on paremad kui poes ja koheletoimetamine kiire (alates 50 eur tasuta), nii et telli kellegagi koos ja siis ei maksa postitasu.

Võid kasutada ka sooduskoodi, mille sain viimase tellimusega: C9J1E8C5JOWX
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!