Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
orjana välisriigis
 
hahaahaa 08. aprill 2014, kl 15.51
kui eestlanna on 40 ligi, meest(partnerit) pole, siis on vist arusaadav, mis seda edukat naist vaevab ;)

olen vanema, õe ja veel mõnede kirjutatuga 100% nõus, mingi eriti austustvääriv ettevõtja või inimene see siin eestlanna nime all kirjutaja küll pole.
ta on piiratud silmaringiga ja üsna rumal pealekauba.
tal on küll nii palju taipu, et on (väidetavalt) suutnud luua eduka ettevõtte, mis tegutseb juba aastaid, on kokku saanud 90% vaja minevast meeskonnast, kes kõik on eluga rahul (kas on, või lihtsalt pole valikut ja/või julgust oma rahulolematust väljs näidata)
aga sellest, miks on raske leida häid (hooaja)töölisi ja miks inimesed välismaale tööle on sunnitud minema, ta aru ei saa, kuigi siin on mitu korda üritatud lausa puust ette ja punaseks teha.

p.s. ootan ikka pikisilmi neid eile lubatud kilde :)
 
eestlanna 08. aprill 2014, kl 15.56
vanem, siin ei ole teema poliitikast ega isiklikust elust, vaid sellest, miks minnakse võõrsile, kui ka siin saab mõnusalt ära elada. Kui koolis kirjandi teemast mööda kirjutasid, said kahe.
Oled vist õe sõber, sest teist nii harimata inimest annab otsida. Teen puust ja punasest ette, aga aru te ei saa. Nagu viimane kirjutas, et ettevõtja annab sulle leiva lauale, aga tänutäheks saab sõimu. Matsid jäävad matsideks, neid ei riku ka ülikool.
 
inimene 08. aprill 2014, kl 17.03
Oi jeerum, või ettevõtja annab leiva lauale?!
Mis, nüüd siis ettevõtja on jumal lausa juba?!

Su ettevõte ei toimikski, kui poleks töötajaid, kes sinu firmas töö ära teeksid.
Kui ikka tõepoolest kõik inimesed looksid OMA ettevõtte, siis hakkame neegreid tööle vedama või?!
Kas tõesti on raske mõista, et ei saa ükski ettevõte toimida, kui poleks neid "töömesilasi", kes töö ära teevad.
Niiet, pole asi sugugi nii, et MINA andsin tööd, KOOGUTAGE nüüd kõik mu ees ja olge rahul. Annan teile veidike palka ka heast südamest, et te maha ei kärvaks ja ikka saaksite tööl käia minu armust.

Mitte tarkuses ega ettevõtlikkuses pole asi, vaid selles, et ühes HÄSTI TOIMIVAS üksuses ongi kõigil oma rida ajada. Muidu kukuks asi kokku lihtsalt.
Töötajad on vajalikud ja iga ettevõtja peabki oma töötajatest lugu pidama, sest ilma töötajateta tal poleks enam midagi.
Oleks ainult uhke firmasilt ja firmaomanik, kes taob vastu rinda, et näete, ära tegin, ma olen tark ja tubli, tehke järgi.... Mida järgi?

Ei jookseks siit minema ühtegi selline mass rahvast, kui siinsamas omal maal peetaks lugu töötegijast kui inimesest. Sellise alandamise ja mutta tampimise pärast ollaksegi valmis mujal kasvõi 20-nekesi tuba jagama. Vähemalt tuntakse end inimestena.

Krt, kellele seda vaenuõhutamist ikka ja aina vaja on? Kõik ikka omavahel tülli.
Ja üks idioot lausa jälle Savisaart siin mustamas.
On õige teema vää selleks, topakas.

Tundub väga "loomade farmi" moodi eksperiment meil siin...Eestimaal käimas.
 
kle inimene 08. aprill 2014, kl 19.18
sul on ajude pehmenimine? vaata, ettevõtja, ise tööd tehes, saaks oma ettevõtet pidada küll ja ka raha teenida mitte just vähe, sest tal on ettevõtlik meel ja ajud. sinusugune aga kooleks küll nälga, sest ilma ettevõtjata ei teeniks sina midagi. sa lihtsalt ei oskaks. kumb siis nüüd olulisem ikkagi on? ära ikka hüppa oma töötegemisega, väikeettevõte saab saab ka ilma sinuta. ettevõtja saab alati teenuse kuskilt sisse osta, sina aga istud ja imed näppu, sest oled lihtsalt turakas, kes midagi ei oska ja millestki aru ka ei saa. hale postitus sul, väga hale. mass, kes minema on kapanud, ongi lumpen kuskilt maapiirkondadest, normaalsetel inimestel on eestis tööd ja teenistust piisavalt. süüdita ennast, kui sul pole.


ja et mida järgi teha? on sust tegijat? tee järgi üks väikeettevõtegi? aga ei, ei suuda, ei oska jne. aga ägisema ja sõimlema oled kõva. kõnts, ma ütlen.
 
kle inimesele 19:18 08. aprill 2014, kl 19.36
Sa oledki just see, kellest kirjutad siin.


Minu pärast ära sina muretse ja minu peas toimuva pärast samuti mitte.
Erinevus sinu ja minu vahel on selles, et sina pead osasid inimesi mingiks maakatest lumpenkõntsaks, aga mina näen isegi sinus inimest.
Ainult sinu kasvatus ja käitumine jätab kõvasti soovida tõesti.

Liiga õhku täis ka ei maksa minna, muidu juhtub samamoodi nagu ühes laulus "põiega", kes ennast õhku täis tõmbas ja karplauhti lõhki käis... Ole ettevaatlik teisi madaldades, see võib sulle endale bumerangina tagasi tulla...
 
eestlanna 08. aprill 2014, kl 22.27
Esoteerikuid ei võta ükski firma tööle, sest nad ei oska seda teha. Selgeltnägijate tuleproovis võiksid käppa proovida või mustlaslaagriga maailmas ringi rännata. Kust võtavad säärased lumpenid õiguse öelda, et nad teevadki firmas kogu töö ära? Kõõrdsilmad - üks silm vahib õllepudelile otsa, teine kiikab kassa poole. Sihukeste pärast ettevõtted lähevadki pankrotti. Tuleb veel kasvatusest rääkima, kui omal pole elementaarsematki töökasvatust emapiimaga kaasa saadud. Vabariigiloodrid, kes ei kõlba ka kalevipoegadeks.
Sõimake nüüd täiega, sest muud te ei oska teha.
 
gaaaaaaaaad 08. aprill 2014, kl 23.06
Mnjah. Midagi pole ütelda. Nagu oinas, kes järjekindlal peaga vastu müüri jookseb, kuigi värav on avatud. Vaevalt see eestlanna üleüldse poolest jutust arugi on saanud, mida tema soperdistele on vastatud. Tavaliselt tundmatu inimese kohta nii otsesõnu ei väljendu, aga see eestlanna on lihtsalt loll. Tema ainukesed argumendid ja väited on automaatselt kõikide näljarottideks sõimamine. Tõepoolest. Oleksin pigem näljarott, kui nii loll.
 
sutenöör 09. aprill 2014, kl 01.04
** Esoteerikuid ei võta ükski firma tööle, sest nad ei oska seda //SEDA???!!!// teha.**

Kummaline, kas eestlanna peab bordelli, et arvab... ...esoteerikud ei oska SEDA teha...
Usu mind, esoteerikud oskavad SEDA paremini, kui keegi teine üldse oskabki.
 
nonii 09. aprill 2014, kl 01.17
Mis meil siin Vabariigis siis on?

Vabariigiloodrid
Vabariigikõõrdsilmad
Vabariiginäljarotid
Vabariigiennasttäisfirmaomanikud
Vabariigieestlannad

ja Vabariigist lahkunud kalevipojad, kes polegi muud, kui maakatest lumpenmatsid, seega saast ja rämps ja kõnts mõne Vabariigiennasttäisfirmaomaniku meelest.

Kes meil siin veel on?
 
eestlanna 09. aprill 2014, kl 07.30
gaaaaaaaad, vabandust, ma ei toimeta oma kirju ega loe neid enne postitamist läbi. Esoteerikud ei oska tööd teha.
Ära võta oma vaatevinklist, et sõna SEE, SEDA tegema tähendab SEKSI. Nii rumala arusaamisega inimene ongi bordellis tööline.
 
eestlanna 09. aprill 2014, kl 07.33
Vabandust, jälle aps. Eelmine kiri oli sutenöörile.
 
Supertšistotelo. 10. aprill 2014, kl 10.24
Kui selline kõiketeadev, kõike oskav, endast üliheal arvamusel "eestlanna" käib oma bisnesi jaoks Venemaalt meile müümiseks hambapastat toomas, siis ma isiklikult boikoteerin igasugust Venemaa kaupa. Pole teada, mida sisaldab tema siia tasitud hambapasta. Nagu Päevalehes kirjutati, söövitas üks venemaa kaup vanurile augud jala sisse.

"Supertšistotelo. Venemaal toodetud 1 ml läbipaistev vedelik oli jala sarvestunud naha ehk konnasilmade eemaldamiseks. Tegelikkuses polnud vedelik muud kui seebikivi – 4,5 protsendiline söövitav lahus kaalium-ja naatriumhüdroksiidist. Seega ületas lahus koguni lubatud piirväärtust koguni neli korda."
 
selgeltnägija 10. aprill 2014, kl 11.01
Ma olen päri postitajaga 10.24

Seda võin öelda, et sina teemaalgataja ei ole eriti realistliku ja aruka mõtlemisega naine. Ei usugi, et su äril hästi läheb, meest sul ka pole või jättis maha, ühesõnaga oled külm ja õelust, kibestumist täis naine, kellel kuluks 1 korralik sex ära.
Mitte ükski normaalne ja arukas ärimees ega ärinaine ei tule siia mõtetut teemat tegema, see on fakt. Ja, kui ülbe sa veel oled!
Ma kardan, et teemaalgataja on pool juttu välja mõelnud :)

Ja nüüd kindlasti ütle, et ma kõlbangi ainult soolapuhujaks :D
 
to selgeltnägija 10. aprill 2014, kl 14.48
ma möödakäijana võin sulle kohe öelda, et soolapuhujaks sa küll ei kõlba, neil on loogiline mõtlemine, tunnevad psühholoogiat ja on arukad. sina oled lihtsalt labane loll, kes elus aru ei saa.

miksipärast aga elavad need kiunujad kehvalt, aga ettevõtjad enamasti hästi - majad on, autod on, reisidel käivad, teater, kino ja muud meelelahutused, söövad hästi ja maitsvalt, tihti väljas. aga sina? mnjah. aga vingu vähemalt edasi, see on tasuta. ja ela unelmas, et ehk sel ettevõtjal siin ei lähe ikka hästi. see teeb su mõttetu päeva ju paremaks.
 
selgeltnägija to:14:48 10. aprill 2014, kl 15.59
Seekord eksisid rängalt minus.Võin öelda seda sinu kahjurõõmuks, et kõike mida sa siin kirjeldasid ongi minu élu, just nii me elamegi :D.
Väga rumal käitumine sinust, et lihtsalt lampi mind lolliks sõimad, kaldun arvan, et oled ise oma elu peale vääääga pahane :)
 
njahh 10. aprill 2014, kl 16.03
Aga tänu kellele need ettevõtjad hästi elavad?
Kui mittejuhte ettevõttes "rämpsuks" peetakse, siis võiks ju ilma nendeta üritada ettevõtlusega tegeleda?

See "eestlanna" iseloomustab väga hästi viru ärikate ja orjapidajate ristsugutiste mõttemaailma.
 
Justjust. 10. aprill 2014, kl 19.13
"See "eestlanna" iseloomustab väga hästi viru ärikate ja orjapidajate ristsugutiste mõttemaailma."


"eestlanna" on nagu oma egosse lämbunud "ise oivaldanud",kes on kuhugi õrrele lennanud ja kireb seal oma lämbunud egos, arvates et kõik teised on nendest allpool ja neile võib kauges kaares pähe sülitada. Tavaliselt sellised kekutised lämbuvad ise oma sülje sisse või nad muutuvad tavaliseks "supikanaks".
Põhjuseks on lihtlabane egoism...
 
eestlanna 10. aprill 2014, kl 19.57
Ükskõik, mis teed eesti rahva heaks on siinse 80% arust paha, nii paha. Ainult piiri taga müüri ladumine ja kraavi kaevamine on õige tegu. Ei tohi segi ajada võltsitud kaupa, mis liigub tänavatel ja turgudel ning õiget ja kontrollitud kaupa, mida müüvad hulgifirmad. Viimane on kallim ja tühitaskud eelistavad esimest. Julgelt võite mu toodud pastaga (ei sisalda seebikivi) oma kikusid nühkida. Omal kõik hambad alles.
Nägin, kuidas Venemaalt kütuse ja viinavedu käis.
Mul oli üks ja ainus mees, aga ta jäi haigeks ja suri ära. Seksinälga ma ei tunne nagu tunneb enamus siinsest kaadrist Ütled "ihu ja hingega" - seks, "teen seda" - seks...
 
rahu 10. aprill 2014, kl 20.01
eestlanna, ole targem ja lõpeta ära.
Targem annab järele, tead sellist ütlust.
 
raha 10. aprill 2014, kl 20.12
Rahu oleks ammu olemas kui keegi "eestlanna" ei oleks JAHUNUD siin oma 11 lk pikkust põlastavat suhtumist kaasinimestesse. Ju ta siis ise jooksiski raha järgi, mitte rahu järgi. Huvitaval kombel läheb mõnele teiste elu nii ette, kes kus töötab või mida teeb. Sellised ongi üpris rahutud rahalised, kes ei saa rahulikult oma raha keskel magada, vaid peavad jahuma oma laest võetud kummifilosoofiat.
 
to raha 10. aprill 2014, kl 22.15
eee, magad äkki kaineks? täielik soga ju, mis kirjutad.
 
raha 10. aprill 2014, kl 23.00
Mis siin sogada, ma ütlen asja otse välja nii nagu on. Üks "eestlanna" on siin oma rahu kaotanud ja jahub juba 11 lk. järjest. Võibolla oleks talle endale vaja üht rahvalikku retsepti, mis aitaks tal silmapilkselt raskest pohmelusest toibuda:

Tilguta 20 tilka piparmündi piiritust laasi külma vette ja joo kohe ära. 1-2 minuti möödudes oled vabanenud kõigist eelmiste päevade pidupidamise tagajärgedest.

Proovigu järgi. Pole vaja joosta uue pudeli järgi ja pärast siin siis oma suurt jutlust pidada.
 
eestlanna 11. aprill 2014, kl 17.57
Kui oled krooniline alkokas, siis ära tule teisi õpetama, kuidas pead parandada. Juua tuleb nii, et pole rasket ega kerget pohmakat. Uue pudeli järgi normaalne inimene ei jookse, sest see on kodus olemas. Ära võta enda järgi teisi, sinusuguseid joodikuid ei ole palju. Mine parem tööle, mitte ära laku töötu abiraha. Osta asju.
 
õige ta on 11. aprill 2014, kl 18.48
tihti jah loeb pisiasjadest välja, milline on inimese tegelik elu. just sellest, et uue pudeli järgi peaks jooksma. sellised ei kujuta ettegi, et normaalsetel inimestel on kodus erinevaid joogivalikuid ning et need seisavad rahulikutl kinnisena õiget hetke oodates. need, kes harjunud pudelite järgi jooksma, need ei kujta seda ette, sest neil pudelile juba kork peale ei jää. samas pole lastele süüa ja saab jälle kägiseda, et riik ei anna piisavalt. et lastetoetusest ei ela ju laps ära. irw, nagu peakski lapse kulutused kandma riik. on ikka idioote olemas, jube mõeldagi.
 
eelmisele..õige ta on 11. aprill 2014, kl 19.04
Sul on täiesti õigus. Just nimelt pisiasjadest ja ridade vahelt loeb välja inimese tegeliku mina. Seletagu ennast nii edukaks, harituks ja hästi toimetulevaks ning intelligentseks, kui tahab. Eestlanna tegelik olemus on ammuilma siin kõigile selge. Ja selge on ka tema " edukus ". Jah ei vaidle, et ta võib olla toimetulev, aga edukusest on asi kaugel. Või on meil lihtsalt edukusest erinevad arusaamad.
 
raha 11. aprill 2014, kl 19.12
Sa "eestlane" ei saanud isegi sellest aru, et ma nöökisin sind. Tee siis omale kasvõi piparmünditeed, rahuned maha. See sinu jauramine ongi nagu alkohooliku lõputu jura, kelle jutt keerleb ühe ja sama asja ümber. Oled lausa joobumas oma suurest tähtsusest. Seetõttu sulle ka väike retsept siin.

Tegelikult oled sa sama masti provokaator nagu oli Sami Lotila, kelle ainus eesmärk oli madaldada eestlasi, tekitada nendes viha üksteise vastu. Vihast massi on hea juhtida omas suunas, sest nad muutuvad biorobotiteks ja kaotavad reaalsusetaju. Kahjuks Lotila lõpetas nii, et isegi omad viskasid ta ukse taha.
Vaata siis ette, et sinuga sama ei juhtu...
Sõna "raha" panin sinu nina ette nagu punase rätiku pulli ette. Läksid õnge ja hakkasid kohe oma fantaasiaid lennutama...
 
eestlanna 12. aprill 2014, kl 21.44
Raha mind ei huvita, see on käibevahend. Teenin rohkem, kui kulutan. Teema oli, et miks minnakse ära mujale, kui ka siin saab hästi teenida. Nii nõme on, kui hakatakse väga isiklikul tasapinnal asju lahkama. Hale on, et lootus parema elu järele sureb viimasena.
Igav on, sellepärast kirjutangi, saan targemaks, mis masti indiviididega tegu on. See mu elus teine teema, esimese kirjutasin "artisti" nime all " jamad ostukeskustes" ja vastasin härra Raimondile, kelle siin esoteerikuna ära tundsin. Raimond, kas ühistu toimib, naaber tümpsu ikka teeb? Elad veel Kolga-Jaanis?
 
raha 12. aprill 2014, kl 22.02
Mine siis oma Raimondiga sinna tagasi vestlema oma ostukeskuse probleemidest ja esoteerikast.
Siin etled uusrikast "eestlannat", kellele on kusi pähe löönud.
 
kõrvalt 13. aprill 2014, kl 00.11
mulle siiski tundub, et sõna raha lööb ajud krussi ikka eelkõige neil, kel seda eriti pole ja suutlikkust seda teenida ka mitte. tundub, et laisad vaesed läksid ikka täitsa leili siin, kadedus on ikka tõesti üks väga kole omadus.
 
hahaha , no anna abi... :) 13. aprill 2014, kl 00.56
Usu mind. Mõnel siin on kindlasti kordades parem sissetulek ja muretum elu, kui nn. ärinaisel :) Ja leili ei lähe inimesed niivõrd raha pärast, kui rumaluse pärast, mis mõnel ikka lausa välja kobrutab. On olemas rumalad ja siis on veel RUMALAD. Need viimased ongi kõge hullem katk maailmas, kuigi pealtnäha paistavad nii rõõsad ja roosad ja täissöönud.
Ja raske ütelda palju neid äraminejate hulgas on, aga siia on neid jäänud ikka üksjagu. Aidake kasvõi Jumal Eestimaad, aga täiesti p....s oleme me küll, kui sellised kohaliku elu korraldamise juures sebivad. Kahjuks loll inimene tavaliselt ei saa aru, et ta loll on ja nii ta siis võtabki sõna ja peab oma arvamusi tõeseks. Haritlased samal ajal püsivad oma näljapalgaga vait ja ajavad tagasihoidlikult oma rida. Kurb, aga selline see Eesti tegelikkus on - targad on vaikselt omas " nurgas " ja lollus lokkab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!