Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kas mehel võib olla naissoost sõber
 
sama tundnud 19. august 2014, kl 22.23
Kas keegi usub, et mehel võib olla oma jutu järgi naissoost sõber, kolleeg, kes on vaid sõber- Kelle juures ööbida, kui alkolõhnad ja autoga sõita ei saa. Totaalne jama jutt ullikestele?
 
jeeh 19. august 2014, kl 22.57
vaevalt, aint teoorias.
 
friends with benefits 19. august 2014, kl 23.09
kui mees läheb naiskolleegile külla või temaga pidusse ja kavatseb seal juua, siis läheb taksoga, mitte oma autoga. samas võib taksoga ka koju tulla ja jätta auto sinna ootama. pole vaja naiskolleegi juures ööbida.
ma pole veel ühtegi sellist sõprussuhet kohanud, kus oleks kaks ilusat inimest, kes pole maganud või seda hiljem kunagi ei tee. alati juhtub see seksivärk ära, varem või hiljem. või siis kasutab üks lihtsalt teist ära, see ilusam, seda koledamat, kes on salakesi armunud.. ja isegi sel juhul võib veinise peaga ikka nahistamiseks minna, noh sõbramehe poolest või nii ;)
 
Mees 19. august 2014, kl 23.11
Kui mees ja naine on tuttavad lapsest saati, siis on küll jah võimalik. Hilisemas eas, ehk siis täiseas tuttavaks saades ei ole võimalik sõbra staatust saada. Siis võivad nad olla head tuttavad, kes aeg-ajalt kohtuvad, räägivad juttu ja ehk isegi magavad koos.
 
kogemus 19. august 2014, kl 23.20
minu sõbranna mees rääkis ka sedasama juttu, läks lausa endast välja, et mida sa kahtlustad ja mida sa nuhid. soovitasin siiski nuhkida ja no nuhkiski. kõik tuli välja ja nüüd on nad lahutatud, ja kuigi mees oli kuukese koos selle uuega, nüüd juba enam pole. käis hiljuti mu sõbrannale rääkimas, et ena ei tee ja proovime uuesti. õnneks sõbrants õnge ei läinud.

järeldused tee ise.
 
to frienda wit benefits 20. august 2014, kl 03.34
Endal on küllalt olnud meessoost sõpru-tuttavaid, kellega midagi intiimset ei ole.
Kust selline arvamus, et täiseas tutvudes ei või mees ja naine sõbraks saada?

Mis mõttes alati juhtub seksivärk? Kui suhtled mehega, kes sulle sõbrana meeldib, aga mitte mehena, siis ikka seksid? Kas halastusest, vastutulelikkusest või mingi omakasu mängus?
Mu meelest naised ongi selliste meestega sõbrad, kellega seksida ei taha.
 
To 03.34 autorile 20. august 2014, kl 08.30
Jutt õige. Mul on samuti meessoost sõber ja tuttavaid, aga vot ei ole seda intiimset tõmmet nende meestega. Isegi pidudel on käidud ja enda poole ööseks ööbima kedagi ei lase. On võimalik sõprus mehe ja naise vahel, aga on inimesi, kes teevad omad valed järeldused ja ei usu, et on lihtsalt sõprus, tutvus ilma intiimsuseta (ka joogise peaga).
 
:)) 20. august 2014, kl 09.41
Minul on lausa 2 meessõpra. Mõlemaga tutvusin pealt 30, ei mingit seksi. Sõbrad on nad üle 20 aasta, pole mingit imet, et aeg-ajalt üks või teine ööseks jääb, kui külla tuleb. Elame ka sellises kohas, kuhu saabki suvitama tulla, ruumi on ja puhas loodus ümberringi. Käime koos reisimas, aitame üksteist majapidamistes, oleme seda teinud kõik need aastad. Kui mehed omale naised leidsid ja pered lõid, sain ka naistega tuttavaks. Üks lahutas, tema eksiga suhtlen mina edasi. Teise naisega me niiväga ei sobi, et lausa sõbrannaks saaksime, aga teeme palju asju koos. Temagi ei pea imelikuks, kui mees mõneks ajaks meile tuleb, käib jahil ja kalal, teeb muid meeste asju. Vahel aitab puid lõhkuda või katust parandada.
Tal mu naabridki sõbraks saanud. Kokkame koos, teeme sauna - täiesti tavaline elu, vabalt võiksime samast soost olla, ei mingit vahet.
Väga toredad inimesed mõlemad, suhted on üsna lähedased, arutame ikka hingeasju ka. Vahel ei kohtu paar aastat, siis jälle oleme mitmeid aastaid pea ninapidi koos, sõltub, kus keegi parasjagu elab ja töötab, aga võõraks pole eales jäänud.
Pole ka kordagi kuulnud, et naistel minuga mingi probleem oleks või näinud, et keegi viltu vaataks.
Seksuaalselt pole meil vastastikku mingit tõmmet, lihtsalt parimad semud.
 
mnjh 20. august 2014, kl 12.05
kui t6esti naine ja mees on tuttavad ammu-ammu siis on see t2iesti v6imalik.
Minul endalgi s6ber 11 aastat , oleme ka k2inud pidutsemas koos , olen ta pinnal 66binud , tal endal naine , minul mees .. pole mingit probleemi.
Magame eraldi voodites. Ta on minu jaoks kui vend .. pole kunagi temaga mingit romantilist teemat jaganud.
Aga noh ma ei oska kolleegide kohta kyll midagi 6elda.. kaua ta seda kolleegi teab ?
kui ta r22gib sellest kas ta k2itumine / s6nad tekitavad kahtlust ka ?
 
naine60 20. august 2014, kl 12.47
mul mitmeid häid meessõpru olnud, kuna mina olen otsekoheselt öelnud et mina mingeid muid suhteid ei arenda. siis on kohe mõlemal kergem kui tead et pole mõtet flirtima hakatagi. aga noh mina olen harvaesinev nähtus, oma mehe naissõpra (kelle juures veel viinase peaga ööbib!) ma küll ei usaldaks. kipub ikka juhtuma...isegi nendel kes kaua lihtsalt sõbrad olnud. parem kui abikaasad koos pidutsemas käivad, see oleks normaalne.
 
:) 20. august 2014, kl 13.18
kui t6esti naine ja mees on tuttavad ammu-ammu siis on see t2iesti v6imalik.
---------------
Isegi need olid ju kunagi esimest nädalat tuttavad:) Ja ikka voodisse ei soovinud minna.
Ei ole nii, et iga naine vaatab iga mehega kohe voodi poole. Isegi, kui mu sõber mulle mehena ka väga meeldiks ja sobiks, rikuks seks palju suurema ja toredama suhte ära. Ei vahetaks üürikese kehalise mõnu vastu ühtki tugevat sõprussuhet.
 
3.34-le 20. august 2014, kl 15.28
no seda ju minagi, et ollakse sõber sellega, kellega seksida ei taha, kuid kes on sulle kuidagi kasulik ala see 9.41:)), kelle juures saab tsillida, kalastada ja suvitada, kel endal ilmselt meest pole või on ta sootuks lesbiline ja kes nii oma vaba aega sisutab, et kostitab mehi.
mehed naljalt ei viitsi sõbrutada naistega, kellesse nad salamisi armunud pole või kes neile kuidagi kasulikuks ei osutu. mehed on pragmaatilise ellusuhtumisega. pole vaja ennast petta või petta teisi.
 
ei mõista 20. august 2014, kl 16.45
Kas sa viimane postitaja tahad siis öelda, et meestel polegi selliseid tegelasi vaja nagu sõbrad? Et kõik suhted, mis neil on, on puhtalt omakasu eesmärgiga? Naistelt seks ja ülejäänutelt siis...mis?

Või tahtsid sellega öelda, et ükski mees ei suuda vaadata ühtki naisterahvast kui lihtsalt sõpra? Et kui ei seksi, siis pole ka naisega mõtet suhelda. Mis siis, et on tore inimene ja jutt jookseb, koos on tore. Kui seksi pole, siis ei viitsi ka sellisega jännata. Kas nii või?

Mina usun, et sõprus meeste ja naiste vahel on vägagi võimalik. Isegi, kui on atraktiivne sõber, ei pea ju seksima. Enesekontroll on ka olemas.
 
viimane postitaja ei mõistale 20. august 2014, kl 17.46
teema oli meeste ja naiste sõprusest. sellest lähtuvalt rääkisin.
eks see sõprus ole ju niikuinii mingil määral mõlamapoolne ärakasutamine. kasvõi emotsionaalses plaanis.
isegi samasoolised sõbrad on võimelised armuma, mis siis veel atraktiivsest vastassoost sõbrast rääkida.
minu meelest pole see enam sõprus, kui üks salamisi enamat loodab. reeglina saab sellest ka aru, ning kui see arusaaja edasi sõbrustab, siis mu meelest on see ärakasutamine vms. sest armunud inimest on väga kerge manipuleerida enda huvides. ilusad naised teevad nii tihti. ka ilusad mehed lähevad nii läbi elu nagu nuga võist.
 
** 20. august 2014, kl 19.44
viimane postitaja 17.46 - kas sul tõesti pole vastassoost sõpru, kes ongi lihtsalt sõbrad? Kas sa ise mõtled iga kord, kui toredat inimest kohtad, ainult seksile ja võimalikule armumisele? Ärakasutamisele? Ainult seepärast, et teine on teisest soost?
Kõik siin maamunal ei käi seksi ümber ja mees ja naine on täitsa tavalised inimesed. Muidu oleks ikka ilgelt igav.
Ja ma ütleks, et mehed viitsivad vägagi niisama suhelda ja sõbrustada. Ja on palju paremad sõbrad, kui nii mõnigi naine, eriti just siis, kui kumbki teiselt muud ei eelda. Elu ei ole seebikas, et ainult armudraamadest koos seisaks. Igaüks vajab enda kõrvale inimesi, kellega pole mingit tundevärki.
 
marya 20. august 2014, kl 19.45
Mul on kaks sellist mees sõpra,Oleme suhtlend nii juba üle 20 aasta,kunagi pole midagi intiimset olnud.Pleme head sbrad ja saame kõigist ja kõigest rääkida.Nii et on võimalik küll.
 
tärnidele viimaselt postitajalt 20. august 2014, kl 19.58
mul on hea meel, et sul on vedanud, omad vastassoost sõpru. seni..
mul pole seda õnne, olen vo liialt aus ja printsipiaalne.
sa oled vist väga noor, su sõnavõtt on lapsikult trafaretne. rumalad ja noored on trafaretsed ja kasutavad selliseid nn laiatarbeväljendeid.
naine ja mees ongi tavalised inimesed. tavalised inimesed on seksuaalsed olendid, nõrgad ja emotsionaalsed. piirid kaovad ruttu ja kergelt, kui tegu on inimestega, kes teineteisele meeldivad, väga. sõbrad on need, kes meeldivad teineteisele väga, kui nad on veel väga atraktiivsed, siis..
 
üldiselt on nii 20. august 2014, kl 20.21
et naine ka tunnetab, kui mehel ongi sõber. sõber siis otseses mõttes, ei seksita. paraku aga pahatihti valetavad mehed, et on sõber, et mitte vahele jääda. ja naine tunneb siiski käitumisest, kuidas asi on, sest see teine naine, "sõber" siis, on jälle huvitatud märku andma, et ma siin ripsutan tiiba sinu mehega. muidugi tahab ta teha seda nii, et poleks põhjust mehele aru anda, et miks ta mehele ebameeldivusi valmistab. teadagi ootab ju selline naine, et ju mees jätab oma naise maha ja tuleb temaga. no enamasti ei tule, isegi kui naise maha jätab, ei lähe ka armukesega. nähtud kordi ja kordi.
 
eelmisele 20. august 2014, kl 20.52
on nii ja on naa.
mu mehel oli nn sõbranna, keda tundis väga ammusest ajast, kui oli 16 või nii.
see sõbranna oli truult ta kõrval, kui ta oli oma esimese naisega ja siis lahutas ja siis kui kohtusime, oli ta ka truult seal kõrval ikka.
ma ei sekkunud ega tükkinud nende sõprusesse, seda enam, et see nn sõbranna suhtus minusse kuidagi üleolevalt. lihtsalt ütlesin oma mehele, et ta on sinusse armunud, tee silmad lahti. mees naeris ja ütles, et sul on luulud, kuni see nn naissõber ühel istumisel, kuhu mind polnud kutsutud, paljastas oma tunded. avaldas armastust jne. oli väga piinlik.
nüüd mu mees on lõpetanud selle oma sõbrannatamise.
 
to 19.58 20. august 2014, kl 21.25
Oleneb mis mõttes teineteisele väga meeldivad.
Suur vahe on, kas meeldivad huvitavate suhtlemispartneritena, toredate inimestena või seksuaalselt.
Need omadused ei pruugi olla koos.

Kui inimene on hea ja huvitav kaaslane, aga seksuaalset tõmmet ei ole, siis ei ole huvi ka seksida.
Mu meelest seksuaalselt meeldiva isikuga ei teki mitte sõprus, vaid armusuhe.
 
eelmisele totile 20. august 2014, kl 21.35
SINU meelest jah.
mine nüüd kenasti sinna tähekesse tagasi ja räägi seal oma arvamustest, kuidas on sinu meelest ja kuidas mitte, kindlasti on sul seal lööki. mittemingitseksuaalset, täitsa kindlasti.
 
to eelmisele totile 20. august 2014, kl 22.46
Milleks selline mõttetu targutamine, millel mitte mingit sisu ei ole.
Targutada ainult targutamise pärast, kui midagi öelda ei ole -- milleks.
 
Torm 20. august 2014, kl 23.44
Sõbrannad on mehel ikka siis, kui mehel pole seksi ostuks pappi ja ta loodab muul moel saada.
Oleks mul pappi, ma saadaks sõbrannad kukele ja hakkaks libunaris käima nagu mees muiste.
 
** 21. august 2014, kl 01.27
tärnidele viimaselt postitajalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul on hea meel, et sul on vedanud, omad vastassoo
> st sõpru. seni..
> mul pole seda õnne, olen vo li
> ialt aus ja printsipiaalne.
> sa oled vist väga n
> oor, su sõnavõtt on lapsikult trafaretne. rumalad
> ja noored on trafaretsed ja kasutavad selliseid nn
> laiatarbeväljendeid.
> naine ja mees ongi tavali
> sed inimesed. tavalised inimesed on seksuaalsed ol
> endid, nõrgad ja emotsionaalsed. piirid kaovad rut
> tu ja kergelt, kui tegu on inimestega, kes teinete
> isele meeldivad, väga. sõbrad on need, kes meeldiv
> ad teineteisele väga, kui nad on veel väga atrakti
> ivsed, siis..

Ehh, mul on lihtsalt kahju, et sa ei tea, millest räägid. Ei ole mingit "seni...".
See, mida sa nimetad "lapsikult trafaretseks", ongi tegelik elu päris paljude inimeste jaoks - nende jaoks, kes on oma pubeka-aegsetest soovunelmatest ja illusioonidest üle saanud, täis kasvanud ja teavad, mida nad tegelikult elult tahavad.
Ausus ja printsipiaalsus ongi eelduseks, et saad olla kellegagi tõsiselt sõber. Muudmoodi poleks sõprus ju võimalikki. Mis sõprus see ikka on, kui pole omavahelist ausust?
Imelik, kuis sul siis sõpru pole (printsipiaalsus tuleb tavaliselt ju tugevale sõbrasuhtele kasuks).

Tavalised inimesed on loomulikult emotsionaalsed, nagu kirjutad, aga kui sa tood järgmisena ka nõrkuse jutuks, siis on näha, et sa tegelikult tõesti ei saa teemast aru.
Ma ei taha oma sõbraga ühte heita, see lõpetaks kogu sõpruse. Ka sõber (kes on tõesti sõber), arvab ja tunneb samuti - mitte kumbki ei ürita teist ära (voodisse) rääkida, kumbki pole nõrk, sest mõlemad tahavadki ainult head ja mõnusat semusuhet.
Sõprussuhe võib olla tähtsam igast ihast, usu, see on nii. Sest üks on jääv, teine kaduv. Faktor selle mõistmiseks on normaalne psüühika ja täiskasvanulik ellusuhtumine.

Muuseas, ma pole noor, oman vastassoost sõpru kümneid aastaid, on pere, lapsed suureks kasvatatud, endiselt armastan ja austan (üha enam!) oma abikaasat (hõbepulm kohe koidab), üsna ikka tean, mida kirjutan.
 
kuidas kunagi 22. august 2014, kl 21.17
Usun, et ka siin ei saa jälle üldistada.
Mul on elu jooksul olnud mitu vastassoost sõpra, kellele vajadusel ka öömaja pakkuda. Seksuaalne tõmme on puudunud.
Siis on mul olnud elu jooksul mitu sõpra, kes lõpuks on ikka midagi üritanud. Mina pole tahtnud, sest minu jaoks olid nad ju sõbrad, mis on ju teine lugu kui armsamad.
Kahel minu meestest (kokku on neid olnud kolm) on olnud sõbrannad, kes lõpuks on ikkagi osutunud "sõbrannadeks"; seega polnud nad edaspidi ka minu mehed.
Tundub, et meestel võib olla see "sõbranna" mõiste oluliselt avaram, kui naistel "sõbra" oma. Kõigi maailma inimeste kohta muidugi ei tea ju. :)
 
brhh 22. august 2014, kl 22.22
Mina ei tea, naiskolleegi juures ööbimine on ikka üsna imelik. Kui on ette teada, et õhtu jooksul ka midagi juuakse, siis võiks ju taksoga minna või siis oma kaasa endale järgi kutsuda.
Aga iseenesest sõber saab olla küll. Ise käisin kuuajasel reisil vastassoost sõbraga, samal ajal oli mul kodus ootel sel hetkel veel värske suhe praeguse elukaaslasega. Igaks juhuks ütlen, et reis oli planeeritud ja lennupiletid olemas enne oma elukaaslasega tutvumist. Ja olime (oleme) tõesti ainult sõbrad, kuigi see kõrvaltvaatajatele tundus vägagi kahtlane.
 
Kahele tärnile 23. august 2014, kl 00.02
Tärnidele viimaselt postitajalt kommija räägib MEHE seisukohalt ja tema seisukoht on õige mehe vaatenurga alt.

Meie sinuga oleme naised ja mõtleme, tunneme hoopis teistmoodi.
Sellepärast imestangi, kui öeldakse, et naiste omavahelisel ja mehe - naise suhtlemisel ei ole mitte mingit vahet.

Näha on ju, kui erinevad on kohati mehed ja naised.
Sinu seisukoht on NAISE vaatenurga alt ja päris õige ei ole seda meestele peale suruda.
 
naine üle 50 24. august 2014, kl 11.07
Mul on 2 sõpra 200 km kaugusel ja üks teises riigis. Suhtleme sõpradena juba üle 30 aasta. Kõigil on naised (2 on teisel ringil juba).
Nende aastakümnete jooksul on nad korduvalt minu juurde ööbima jäänud (mul on eraldi paar külaliste tuba, ei pea elutoas diivanil konutama, vaid ikka suures pehmes voodis).
Nende naised on minu olemasolust kogu aeg teadnud, ikka saadame meeste üksteisele tervitusi.
Kui lapsed väikesed olid, siis tuli kokkusaamistes 7-aastane paus. Nüüd oleme vanainimesed (ühel juba lapselapsedki), aega kõigil rohkem ja püüame aastas korra kokku saada.
Tutvusime noores põlves malevas, kolleegid pole kunagi olnud.
Oma kogemusele toetudes võin öelda, et sõprus (ilma seksita) mehe ja naise vahel on võimalik. Sõbrad ja seksisõbrad on erinevad kategooriad, neid ei maksa omavahel segi ajada.
 
to naine üle50 24. august 2014, kl 13.27
Usun, naised soovivad sõprust ilma igasuguse intiimsuseta palju rohkem kui mehed. Endal elus ka olnud meetuttavaid ja väga häiriv on, kui hakatakse seksi tahtma.
Vabalt võib olla nii, et mees salamisi soovib seksi, aga naisel ei ole sellest aimugi.

Endal oli kunagi ammu probleeme meestuttava pruutidega, kes kuidagi ei uskunud, et me vahel midagi ei ole. Meestuttava jutu põhjal korraldasid minu pärast armukadedusskandaale.
Kuigi põhjust ei olnud.
 
nii ta on 24. august 2014, kl 18.33
mehe ja naise vaheline suhe on kui põleva tikuga mängimine
ükskord ikka tuld võtab...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!