Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mees elab naise juures?
 
ohtaevas 19. jaanuar 2015, kl 18.41
2 teismelise ema on ikka päris loll. mina tahan küll, et minu poegadel oleks elamine, kuhu oma pere tuua. mis mees see siis on, kes pere heaolu eest ei suuda hoolitseda ja lihtsalt tüdruku juurde ronib elama ja trukkima nagu vallasant. ei mingit vastutust, hoolt, ega armastust. dziisas. tütrel võib loomulikult olla midagi omal, et kui midagi mehega nihu läheb, siis ikka mingi iseseisvus omal olemas või lihtsalt niisama. minul on kolm poega ja üks tütar.
 
2 teismelise ema to ohtaevas 20. jaanuar 2015, kl 00.19
Huvitav, kui ma loll oleksin, siis vaevalt mees oleks juba 26 aastat MINU pinnal minuga vastu pidanud ja minuga 2 last saanud. Mees on korralikust (loe: traditsioonilisest) perest pärit, ja mina samuti. Mõlemad hindame pereväärtusi ning teame, mis mehe ja mis naise roll perekonnas.
Muide, meie poeg võib KOHE saada meie korteri, lõpetan üürilepingu ära ja poeg kolib sisse. Pruudiga. Aga jääb ära, sest niigi on juba praegu näha, et pruut on ainult varanduse peal väljas. Jättis eelmise poisi meie poja pärast maha, sest eelmisel poisil polnud autot ega juhilube, aga meie poisil on MINU auto ja juhiluba ka juba mitu aastat. Pruut üürib koos sõbrannaga korterit, kui nüüd minu poeg saaks meie korteri, koliks pruut hoobilt sisse. Kuni leiab poisi, kellel pole mitte enam korter, vaid juba maja. Poiss - vaeseke, lollike - on hakanud seda plikat armastama, aga teades, kui kergelt ta eelmise poisi maha jättis, on meie poeg talle ka ainult ajutine meelelahutus, kuni tuleb kutt, kellel on suurem auto. Miks ma peaksin selliseid tibisid oma korterisse elama võtma?! Las poeg "trukib" teda seal üürikorteris, eks paistab siis, kaua plikal "armastust" jätkub.
 
anna kannatust to kahe teismelise ema 20. jaanuar 2015, kl 09.07
no aga äkki on mees tänu sellele vastu pidanud, et oled loll, aga omad pinda? sellele ei ole tulnud? nõrk ja vilets mees, kes endale isegi elamispinda ei ole muretseda jõudnud, näeb ka selles piisavat motivatsiooni kokkukolimiseks. parem loll naine kui lausa tänaval?
see, kui mingi suvaline lohh hakkab sinu tütart trukkimas käima ja ehk isegi pikemaks jääb, kuna mujal niikuinii olla ei ole, on vastuvõetav variant? ainult naised on kullakaevajad?
kurb, et sellised kaagad oskavad kõige valjemalt kaagutada ja suruvad oma kiviaja mõtteviise ka oma lastele peale. nii see piiratus (loe rumalus) põlvkondade järjepidevusena edasi antakse ning traditsiooni sildiga sildistatakse.
 
2 teismelise ema to 09.07 20. jaanuar 2015, kl 09.31
Kuskohast sa seda välja lugesid, et mu mehel "elamispinda" ei ole?! Palun tsiteeri seda kohta, kus ma kirjutasin, et mehel elamispinda pole! Mehel on TERVE TALU Harjumaal heas asukohas, mis pole kuskil pärapõrgus, kuid samal ajal täielikus rahus ja vaikuses. See talu oli tal juba siis olemas, kui meie 26 aastat tagasi tuttavaks saime. Tollal elas seal majas mehe õepoeg, kuid tema läks mingil ajal "oma elu peale" ja praegu on see talu täiesti tühi. Kõik on elamiseks valmis, astu sisse ja tunne ennast kui paradiisis. Alguses, kui nooremad olime, käisime suviti ise ka seal, aga kuna linnas elame nagunii oma majas ja kui lapsed väiksed olid, polnud aega kahes kohas majapidamist arendada, pealegi, nagu öeldud, elas mehe õepoeg seal talus. Nüüd on see talu jälle tühi (vaba), kui mehel LOLL NAINE üle viskab, võib sinna minna. Millegipärast siiamaani pole läinud. Mehe vanemad on surnud, ja mehe õel on endal maja olemas sealsamas lähedal, kus minu mees talu omab.
 
Sulle, kahe teismelise ema 20. jaanuar 2015, kl 10.43
Kirjutasid:"Meie natuke nooremal tütrel seevastu käib noorhärra külas, kelle vanemad elavad megasuures majas, aga nagu öeldud - ürgajast peale on nii olnud, et "tuli mees naise juurde"

"Miks ma peaksin selliseid tibisid oma korterisse elama võtma?! Las poeg "trukib" teda seal üürikorteris, eks paistab siis, kaua plikal "armastust" jätkub."


Muide, sinu tütre poisi vanemad mótlevad ka nii, et las "trukib" seal seda plikat, küll poiss kunagi selle óige leiab...
 
2 teismelise ema to 10.43 20. jaanuar 2015, kl 10.45
Issand, ega ma eilane pole, loomulikult mõtlevad poisi vanemad, et las poeg trukib küla peal, kuni selle õige leiab! Mis sa nüüd öelda tahtsid, et ma ei teadnud seda või?!
 
Anzeelika 20. jaanuar 2015, kl 11.55
Mis ime loom see mees on, kes peab eluaseme muretsema ja naise enda katuse alla võtma?
Feminist oled w?
Kui abielluda ei taha siis väga ok mees. Ei ole vaja mingeid orjastavaid lepinguid. Kui on armastus siis elagu nii nagu meid loodud.
Kui armastus ära hakkab kaduma siis tehakse lapsed ja abiellutakse.
 
jaajah 20. jaanuar 2015, kl 19.24
te hindate jah pereväärtusi ja olete lapsedki vastavalt üles kasvatanud. tublid lapsed. lugesin su kirjeldust ja lubage naerda.
 
ang 20. jaanuar 2015, kl 21.05
Poeg trukib üürikas ajaviiteks mingit tibi ja mingi suva töll käib ema heakskiidul tütart panemas, kuni parema leiab - vot pereväärtused!
 
ilusam oleks nii 20. jaanuar 2015, kl 21.48
et mees ütleb....tahan ehitada kodu, sulle sõstrasilma näkineid....

mees ehitab kodu, viib sinna oma näkineiu ja seal algab nende oma elu...lapselapsedki peavad pühaks paika, mille ehitas nende vanaisa....

praegusajal on asjad väga nihkes.
alaealised kepivad, saavad lapsi ja ei teki neil ema ega isatundeid. vanavanemad muretsevad end või hulluks, tänuks abi eest saavad aint õiendada ja sõimata, et kadugu eest ja lasku elada. sündinud lapse peale ei suuda need alaealised mõeldagi, laps on neile nagu mänguasi, keda kaasa võtta joomapunkritesse ja jätta trepikotta kisama.

kuskilt maalt on asjad väga valeks keeratud. kui vastutama peab inimene alles 18 aastaseks saades, siis kuidas 14 aastasele antakse vaba voli k'eppida kus ja kellega tahes, ometi teades, et sealt võib alata uus elu, kelle eest on vaja vastutada.
kes siis peab vastutama, kui alles 18 aastaselt seda peab päriselt.
kas tõesti siis vanavanemad.
mis õelad seadused ja vanavanemate vaenulikud lisaks veel.
kas tõesti pole millegi olulisemaga tegelda, kui keerelda n'ussi ja abordiseaduste ümber.
kas kõik need mehed, kes, ila tilkumas, noori plikasid prostideks vahendavad, lapsi k'eppima õhutavad ja vabalt aborte lubavad, kas need on üldse ise normaalsed. nad on ju perverdid kõige otsesemas mõttes.
see on nagu putukatõrje, et viskame aga "mürki", las siputavad, peaasi, et meil kõik olemas on....ülivaenulik ja hävituslik, justkui kogu maailm kuuluks vaid käputäiele perverdile.
 
ideaalelu 20. jaanuar 2015, kl 22.29
21.48
Aga kui need "vanaisade ehitatud majad" on juba olemas...? Väga paljudel, muide, on! Talud on ju nagunii vanaisade ja vanavanaisade ehitatud, aga ka Nõmme on ju kunagi vanaisade poolt ehitatud. Paljud on muidugi oma majad maha müünud, aga paljud ei ole ka, tulevad uued põlved, ehitavad veidi kaasaegsemaks oma vanad majad, ja elavad jälle 3 põlvkonda muretult.
Kõik see idüll ja ideaalelu saab ainult siis toimida, kui mees ja naine elavad koos, kuni surm neid lahutab, pole mingeid minu, sinu, meie ega nende lapsi, sest siis ei laguneks mitte ainult perekond, vaid laguneb ka kõik see materiaalne, mis isaisade poolt on raske töö ja vaevaga rajatud.
 
auh 21. jaanuar 2015, kl 01.01
issand kui piinlik lugemine ja selline naine on veel siginud :D krt, kaks last veel, poeg ja tütar.

p.s. tühjalt seisev ja mädanev talu on tõesti väärtus :D
 
aga mina 21. jaanuar 2015, kl 13.23
olen elanud mehe juures üle 2 aasta. Abielus me pole,kuid mees pole selle aja jooksul tööle läinud, vaid kodus lebotanud. Samas kui mina tema juurde minnes leidsin töökoha ruttu. Aga nüüd on mõõt täis! Ei jaksa enam üksipäini rabada, mees ka alkohiga sinasõber. Purjuspäi (või ka poolkainena)süüdistused, mis tõele ei vasta ja väljaviskamismäng...Nüüd lahkun tema juurest, sest tema elamises elasin.
 
eks 21. jaanuar 2015, kl 14.41
Selguse mõttes võiks teema autor (kui see tema isiklik mure on) teha otsuse, et vot nii palju aastaid tema ootab abieluettepanekut ja kui seda selleks tärminiks pole tehtud, siis tuleb sõlmida mehega hoopis majutusteenuse osutamise leping koos kõigi tasudega. :) No et olla majutaja ka sisu poolest.
 
ämmamoor 21. jaanuar 2015, kl 20.44
Hoidku jumal sellise ämma eest, nagu see 2 lapse ema. Sellisele miniaks sattumine on küll tappev.
 
ausalt 21. jaanuar 2015, kl 23.38
piinlik lugemine, aga head talupidamist. kohutav mutt!
 
2 teismelise ema 21. jaanuar 2015, kl 23.56
Ma ei saa tõesti aru, miks esiisade talu häbiasi on? Teie saavutuste tipp on ilmselt Mustamäe korter?!
 
anna mōistust 22. jaanuar 2015, kl 01.20
Talu pole milleski süüdi, selline kekkadiveiks olemine on lihtsalt nii piinlik. Masendav suhtumine ja äärmiselt lame väljendusviis.
 
2 teismelise ema to 01.20 22. jaanuar 2015, kl 08.49
Lame väljendusviis? Kui oleksid tähelepanelikult jälginud, siis oleksid näinud, et vastasin oma postitustes samade sõnadega, mis eelkõneleja(d) mulle vägisi suhu pani(d). See oli mul esimene kord elus, kui kasutasin sõna 'trukkima', sest enne mind vastanu oli mind sellise sõnaga "õnnistanud". Pole enne kasutanud ega kasuta ka edaspidi, sest ma vihkan igasugu labasust, mul hakkab füüsiliselt valus.
 
tegelt 22. jaanuar 2015, kl 19.44
ei pea üldse olema valus mõne üksiku labasevõitu või otsekohesema sõna pärast, vaid mõtteviisi ja ellusuhtumise pärast, oma laste kommete ja suhtumise pärast. vot need on tõesti labased. sellele sa kiidad takka toonitades traditsioonilisi pereväärtusi. just sellise labase suhtumise pärast võiks olla valus ning piinlik. või tema vihkab igasugu labasust. kae nalja.
 
to tegelt 22. jaanuar 2015, kl 19.58
Et teismeliste ema on labane, aga tüdruk, kes ainult omakasu eesmärgil poistega elab, ei ole labane?
 
no sorry 23. jaanuar 2015, kl 15.41
Enne teen ikka kindlaks kas minuga abielluda tahetakse. Mitte ei hakka niisama lambist kokku elama, et eks hiljem elu näitab.Praeguses Eestis see viga ongi et kolitakse kohe kokku. Muidugi ei anna abielutunnistus garantiid et elu lõpuni kokku jäädakse. Kui naised ei oleks nii lõdva püksikummiga ja ennast rohkem väärtustaksid siis mehed peaksid neist palju rohkem lugu ja ka abielluks. Vanasti oli suur häbi kui abielluti rase olles. Veel suurem häbi oli olla vallasema. Nüüd kolitakse vist samal päeval juba kokku kui tutvutakse. Juhul kui suhe ei toimi jälle lahku ja kibekiiresti järgmise juurde.
 
justnimelt 23. jaanuar 2015, kl 18.12
lisaks veel, et vanasti ei olnud ringi.oorav mees ka miski tegija. vaid oli allahinnatud kaup, kui tüdrukuid kargas või kellelegi lapse taha oli treinud. seks on odav, inimestel puudub austus ning lugupidamine enda ja teiste vastu. intiimelu peaks olema ikka intiimne, isiklik ja lähedane.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!