Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Rinnahoidja
 
dj 06. veebruar 2010, kl 17.25
aga seppäläs on kohe kindlasti A- ja AA-korvile pesu.
 
tublitutt 07. veebruar 2010, kl 13.43
Ma ise 75F ja kolm poodi, kus müüakse IGALE suurusele rinnakaid on: LaSenza, Lindex, Triumph. Parim kaubanduskeskus kus kõik olemas: Ülemiste.
Kui soodukad käimas, siis on lootust saada ka mõnesaja krooniga pesu. Isegi bikiinid saab nendest poodidest ostetud, seega soovitan soojalt! Sõbranna on mul 70 AA, seepärast tean, et me koos ostleme nendes kõigis ja mõlemad saavad oma osa kätte:D
 
t 07. veebruar 2010, kl 15.07
kui Freya ja Fantasie on mul 70E suuruses, siis la senza F-i oleks pidanud kaks tükki kokku õmblema, et sisse mahtuda. pealegi ei ole mul mingit soovi oma rinnale veel 2 cm vahtkummi lisada.
 
triin 07. veebruar 2010, kl 17.24
Mul samuti rinnahoidja leidmine suur mure. Kasutasin Triumphi Minimizer Cup'i 75F, nüüd olen alla võtnud nii palju, et see ümbermõõt jääb suureks ja oleks vaja 70F aga sellist Minimizer Cup'i pole olemas. Kõige suurem korv, mis Triumphil pakkuda oli, oli tavaline 70D, mis nägi korvi mõistes välja pigem nagu B.

Ja nüüd ma olengi olukorras, kus pean oma 75 F-ile hakkama haake juurde õmblema, muidu enam ei hoia ja lootust uusi saada kah ilmselt pole, välismaale samuti lähemal ajal ei sõida.

Väga, väga suur masendus on peal selle pärast...:(
 
triinule 07. veebruar 2010, kl 17.45
aga miks sa netist ei telli?
 
triin 07. veebruar 2010, kl 19.32
Teoreetiliselt ju võiks aga kardan suurusega eksida. Ma ei tea täpselt, mis korv ma olen, kannan hetkel Triumphi MC 75F, mille ümbermõõt on mulle suur, samas mingi Laima rinnahoidjat proovides oli 75 mulle täpselt paras.

Samuti pole ma korvi suuruses kindel, sest korv ju muutub rh ümbermõõduga koos väiksemaks aga kas mulle on nüüd vaja 70F või 70E, seda ma enam ei tea. Samuti on asi tootjas ja kuna siit olen leidnud ainult Triumphi siis seda tean ja tunnen. Mulle on rinnahoidja kvaliteet väga oluline, kuna võtsin hiljuti alla väga palju siis rind on jäänud koledaks ja rippu ning et antud olukorras vähegi norm välja näha ja norm riideid kanda, olekski vaja Minimizer Cup rinnahoidjat.

Oh ja suvi on tulemas, rannariideid kah vaja, ma ei taha mõeldagi...:(
 
triin 07. veebruar 2010, kl 19.41
Just sisestasin oma mõõdud ülaltoodud kalkulaatorisse, mis andis mulle rh nr 80E...
Kui teaks, mida usaldada siis telliks kindlasti välismaalt :)
 
lehmake 07. veebruar 2010, kl 20.25
aga väljamaalt tellides on alati võimalus tagasi saata. nt bravissimost ma tellin alati terve kuhja, eriti kui suuruses kindel ei ole. vabalt võib ju ka sama mudelit mitu suurust võtta proovimiseks. ülejäänud lähevad tagasi. jah, postikulu peab maksma, aga õige suurus on seda väärt.

muidu suurustest on kasulik ka figleaves.com lehelt lugeda, seal on kasutajate kommentaarid. kui kõik ikka ütlevad, et tavapärasest suurem või kitsam, siis tasub uskuda.

kvaliteedilt on triumph selline..keskmine. Soovitan Freya ja Fantasie omasid proovida.
 
greip 07. veebruar 2010, kl 20.32
Jep, otsi nagu seda kõige õigemat meest endale... :P
 
üx 08. veebruar 2010, kl 23.02
Kõigi suurerinnaliste jutuga absoluutselt nõus.Ise ostan Lindexist.Kui mul oleks AA ,siis ma ei kannakski rh-d See on ju olematu rind.
 
m, 19. detsember 2010, kl 04.27
 
eriti õnnetu 19. detsember 2010, kl 11.47
Kui keegi pesupoodides ringi kõndides kohtab 65D-65F'i, andke mullegi teada. Vot minul on alles raske leida õiget pesu, sest isegi kui mõni firma toodab neid, siis eestisse sisse sellist numbrit ei tooda.
 
jewro 19. detsember 2010, kl 12.06
Mulle tundub, et pesupoodide asemel peaksid olema pesuvalmistamise rätsepad, kes siis valmistaksid igale kliendile individuaalselt pesu. Täpselt kliendi keha järgi. Enamusel naistel on ju juba rinnad erineva suurusega. Lisaks on nii palju, kui on erinevaid inimesi on vist ka erinevaid rinnahoidjaid vaja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!