Halb kogemus
Halb jõulukink
 
tulevik 26. detsember 2016, kl 23.45
Jah, selle õpetajana ei korraldaks ma järgmisel aastal mitte mingit loosipakkide tegemist. See ei kuulu õpetaja kohustuste hulka.
Tehke oma jõulupakid lastele kodus.
Ja teiseks - me ei ole kuulnud õpetajapoolset versiooni. See võib siinse kommenteerija omast totaalselt erineda. Aga õpetaja ei tule siia lapsevanema nime avalikustama.
Häbene, ema, oma matsliku käitumise pärast! Sellised asjad lahendatakse nelja silma all, mitte ajakirjanduses. Mida õppis siit sinu laps?
 
samas 27. detsember 2016, kl 21.00
Õpetajaid on ka igasuguseid - palju normaalseid ja sekka paar jobu. Nagu igal elualal.
 
njahh 27. detsember 2016, kl 21.26
kas sa, samas, oled kindel, et sina oma tööandjale normaalne tundud?
 
uskuge jah! 27. detsember 2016, kl 23.47
See jutt katkiläinud pakist tundub lapse fantaasiana. No ei usu mitte, et õpetaja pakijagamise vahepeal hakkaks üksikuid komme kotist püüdma ja lastele jagama. Arvatavasti kooliskäinud inimene siiski saab aru, et neid lahtisi komme ei ole sinna kotti mitte päkapikud poetanud.
 
lapse loosipakk jagati kõigi õpilaste vahel 28. detsember 2016, kl 08.16
uskuge jah! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See jutt katkiläinud pakist tundub lapse fantaasia
> na. No ei usu mitte, et õpetaja pakijagamise vahep
> eal hakkaks üksikuid komme kotist püüdma ja lastel
> e jagama. Arvatavasti kooliskäinud inimene siiski
> saab aru, et neid lahtisi komme ei ole sinna kotti
> mitte päkapikud poetanud.

Lapsed said klassinääripeol pakid kätte. Jõuluvana jagas

Lahtised kommid tulid välja jagamise lõpus, kotti raputati et näidata et kott tühi ja kommid pudenesid põrandale. lapsed korjasid kõik komme, ka õpetaja võttis.

Olin ise kohapeal nagu teised vanemadki, kui laps esinemisriided ära oli vahetanud siis tuli minu juurde et ta ei saanudki pakki ja läksime õpetajalt küsima, et kas midagi valesti. 3 klassi lapsed olid tol ajal. Õpetaja siis keeras koti tagurpidi ja sealt tuli välja kommipaki ümbris mis oli rebenenud ja nimi ka peal. - ei olnud lapse väljamõeldis, ise olin koguaeg juures ja nägin.

Kes paki tegema pidi, seda ka õpetaja ei teadnud.

Lugu aga sai lõpu sellise, et uue veerandi algul kui lapsed koolis sõiti koolimajja näärivana, läks väikese kotiga mu lapse klassi, vanbandas, et mõned pakid jäid kogemata kontorisse ja siis kutsus õpetaja mu lapse pakki saama ja seejärel ka õpetaja, kes luges pika salmi ja sai paki kätte ja näärivana tahtis näha, et mis paki sees on, paki sees oli õpetajal tühi karp, minu laps pakis oli tol ajal väga haruldane asi, arvutimäng, mida sai telekas mängida.
Näärivanaks oli aga minu lapse vanaisa


mis puutub nn minu ninnu nännusse siis tänaseks on tal endal juba 3 ninnu nännut kodus
 
?? 28. detsember 2016, kl 09.27
Esialgu kirjutasid, et jagajaks oli klassivanem, nüüd jõuluvana nääripeol?
Kirjutanud siis kohe, et asi juhtus mitukümmend aastat tagasi...
 
lapse loosipakk jagati kõigi õpilaste vahel 28. detsember 2016, kl 10.58
just nii oligi, et jõulupeol jagati, aga jõulupidu oli vaid selle klasi jõulupidu, kohal olid selle klassi laste vanemad ja ainult see klass esines.
Jõuluvana tõi kingikotid ja jagas klassivanema abiga. Kui pakid jagatud võttis jõuluvana demonstratiivselt koti soppidest kinni ja raputas, eks ta vast ikka märkas, et kommid kotis veel.
Kommid korjati kokku ja klassivanem jagas, kõik said võrdselt komme, kaasa arvatud õpetaja.

Kui selgus siis lõpuks peale pidu, et katkine kommipakk oli mu lapsele mõeldud aga sai terve klassi vahel jagatud siis õpetaja ütleski, et mu laps sai tervele klassile rõõmu valmistada nüüd ja et kommipakki olla ei tohtinud.
- nagu laps olnuks süüdi, et ta kommipaki sai.

.. lihtsalt tuli meelde, et halvim kink
 
njahh 28. detsember 2016, kl 12.32
kle, sa oled ikka täiega topakas. Kui asi juhtus ammu aegu tagasi, siis mille pagana pärast oli sul siia õpetaja nimi vaja kirjutada. Seda enam, et saite ju õpetajale efektselt kätte maksta.

Loodetavasti siiski sellist õpetajat olnud ei ole või on ta tänaseks pildilt väljas või on tegemist muinasjutuga.

Kui aga loos mingi iva siiski on, siis kirjutaja on uskumatult õel ja alatu inimene.
Muide, kas tead, et vanemate patud (ka õelus ja alatus) tasutakse nende lastele?
 
to njahh 28. detsember 2016, kl 14.01
Kirjutad, et algataja sai juba õpeyajale varasemalt kätte maksta. Kuidas? Midagi taolist küll kirjutisest välja ei loe.
 
----------- 28. detsember 2016, kl 14.26
to njahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kirjutad, et algataja sai juba õpeyajale var
> asemalt kätte maksta. Kuidas? Midagi taolist
> küll kirjutisest välja ei loe.

No oli kirjas, et vigade parandust tegev näärivana tõi õpetajale tühja karbi...

Minumeelest oli siin tegu lihtsalt õnnetu eksitusega. Ikka ju juhtub. Ma ei süüdistaks küll õpetajat, eriti veel nii ammuse asja eest nimeliselt.
 
lapse loosipakk jagati kõigi õpilaste vahel 28. detsember 2016, kl 14.41
----------- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to njahh Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Kirjutad, et al
> gataja sai juba õpeyajale var
> > asemalt kä
> tte maksta. Kuidas? Midagi taolist
> > küll
> kirjutisest välja ei loe.
>
> No oli kirja
> s, et vigade parandust tegev näärivana tõi õpetaja
> le tühja karbi...
>
> Minumeelest oli siin tegu
> lihtsalt õnnetu eksitusega. Ikka ju juhtub. Ma ei
> süüdistaks küll õpetajat, eriti veel nii ammuse a
> sja eest nimeliselt.


Teema algataja teemaks oli halvim jõulukink, kirjutasin lihtsalt oma lapse halvima jõulukingi kogemuse. Kuna jõulud just olid ja niinimetatud ninnu nännu lapsel tuli ka loosipakk teha siis tuli see teema taas üles ja issi õpetas oma lapsele, et ei ei, kommipakki ei tee...
 
jama lugu 28. detsember 2016, kl 15.57
Selle katkise kommipaki lugu on sulaselge vassimine. Haige inimene ei mäleta enam, mida ta eelmisel korral kirjutas.
Kord oli tegemist nääripeoga, siis jälle oli seal jõuluvana. Kord jagas komme jõuluvana, kord klassivanem....
No ja muidugi see loo lõpp oli omaette väljamõeldis. Nii ei käituks mitte ükski täiskasvanud inimene.
Totuke lihtsalt see kirja autor, muud midagi.
 
njahh 28. detsember 2016, kl 22.33
no nüüd ei saa ma üldse midagi aru: lugu juhtus nääride ajastul, aga nüüd pidi oma laps tegema jõulupaki ja isa ei lubanud komme kinkida...

Mingi Metusala oled või, et üks laps nääride ajastust ja nüüd teine veel algklassides?
 
hahaa 29. detsember 2016, kl 00.25
Ahh, läheb nagu ikka siin iga teemaga. Kõik tahavad kõiki mõnitada vastavalt oma sõnaseadmisoskusele. Jutt teemast ammu väljas, aga ikka tahaks näidata, kui halvasti üks anonüümne kommija teisest anonüümsest kommijast arvata oskab.
Kõik on omaarust väga vaimukad.
 
kõik kirjutavad halbu kommentaare? 29. detsember 2016, kl 00.27
Ja milline oli siis sinu kommentaari eesmärk?
 
rõõmurullik 29. detsember 2016, kl 02.27
kõik kirjutavad halbu kommentaare? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja milline oli siis sinu kommentaari eesmärk?

Ei saanud tõesti aru? Ei või olla :)
 
lapse loosipakk jagati kõigi õpilaste vahel 29. detsember 2016, kl 07.56
tulevik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, selle õpetajana ei korraldaks ma järgmisel aa
> stal mitte mingit loosipakkide tegemist. See ei ku
> ulu õpetaja kohustuste hulka.
> Tehke oma jõulupa
> kid lastele kodus.
> Ja teiseks - me ei ole kuuln
> ud õpetajapoolset versiooni. See võib siinse komme
> nteerija omast totaalselt erineda. Aga õpetaja ei
> tule siia lapsevanema nime avalikustama.
> Häben
> e, ema, oma matsliku käitumise pärast! Sellised as
> jad lahendatakse nelja silma all, mitte ajakirjand
> uses. Mida õppis siit sinu laps?

See õpetaja sai kevadeks ametist lahti ja nääripidusid korraldas huvijuht. pani eeskava kokku ja vaatas et kõik sujus.

Loosipakid oli õpetaja ettepanek ja lapsed tegid neid esimest aastat üldse. Õpetaja ülesanne oli vaadata, et kõik lapsed tooksid nõuetekohased pakid.

Tahan öelda, et väike poiss oleks pigem rõõmustanud ka siin teema algul põlatud kruusi üle, kui et talle öeldi- kas sa oled mingi tita, vaata, sul peaks hea meel olema, kui paljudele lastele need kommid rõõmu tegid ja sa ise ju said ka, ei jäänud päris ilma ju
 
totutaja 29. detsember 2016, kl 07.59
njahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no nüüd ei saa ma üldse midagi aru: lugu juhtus nä
> äride ajastul, aga nüüd pidi oma laps tegema jõulu
> paki ja isa ei lubanud komme kinkida...
>
> Min
> gi Metusala oled või, et üks laps nääride ajastust
> ja nüüd teine veel algklassides?


ära rohkem peale võta.

nääride ajal oli see katki läinud kommipakk ja laps jäi pakist ilma

nüüd see laps kasvas suureks ja tal on oma lapsed ja see laps on nende isa ja ta oma lastele õpetas, et komme ei kingi
 
eelmisele 29. detsember 2016, kl 16.41
Jaaah, raske elu. 30 aastat meeles pidada katki läinud tsellofanipaberit ..., kuidas sa üldse suudad edasi elada nii tohutu mure ja hädaga ...
Avaldan kaastunnet!
 
Võiks ju 29. detsember 2016, kl 20.12
Lugesin kommipaki loo läbi, ning leian, et õpetaja käitus väga õigesti. Kõik lapsed said paki kommidest osa.
Kruusidest. Mainiti, et Ivi Eenmaa kogub kruuse. Kinkigu see edasi temale, sobiks väga talle kogusse: kruusil on ju oma lugu. Tähelepanuväärne kruus, mille kinkimisega tehti laps õnnetuks. Ja kui palju kommentaare sellest...
 
võiks jah 30. detsember 2016, kl 11.48
Võiks ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lugesin kommipaki loo läbi, ning leian, et õpetaja
> käitus väga õigesti. Kõik lapsed said paki kommid
> est osa.
> Kruusidest. Mainiti, et Ivi Eenmaa ko
> gub kruuse. Kinkigu see edasi temale, sobiks väga
> talle kogusse: kruusil on ju oma lugu. Tähelepanuv
> äärne kruus, mille kinkimisega tehti laps õnnetuks
> . Ja kui palju kommentaare sellest...

Teistel lastel oli muidugi tore, et said pihutäie kommi juurde. Aga kus oli õiglus selle lapse suhtes,kes kingipakist ilma jäi?
Paki tegijalt uut kinki ju ka nõuda poleks õiglane, sest ta ikkagi tegi ju paki ära selle raha väärtuses mis ette nähtud oli. Kahjuks pakkis lohakalt ja pann läks nö kaduma ega jõudnud saajani.

Seega halvim jõulupakk oli siiski see, et lapse kommipakk ära jagati kõigiga ja laps üldse pakita jäi. Kindlasti oleks see laps ka kruusist rõõmu tundnud, oli ju tema elu esimene loosipakk, ngu aru sain
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!