Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
Keskealine naine 13. aprill 2017, kl 21.06
Kahjuks nii läks.
 
rõõm kellegi elust 14. aprill 2017, kl 02.28
P elu on ju nii stabiilne, et pole muud kui rõõmustada.
 
Keskealine naine 14. aprill 2017, kl 04.03
Naistuttava alatu käitumine paneb küll ainult kurvastama.
 
siis ongi ju tore 14. aprill 2017, kl 04.19
sa oled seda alati teinud, jätka edaspidigi, see kurvastamine tuleb sul hästi välja.i
 
huh 20. aprill 2017, kl 21.09
Keskealine naine, otsi parem mõni mees! Mitte , et see kerge oleks :) (ole ettevaatlik ja tähelepanelik, kui midagi ei meeldi - ära suhtle sellega!)
 
ma mõtlesin et see teema on 21. aprill 2017, kl 13.00
liba ja sellist inimest ei ole olemas. ehk, kõik tundub nii absurdne, st jätkuv joru - ja ei mingit arengut. aga sattusin juhuslkult vaatama tv3 selgetnägijate saate lõiku - tegemist oli keskealise naisega, kes kahtlustas et ta mees murrab talle truudust. selgetnägijad pidid siis nö kinnitma naise väiteid. aga kuidas nad ka püüdsid - no nad ei näinud mingit petmist. rääkimata sellest, et ka mees väitus, et on ala truu jmt.

aga mis üllatav - see proua seal - meenutas oma olemuselt antud foorumi postituse teemaautorit - kes raius nagu rauda - tema vajab ausust ja ta ei usu. ehk siis - kui on ikka teatud tüüpi isik - siis pole midagi teha. ja see mees seal ka tunnistas, et ta varsti enam ei suuda vaid jätab selle naise maha, kuigi ta armastab teda ja tahab temaga koos olla ja ei tahaks lahku minna.

masendav on see, et päriselt on ka nii kinni kiilunud indiviide olemas
 
depressioon 21. aprill 2017, kl 16.31
ja muud häired. selleks ongi vaja ravimeid, mis aju keemiat natuke muudaks ja vabastaks ka sundmõtetest. Muutuks nii mõtlemine kui käitumine..
 
nägin 21. aprill 2017, kl 20.55
tuba oli äge :)
 
muidu 21. aprill 2017, kl 20.55
mehed valetavadki, ses mõttes oli tal õigus. nüüd erand kinnitas reeglit ainult.
 
kinni kiilund 21. aprill 2017, kl 23.06
seda et, kui miskitmoodi kokku jookseb või kinni kiilub, tuleb nõelu panna ja sigariga kuumutada, et blokid lahti läheksid. kui blokid eemaldatud, siis hakkab eluvoog uuesti vabalt ringlema ja inimene nagu tuhast tõusnud, täiesti normaalne jälle. aga ega lääne inimene suuda sest aru saada, see liiga peen kunst ja aastatuhandeid vana tarkus, mis pealiskaudsetele, rahamaiastele lääne nuhkimiskirelistele kodanikele täiesti arusaamatuks jääb /enamusele muidugi. nad usaldavad ikka meie meditsiiniÄRIKAID, mitte kõiksuse tarkust.
 
Keskealine naine 22. aprill 2017, kl 15.29
Olnut olematuks teha ei saa ja aega tagasi ei keera. Kahjuks.
Mitte midagi ei ole parata.
 
miks sa sundmõtetest vabaneda ei taha? 22. aprill 2017, kl 16.46
miks sa P. oma sundmõtetest vabanede ei taha? mis mõnu see sulle pakub?
 
Keskealine naine 22. aprill 2017, kl 16.55
Muidugi ei ole ma õnnelik, aga vägisi tuleb naistuttav oma alatu käitumisega meelde.
Nagu needus kohe.
Kuidas saan lahti sellele mõtlemast?
 
Keskealine naine veel 22. aprill 2017, kl 17.00
Esimestel aastatel oli päris hull. Naistuttava õelad ütlemised lausa kummitasid peas.
Pidevalt oli meeles, kui halvasti mulle ütles või kirjutas.
Nutma ajas.
 
Tapa oma laps, aja minema mees ja ära märka, et ees on veel mõnikümmend aastat elu, mida täita paremaga. Jess, boss. 22. aprill 2017, kl 17.49
Suudaksid Sa oma eelmist postitust korrata kaksteisttuhat kuussada viiskümmend seitse korda ja siis neljapäevaste vahedega uuesti, igas tsüklis viisteist korda rohkem eelmisest tsüklist?
Mis see muudaks?

Selliseid tuttavaid on paljudel, päris paljud viskavad nad välja, jätavad ühel heal päeval ukse taha või jätavad nad ajalukku pärast selliseid kogemusi.
 
mõnu kogemuse koht 22. aprill 2017, kl 18.42
inimesed kordavad ju tegevusi, mis mõnu pakub. mis mõnu P selle teksti kordamisest saab?
et ainuke kirgas ja ere hetk elus? Hommikul nii tore ärgata ja hakata meenutama, kuidas kõik see elu perssse läks iseenda kaaaitamisel?
 
Keskealine naine 22. aprill 2017, kl 23.01
Kahjuks ei visanud halba tegevat inimest enda elust välja, lasin ta ilusasti sisse, ei jätnud ukse taha.
 
ähhh 23. aprill 2017, kl 01.22
no mida sa vatrad siin oma lugulaulukest ikka ühte ja ainsasse väravasse.
vaata, asjad on ikka ALATI kahepoolsed. ei ole nii, et üks on must ja teine valge. ikka mõlemad on must-valged.

aga praegu siin oled oma elu kurjajuur ainult ja üksinda sina ISE. see kunagine sõbrannake on ammuilma su elust läinud, ja mida siin veel halada, ma aru ei saa.
ah et ei saa aega tagasi kruttida?! no mida sa sest ajast keerutad, parem keera iseennast ajarütmi.
tee parem meile selgeks, mida see sõbranna sulle tegi, et teda nõnda taga ulud. õpetas omasugulisi mõnna-nippe?? või jootis miskit rõvedust sisse...no ega ikka niisama mingi naise haardesse muidu nõndamoodi kinni ei jääks.

sa jätad põhilise rääkimata ja halad niisama tühja. pane ikka täispakett letti, saab su fänniklubilistel kah veitsa põnevam lugeda.
 
mis mõnu see pakub? 23. aprill 2017, kl 02.42
täitsa ikka küsiks, mis orgasme selline undmaine juba aastaid P. le põhjustab. et võiks seda pidevat erutusseisundit sellele naisele mõeldes kirjeldada.
 
Keskealine naine 23. aprill 2017, kl 03.18
ähh
Mida see enam päästab, kui naistuttav läks ära PEALE seda, kui oli mu elu hävitanud, mitte enne.
Selles probleem ongi, peale minu hävitamist minema minemine ei muuda mitte midagi paremaks.

Minu elu rikkus ta ju ära.

Oleks enne mu elu rikkumist ära läinud, siis oleks põhjust rõõmustamiseks.
Aga praegu küll mitte.

Kui naistuttav juba oli mu elu hävitanud, ei olnud tema äraminekul enam mingit mõtet.

Tegi seda, et hävitas minu elu.
 
peeglike, peeglike 23. aprill 2017, kl 10.45
Kes rikkus, see on nüüd teada.
Kes parandama hakkab või ise edasi rikub?
 
määratud 23. aprill 2017, kl 11.17
P, kõik, mis oli, tuli ja on, on sinu enda mõtlemise tulemus.
Keegi ei riku terveks eluks kellegi elu ära.
Eksitakse küll teelt ja kobatakse pimeduses, aga alati, seni, kuni elu sinus veel tuksub, jõutakse ikka teele tagasi.
Küll mitte vanasse punkti, aga ometi teele. Sealt aga minnakse ainult edasi, ikka edasi, ja sellest koosnebki elu - edasiminekust. Tagasi ei saa meist keegi minna.
Sina aga kükitad põõsas ja kisendad nagu titt, et emme, st. sõbranna, tule tagasi, sa oled süüdi, et mina ei taha edasi liikuda ilma sinuta, ma ei taha su käest lahti lasta--uuu-uuuu-uuuuu

Tihti tunnevad sääraseid tundeid need, kes on ISE midagi väga valet teinud kunagi, ja see süütunne omaenda tegude pärast vajutab vastu maad, ei suudeta endale andestada, ei suudeta mõista, et kõik see on vaid elu, sinu elu, mis koosnebki kõigest sellest, mis on sinuga juhtunud.
Kui sedasi sinna kinni jääda, siis, ega ju saagi midagi muud juhtuda.
Ketradki aina seda ainsat kinnijäänud klippi ja usud, aina enam hakkadki uskuma, et kui poleks olnud nii või naa, küll siis oleksin elanud, küll siis oleks olnud kõik paremini ja küll siis ma oleksin täna õnnelik---
Tuhkagi poleks,
siis oleks sul tuhat muud põhjust.

Sinu enda uskumised ja sinu enda mõtted on need, mis sind täna õnnetuks teevad, need on kui halvad sõbrad, kes sulle halba nõu annavad ja keelitavad ning hirmutavad sind elamast vabana minevikust ja olema see, kelleks sa siia maailma tulid.
Elus on tuhandeid teid, tuhandeid võimalusi--
Saada minema see kuradike, kes su kõrva juures sosistades sulle halba nõu annab.
 
Keskealine naine 23. aprill 2017, kl 13.45
Rikkus ju terveks eluks. Vigade parandust enam teha ei saanud.
Uuesti ei õnnestunud rasedaks jääda. Lihtsalt ei olnud partnerit ja vanus tuli ka peale.
 
no jah siis on sinuga kööga 23. aprill 2017, kl 16.54
siis on sinuga kööga, P. ise tehtud, nüüd pead selega ise elama.eks see võib ka ju elu mõte olla. Tõused hommikul üles ja kohe terve elumõte olemas, kiruda möödunut ja perselastus elu..

eks see teine naine võib ka uhke olla, et milline võim tal ikkagi on veel mitukümmend aastat hiljem teise täiskavanud naise üle.

kas sul endal P. häbi ka on, et nii tühjalt oma elu ära elad?
 
energiavampiir P.-le 23. aprill 2017, kl 17.38
http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/kuidas-hoida-end-ohver-agressor-tuupi-energiavampiiride-eest?id=77969662
 
Keskealine naine 23. aprill 2017, kl 22.40
Mida enam teha sain, abort oli juba tehtud, peigmees naistuttava ässitusel minema aetud.
Muuta seda ju enam ei saa.

Naistuttav on kindlasti väga uhke, et ma ta peale ikka veel mõtlen, 16 aastat hiljem.
Kui teada saab, et siin kirjutan, läheb päris ülbeks ja õhku täis.
 
loll olla on ka vabatahtlik 24. aprill 2017, kl 01.57
loll olla on ka vabatahtlik otsus, P.
 
Keskealine naine 24. aprill 2017, kl 03.27
Kahjuks tundsin ennast süüdi, et olen õnnelik, kui naistuttav on üksik ja õnnetu.

Tänu sellele oli naistuttaval lihtne mind peigmehest lahku ajada.
 
kuni sulle diagnoosi pole pandud 24. aprill 2017, kl 16.48
et ei vastuta iseenda eest täiskvanuna, siis nüüd oled ise oma õnne ja õnnetuse valmis meisterdanud.

isegi kaastunnet ei ärata.
 
Keskealine naine 24. aprill 2017, kl 21.42
Tundsin jah naistuttava ees süümepiinu, et kuidas mina olen õnnelik, kui tema üksik ja õnnetu.
Naistuttav asus seda hoolega ära kasutama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!