Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
minul on küll hea meel 24. aprill 2017, kl 22.38
et on ometi midagi püsivat siin maailmas: see on P- ja tema kirjutamine.
 
Keskealine naine 29. aprill 2017, kl 03.54
Naistuttava teravad ütlemised on nii jõhkrad ja ebaõiglased, tahes tahtmata tulevad meelde.
Kui palju olen selle pärast nutnud.
 
Midagi pysivat 29. aprill 2017, kl 04.32
Hoplaa.ikka nagu alati roomustab pysivus ja stabiilsus p poolt.
 
aaa 30. aprill 2017, kl 23.53
Keskealine naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kurdan muret lihtsalt.
> Tunnen end naiste
> keskel võõrkehana. Justkui ma ei olekski n
> aine.
> Nii võõraks jäävad teised naised mul
> le, ei mõista neid, nemad mind.
> Võõrastami
> ne on vastastikune.

90% inimesi jäävadki võõraks, seda rohkem, mida erinev on sinu elustiil ja ellusuhtumine. Näiteks, kui eelistad lastetut ja partnerita elu, siis polegi sinu põlvkonnakaaslastega midagi ühist. Kui meeldib ainult mõni muusikastiil, siis juhtub haruharva mõni töökaaslane sama maitsega olema. Kui tegeled haruldase hobiga, siis igaüks sellega ei tegele. See ei tähenda, et ei võiks suurema hulga inimestega rääkida, aga juhuslikult valitud täiskasvanute puhul tunnevad nad end alati suuremast osast erinevana.

Alguses arvasin ka, et tunnen end just naiste keskel võõrana, sest ei taha meest, olen aseksuaalne, ei taha lapsi ega pereelu, naiste teemad, romantilised filmid, klatš, ülinaiselik stiil, sõbrannatamine, kohvitamine, keskpärased naljad (mitte teravad või ropud), tavapärasus, piiridesse jäämine, mehe vajamine, mehe endast paremaks pidamine, tüüpilised naiste erialad jms ei huvita üldse.

Mõtlesin, et meestega oleks palju rohkem ühist, aga polnud nendega lihtsalt suhelnud. Kui hiljem rohkem meestega tutvusin, siis ikka 90%ga pole midagi ühist.

Mulle ei meeldi näiteks see, et naine peab olema sotsiaalselt alati aktiivsem pool, kõike märkama, mees on vait ja ootab, et teda lõbustad. Või, et meestel polegi mingeid erihuvisid peale jalgpalli, õllejoomise ja spordi, mis mulle meeldivad, aga see on nii tavaline ja ei tee sinust isiksust. Karjääri tehakse raha pärast.

Naiste seas tahtsid ka kõige tibimad enda eluga midagi ette võtta, olid eesmärgid, nagu lapsed või haridus, mõni tobe töö, nagu küünetehnik, aga see meeldis ka sisuliselt, mitte ainult raha pärast. Mehi sageli ei huvitanud enda töö kuidagi muidu, kui ainult seetõttu, et sai raha. Muul ajal toriseti, et jälle peab tööle minema. Elus polnud muid eesmärke peale meedia tarbimise, näiteks spordi vaatamise, ja igapäevaelu, mille hulka kuulus ka trenn. Naiste seas oli väga vähe neid, kes tarbisid ainult meediat ja hoidsid end vormis, ei mingit muud huvi.
 
Keskealine naine 01. mai 2017, kl 01.31
aaa
Ei ole üksiku elu eelistanud, nii lihtsalt kukkus välja.
Tänu naistuttava ees koogutamisele.

Hiljem püüdsin uut suhet leida, aga olin hiljaks jäänud, ei tekkinud kellegagi vastastikust huvi.
 
õnnelik P 01. mai 2017, kl 02.44
nii tore on alati lugeda, kuidas P-l kõik jätkuvalt hästi ja rahulik on. Midagi, mis alati südant soojendab, selline rahu.
 
Keskealine naine 01. mai 2017, kl 04.04
Ei ole kahjuks midagi hästi, kahjuks.
 
See on nii tore 01. mai 2017, kl 08.21
Et alati p
Elu on paigas ja rutiinis
 
56 a. sarnane naine 01. mai 2017, kl 16.31
see tuttav oleks veel hullemini pidanud sulle ütlema ja lajatama, et oleks ometi kohale jõudnud ja aru saanud. Vähe veel irvitas. Sellise minevikuga isendiga ei saagi keegi enam midagi peresarnast luua. Kui see naistuttav oli sexi eest ka , sex peab olemagi. aga sellest ei arene kunagi lapsi. Abort oli viimane mis üldse enesega tegid. Mehe oleks võinud ju välja ajada, aga lapse oleks võinud alles jätta ja tuttavaga koos kasvatanud kasvõi. Ah, üldse on mõttetu arusaam olnud oma elu rajamiseks ja olemiseks.
 
Keskealine naine 01. mai 2017, kl 23.17
Mind kasvatati nii, et kõik teised tüdrukud on minust paremad.
Nii mul tekkiski kogu naissoo ees süütunne.

Kui ma ei oleks aborti teinud, siis naistuttav oleks kadedusest lillaks läinud. Ta ei tahtnud mitte mingil juhul, et ma nii sümpaatselt mehelt lapse saan.

Kogu aeg kordas, selle mehega ei tohi lapsi saada, sest on vaimuhaige. Nii kade oli.

Mul tekkisid süütunded, et teen naistuttavale oma õnnega liiga.
 
hästi tore 01. mai 2017, kl 23.59
et P- l jätkuvalt elu rahulikult kulgeb. ilma muudatusteta.Oleme rõõmsad sinuga koos.
 
ii 02. mai 2017, kl 01.55
Keskealine naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aaa
> Ei ole üksiku elu eelistanud, nii li
> htsalt kukkus välja.
> Tänu naistuttava ees
> koogutamisele.
>
> Hiljem püüdsin uut suh
> et leida, aga olin hiljaks jäänud, ei tek
> kinud kellegagi vastastikust huvi.


Hea, et sa sellest aru said.
Targemaks saamine on väärtus omaette!
 
Keskealine naine 02. mai 2017, kl 03.08
Teadsin juba peigmehe ajal, et uut ei leia, aga ikka ajasin ta minema.

Süütunded olid naistuttava ees, uskusin, ma ei tohi olla õnnelik, kui tema on õnnetu ja üksik.

Muidugi sain aru, et peigmeest minema ajada on lollus.
Kahjuks süütunded on meeletu jõud.
 
no ei saa aru 02. mai 2017, kl 03.45
Mida sa ohid siis? Sa tegid ju enda seisukohalt kõik õigesti ja peaksid endaga rahul olema. Sõbranna oli/on õnnelik ja sina õnnetu, täpselt nagu sinu maailmas ette nähtud. Miks sa nüüd tahad, et oleks vastupidi? Tegelikult läks kõik nii, nagu minema pidi.
 
Keskealine naine 02. mai 2017, kl 04.47
Ei suutnud süütunnetest lahti saada.
Naistutttaval oli väga lihtne mu süütundeid ära kasutada.

Alatu ja imelik on see, milleks naistuttaval oli vaja hiljem mõnitada ja õelutseda, kui oli oma tahtmise kätte saanud ?
Õnnelik ja rahul oleks pidanud ta olema ju.
Aga selline õelutsemine minu suunas hakkas pihta, väga kummaline.
 
aga 02. mai 2017, kl 06.44
Seda teab ainult tema ise ja äärmiselt mõttetu on selle ümber jahuda. Oluline on ainult see, mida sina tegid.
 
vot siis 02. mai 2017, kl 08.13
Keskealine naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei suutnud süütunnetest lahti saada.
> Nais
> tutttaval oli väga lihtne mu süütunde
> id ära kasutada.
>
> Alatu ja imelik on
> see, milleks naistuttaval oli vaja hiljem
> mõnitada ja õelutseda, kui oli oma tahtmise
> kätte saanud ?
> Õnnelik ja rahul oleks p
> idanud ta olema ju.
> Aga selline õelutse
> mine minu suunas hakkas pihta, väga kumm
> aline.


ei tohi teha nii nagu teised tahavad
 
Tead 02. mai 2017, kl 08.42
Mul oli ka yks naistuttav, kelle ees koogutasin. Yhel hetkel saatsin ta lihtsalt per..e. Vaga uhke ja hea tunne oli ja see tibi plekib nyyd oma taskust koik kinni, mis ta mulle tegi.
 
Keskealine naine 02. mai 2017, kl 14.29
vot siis
Saan sellest aru küll, et lollus oli.
Aga sel ajal oli mul teiste ees koogutamine nii tugevalt veres, ei suutnud teisiti.

Tundsin, et PEAN või kui ei kooguta, siis juhtub kohutav katastroof.
Tegelikult muidugi ei oleks midagi juhtunud.

Tead
Kahjuks mina ei saanud sellega hakkama.
Naistuttav laskis nii kaua koogutada, kuni see talle kasulik oli ja siis saatis hoopis minu p - sse, kui talle enam vajalik ei olnud.
 
alati kohal nagu Alu ja Euroliit 02. mai 2017, kl 16.34
P , keskealine naine ,mõjub nii rahustavalt, alati kohal nagu foorumiveteran Alu ja püsiv nagu Euroliit.
 
Keskealine naine 02. mai 2017, kl 17.58
Kahjuks aega tagasi ei keera, midagi enam muuta ei saa. Kurb, kurb on see elu.
 
see ongi tore 02. mai 2017, kl 23.56
et siunuga on jätkuvalt kõik normaalne.
 
Keskealine naine 03. mai 2017, kl 01.06
Midagi normaalset ei ole.
 
hästi tore, et ongi kõik korras sinuga 03. mai 2017, kl 07.06
sa alati rõõmustad teisi oma kirjatükkidega.
 
Keskealine naine 03. mai 2017, kl 13.12
50 -le läheneva naise elu on kurb ja tühi, trööstitu.
 
jep 03. mai 2017, kl 13.50
See on tõesti tore, et pee elu on nii mõnusalt stabiilne ja rikkalikult sisustatud.
 
alati rõõm lugeda kordaminekutest 03. mai 2017, kl 16.17
jah alati nii rõõmus sõnum P. lt
 
Keskealine naine 03. mai 2017, kl 19.25
Stabiilne küll viimased 16 aastat, kogu aeg üks ja sama, aga rõõmustavat ei ole midagi.
 
uus algus, P 04. mai 2017, kl 00.52
egas muud polegi ses elus enam sinu jaoks, kui oodata surma. muud rongid juba läinud ja sina üksi veel perroonil ahastamas.
aga usu, kui uuesti sünnid ja uuesti sulle antakse võimalus oma elu elada, siis ela seda elu, mitte ära poe kellelegi pe'rse, et end pärast ärakasutatuna tunda ja aina süüdistada seda, kelle pe'rse sa ise pugesid.
ole siis targem, eksole. ja vali endale vanemad, kes sinus süütundeid ei provotseeri ja sõbranna, kellega sarnast armastust ei teki.
 
Keskealine naine 04. mai 2017, kl 01.52
Eks ta õige ole. Kuigi ise pugemiseks seda ei nimeta, sest pugemine on omakasu pärast.
Mina ikka koogutasin või lömitasin mingi täiesti mõttetu süütunde pärast.

Isa ei ole minus süütundeid tekitanud. Isa oli ise ka tallaalune.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!