Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
seee 04. mai 2017, kl 12.47
Tuleb ennast vabastada emotsionaalsest taagast, mittetöötavatest mõtlemise mustritest ja negatiivsetest ootustest, leida endale hobi ja otsida kaaslasi ühiste huvide kaudu. Suhted tulevad ja lähevad, aga endaga tuleb lõpuni elada, st katsu endaga rahu teha ja vähem ennast teistega võrrelda.
 
no tore siis ju 04. mai 2017, kl 14.22
P on psühhiaatriaalane juhtum. Et ta ka ei väsi! P on merevaiku kinnijäänud eelajalooline putukas, kummitus, mis kordab ennast üha uuesti ja uuesti ja ilma vähimategi variatsioonideta, loll, kes käitub ja mõtleb alati ühtemoodi, aga ootab seejuures erinevat tulemust. Temal on tema utoopiline süütunne, mille tekkemehhanismusest ei ole tal suurt ettekujutust ega aimu ja millest jumala eest ei tohiks kuidagi loobuda, sest mis ta ilma selleta on? Sedasi saab tema tähelepanu endale, et tema vaene-vaeseke. Aeg-ajalt tekitab ta siis mammutteemasid, mis on alati ühesugused ja püüab üha uusi "aitajaid" ja "kaasatundjaid" sellele kärbsepaberile. Mõttetu, tühine ja põikpäine eit! Või õigemini hingetu nukk, kes tõmbab tühjaks kõik, kellega kokku puutub nagu Kännupoisi muinasjutus, mida rokme talle sisse söödad, seda suurem on tema isu ja lõpuks hävitab ta kõik ümberringi ja haliseb ka sinnajuurde, sellise hingega inimesest teeks jaapanlased väga korraliku õudusfilmi!
 
Keskealine naine 04. mai 2017, kl 14.25
Ei olekski probleemi, kui suhe oleks ise lagunenud, siis järelikult ei oleks me olnud kokku loodud.

Aga naistuttava meeleheaks koogutada ja suhet lõhkuda, see on ikka nii masendav.

Eriti jälk oli, kuidas naistuttav hiljem irvitas, kui oma tahtmise oli saanud.
Hea meel oleks tal pidanud olema, et saavutas selle, mida soovis. Milleks veel mind mõnitada ja irvitada ?
Täiesti arusaamatu.
 
no kle 04. mai 2017, kl 15.15
Kui keegi on nii loll nagu sina, siis ongi kaks varianti, kas nutta või naerda. Mitte-masohhist valib naermise.
 
elu mõte 04. mai 2017, kl 18.07
P. elul on vähemalt mõte sees ja õnnelik omal moel. Iga päev tõuseb ja kohe elamise mõte olemas, mis muudab tema päeva sisukaks. Rõõmustame temaga koos.
 
Keskealine naine 05. mai 2017, kl 00.55
no kle
Naistuttavale oli hirmsasti vaja, et ma selline olin.
Kui ma oleksin teistsugune olnud, kuidas ta siis oleks saanud mind peigmehest lahku ajada ?

Naistuttaval kohutavalt vedas, et ma selline koogutaja olin.
Sai mind panna seda tegema, mida TAL vaja oli.
 
ja oligi elu mõte leitud 05. mai 2017, kl 02.29
no niimoodi see elumõte ongi olemas.
 
Inimene 08. mai 2017, kl 22.25
võib jagada oma probleemi, kuid pigem oleks tal sellest abi, kui antakse nõu, mitte ei materdata, nagu enamus arvajaid.
 
no tore siis ju 08. mai 2017, kl 23.48
Nõu on talle aastate jooksul antud siin palju, tal on seda va nõu koormatäite kaupa! Ei taha ta mitte kellegi nõu, sest tema probleem on tal kõrvade vahel ja seda ei saa ega evida mingiks lahenduseks tahet keegi muu, kui tema ise ja seda tahet ei ole mina lähima viie aasta jooksul küll näind - selle aja sees olen mina siin foorumis käinud. Aga neid lemmikteemaarendusi on siin olnud kümme tükki vähemalt, arvan, et rohkemgi, vääramatu eduga mammutteemaks kasvamas. Kõigil on asja tema süütunde, sõbranna, abordi ja minemakihutatud mehega ja kogu vastutus tema elu ja otsuste eest vääramatu kindlusega "sõbranna" õlgu vajutamas. :) Tema on ju oma kehas külaline, kes mitte millegi üle ise ei otsusta, psühhiaatriline juhtum.
 
ärkad üles ja õnn leitud 09. mai 2017, kl 00.43
P. elu on lihtne, igal hommikul ärgates on tal enda õnn omast käest võtta, alati olemas, jätkuvalt.
 
Keskealine naine 09. mai 2017, kl 02.30
23. 48
Jah, on olnud asjalikke komme, olen neile väga tänulik.

Kahjuks halvustavatel kommidel on suur jõud, nagu ka naistuttava õelutsemisel on tohutu võim.
Tuleb aegajalt jälle ja jälle meelde ning mõtlen, kuidas ma nii haledalt orki kukkusin.
Naistuttaval muidugi hea irvitada, kuidas mu haneks tõmbas.
Talle teeb see ju hirmsasti nalja.

Kui mul peigmees oli, siis naistuttaval küll naljakas ei olnud.
Püüdis nii väga, et meid lahku ajada.
 
isegi öösel annus õnne 09. mai 2017, kl 02.35
P käib isegi öösel õnne noolimas netist.. toitub kui vampiir teiste kaastundest, mida aeg ajalt välja pigistada õnnestub.
 
no tore siis ju 09. mai 2017, kl 08.55
Keskealine naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahjuks halvus
> tavatel kommidel on suur jõud, nagu ka nai
> stuttava õelutsemisel on tohutu võim.

Selle jõu ja võimu annad neile sina ise. Juba sellega et ikka uuesti ja jälle tõmbad oma leierkasti käima.

> Tuleb aegajalt jälle ja jälle meelde ning
> mõtlen, kuidas ma nii haledalt orki kukk
> usin.
> Naistuttaval muidugi hea irvitada,
> kuidas mu haneks tõmbas.

> Kui mul peigm
> ees oli, siis naistuttaval küll naljakas e
> i olnud.
> Püüdis nii väga, et meid lahku
> ajada.

No siis ju oled oled kursis, k u i d a s sa nii "haledalt orki kukkusid". Muidu räägid sellest ikka nii nagu taevamannast, et tuli teab kust, teab millal ja siis äkki-äkki oli juba kõik möödas.
 
Keskealine naine 09. mai 2017, kl 13.45
Seda, et naistuttav oli peigmehe pärast kade, teadsin algusest peale.

Aga mul tekkisid süütunded, kuidas mina tohin olla õnnelik, kui tema nii õnnetu ja üksik.

Ei osanud ette arvata, et naistuttav minu kaastunde ja vastutulelikkuse üle naerab.
 
novat 09. mai 2017, kl 14.00
Järelikult sa siiralt ei tahtnudki, et sõbranna õnnelik oleks, igavene kahepalgeline uss, täpselt paras paar oma sõbrantsiga.
 
Keskealine naine 09. mai 2017, kl 21.51
eelmisele
Üritasid provotseerida.

Kui mul naistuttava hingeelust ja enesetundest ükskõik oleks olnud, ei oleks ma ju kaastunnet tundnud, et teine nii üksik ja et tal valus minu õnne vaadata.

Tundsingi süüdi, sest nägin, kui valus on õnnetul naistuttaval minu õnne kõrvalt vaadata. Tundsin, et õnnelik olemisega teen naistuttavale haiget.

Et kui naistuttav on õnnetu, siis ei ole ka mul õigus õnnelik olla.

Naistuttav tõenäoselt ei saanud sellest aru, sest temal kaastunnet ja süütundeid ei ole.
Ta arvas lihtsalt, et ma olen lollakas, kellega annab manipuleerida.

Kui mul naistuttava enesetunne oleks olnud ükskõik, siis oleksin rahumeeles peigmehega edasi olnud ja ei oleks naistuttava kadedusest väljagi teinud.
 
ei no appi tõesti 09. mai 2017, kl 22.17
midamoodi sa siis aru ei saa, et sa peaksid elu lõpuni rahul olema, et said teise heaks nii palju teha, tema õnne nimel nii palju anda.
saad ju aru? sa tundsid end süüdi, et sul peika??, tal pole - ja siis loobusid tema õnne nimel omaenda elust. no mis saab veel üllam olla, mis saab veel kaunim olla, mis saaks veel enam kinnitada isetut ARMASTUST oma kallikese sõbrannakese heaks. sa kinkisid talle usu endasse, vabastasid ta tiivad ja ta sai lennata kaugele ära, õnnemaale, uute inimeste seltsi.
P, sa oled parim inimene, sul on kauneim hing ja suurim süda. sina tead, mis on armastus, mis on andmine...
see ongi ju olnud sinu elu eesmärk ja sinu missioon selles elus. oled selle täitnud. nüüd puhka ja hellita ennast rahulolu tundes.
ja tea, et vaid vähesed suudavad midagi nii suurt ja üllast oma elus korda saata. sa oled eriline.
 
Keskealine naine 09. mai 2017, kl 23.20
Tuleb välja nii jah.
 
irw 10. mai 2017, kl 00.37
ja õnne jätkub kuni elupäevade lõpuni..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!