Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
Lumeingel 25. veebruar 2017, kl 19.43
Talle on pakutud palju asju, aga see kõik on kasutu. Suhteid hoida ta ka ei oska. Võite proovida suhelda,et ta meelt lahutada, aga ülikõvad närvid peavad olema ja üliinimlik kannatlikkus.
 
Keskealine naine 25. veebruar 2017, kl 21.40
murelikult
Olen nooremana kõvasti sporti teinud.
Kooli ajal käisin talvel pea iga päev suusatamas, väga meeldis.

Hiljem jooksin, igal õhtul pea 10 km.
Lausa sõltuvus oli õhtustest jooksmistest.
Käisin trennis.

Kahjuks ei tekkinud sporti tehes mitte mingit suhtlust.
 
logiš 25. veebruar 2017, kl 21.52
kui teised muigavad, siis ilmselt ajavad nood naised veidrat juttu. tuleb välja, et neile kahele veidrikule siin meeldib vaielda ja oma positsiooni tõestada iga hinna eest.
kellelegi ei meeldi sellised vahus suuga parteibroilerid, kes monotoonselt oma rida kuulutavad ja teisi ei viitsi kuulata või nende positiooni kaaluda. ajavad vaid oma jora ja punkt.
need naised on veidrad, seepärast nende üle muiataksegi.
leppige sellega, et te olete juba nagu olete. saage kokku ja vahutage omavahel. kedagi teist te ei paista huvitavat oma huvitavate arusaamadega
 
Keskealine naine 26. veebruar 2017, kl 00.22
logis
Kes teised muigavad?
56a naine kirjutas, et tema lähisugulased muigavad ja kardavad suhelda.
Sa said hoopis valesti aru.

Muigajad on just need, kellel suhtlemisega probleeme. Loe uuesti 56a naise kirjutist.
 
abi? väljaelamist? lohutust? kinnitust? ümberlükkamist? 26. veebruar 2017, kl 13.58
Tahaks teretada, tereta.
Tahaks teistelt midagi küsida, küsi.
Tahad midagi teada anda, räägi ära.
Tahad arvamust teada, uuri järgi.
Kui inimesi ei huvita, pole oluline. Palju on asju, milleks tuleb leida need, keda huvitab või pöörduda millegi muuga.
Kui tundub, et kedagi kuulamine häirib, saab küsida temalt, kas midagi häirib. Seda järgmistele kurtes jääb halb mulje.

Tonti oma peas pole vaja kaasa võtta, ise ütlesid, et see oli, see oli lapsepõlv, kellegi teise probleem lapse peal välja elatud, sissedrillitud. Neid on nii paljudel, et segab tavalistest asjadest suhtlemist. Võibolla on olemas teraapiaid. Kas keegi tõrjub või suhtub võõrkehana, saab küsida suhtujalt, mida teemas küsiti? Kas anonüümsed kommentaatorid näevad ka, et kuskil naised tõrjusid kedagi? Analoogseid lugusid? Soovitusi või tõrjumata jätmist? Patsutamist, pole midagi? Polegi midagi! Hulk inimestevahelist jutustamist pole midagi, millest kõrvalejäämist põdeda. keegi eespool ütles kulda, et vaikus on privileeg. Soovitud vaikus küll. Kui teemaalgataja otsib midagi konkreetset, võiks konkreetsemalt küsida. Kui pakub midagi, siis ma ei näinud muud,kui mure jagamise soovi ega millega ta ise teiste juurde tavaliselt läks, seda ma ei leidnud, mida pakkuma, mis mängu, mis juttu, mis suhtlemist. Lugeja ei näe minevikku, miimikat, muljet, kohalolnute mõtteid ega eelarvamusi. Ei ole rääkimisraskusest rääkimine ka naljaasi :D
 
Keskealine naine 26. veebruar 2017, kl 20.17
eelmisele
Jah, ei osata vastata, kui pole inimest näinud.

Kurb on see, kui inimesi midagi häirib, siis ei öelda, mis häirib.
Lihtsalt ei taheta öelda. Miks küll ?

Oletame, minu juures miski häirib, aga keegi ei ütle, mis see on.
Saan sellest aru nii, kuna minust ei ole sooja ega külma, siis keegi lihtsalt ei vaevu selgitama.
 
56 a. sarnane naine 26. veebruar 2017, kl 21.24
Kui ei ole eluareng kulgenud normaalset teed mööda, ei hakka mitte miski seda enam muutma. Ela sellega millega oled harjunud, hoia tagasi kui tekib tõrge või miski vaenulik seik. Tead, et võid mõne hetke pärast rahunenult asju selgitada ja lasta teistel lihtsalt lõputule jagelemisele käega lüüa ja eemalduda.
 
võõrkehad sid ja heh. ka 26. veebruar 2017, kl 22.30
ju nad siis vaäga mehed ei ole meeste hulgas.
heh. on meesterahva tunnustega, aga aajb lollakat juttu, justkui oleks mõningal määral naine.

vana mees sid ei tunne ennast enda kehas ja vaimus hästi, muudkui pajatab pärakasilmadest ja Hermese kotist, pagulastetst, Eriti naljkas on teema ju meeste jaoks, kui päris mees oleks...ja oma vanast pagulasest päraaksilmale ka kord selle hermese koti ära ostaks. kaoks ju irisemine kah.
 
eriti naljakas on 27. veebruar 2017, kl 13.40
kui mingi puterdav ja kokutav peerunägu hakkab arvama, mis meestele võib naljakas olla. nagu mingi joodiknaise kibestunud heietus, elutarkust nagu okset pritsimas:DD
 
appi! 27. veebruar 2017, kl 16.29
P, sul on peas midagi taignaks läinud. See, kuidas sa sõimled ja räuskad oma ''tolerastide''teemas ja see, millist tasast tillukeste tiibadega luikvalget inglikest sa siin esitled on nii suurelt nihkes, et ...kuule, kas need kaks - patriootmäratseja ja müürililleke, kellele kõik peale pissivad- omavahel sul peas kaklema juba ei lähe?
 
Keskealine naine 01. märts 2017, kl 19.25
Oehh, palgalised ikka ei väsi. Kurb, kurb.

Reaalis tõesti on naistega väga raske rääkida. Tunnetan. et me ei ole ühisel lainel ja jutt ei klapi, õigemini vestlusest ei tule mitte midagi välja.

Tõrget on kohe tunda.
 
appi! 02. märts 2017, kl 01.55
Nii, et tunnistadki, et oled P, keskealine naine, ohoo, kurb, üksik keskealine naine.... mis need su aliased veel olidki, kümneid on neid..? Ühes teemas nutad oma kurba saatust ja imestad juba aastakümneid hirmsa ''naistuttava üle, kes sünnipäevaks koleda sõnumi saatis'', teises otsid sõbrannat, kolmandas soovid, et vastleitud tuttava laps su silme all pagulaste poolt ära vägistataks, et sul oleks võimalus irvitada ja mitte appi minna, neljandas saadad ausaid inimesi ''süürlaste juurde aafrikasse tagasi''?
Ja need palgaliste kommentaatorite ja pagulaste hordid, keda sina absull igal pool näed!
Milline ebamoraalne koletis ja üdini võlts inimene sa oled. Et peegel sinu peegelpildi peale ei purune, on juba ime.
 
Keskealine naine 02. märts 2017, kl 02.11
Kahju on küll, et naistega kuidagi kontakti ei saa.
Eks alguse sai see lapsepõlvest, kui teiste tüdrukutega suhtlemine ära keelati.

Hiljem, kuidas ma ka ei püüdnud, ei õnnestunud. Ikka on barjäär minu ja ülejäänud naiste vahel.

Jah, naistuttav saatis peale minu head suhtumist temasse mulle sõnumi " hale kuju oled, pugemine on sinu töö ".

Mul ei olnud õrna aimugi, et inimene minu hea suhtumise üle irvitab.
See oli ikka täielik pauk.
 
Keskealine naine 06. märts 2017, kl 19.56
Ongi õige ütlemine " iga heategu saab karistud".

Mina suhtusin naistuttavasse hästi, muretsesin tema heaolu pärast.
Hiljem tulid naistuttavalt sõnumid " pugemine on sinu töö, hale vanamoor ".
Kusjuures ma olin siis veel alla 40 ja vanamutitaja ise sama vana.
 
Keskealine naine 06. märts 2017, kl 19.57
karistatud
 
Keskealisele 06. märts 2017, kl 21.47
Ei saa lõputult takerduda lapsepõlve.
Viimane aeg on võtta vastutus oma elu ja olemise eest ning lõpetada ohvri mängimine.
 
Keskealine naine 06. märts 2017, kl 22.06
Naistuttavaga tutvusin ju täiskasvanuna.
 
Keskealine naine 07. märts 2017, kl 16.31
Liiga hilja sain aru, et ei ole vaja lapsepõlve kompleksidesse ja süütunnetesse kinni jääda.
Naistuttav lihtsalt kasutas minu nõrkust ja süütundeid ära.

Aga pärast irvitada on väga alatu.
Naistuttavale oli ju väga kasulik, et ma talle allusin.
 
56 a. sarnane naine 07. märts 2017, kl 19.39
Vahet ei ole kuna naistuttavaga tutvusid, Lihtsalt liiga pikka hala ja enesehaletsust ei jaksa keegi normaalne päevagi kuulata, Hakkab igal võimalusel vältima suhtlemist või ei reageeri. Tuleb endal aru saada, et oi üle piiri läksid. Arutle endamisi ja leia mõlema poolele põhjendusi, analüüsi ja saa aru. Tavainimesed ongi teistsugused. Kui arvasid, et teine on samasugune, ei ole mitte keegi omavahel nagu 2 tilka vett. Kumb on tugevam endas ja saab aru paremini, aga ei saa ega taha nn. solvata eemaldub ja hiljem kaugemalt leiab need õiged sõnad vastu hakata. Ei ole meile enam selles vanuses vaja mingit teist sõbrannat, kelledel on endilgi kõiksuguseid muresid küll ja rohkem.
 
Keskealine naine 07. märts 2017, kl 20.10
Oligi nii, uskusin, et naistuttaval on samuti hea meel, et minuga läbi käia sai, sest vastasel juhul oleks ka tema olnud siis täiesti üksinda.

Naistuttav aga selle peale üldse ei mõelnudki ning suhtus asjadesse hoopis teistmoodi, minuga läbikäimine ei tähendanud talle mitte midagi.
Ta ei mõelnudki selle peale, et oleks need 13 aastat samamoodi olnud ihuüksinda.

Mina aga olin üdini tänulik, et keegi minuga natukenegi rääkis.

Naistuttav aga ei tahtnud isegi mitte iseendale tunnistada, et tema oli sama vilets , kellega ei tahetud suhelda.

Meie erinevus ongi, et mina tunnistan kõike, aga naistuttav salgab.
 
Keskealine naine veel 07. märts 2017, kl 20.16
Ega see suhtlemise puudumise probleem mul nüüd ei tekkinud, see eluaeg olnud.

Mis mõttes ei taha solvata? Naistuttav mind ju solvaski.

Enne rääkis " sõbranna on kõige tähtsam, jäta peigmees maha ".
Ja paari kuu pärast ei tahtnud seda kõige tähtsamat tundagi.

Probleem ei olegi selles, et naistuttav mind hiljem tunda ei tahtnud, vaid selles, mis sellele EELNES: suur sõbranna mängimine, et oma tahtmist saada !!

Kui seda " jäta peigmees maha ", " sõbranna on kõige tähtsam, sest oli varem " naistuttava suust ei oleks tulnud, ei oleks ka hiljem mind tema solvangud häirinud.
 
aga Lizza? 07. märts 2017, kl 21.02
Said ju siit sõbranna, käis sul külas ja puha. Miks tema ei sobinud, kena inimene oli?
 
Keskealine naine 07. märts 2017, kl 23.22
Me vahetame emaile.
Liza on meeldiv ja tore inimene, kahjuks elame eri linnades.

Igapäevases elus näen naiste tõrjuvat suhtumist ja nii on olnud kogu aeg, terve elu.
 
oi, päriselt kohe niimoogi või? 08. märts 2017, kl 02.18
Alguses Liza kiri, miks ta enam sinuga suhelda ei saa:
''Mõtlesin, et ma siia enam ei kirjuta, aga tundub, et pean. P, sa oled minu kirjadest täiesti valesti aru saanud. Ei hakka siin kirjavahetust täpsemalt lahkama, ütlen ainult, et ka mina ei soovi, et pagulased meie maa üle ujutavad. P,ma tõesti püüdsin sulle kümnetes kirjades seda selgeks teha, kuid sina kirjutasid, et olen ajupestud, silmakirjalik, pöörane, tige, üleolev, agressiivne, ma tahan oma rahvale õudust ja kannatusi, tahan siia märatsejaid ja narkomüüjaid, mulle meeldib, kui pommid plahvatavad. Siis pidasid sa vajalikuks minna veel sammu võrra kaugemale ja ütlesid, et isegi kui mu last ründaks pagulane, ma ei läheks vahele, sest mulle meeldivad pagulased. Sellega ületasid sa kõik piirid. Uskumatu, et nii
kirjutab inimene, kes soovib meeleheitlikult suhtlust ja sõpru.''

Ja siis üks neist KÜMNETEST mannetutest selgitustest, kus sa kord üht, siis teistpidi selgitad, et tegelikult oled sina tupsununnu patrioot ja Liza õudne koletis:

''Liza

Sinu näägutamine Odini pärast ületaski piirid.

Oleks sa järgi jätnud, aga muudkui näägutasid ja näägutasid, kui halb on Odin ja kuidas ta teeb pagulastele liiga.

Mitte ühtegi sõna sellest, et hoopis meie rahvas või Odin võib tänu pagulastele kannatada saada.

Sinu poolt oli hurjutamine, et ma olen paha inimene, et Odinit pooldan, et pagulased peavad ennast meil hästi tundma.

Kirjutasin, et Odin kaitseb meid kõiki.

Aga sina ikka, et agressiivsed, hakkavad pagulasi tülitama.

Kui ma ütlesin, et kui pagulasi on rohkem, hakkavad nad meile probleeme tekitama, röövima, nõudma jne, aga sellest sa ei teinud väljagi, kirjutasid edasi, et Odin paha, segab pagulasi.

Kirjutasingi, kuidas sul oma inimeste turvalisus nii ükskõik on, sest kui kirjutasin, et meie rahvas, ei saa lõpuks enam turvaliselt liikuda, eriti naised.

Sellest sa ei teinud väljagi, oma inimeste turvalisuse jutule sa ei reageeinud üldse, jätkasid ikka Odini mustamist.''

Oi kui nunnu sõbranna sinust saaks, lausa selline, kes on valmis laskma teise inimese last tapma, kui tuju tuleb.
Liza pole idioot, ta hoiab sinust eemale nagu katkust. Kõik peaksid seda tegema, ''patrioot''!
 
kas 08. märts 2017, kl 10.27
see on sama, kelle sõbranna käskis tal aborti teha?
 
jep 08. märts 2017, kl 10.46
Seesama lollakas jah.
 
ok 08. märts 2017, kl 10.56
sel sõbrannal oli ju õigus, jumal hoidku selliste paljunemise eest.
 
oioi 08. märts 2017, kl 11.34
Ei, see on sõbranna, kelle ta oma itku ''ma olen nii üksik, keegi ei taha minuga suhelda''-peale siit delfi foorumist leidis.
Liza käis paar korda peel külas isegi, raiskas oma elu tolle jõhkardi lõbustamiseks.
 
Keskealine naine 08. märts 2017, kl 12.04
Meil tekkis Odini teemal konflikt, aga see ammu unustatud.
Mina olen sügavalt isamaaline inimene, aga see vaidlus tagantjärgi tühiasi.

15 aastat tagasi ma ei oleks kindlasti söandanud oma arvamust öelda.
Olin absoluutselt kõigega nõus, mida teised naised ütlesid, nii oli mind kasvatatud, et teistel on alati õigus.

Väga ebameeldiv oli hiljem kuulda, kuidas pugemine on minu töö ja kui hale nõmedik olen.
Peale seda, kui mina olin naistuttavasse nii hästi suhtunud.

Kogu häda on selles, et naistuttav siis ei öelnud " pugeja " ja " hale kuju ", kui tal minult midagi vaja oli.
Siis oli hoopis teine jutt, et " sõbranna on kõige tähtsam, sest oli varem ".

Väga alatu ikka. Kui mind vaja ära kasutada oli, siis olin kõige tähtsam ja lausa sõbranna, aga kui enam kasulik ei olnud, siis olin kohe nõme ja vana ja pugeja.

Ma tõesti ei usu, et nii silmakirjalikke inimesi veel ilmas olemas on.
 
küsimus 08. märts 2017, kl 12.41
Kas raviarst teab, mida siin teed?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!