Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
Keskealine naine 08. märts 2017, kl 13.31
Häirib alatus.

Siis, kui minult midagi vaja oli, oli nii mesimagus ja meelitas.

Kui oma tahtmise kätte sai, siis tulid sõnumid " pugemine on sinu töö ", " hale vanamutt ".
 
peele 08. märts 2017, kl 14.39
Keskealine naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Häirib alatus.
>
> Siis, kui minult midagi
> vaja oli, oli nii mesimagus ja meelitas.
>
>
> Kui oma tahtmise kätte sai, siis tul
> id sõnumid " pugemine on sinu töö ", " h
> ale vanamutt.

See naistuttava lamin oli sul juba kaheksa-üheksa aasta tagune lugu. Lizale lõid noa selga eelmisel aastal.
Küllap su naistuttaval oli südamest õigus, uss olid siis ja uss oled praegu.
 
Keskealine naine 08. märts 2017, kl 17.21
Jah, see on vana asi, aga häirib ikkagi.

Suhtud inimesse hästi, tuled tema soovidele vastu, tagajärjeks on irvitamine, et loll olid, pugeja.

Nüüd olen kõvasti muutunud, aga naistuttava ajal olin selline tossike, lasin ennast käsutada, tegin seda, mida tema tahtis.

Nüüd ma enam selline tossike ei ole, aga on hilja, väga hilja.
 
jajah,just 08. märts 2017, kl 17.30
Enam sa tossike pole, nüüd on ussikesest-tossikesest kasvanud suur tige madu.
Mida sa üldse otsid siit, jargmist Lizat või, kelle mask mudaseks sõimata ja siis jälle foorumisse roomata palgalistest, pagulastest ja odini inglikestest huilgama?
 
Keskealine naine 08. märts 2017, kl 17.33
Ei ole ma tige midagi, kaitsen eestimeelseid inimesi.

Naistuttava alatust ei suuda kuidagi unustada.
 
valetad 08. märts 2017, kl 17.45
Kedagi sa ei kaitse, sa mõnitad oma tegevusega sõna ''patrioot''
Ikkagi- mida sa siin ulgudes otsid? Uut sõbrannat, et oleks, keda mõnitada?
 
täpselt 08. märts 2017, kl 17.50
Ma ka aru ei saa, miks ta lihtsalt ekresse ei astu, sõpru-kaasamõtlejaid oleks kohe jalaga segada, ei peaks netis ühte ja sama plaati käiama.
 
Keskealine naine 08. märts 2017, kl 18.44
Lihtsalt ei suuda naistuttava alatut kahepalgelist käitumist unustada.
Nii nõrk olen.
 
täiesti arusaadav 09. märts 2017, kl 03.35
Sul on ikka tõesti karm ja kole elusaatus olnud, tunnen kaasa. Mõni ime, et katus vahepeal vilinal sõidab.
Ma olen tähele pannud, et üldiselt on su õigekiri keskmisest parem, ainult, et on kaks sõna, mida sa järjepidevalt segi ajad. Usun, et sellel on loogiline selgitus, äkki on su raviarst lihtsalt kerge kõnedefektiga?
Lugu on nimelt sedasi, et sõna, mida sa enda kohta väga aktiivselt kasutad ei kirjutata mitte "patrioot", vaid "idioot". Sa said raviarsti diagnoosist kindlasti valesti aru, las ta kirjutab sulle selle sõna igaks juhuks ilusasti eraldi paberile välja.
Päikest!
 
Keskealine naine 09. märts 2017, kl 12.49
Momendil on teema suutmatusest naistega kontakti saada ja seda reaalis.

Muide psühhiaatri juures olen käinud naistuttava loost rääkimas.
Sain seal pahandada, et mida ma tahan, olen täiesti terve, kas tulin neilt gruppi välja petma.

Algselt läksin sinna pidevate kõhuvalude pärast, kuna perearst ei leidnud põhjust, arvas, et närvidest.
Siis rääkisin naistuttava loost ka, aga midagi vastu ei öeldud.
 
ka keskealine 09. märts 2017, kl 14.01
vabandust, aga sa peletad kõik inimesed endast eemale....
nt mina, kui ma lugesin millalgi sind P nime all, siis alguses tundsin kaasa, siis vihastusin - kuidas võib üks inimene nii loll olla, siis enese säästmise eesmärgil loobusin postituste lugemisest, sest see nii meeletult kurnab. sinus on midagi nii meeletult kurnavat et kõik naised põgenevad sinust 1000 km kaugusele. mõtlen kaastundega su lähedaste peale - oled nende elu vist küll põrguks muutnud.

nüüd ilmusid sa uuesti foorumitesse, antud teema puhul tundusid sa oma olemuselt kuidagi väga tuttav... ja nüüd pikapeale on selgunudki... sa oledki P...

ja ka siin ei lähe sul hästi. sa ei ole kirjastiilis ründav ja oled viisakas - aga ometi sind ei sallita. ja tead mis on põhjus - sa frustreerid inimesi. isegi su postitusi lugedes... sa viid inimesed endast välja ja süstid neisse negatiivsust. sa oled nagu varjatud negatiivsus. ehk siis, kel vähegi mõistust hoiab sinud väga kagugele.
 
aga 09. märts 2017, kl 14.14
Pee võiks kolida kokku selle trükitähtedes kirjutava vanamehega, minu meelest on neil ellusuhtumises väga palju ühist. On kaks üksildast inimest, kes siin praktiliselt terved päevad veedavad, aga võiksid ju hoopis koos olla ja üksteist rõõmustada.
 
Keskealine naine 09. märts 2017, kl 14.37
Ma ei ole reaalis kellelegi naistuttava loost rääkinud, v. a. seekord arsti juures.

Enne naistuttava alatut käitumist ei olnud mingeid suuri probleeme.
Ja ega ma enda mõtetest ei rääkinudki, sättisin ennast alati teiste soovide ja tahtmiste järgi.

Nüüd olen kibestunud, et terve elu nii loll olin ja mõttetult kõikide naiste ees koogutasin.

Ega ma seda reaalselt kellelegi rääkinud ei ole, ainult kirjutan.

Varem olin alati teistega nõus, iga asja peale noogutasin, aga ikka mingit suhtlemist ei leidnud.

Nüüd kohutavalt kahetsen, et selline olin.

Varem surusin enda soovid ja mõtted kogu aeg alla.
Olin kõigega nõus, mida teised tahtsid ja ütlesid.

Nüüd kahetsen seda kõikide ees koogutamist.
 
Keskealine naine veel 09. märts 2017, kl 14.43
14.01
Nüüd olen tõesti kibestunud, et eluaeg ennast maha surunud ja teiste tahtmist teinud.

Aga varem ma ju ei olnud kibestunud, olin alati kõigega nõus, mida teised ütlesid, nii oli mind kasvatatud.

Kui keegi midagi ütles, mulle ei tulnud pähegi vastu vaielda. Ikka ja alati noogutasin.

Lihtsalt surusin oma soovid ja mõtted alla ja tegin alati seda, mida teised soovisid.

Ei olnud minus varem mingit negatiivsust, vaid teiste soovidega nõusolek, aga ikka ei leidnud mingit suhtlust.
 
no selge siis ju 09. märts 2017, kl 15.04
Enne olid ühtmoodi eemaletõukav, siis keerasid teise äärmusse ja oled teistmoodi eemaletõukav. Vast enne surma jõuad kuskile keskele ka, kui teed midagi targemat kui internetis irisemine.
 
ka keskealine 09. märts 2017, kl 15.49
ma ei lange sinu negatiivsuse lõksu ja ei hakka sinuga heietama. kirjutan veel viimase postituse põhjusel, kuna on 1% lootust, et juhtub imede ime ja sa võtad arvesse kõik sulle nii P all soovitatud soovitused kui ka siinse teema alla pandud head soovid ja sa tõesti muudad ennast. kuigi ma tean, et oled seda tüüpi inimene, kellele peab jääma viimane sõna - siis luban, et ma ei vasta ega reageeri sellele, isegi ei loe neid enam. soovitan seda teha ka kõigil teistel. kuigi sa tõstatad teema uuesti üles kui su postitused unustuste hõlma vajuma hakkavad.

postitan ka antud postituse põhjusel, kuna ennist kirjutasin, et arvasin et oled rumal. ei, tegeleikult oled sa väga tark ja intelligentne naine - kes teab täpselt kuidas ta kaaskondlasi frustreerib. sp arvan, et oled sisesmiselt kuri/negatiivne. kindlasti pead tänama oma vanemaid, et nad andsid sulle kaasa su intelligentsuse - halb on see, et sa oled end muutnud selliseks nagu sa oled - inimeseks kellest on targem kaugele hoida, et ennast säästa.
 
Keskealine naine 09. märts 2017, kl 16.40
Ma ei ole ju reaalselt naistuttavast rääkinud ning naised ei tea ju minust mitte midagi, sest ma ei olegi kellegagi midagi õieti rääkinudki.

Ainult mõne töökaaslase või poemüüjaga üldist juttu.
Korra helistasin kooliõele, vestlesime üldistel teemadel, pärast hiljem tuli väljas ütlema, et tal ei ole aega telefonis rääkida.

Siis olin küll solvunud, sest mul ei olnud plaanis helistama jäädagi, sest reaalselt me ju ei suhelnud.
 
Keskealine naine to ka keskealine 09. märts 2017, kl 16.46
Olin väga tugevates kompleksides ja suurte süütunnetega.

Jah, mind kasvatati nii, et jäingi ennast naiste ees süüdi tundma.
Süütunne oli alaväärsuskompleks oligi põhiline põhjus, et põhjus, miks ma alati teistega nõus olin.

Tark ma kohe kindlasti ei ole.

Tark inimene oleks mõistusega oma mõttetutest süütunnetest võitu saanud, aga mina ei saanud.

Tark ei oleks kõikide naiste ees koogutanud. Mina nooremana tõsimeeli uskusin, et ma kohe pean kõikide ees lömitama.

Nüüd olen pettunud, et pea kogu elu nii nõrk olin ja oma kompleksidest - süütunnetest jagu ei saanud.
 
Keskealine naine to ka keskealine veel 09. märts 2017, kl 16.57
Ma ei saa aru, kuidas inimesi ei frustreeri, kui nad kellelegi halba teevad.

Naistuttavat ei frustreeinud üldse, kui ta mind peigmehest lahku ajas, mind ära kasutas, mulle halba tegi.

Kuidas teisele HALVA TEGEMINE ei frustreeri, aga sellest rääkimine frustreerib ?
Ma päriselt aru ei saa.

Inimene tegi päriselt halba, aga kannatanu sellest rääkida hiljem ei tohi ?

Kirjutan sellepärast, et hingel on valus, et endaga nii käituda lasin.

Naistuttava jaoks on okey mind halvasti kohelda, aga mina hiljem talle seda mainida ei tohtinud.
 
Keskealine naine to ka keskealine veel 09. märts 2017, kl 17.39
Ema just kiitis kõiki tüdrukuid taevani, kui targad, tublid, head ja ilusad kõik on.

Isa ära puutu. Isa oli väga rahulik ja sõbralik inimene, kuid ema talla all.
 
kle 09. märts 2017, kl 17.54
P, kas sa oled päris loll või? Sulle öeldi ju, et ta ei viitsi ega pea mõttekaks sinuga heietada ja isegi ei loe enam su postitusi, mida sa pommitad jälle?
 
Keskealine naine 09. märts 2017, kl 18.07
Ei loe, siis ei loe.
Aga vastasin ikka.

Kuidagi imelik oli lugeda, et tark inimene koogutas naistuttava ees ja täitis tema soove, tehes endale sellega halba.

Kirjutan siin sellepärast, et hingel on valus, mitte mingil muul põhjusel.
Kirjutamine toob kergendust.
 
56 a. sarnane naine 09. märts 2017, kl 18.23
Minul oma tööandja kunagi ütles, et kui inimene on kõigega nõus ja teeb mis öeldakse siis ta ei mõtle üldse midagi enda peaga. Et, kui vaidleb vastu, järelikult mõtleb. Nüüd tagantjärele ei aita mitte miski, said õppetunni-õpi.
Kui soovid moraalse kahju hüvitamist, pead teistmoodi asju ajama. Kuidas-ei tea, aga siin haletsemine ei hävita mitte kedagi. Endale teed karuteene.
 
Keskealine naine 09. märts 2017, kl 19.16
Hingel on valus, sellepärast kirjutan.

Mis mõttes karuteene ? Karuteene juba tegin endale naistuttava ees koogutamisega.
 
Keskealine naine 10. märts 2017, kl 01.34
Huvitav on see, kui keegi käitub kellegagi alatult, siis see ei häiri.
Kui kannatanu sellest räägib, häirib.
Ma ei mõista.

Miks inetult käituda tohib, aga sellest kirjutada ei tohi, pealegi anonüümselt ?
Keegi ei tea ju naistuttava nime.
 
öine 10. märts 2017, kl 02.22
Sa ei ole mingi kannatanud, sa oled manipuleerija, sunnid inimesi tegelema enda isiksuga, ise itsitad mõttes pihku.Inimesed ei talu loomulikult sellist seinast seina manipulatsiooni ega negatiivset. Isegi psühholoogid soovitavad, et hoidke end negatiivsetest, rahuololematutest ja virisejatest eemale.Nagu magnetofon, teisi ei kuula aga paneb ühtejätku oma joru. Kujutan ette, et nii mõnigi mees on sulle öelnud, et pane plaat seisma, muidu vahetan plaadimängija välja.:)
 
Keskealine naine 10. märts 2017, kl 03.14
Ei sunni ma midagi.
Kirjutan sellepärast, et hingel valus.
Keegi ei pea tegelema.

Ma ei ole ju reaalis naistuttavast rääkinud, v.a. spetsialistile üks kord.

Samuti ei ole reaalis kurtnud, et naissoost tuttavaid raske leida.

Lihtsalt saan lõpuks välja öelda, mis hinges. Reaalis selleks võimalust ei ole ja üsna raske on naistuttava loost rääkida ka.
Kirjutada on palju kergem.
 
irw 10. märts 2017, kl 09.07
"Lõpuks" saab jälle hakata sama jura ajama, mida juba aastaid on jahutud.
See isik on lootusetu juhtum.
 
mida tahetakse, mida pakutakse 10. märts 2017, kl 09.36
Mis tahad neist teistest naistest? Jutt on nagu oleks maast madalast peale lapsele korrutatud, et vaata toda nuppu, ei puutu, ei tohi, hoia eemale, sinu jaoks liiga tähtis nupp, ära vaata, ära puutu, ära mine ligi. Ja laps jääbki mingi nupu üle muretsema, kuigi võiks rahus oma elu elada ja tegeleda muude asjadega. Emad ei hoia selliseid saladusi alati hauani, kui julgeda otse küsida. Kui on, kellelt küsida.
 
Keskealine naine eelmisele 10. märts 2017, kl 12.45
Mis saladusi ? Emal oli ka tugev alaväärsuskompleks ja uskus tõsimeeli, et kõik naised ja tüdrukud on minust ja temast paremad.

Mina uskusingi, et olen oma olemasoluga kõikidele naistele võlgu.

Sellepärast naistuttaval oli mind väga lihtne käsutada.
Aga hiljem öelda " pugeja, hale vanamutt " oli ikka väga alatu.
Pealegi, mis vanamutt ma olin alla 40 aastaselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!