Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
see 10. märts 2017, kl 14.40
P on ju ehtne energiavampiir.
 
silmanähtavad saladused viskama jäänud plaatidel 10. märts 2017, kl 15.30
Võta see plaat mängijast välja.
Pohh, mida keegi ütles või ära kasutas. Ärakasutamisega võivad kõik elus kokku puutuda. Õpid midagi ära ja oledki selles nendest parem, kes seda ei oska. Aga olla tasemel enesehaletsuse korrutamises pole just seltskondlik ahvatlus.
Mida Sa tahad naistest, milleks neid vaja on? Miks need peavad just naised olema?
Ja ära korruta palun rohkem samu asju, tõmba ise ennast sellest lahti. Niisama tutvused on ka tihti ärakasutamised, Sa ise pole kordagi öelnud, mida Sa naistest tahad või mida pakud. Juhututvustega piiri pidamine on enda sääst tohutust klatšist ja ajatapmisest. Kui aga ootad mingit lambist sõbralikkusetulva ei millegi eest, siis pärast leiadki end võlgu olemas. Sest sidemed inimeste vahel põhinevad millelgi. Tugevad, terved ja kasulikud sidemed on mingi vastastiku kasu. Mida Sa tahad, millest ilmaolek inimese nii tasakaalust välja ajab?
Ema saladus ongi see, et kuskil pidi olema algus, kas oodati sündivat poissi tüdruku asemel või sündis üldse planeerimata raskel ajal laps, kes ise suruti jubedalt maha ja hiljem emana oma jama edasi nakatas. Ei tea ju, võimalusi jätkub, inimesed on sõdu üle elanud ja põlvest põlve igasugust jura edasi levinud. Sündijad ei näe, mis eespool kogeti ja otsivad vigu endas.
 
Keskealine naine 10. märts 2017, kl 16.22
Süüdi tundsin naiste eest sellepärast, et üldse siia ilma sündisin.
Kuna mulle räägiti, et kõik tüdrukud peale minu on nii targad, ilusad, tublid, ei tee kunagi ühtegi viga, ilmeksimatud, andekad, neil alati õigus, siis uskusin, et oma olemasoluga rüvetan kogu naissugu.

Ei tea, kust emal kompleksid ja hirmud pärit.
 
kahjuks 10. märts 2017, kl 18.01
Su emal oli ilmselgelt õigus, ainult et ta poleks pidanud seda sulle otse näkku ütlema.
 
Keskealine naine 10. märts 2017, kl 19.02
No ei ole kahjuks kõik naised ilmeksimatud, veatud geeniused, kes kõike teavad, kõike oskavad, iial ei eksi ja kelle jutt on puhas tõde.
Aga ma kaua aega uskusin, et on.
 
kahjuks 10. märts 2017, kl 19.52
Ega ma seda ei mõelnudki, ja sellest saab normaalse mõistusega lapski aru, et see nii ei ole. Ma pidasin silmas seda osa su ema jutust, et sa ei tüütaks teisi.
 
Keskealine naine 10. märts 2017, kl 20.40
Kui tüdrukud omavahel suhtlevad, on see normaalne suhtlemine.
Aga kui mina kooli ajal mõne kooliõega rääkisin, siis oli tüütamine.

Tegelikult sellepärast mind imelikult vaadati, et ma olin kogu aeg vait, midagi öeldud ei saanud.

See, et ma ei tohtinud teiste tüdrukutega rääkida, just probleeme tekitaski.
Teised vaatasid, et ma mingi lollakas, et sõna suust ei tule.
 
viska minema see plaat! 10. märts 2017, kl 21.26
Praegu pole enam kooliaeg, ei siis ega praegu pole keegi täiuslik, veatu, perfektne. Isegi, kui seda oma vanematele või kallimatele väidetavalt ollakse.
Palun viska ära see plaat, ta on Sul läbi kulunud. Ära kuula ise, ära lase teistele. Minema, ära, täiesti, lõplikult.
Tögajad ja nokkijad otsivad selliseid, et neile halvasti öelda. Ise söödad ennast ette.
Lugejaväsimusest, et kuskil mitte just tõsises ega kitsas netifoorumis ei pea keegi ennast tüütama teemadega, mis neid piinavad.
Koolides ka otsivad paljud lapsed, kellega kampa lüüa ja kedagi norida, ise seda illgelt normaalseks pidades. Seda tehakse nagu looduses, kui õpitakse murdma ja jõudu katsuma. Sina valid, kas topid ennast ise ohvriks, ikka veel. Jäta järgi. Selleks pole tarvis teisi naisi, võõraid elusid. Hoia ennast, oma iseseisvat elu. Kaks sõna:
jäta järgi
lase lahti
 
Keskealine naine 10. märts 2017, kl 23.39
Kirjutan sellepärast, et hing on haige.
Kahjuks lasin ju lapsepõlves toimunul terve oma elu rappa juhtida.
 
Keskealine naine veel 10. märts 2017, kl 23.41
21.26
Kõik on õige.
Püüan halvasti kirjutajaid mitte südamesse võtta, aga alati see ei õnnestu.
 
las siis läheb rappa 11. märts 2017, kl 02.01
aga miks ta minna ei või rappa või raba raha,,kui sa ise seda sinna juhid.. nagunii ju raisatud elu.
 
ei tohi 11. märts 2017, kl 06.13
Ära solva raba. Pee hing ja iseloom on nagu reoveest ja prügimäest tekkinud mädasoo, kes ise ennast põlislaaneks peab jateise sitaseenteks sõimab.
 
Keskealine naine 11. märts 2017, kl 13.08
Eks ise olen süüdi, et mõttetute süütunnete ja komplekside küüsi jäin, aga midagi ei ole teha. Midagi enam muuta ei saa.
 
ei ole süüdi süütundes, viska minema, lase sellest lahti 11. märts 2017, kl 15.44
Saab, aga ise tegemata ei muutu. Inimesed õpivad erinevate traumade järel uuesti kõndima, sööma, rääkima. Füüsilised, rängad vigastused. Püüavad, pingutavad, muudavad.
Muudavad ka need, kes on sõnade ja suhtumise pärast ära vajunud. Võtavad kätte, proovivad, kasvõi mitu korda.
Ei pea unustama, ei pea ka lõpmatuseni korrutama, sellel end segada laskma.

Lihtsalt jäta järele ja vaheta rada.
 
Keskealine naine 11. märts 2017, kl 18.27
Jah, aga kahjuks liiga hilja sain aru, kui mittevajalikud ja endale kahju tekitavad need süütunded olid.
 
Keskealine naine 13. märts 2017, kl 11.31
Kohtav masendus tuleb naistuttava käitumise peale mõeldes. Nii jääbki elu lõpuni, väga alatu inimene ikka.
 
56 a. sarnane naine 13. märts 2017, kl 14.16
Too naine hakkas lõpuks oma elu elama. Hakka juba sina ka. Pidevalt jäetakse kedagi maha, solvatakse. Kui ei saada aru tulebki solvata ja veel rohkemgi. Igal on oma elu, ei peagi mõnda suhet teistmoodi lõpetama. Vähemalt üks sai aru, et kõik sõbrad ei ole sõbrad. Ilmas on palju alatust, ega sellepärast elu seisma ei jää. Kukkusid, nüüd tõuse üles ja mine edasi.
 
Keskealine naine 13. märts 2017, kl 21.43
Naistuttav elas nagunii oma elu, otsis endale elukaaslast.

Kogu probleem oli ju selles, kui mina endale armastatu sain, oli naistuttav kade, segas vahele, ajaski meid lahku, sest talle ei mahtunud hinge, et kena mees mind tahtis.

Kummaline öelda pea 50 aastasele, hakka oma elu elama. Nii saab öelda noorele inimesele, kes otsib amastust, kellega pere luua, lapsi teha.

Probleem ongi selles, et naistuttav ajas mindf armastust lahku.
Mul tekkisid süütunded, et teen naistuttavale liiga, kui eluga rahul olen.

Kes keelas naistuttaval oma elu elada, kui mul peigmees oli.
Tal oli ideaalne juhus minuga täielikult suhlemine katkestada.

Miks ta siis wei teinud seda, vaid minu juurde elama tuli ning muudkui korrutas, jäta peigmees maha, sobranna on koige tähtsam.

Mul tekkisid süütunded, et naistuttav on üksik ja tal on minu suhet himngel valus vaadata.

Mina ei ütle naistuttavale, et jäta mees mees.

Probleem ei ole kellegi oma elus, vaid selles, et naistuttav ei talunud, et mul hea peigmees ja ajas meid lahku.
 
Keskealine naine 13. märts 2017, kl 21.55
Mul tekkisid naistuttava ees süütunded, et kuidas mul on hea peigmees, aga temal ei ole.
Tundsin, mul ka ei tohi olla, teen niimoodi naistuttava hingele liiga, sest ta oli siis nii üksik ja tulutult otsis armastust.

Ma tundsin, et mul ka ei tohi armaastust olla, kuna naistuttaval ei ole.

Naistuttav tuli mu juurde elama ja muudkui korrutas, jäta peigmees maha, sobranna on koige tähtsam.
Mina tundsingi ennast süüdi, et teine nii üksik, kuidas mul tohib suhe olla, ei tohi.

Tundsin, et ma teen oma suhtega naistuttavale haiget, et nii on tema üksindus eriti raske taluda.

Süütundest ajasingi peigmehe minema, et naistuttav rahul oleks.
 
tubli kodanik! 13. märts 2017, kl 21.55
Naituttavale aplaus ja lillevarred, sinusugune oleks kindlasti mehe enesetapuni heietanud. See elu sai päästetud ja sinu geenid ka õnneks jäid paljundamata.
Hurraa!
 
Keskealine naine 13. märts 2017, kl 22.03
Naistuttav oma kadedusega pani mind süüdi tundma.

Tundsin, tal on valus näha mind armastatud suhtes, kuna tal endal suhet ei olnud, kuigi väga otsis.
 
ekstaole 13. märts 2017, kl 23.13
Eks omad vitsad peksavad ikka kõige valusamini ja aastakümneid. Nii lolli inimest on keeruline isegi ette kujutada. Hea tõesti, et geenid paljundamata jäid.
 
:-) 14. märts 2017, kl 09.38
ma arvan, et see teema on nö palgaliste nuputatud. ei ole võimalik, et maailmas on nii rumalat inimest kui siinses ja ka varasemas P postitustest läbi kumab. ja rumalus ei ole teema püstitus vaid nö teemaalgataja aastate pikkused kommentaarid/vastused. ehk siis olen 99,9% kindel, et tegemist libateemaga.

aga kulla autor, alusta uut rubriiki... see on muutunud lamedaks ja enam ei inrigeeri :-)
 
mitte ainult 14. märts 2017, kl 11.46
Mitte ainult palgaliste teema, ära taeva päralt unusta toleraste, pagulasi ja oma tillukese isade verega kastetud maa mahamüüjaid aka kõiki veid, kes patrioot peele takka ei kiida.
 
lugeja 14. märts 2017, kl 13.16
P võiks peale panna selle plaadi, kus nõukogude võimu pärast ei saanud ta seksi nautida.
 
sibiauto 14. märts 2017, kl 14.36
P on nagu sibiauto ja P fekalist, kes ei kujuta ega tahagi kujutada ette, et tema autos ei loksuks shitt, jah, just, kõige ehtsam shitt.
mida krdit üks inimene aina soiub ja soiub, no seda pole võimalik mõista.
kellele su väike elu peaks korda minema, kui ainult sulle endale.
kõigil on samasugune oma isiklik väike elu ja sinna juurde kuuluv eluprobleemide lahendamise pakett.

elu ongi vaid need kolm sõna - sünd, probleemid, surm.

mis nüüd need sinu probleemid tähtsamad ja hullemad on, kui teistel.
no peab ikka maailmanaba olema, et kujutada end teistest olulisemaks.

aga egas jah, kui tahad notsu kombel poris püherdada ja ainult see su elule mõtte ja mõnu annab, eks lase käia, notsuke. ruigad tõesti nagu need rõngassabad, tõesti.
või näita, et oled inimene, saad hakkama ükskõik, millega, tuled toime, suudad, lased lahti ja kõnnid edasi oma aiunukordsel teekesel, mis pole ju ometigi siinses maises ilmas lõppematu.
kui aga oled plaani võtnud, et vigised ja jäädki vigisema ning kõigis oma eluhädades teisi süüdistama.....siis no paneme sulle diagnoosi kaa, nii huvi mõttes.
väga psühhopaatiline on su olemus ... ikka teised süüdi, sina teed puhta "õigeid" asju, sina ei suuda tajuda, et sinu hala on koormav manipulatsioon.
keegi muide pole süüdi, sest süüd, kui sellist pole olemas. see on inimaju väljamõeldis, et leida süüdlane ja siis ohkida, et appi, mulle tehakse liiga. manipulatsioon niisiis.
psühhopaat aga ongi see esmane manipulaator, niiet sa oledki psühhopaat, kuigi jah, mitte eriti terav pliiats seal psühhopaatide pinalis.
 
sibiautole 14. märts 2017, kl 15.13
pm on sul õigus, aga mitte selles, et absoluutses mõttes pole olemas süüdlasi, kes ahistavad, jälitavad, laimavad, valetavad, lavastavad süüdi, varastavad, peksavad, tapavad ja teevad seda suurima mõnuga. On ikka küll! P juhtumi puhul muidugi ei saa süüdlaseks nimetada mingit sõbrannat, kelle pilli järgi P tantsis. See oli tema valik.
 
sibiauto 14. märts 2017, kl 15.44
ma ikka jään selle juurde, et süü, süüdistamine ja süütunne on osa manipulatsioonide mehhanismist.
juba pisikesele lapsele pannakse süüks väga üht koma teist, koolis ja hiljem elus ikka jätkuvalt edasi. ja nii ongi juurdunud iga asja taha pidev süü, süüdiolemine, süüdlane.
see on kui pidur, kui tamm, mis takistab vaba voolamist ja kulgemist.
samas seesama süütunne, süüdistamine ja süü iseenesest tingivad pideva kättemaksuiha, ärapanemise soovi, enda puhtaks pesemise ja tõestamise soovi.
üks inimene on ses suhtes tasakaalukam, teine läheb leegiga põlema ja põletab või kõik maatasa, et tõestada enda paremust ja mõista teine süüdi. süüdi ka asjus, mis lausa väljamõeldiseks osutub.
ei ole midagi vaid must-valge. maailm sillerdab eritooniliselt, aint et seda eredat sädelust ja sillerdust pole tihti märgatagi tänu pidevate pidurite pealepanekuga.
elude vaba voolamine on pärsitud külmavereliste manipulaator-psühhopaatide poolt, nende loodud käskude, keeldude, reeglite, seaduste ja normatiivide poolt.
 
Keskealine naine 23. märts 2017, kl 09.10
Muidugi olen ise süüdi, et ei suutnud süütunnestest üle olla.
Naistuttaval oli seda lihtne ära kasutada.
Muidugi ei usu, et naistuttav üldse aru sai, et tegu süütunnetega.
Arvas, et ma lihtsalt ullike ja pugeja, kellega annab manipuleerida.

Loomulikult sain kohe aru, et naistuttav peigmehe pärast kade, kuna ta pidas ju ennast paremaks ja ei suutnud leppida, et mul suhe ja tal ei ole.

Aga süütunded on tohutu joud, lihtsalt ei suutnud vastu panna.
 
Keskealine naine 24. märts 2017, kl 05.53
sibiauto
Ei arvagi, et sind minu mured huvitavad, loomulikult ei huvita.

Kes keelab sul oma probleemidest kirjutada ?
Jääb mulje, nagu süüdistaksid mind selles, et sa oma muredest ei kirjuta.

Kui tunned vajadust, kirjuta.
Kui ei tunne vajadust, ära kirjuta.
Praegu paned mind süüdlasena tundma kõikide ees, kes ei soovi oma probleeme lahata.

Kus ma olen öelnud, et olen maailmanaba. ?
Kui ma seda oleks, ei oleks ju naistuttava ja üldse kõikide naiste ees koogutanud.

Minu silmis olid sina ja üldse kõik naised maailmanabad, kui sinu sõnavara kasutada.

Ei ole ma mingi naba.
Ei ole ma reaalis naistele kunagi korda läinud, minu arvamust ei olegi keegi kuulda võtnud.

Naised on minust kogu aeg teerulliga üle sõitnud.

Miks sind üldse häirib, kui keegi kurdab muresid, millest ta reaalis iial rääkida ei saa ?

Mul ei ole reaalis võimalust muredest rääkida.

Samuti võid sina kirjutada oma probleemidest.
Veel mõned aastad tagasi oleksid sa minus süütundeid tekitanud, aga enam mitte.

Mina ei ole selles süüdi, kui sina netis oma muresid ei kurda.
See on sinu vaba valik ja mina ei ole selles kuidagi süüdi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!