Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
Keskealine naine to sibiautole 15. 13 24. märts 2017, kl 06.04
sibiautole 15. 13

Ei ütleks, et minu valik.

Lihtsalt ma ei suutnud teisiti käituda. Süütunded tulid mu alateadvusest ja see on tohutu jõud.

Mina süütundeid oma ajju ei ole valinud ning ei valinud naistuttava ees koogutamist.

Lihtsalt tundsin, et ma PEAN, olen KOHUSTATUD ning mingit muud võimalust mul ei ole.

Kui ma oleks saanud valida, oleksin muidugi valinud mitte koogutamise.
Aga siis oleks tekkinud väljakannatamatud süütunded ja ma oleks süütndest ikka endale halba teinud.

Kui sinu kommi järgi võtta, siis saab ju ka peksu, valede, laimu ohvrite kohta öelda, et ise valisid, et valisid vale seltskonna, vale koha, vale aja, et see oli nende valik.
 
kulla keskealine naine 24. märts 2017, kl 09.16
mitte ainult naised ei sõida sinust teerulliga üle. vaid ka mehed sind ei taha. muidu sa ju ei põeks seda, et sinult mingi mees üle löödi. ehk siis, sa ei ole soositud ei naiste ega ka meeste seas. tõenäoliselt, kui olid noorem ja kui sul oli ka aktraktiivsust - siis mehed veidi aega võisid ju sinust huvituda... aga seda seni kuniks sa suu lahti tegid ja vatrama hakkasid... ja siis said teised naised need mehed ka endale...
 
Keskealine naine to kulla keskealine naine 24. märts 2017, kl 14.02
Ei löönud keegi peigmeest üle, vaid mina ju ajasin süütundest ta minema.

Põen seda, et ajasin ise ta minema oma totakast süütundest naistuttava ees.

Kui peigmees oleks ise omal algatusel minema läinud, siis mul ei oleks ju mitte midagi põdeda.

Põengi seda, et lasin naistuttaval oma elu juhtida ja allusin tema soovidele.

Naistuttav muudkui kordas " jäta peigmees maha, leiad uue, sõbranna kõige tähtsam ".

Lõpuks suutsingi peigmehe minema ajada. 2 aastat kordasin talle, mine mujale, leia uusi naisi, vaata, kui ilusad naised seal ja seal on, maga teiste naistega.

Ma ei saanud aru, miks ta ei läinud.

Peigmees ei läinud ära teise naise pärast, vaid sellepärast, et mina ajasin.

Noorena ma üldse ei mõelnudki meeste peale, mul oli ülimalt tugev enesehinnang, uskusin, suhted on teiste naiste jaoks.

Ma ei mõelnudki noorena suhte ega meeste peale.

Peigmehe tulek mu ellu oli suur üllatus, kuna ma olin endast niivõrd halval arvamusel.

Miks sa arvad, et kõiki noori naisi huvitavad mehed ?
No tõesti mina ei mõelnudki suhete peale.

Uskusin, suhted on kõikide teiste naiste, ilusate ja tarkade rida.

Minu jaoks ei olnud siis suhted mingi probleem.

Peigmehel tekkis uus suhe alles siis, kui ma olin ta minema ajanud.

Põen seda, et naistuttava õhutusel peigmeest minema ajasin.

Minu totakad süütunded ja naistuttav on probleem, mitte peigmees ja tema hilisem naine.
 
:-) 24. märts 2017, kl 14.07
no tore ju, et selle peigmehe minema ajasid. mõtle kui õudse elu sa talle oleks loonud... ja pea 100% kindel, et ta oleks su nagunii ka millalgi maha jätnud kui su tõelist palet paremini näinud oleks. igaljuhul tegid väga hea otsuse - päästsid vähemasti ühe mehe õnnetust liidust. tubli!
 
Keskealine naine 24. märts 2017, kl 14.32
Kui ka oleks hiljem lahku läinud, siis mis sellest.

Vähemalt ei oleks naistuttava ees koogutades peigmeest minema ajanud.
See on nii tobe, nii alandav, et seda tegin.
 
:-) 24. märts 2017, kl 14.45
aaa, nüüd ma saan aru! sind huvitavad naised, mitte mehed! aga miks sa siis kohe sellest ei kirjutanud. oleksid säästnud aastaid ja tunde, et sind ei huvita mehed - ei noorena ega ka keskealisena. sind huvitavad naised - aga miks sa varjud a`la suhtluse varju... aga jama on selles, et naised sind ei taha... seega pead vist ikka jääma meeste juurde - nad vbl viitsivad veidigi...

aga oled sa teadlik, et jaapanis on nt inimsuuruses nukud väga IN - seda küll meeste seas. aga vast sobiks ka naistele. st sa vajad naissoost partnerit - kes sind kuulaks ja kes vastaks sulle sobivaid vastuseid. vbl saaksid makile lindistada need vastused mis sulle sobivad. ja siis ju elu ideaalne. oled sina - ja vastas istub sul nukusta naine. sina räägid oma joru ja ta vastab sulle ka. ja seda nii sageli kui soovid. vägev eksole?
 
Keskealine naine 24. märts 2017, kl 18.10
Suhtlemise mõttes huvitavad naised.

Ohh, täna hirmus päev, 49 sain, aasta pärast 50.
Küll aeg lendab.
 
palju õnne 24. märts 2017, kl 18.56
...tõesti, aeg lendab ja "rong" kihutab, kihutab....ikka ühes suunas....meil kõigil...
mul ka täna sünnipäev...ainult et 70-nes juba.
 
Keskealine naine 25. märts 2017, kl 01.27
palju õnne
Sulle ka õnnesoovid.

Meeletult kiiresti ikka aeg läheb, see on jube.
 
Isegi inimlik uudishimu ehmatab siit eemale, kirjuta kogu lugu korraga või ütle lõpuks, mida siin inimestest tahad 25. märts 2017, kl 11.12
Ja milline hulk sellest ajast tegeldakse korrutamise ja süütunde üle süüdi tundmisele. Ikka nii tobe tunne, teised naised ja tüdrukud, naistuttav ja nii süüdi ja nii süüdi ja nii tobe ja nii tugev tunne ja nii süüdi ja
... möödusid tunnid
.. ja nii süüdi ja millised on ikka teised naised ja tüdrukud ja nii süüdi ja nii tunne ja nii süüdi ja kummardasin ja nii süüdi, süütunne
...
möödusid päevad ja nädalad
..
ja ikka milline süütunne, nii tugev tunne, nii süüdi ja teised naised ja ikka tüdrukute ja naiste tõrge ja tõmme ja nii süüdi, naistuttav oli ka, ikka süüdi, ja nii võimas süütunne ja ega mina pole süüdi et ma olen süüdi, et mul on süütunne ja ikka süüdisüüdi.

Keerame kalendris lehti.

Asi naistuttavas? Ohustas? Jäta sinnapaika, päästa ennast, ta on ju läinud.
Peigmehes? Saab uue otsida, kui too pole enam ülelöödav, tagasivõidetav.

Kõik puntra probleemid vanaks ja hapuks läinud? Sitta kah, kui saab inimestega klaarida ja seletada, siis võib üritada, kui läheb uuesti ketramiseks, midagi võita pole, otsiks uue hobi, uued eesmärgid. Edasi. Järgmised 50 a on ees. Need ka viskavatele plaatidele pühendada?
 
eelmisele 25. märts 2017, kl 11.26
Ta on ju varem sellest pikalt kirjutanud, otsi vanad saagad üles. Sai miljon nõuannet ja lohutust. Tulemus null. Isegi ühe julge ja lahke naise sai sõbrannaks, aga sellegi peletas eemale.
Mõttetu.
 
jahhh 25. märts 2017, kl 11.52
tüüpiline vampiir.
 
Keskealine naine 25. märts 2017, kl 14.27
11.12
Hilja kahjuks juba.

Õigel ajal oleks pidanud naistuttava sinnapaika jätma, siis kui veel peigmees olemas oli.

Hiljem oleksin võinud naistuttavaga edasi suhelda, peigmehest oli ta mind juba lahku ajanud ning mitte millegagi ei olnud tal mind enam ohustada.

Naistuttav oleks pidanud õigel ajal ära minema, kuid kui mu suhe oli juba ära lõhutud, ei olnud naistuttava äraminekul enam mingit mõtet.

Ei tekkinud peale peigmeest sellist suhet, kus mõlemad pooled tõsiselt tahavad.

Ma teadsin kohe, kui suhe oli lagunenud, et uut enam ei tule, sellist inimest enam ei saa.
Olin juba 33 ka.

Ei olnud enam midagi otsida.
Vastastikust suurt tunnet enam kellegagi ei tekkinud.
Muidugi teadsin seda kohe ette.

Selliseid asju ei saagi otsida, kui tuleb, siis tuleb, kui ei, siis ei. Kunstlikult siin midagi tekitada ei saa.
 
mnjh 25. märts 2017, kl 15.13
Mõistan sind, sest olen praegu samas seisus. Lõpuks hammustasin olukorra läbi ja saatsin need inimesed pikalt.
 
Keskealine naine 25. märts 2017, kl 15.28
eelmisele
Tahad sellest pikemalt kirjutada ?
 
Keskealine naine 27. märts 2017, kl 01.27
Naistuttava lemmikteema oli minu vanuse üle ilkumine, et küll ma olen ikka vana ja nõme.

Justkui ta ise oleks noorem. Oleme ju ühevanused.

Ikka väga imelik, kui SAMA VANA naine kukub teist näägutama, et sa ju vanamutt, küll sa oled ikka vana, vana.
Kas enda vanuse unustas ära?
 
56 a. sarnane naine 27. märts 2017, kl 07.43
Oleksid pidanud peeglisse vaatama, oleks aru saanud , et oledki vana millegi uue alustamiseks. Mulle jäi emast kaksikud, 8 a.sed ja ise olin 25. a. hakkasin kiiruga meest otsima, tundsin end, et olen juba nii vana vana. Need lapsed kõrval olid selleks mõõdupuuks.
 
Keskealine naine to 56a sarnane naine 27. märts 2017, kl 13.57
Huvitav, huvitav, miks ma peigmehe ajal ei olnud naistuttava silmis vanamutt.

Siis naistuttav muudkui kordas " jäta peigmees maha, see peigmees on ju vaimuhaige, otsi endale uus, küll sa uue leiad ".

Muudkui kordas " otsi endale uus peigmees, sõbranna kõige tähtsam, jäta see peika maha ".

Huvitav, piuksugi ei olnud sellest, et ma olen juba vana ja uut enam nii lihtsalt ei leia.

Naistuttava jutu põhjal peigmehe ajal oli mul aega küll uut otsida.

Aga kui peigmees oli ära läinud, siis muutusin KOHE, PÄEVAPEALT muldvanaks, kes enam kellelegi ei kõlba.

Siis hakkas naistuttaval pihta " sa oled nõme vanamutt, vanamutt, vanamutt ", kuigi NÄDAL tagasi oli hoopis teistsugune jutt, et jäta peigmees maha, leiad uue.

See selleks, aga vanamutitamine on ikka väga inetu, liiati, kui inimene ise sama vana.

Naistuttava käitumine on selline, et kui peksta inimene invaliidiks ja siis pärast irvitada, kes invaliidi ikka tahab.

Teiseks on ikka väga koomiline küll, kui üks 34 aastane ilgub teise 34 aastase kallal " vanamutt, ehhee, vanamutt ".
Justkui ta oleks ise 20.

Kordan veel.

Kui naistuttav sai aru, et olen vana, miks tal vanakest oli vaja peigmeheast LAHKU AJADA ja korrutada, et leiad uue, kuigi teadis, et uut ei leia nagunii.

Kas arvad, et ma ise aru ei saanud, et 33 -lt enam kedagi ei leia või ?

Kui peigmees oli ära läinud, ma TEADSIN ISEGI, ET HILJA, ENAM KEDAGI EI LEIA.

Teadsin kohe, et mitte mingit uut suhet enam ei teki.

Miks sa õigustad seda vanamutitamist ?
On ju väga inetu niimoodi ilkuda.

Kui ma sinu meelest 33a muldvana olin, miks siis naistuttaval mind peigmehest lahku ajada vaja oli ?????????

Naistuttav oleks just pidanud ütlema " hoia peigmehest kinni, sinu vanuses enam uut ei saa ".
Aga ta ei öelnud ju, vaid kordas " jäta peigmees maha, leiad uue ".
 
Keskealine naine to 56a sarnane naine veel 27. märts 2017, kl 14.04
Ma sain ju kohe aru, et enam kedagi ei leia, kui peigmehe olin naistuttava abiga minema ajanud.

Huvitav, et sa õigustad sellist ilkumist " ehee, vanamutt, rõve vanamutt, ihhiii ".

Su meelest on sama vanal naisel normaalne hakata niimoodi ilkuma, eriti peale seda, kui oli mind peigmehest lahku ajanud.

Mul jäi mulje, et mina olen 33, aga naistuttav 15 aastane teismeline, kes usub, et ise ei saa iial vanemaks.

Tundus, et naistuttav ei ole mu eakaaslane, vaid 15 aastane puberteet.
 
küsimus teemaalgatajale 27. märts 2017, kl 14.28
palun, kas sa oleksid nõus end avalikult näitama. mulle näiteks? ma kohe tõesti tahaks sind näha - kui sa päriselt olemasoled. tahaks näha kas reaalses elus sa paistad välja nii .... nagu sa siinsetes foorumites oled. võin lausa maksta selle eest... tegelikult sa võiksid lausa enda näitamisega raha teenida... usun et rohkem selliseid iniemesi nagu sina maailmas küll ei ole..
 
vastused küdimusele kl 13.57 27. märts 2017, kl 14.35
naistuttav ajas sp sind su peigmehest lahku, et tal oli kahju sinu peigmehest. ta (naistuttav) teadis väga hästi milline on sinu loomus ja et mitte laastada/rikkuda ühe mehe elu - ta formuleeris nö sinu suhte lahkuajamise põhjendades seda erinevate valikutega a`la jäta peigmees maha, see peigmees on ju vaimuhaige, otsi endale uus, küll sa uue leiad "; otsi endale uus peigmees, sõbranna kõige tähtsam, jäta see peika maha ";

kordan veel: naistuttaval hakkas hale sinu peigmehest ja sp ta (naistuttav) leidis erinevaid põhjusi, et teie suhe laguneks. ta ei saanud (südametunnistus ei lubanud) ootama aega, millal sinu peigmees ise sinu maha jätab, sp käitus ta nii nagu ta käitus.

kordan veel: see kõik oli sinu peigmehe hüvanguks - nagu sa oled ka ise tunnistanud - sinu peigmees elab nüüd normaalset elu.

kordan veel: naistuttav ei OLEKS TOHTINUD IIAL ÖELDA, et hoia peigmehest kinni, sinu vanuses enam uut ei saa " - sest vastasel juhul oleks olnud tegemist VÄGA HALVA INIMESEGA!
 
Keskealine naine 27. märts 2017, kl 14.49
Naistuttav ajas meid lahku, sest oli kade.
Ta oli ju alati ennast paremaks pidanud ja mind viimaseks nõmedikuks.

Ei suutnud leppida, kuidas minusugune nõmedik kena mehe saab.
See oleks olnud naistuttavale shokk.

Aga see on küll väga alatu ajada mind lahku ja siis KOHE hakata parastama " vanamutt, ihhiii, vanamutt ".
Nädal tagasi ei olnud sõnagi vanamutist, siis oli, et leiad uue.
 
küsimus 27. märts 2017, kl 14.53
kumb on hullem: kas olla kade või olla loll?
 
ja lisaks 27. märts 2017, kl 14.55
oled ju sina praegu oma naistuttava peale KADE, et tema läks eluga edasi aga sina ikka soiud oma joru
 
Keskealine naine 27. märts 2017, kl 15.10
Kui ta minuga nagunii suhelda ei tahtnud, siis mis hirmus häda oli mind peigmehest lahku ajada.

Läinud, elanud, ärnud teinud väljagi, et mul peigmees.
Aga ei, naistuttav ei saanud kohe mitte minna oma elu elama, kadedus ei lasnud, enne oli vaja mind peigmehest lahku ajada.

Minul ei ole naistuttava suhte vastu midagi, aga milleks oli tal vaja minu suhe lõhkuda ?

Eriti alatu oli mind peigmehest lahku ajada ja siis KOHE hakata parastama " vanamutt, vanamutt, no kes sind tahab ".

Hea küll, sellest saan veel aru, et peigmehe pärast kade oli.
Aga hilisemast parastamisest ja vanamutitamisest küll aru ei saa.

Naistuttav sai oma tahtmise, ajas mind peigmehest lahku.
Milleks veel parastamina ja vanamutitama oli vaja hakata ??????????????????????
Milleks tal seda vaja oli ???????
Ma tõesti aru ei saa.
 
palun vasta küsimusele: 27. märts 2017, kl 15.13
kumb valik on halvem: kas olla LOLL või olla kade?
 
Keskealine naine 27. märts 2017, kl 15.33
Loll olemisega tegin endale halba. Nii et enda suhtes kahtlemata halvem.

Ma sain ju kohe aru, et naistuttav on kade, aga tekkisid need tobedad süütunded.

Loomulikult sain aru, et seda " jäta peigmees maha, leia endale uus, sõbranna kõige tähtsam " ütleb naistuttav kadedusest.
Aga mul tekkisid süütunded, et teen talle õnnelik olemisega liiga.

Aga selles suhtes olin küll loll, et hilisemat parastamist ja vanamutitamist ette ei näinud.

Kui naistuttaval hakkas pihta " vanamutt, ihhiii vanamutt ", siis ma olin väga üllatunud.
Mõtlesin, et mida, ta sai ju oma tahtmise, olen ju peigmehest lahus, milleks tal veel vaja parastada on ??????????????????????????????????????????????????

Sellest ei saa ma siiamaani aru.
 
vastus on su enda postituses... 27. märts 2017, kl 15.39
kirjutad sageli, et ei saa aru ja ei saa siiamaani aru. vastus miks sa midagi aru ei saa, ei minevikus ega ka olevikus, sh siinsetes ja eelnevates postitustes on sinu enda poolt ka kinnitatud fakt, et oled senini Loll olemisega (copy 27. märts 2017, kl 15.33).
 
Keskealine naine 27. märts 2017, kl 15.53
Päris tõsiselt, selgita palun.

Kui inimene on oma tahtmise saanud, mu peigmehest lahku ajamine õnnestus, siis mis häda oli veel parastada ja vanamutitada ?

Sai ju, mida tahtis.

Milleks veel parastada ja norida, kui oma tahtmise oli kätte saanud ?????????????????????????????????
Oskab keegi öelda ?
 
Keskealine naine veel 27. märts 2017, kl 17.04
Naistuttaval oli vanusega nagu mingi kiiks.
Talle hirmsasti meeldis mulle meelde tuletada, et ma olen ikka vana.

Sai sellest mingi kaifi.
Muudkui itsitas " vanamutt, nõme vanamutt, ihhhihhiiiii ".

Ma olin täielikus hämmingus.
Mõtlesin, on see naine ikka 30 - ndates, äkki ikka 14 aastane teismeline.

Ma ei mõista, mida selline vanamutitamine pakkuda saab.
Ütles sõna vanamutt ja siis itsitas sellepeale tükk aega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!