Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Naistest, kes oma mehe juuresolekul køhugaase lasta ei julge/taha.
 
abieluN24 16. juuli 2007, kl 08.44
Tahtsin kysida, kui palju on neid naisi, kes isegi oma mehe/pere juuresolekul puuksu lasta ei julge vøi seda matslikuks peavad. Lugesin perekoolist vastavasisulist teemat ja pani tøesti imestama, et møned peavad seda matslikuks ja austuse puudumiseks teineteise vastu. Mina pean seda suhteks, kus puudub vabadus. Kui kahekesi øhtuti telekat vaatame, siis vahel juhtub, et køhus gaasid keerlevad. Tunnistan ausalt, et mina ei jookse kanne kinni hoides tualetti puuksutama, vaid ajan oma asja "avalikult" mehe ees, kellele vandusin armastust ja truudust kuni oma elup2evade løpuni. Mees teeb muideks sedasama.
Kui meie suhe oli veel noor (ca pooleaastane), siis ma tøesti tema juuresolekul gaase lasta ei julgenud, aga nyyd pole kyll probleemi. Meie jaoks on see vahel isegi naljakas.
Kindlasti on siin inimesi, kes peavad seda matslikuks ja øudsaks, aga j2tan teile teie arvamuse.
Niisiis tahtsingi kysida, mida te arvate naistest, kes suhtes olles mehe "ees" puuksutada ei julge. Ja naistelt, kes seda tøesti ei tee, kysiks et kui vana teie suhe on.
Loomulikult on arvamusi igasuguseid ja andke aga tuld.
 
mann 16. juuli 2007, kl 08.46
On olnud mehi kelle juuresolek mind sellise tegevuse juures ei häiri,kuid on ka mehi,kelle juuresolek mind häirib kõhutuule laskmisel.
 
N28 16. juuli 2007, kl 08.54
5 a suhet. olen seisukohal, et see on ebaviisakas. ise ei peereta teiste inimeste juuresolekul. minu jaoks on kõhugaaside laskmine võrdväärne wc-s käimisega - ehk siis toimetatakse seda omaette vastavas kohas. mehel vahepeal tekkis komme minu kõrval kõhutuuli lasta, aga tegin talle selgeks, et ei soovi tema peeruhaisu sees elada ja toimetagu oma asju wc-s.
 
elly 16. juuli 2007, kl 09.02
Üks asi on se hääl mis tagumikust tuleb, aga teine asi on see ,et parner peab sinu kakahaisu sees siis isutma ve,väkk.Ma eelistan jääda ikka puhtaks ja hästi lõhnavaks naiseks oma mehe jaoks.Need kätsu-laskjad ärgu siis imestagu ,kui mees ükspäev enam teid ei taha.
 
õrrele-õrrele 16. juuli 2007, kl 09.02
vaata, sinna perekooli oleksidki võinud oma peeretamistest kaagutama jääda.

Pole midagi teha hommikul või?
 
:( 16. juuli 2007, kl 09.03
elementaarne viiskus ja austus teineteise vastu ei tohiks kaduda peale abieluakti allkirjastamist. selline teguviis ON abielu surm.
 
ah 16. juuli 2007, kl 09.05
sa ole see rase norrast? midagi pole teha, et selliseid jaburdusi ja perverditsemisi siia kokku keerad?
 
teemaalgataja 16. juuli 2007, kl 09.13
to ørrele-ørrele: vot tøesti, mitte midagi ei ole teha. Istun tøøl ja igavlen.
Ma juba ootasin neid kommentaare stiilis "fuihh, fuihh, niikuinii j2tab mees sellised "røvedikud" maha jne jne". Ka mehel lasin vastavat teemat lugeda ja r22kisin sellest oma søpradele-søbrannadele. (vot nii igav on kohe). Mees igatahes tegi yllatunud n2o ja kysis, kas see on tøesti vøimalik.
Teie arvates oleme kindlasti nii meie mehega kui meie tutvusringkond jubedad matsid, aga nagu øeldud, j2tan teile teie arvamuse.
J2rgnev kindlasti ei sobi delfi foorumisse, aga...
Mis te siis teete, kui mees n2iteks viibib synnitusel, teie aga punnitate kogemata presside ajal ka kakat.No køik ei jøua enne synnitust klistiiri teha ja sellised asjad on tihti juhtunud- Kas teie mees minestab ja j2tab teid peale seda kohe maha? Sest issand, naine on ju nii røve, et lausa s.itub teiste juuresolekul?
Ja nyyd tulete ytlema, et see on "hoopis teine asi"? Pisike, syytu køhutuul on tunduvalt hullem, kui kaka synnitusel?
 
tuul 16. juuli 2007, kl 09.13
Üldjuhul ei ole mul kombeks pere ees peeru lasta, aga vahest siiski juhtub, ja sama on nendegagi. Aga meil on reegel, et siis ikka vabandatakse.
Tegelikult on ju nii ka, et kui mina pereemana olen valmistanud perele kõhutuult tekitava toidu (hernesupp, kapsasupp, ühepajatoit jne), siis ei ole mul põhjust pärast nina krimpsutada, et vastav lõhn nina kohal hõljub :D
Samas on piisavalt palju neid inimesi, kes ei talu laktoosi, ja siis on peeretamine ju suisa paratamatu, sest laktoosivaba toitu peab tikutulega taga otsima.
 
teemaalgataja to ah 16. juuli 2007, kl 09.20
Vahet ei ole, kes ma olen vøi kust ma tulen. Pystitasin teema ja soovin teie vastuseid, mitte arutelu minu isiku kohta. Ma lihtsalt ei leia, et mehe juures køhutuule laskmine perverssus on. Pigem on anaalseks (n2ide) minu jaoks røvedus, mitte puuksu laskmine. Ja meie just ei ytleks, et meie suhe lagunemas on seetøttu, et tunneme ennast yksteise seltskonnas vabalt, mitte ei jookse kanne kokku hoides tualetti gaasitama:)
 
näide 16. juuli 2007, kl 09.20
minu ema on peeretanud kõik need aastad, mil ma teada lapseeast mäletan. isa alati teda tema haisu ja peerukombe pärast kirunud. siiski on nad üle 20 aasta koos olnud ja paistab, et lahkuminek küll plaanis pole. eritigi veel selle peeretamise pärast.
ise peeretan kah elukaaslase ees, oleme 3 aastat koos olnud. ei usu, et ta mind peeretamise pärast maha jätaks.
 
*** 16. juuli 2007, kl 09.22
mina ja mees küll ei hakka selle pärast eemale jooksma. enamasti sealt ju mingit rõvedat haisu ei tulegi. puuks ja korras. kui haiseb, siis natuke paanilist lehvitamist ja hais kaob. ei tee küll sellest endale probleemi.
 
natasha 16. juuli 2007, kl 09.23
kui ma olin umbes 10aastane, siis oli peeretamine jube naljakas. tundub, et te olete ka kuskile sinnamaale oma arengus pidama jäänud. see on elementaarne viisakus, et ei peeretata teiste ees, ei nokita nina, ei sügata mune jne. olgu suhe mehega kui hea tahes, mingi väärikus võiks siiski jääda.
samas kui te olete mehega samal arvamusel, siis peeretage nii kuis jaksate.
 
lill 16. juuli 2007, kl 09.23
mina ei häbene küll mehe juures seda teha, ma arvan, ka et on imelik, kui ei julgeta. oleme koos olnud 4 aastat.
 
abielunaine24 16. juuli 2007, kl 09.36
Tore, et on inimesi, kes møtlevad minuga yhtemoodi. Ei salga, et nende kommentaarid mulle rohkem meeldivad:). Inimesed ikka l2vivad ju nendega, kellega neil on yhised hobid/arvamused/eluvaated.
See mahaj2tmise jutt puuksutamise p2rast on pehmelt øeldes absurdne. Kui kysida sama kysimust meeste k2est, siis olen kindel, et neid mehi, kes oma naise juuresolekul peeretamist røvedaks peavad, on suht v2he. Ja kui nad juba ise seda teevad, siis vaevalt, et neil selle vastu midagi on, kui naine kogemata sedasama teeb. Keegi ei hakka ju puuksu demonstratiivselt PUNNITAMA, ikka tuleb kogemata.
to natasha: n2ita mulle kohta, kus on v2idetud, et keegi puuksutamist naljakaks peab? Minu ykski n2olihas ei liigu, kui mees puuksutab vøi vastupidi. T2iesti normaalne, et inimesel on aeg-ajalt gaasid. Mingit "taset" see nyyd kyll ei n2ita.
 
õ 16. juuli 2007, kl 09.38
väga matslik käitumine, mille liigitaks ühte patta slaavlaste tatistamisega. Lääne kultuursusest on mõned väga kaugel.
 
teemaalgataja to natasha 16. juuli 2007, kl 09.44
Minu vabandused. Kirjutasin tøesti, et meie jaoks on see vahel naljakas. Aga millal, see on juba sygavalt meie isiklik asi. Aga mingile alaarengule sellep2rast viidata on juba kyll tøsine rumalus...:(
 
karine 16. juuli 2007, kl 09.45
Tõesti ei tunne vajadust teiste juuresolukul peeretada ja eeldan samasugust käitumist ka minu vastu. Mida teed sina oma kodus, mind ei huvita. natuke nõme on see teemapüstitus sul- kirjutad foorumis, et käristate mehega kodus peeru ja mis teised sellest arvavad?!
 
algataja to karine 16. juuli 2007, kl 09.53
Kirjutasin, KUIDAS meie peres asi k2ib, mitte ei tahtnud, et keegi meid arvustaks. Kysisin, kuidas teiste peredes sellega lood on ja mis sellest YLDISELT arvatakse.
Arvamusi on erinevaid ja kui møned arvavad, et me oleme v22ritud matsid, kellel puudub austus teineteise vastu, siis kolmandat korda: las neile j22b nende arvamus. Tore, et arutelu toimub. Kui køik arvaks yhtemoodi, siis ei oleks ju huvitav.
Mina ise arvan, et puuksutamine (mitte ajada segi tahtlikult peeru punnitamisega) ja krooksumine (mitte alati kuuldavalt ja lahtise suuga) on tegevused, mis ei peaks sinu køige l2hedasemat inimest h2irima. Liiati, kui teine sama teeb. Kui peres on kokkulepe, et krooksuda ei tohi ja puuksu lastakse wc-s, siis kyll.
Siit aga teine kysimus: enamasti on wc ja vannituba kokku ehitatud. Mis siis saab, kui n2iteks mees k2ib hommikul, enne naise 2rkamist wc-s- kakab ja peeretab vannitoa t2is. Ja naine l2heb sinna minuti p2rast hambaid pesema. Sel juhul on peeruhaisu sees hambaid pesta ju loomulik, sest mees ei teinud midagi valesti ega v22ritut? Ajas oma asja øiges kohas.
 
jumal tänatud 16. juuli 2007, kl 09.55
Pole iial kuulnud, et mu ema või isa midagi sellist pereringis teeks. See oleks võigas.
 
:() 16. juuli 2007, kl 09.58
Mu mees vabandab ka siis kui kõhus juhuslikult "kolistab". Pigem elaks üksi kui mingi koopamehega, kes igast otsast krooksatab ega vaevu teist nägugi tegema.
 
:) 16. juuli 2007, kl 09.59
elus on asju mis on lihtsalt niivõrd elementaarsed ,et neid isegi ei peaks arutama ,nagu-hammaste pesu ,dušši all käik enne magama minekut,avalikult mitte peeretada ,matsutada ja luristada ,õhtul enne mitte magama minna kui nõud on puhtad ,hommikul alati oma voodi korda teha jne. neid asju on väga palju mida tegelikult peetakse enamud juhtudel elementaarseteks ja seda isegi ei arutata kas teha või mitte ,aga eks see on ikka kinni inimes ja tema kasvatuses.mina leian ,et teiste eest peeratada on lihtsalt matsilik tegu ja meie peres et tehta seda kunagi.
 
teemaalgataja to :) 16. juuli 2007, kl 10.07
Minu jaoks on elementaarne 2kki hoopis HOMMIKUTI dushi all k2imine elementaarne, mitte øhtuti. Ja need asjad, mis on SINU jaoks elementaarsed, ei pruugi olla elementaarsed KØIKIDE teiste arvates. 2ra nyyd eelda, et køik nii møtlevad, nagu sina. Ma olen vist jube, røve, matslik ja lohakas naine, aga mul j22vad kyll vahel ka nøud pesemata øhtuti, aga lasen nad siiski veega yle, et nad 2ra ei kuivaks.
Ja ma ei kysinud ju seda, kas see on matslik tegu vøi mitte! Ytlesin selge sønaga, et kindlasti on inimesi, kes seda matslikuks peavad. Seda, et "minu arvates on see matslik tegu" ei oleks vaja enam korrata. Saan aru.
Aga siis ei tohiks vihastada, kui mina teid konservatiivseteks uihh-aihh beibedeks nimetan.
Minu tutvusringkonnas on paar, kus naine ei luba mehel enda juuresolekul puuksu lasta ja ei tee seda ka ise. Aga tema mees teeb seda julgelt ja køvasti minu mehe seltskonnas ja ohkab kergendatult. Vaene mees, ytleks mina selle peale.
 
n23 16. juuli 2007, kl 10.40
Oleme koos elanud 6 aastat ja ma ei lase tema kuuldes oma gaase välja. Minu meelest on see matslus.
Loodan, et tegu on libateemaga.
Minu meelest on see ääretu labasus, kui nt söögilauas vm täiega peeretatakse.
Jah, vahel tuleb kogemata, siis vabandatakse, kuid sihilikult oma tuuult lasta on ilge.
Kas te siis külas lasete ka oma tuult teiste juuresolekul? Või siis
Õnneks on kaks labast kokku saanud. Elage tõesti kaunilt elu lõpuni oma puuksuhaisuses elamises. Võehh, jäeldad.
 
ei nohh 16. juuli 2007, kl 10.44
Mul pole kombeks teiste ees peeretada-ebaviisakas ja rõve minu jaoks.käin oma asju kas wc-s ajamas või mujal ruumis ,kus inimesi ei viibi.Nii palju võiks ikka end ju tv eest liigutada,et oma kõhutuult mujal lasta.Paha hakkab kui keegi häälitseb ja punnitab veel kõrval ja siis terve tuba haiseb pärast.Kunagi saatsin venna rõdu peale oma asju ajama,kuna see oli siis ligemalt kui wc.
Minu arust on see elementaarne,et selliseid asju ei aeta teiste ees,eriti elukaaslase ees,kellega olete intiimsetes suhetes-jube seksiisu tekib kohe selle peale.....väkk.
Teemaalgataja räägib nagu see oleks maailma lõpp kui ei saa peeretada igal pool,tunneb lausa kaasa mehele,kel pole lubatud peeru lasta kui naine juures viibib.kas teil mehega muust rääkida pole p.s ,palju keegi kus peeretab ja siis foorumis laterdada sellest-idiootlikkus.
pigem olen siis sinu silmis konservatiivne beibe kui mats.Võibolla peaksid oma silmaringi laiendama ja mõtlema nats,kes on üldse konservatiiv ja,kes beibe-need 2 ei sobi omavahel üldse kokku.Kui isegi seda ei suuda eristada,siis ju arusaadav,miks mehega kodus kordamööda peeru lasete.
 
teemaalgataja to n23 16. juuli 2007, kl 10.50
Ma usun, et peale minu ja mu mehe on maailmas TUHANDEID- MILJONEID inimesi, kes teineteise juuresolekul køhutuult lasevad.
Kes on v2itnud, et seda teiste juuresolekul KYLAS tehakse?! Teema oli OMAVAHEL olles gaasi laskmisest.Kes ytles, et otse søøgilauas peeretamine on normaalne?Kes ytles, et me 24/7 peeretame, nii et elamine haiseb kogu aeg puuksu j2rgi? Kylas olles/søøgilauas seda ei tehta, see on elementaarne.
Vøta nyyd toon madalamaks, konservatiiv. Kas seksite ka pimedas ja teki all, sest paljas inimkeha on ju røve asi? Tøused pool tundi enne meest ylesse ja ruttad vannituppa meikima, sest sinu mees saab krambid, kui n2eb sind loomulikus olekus- sassis juuste ja padjan2oga? Ja 2ra tule ytlema, et see on teine asi. Tulistan sinu enda relvadega. Kui sina tuled mind j2ledaks nimetama, siis vastan samaga. Krooksumine, ka kinnise suuga, on røve asi, ometi sa teed seda. Miks ometi, see on ju j2le ja labane?
 
:D 16. juuli 2007, kl 10.54
Mida siin üldse arutada. Rõvedast rõvedam kui keegi kõrval peeru laseb ja sina pead selle haisu sisse lämbumas olema.ök!
 
marge 16. juuli 2007, kl 11.04
Sa, teemaalgataja, oled rumal ja labane naine.
 
Teemaalgataja to einohh 16. juuli 2007, kl 11.05
Lammas oled, paned pool juurde ja siis tuled irisema.
Kes on v2itnud, et on maailmaløpp, kui ei saa peeretada IGAL POOL? Teema on naisest ja mehest ja nende yhisest kodust! Øpi lugema. Ja me ei r22gi mehega sel teemal, lasin tal vaid seda teemat, mille oli perekoolis keegi pystitanud, lugeda. Me ei r22gi tavaliselt sellest kodus, sest kogemata gaasi laskmine on t2iesti normaalne.
Uskumatu, kuidas delfi tatipritsid mulle virtuaalselt hambad kørri løid! Jube lausa. Mis teil viga on? Mina alustasin teemat kysimusega ja ei palunud ennast halvustada, solvata! Aga nagu kyla koerale, nønda koer kylale.
Ja vahetage plaati. See matsmatsmatsmatsj2lej2lej2le kordub igas teises kommentaaris. Sain juba aru ja ytlen neljandat korda: las teile j22b teie arvamus.
Kysiks heameelega sama kysimust ka meeste k2est, aga siin pole muud, kui kibestunud tatipritsid koos.
 
eva 16. juuli 2007, kl 11.08
Mine küsi jah meeste käest- peereta nende ees ka.. Vaata mis nad ütlevad (aga jutu vahele ikka peerata ka kõvasti- see ju normaalne nähe ja loomulik asi(Y))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!