Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Naistest, kes oma mehe juuresolekul køhugaase lasta ei julge/taha.
 
to . 16. juuli 2007, kl 18.50
Näita mulle kohta, kus ma väitsin, et peeretan vahetpidamata, iga päev ja impulsiivkompulsiivselt, siis räägime edasi. Mida sa topid mulle sõnu suhu, lammas??
 
dr. no 16. juuli 2007, kl 18.52
Kahju, teemaalgataja on sügavalt haige inimene.
 
. 16. juuli 2007, kl 18.53
no sa ju väidad, et sul tuleb kogemata aegajalt purakas ära.
äkki peaksid vähem anaali tegema, sul see tagauks nii pirakaks venitatud, et sealt tuleb pidevalt vaikse plörinaga ehk ka vedelamat varianti sekka..
 
Päevane vahtkond 16. juuli 2007, kl 18.54
no tead enne maa ei tähenda kohe munade lakkumist jne. loodan et sured siia linna CO2 kätte.
 
riina 16. juuli 2007, kl 18.54
Issand kui haige teema!!!! Jube mõelda, milliseid inimesi on olemas?! Sina teemaalgataja siis oledki see, kes liftis peeretab???
 
teemaalgataja to eva 16. juuli 2007, kl 18.55
Hangi endale mees või aita iseennast, inimene pidi rahuldamatusest väga tigedaks minema. Mul ei ole vaja mingeid teravmeelsusi välja mõelda.
Tundub, et sa ise vahetad oma lappe mehe nähes, niisama lambist selline asi jutuks tulla ei saa. Ma ei tuleks sellise asja pealegi mitte. Otsid oma mehe kubemest kirpe ja paaritute Viru keskuses? Kenad kombed sul:S Minu puuks on selle kõrval ikka täiesti normaalne asi.
 
pussu 16. juuli 2007, kl 18.55
*muheleb ja laseb delfi halva kogemuse lehele portsu peeru...:D
 
pane delfi KOHE KINNI 16. juuli 2007, kl 19.11
Aga seda nüüd et...MILLE kuradi pärast sa seda kirjutad siia? miks sa kuulutad, et vot teie peres, @!#$ pole häbiasi? MIKS see peaks meid kottima? Kas sul on mingid vajadused rahuldamata?
 
hehh 16. juuli 2007, kl 19.29
Mille üle rõõmustad? Matse või ebaviisakaid või vaeseid on ju ajast-aega tunduvalt rohkem olnud kui kultuurseid või rikkaid või kombekaid. Et on olla rõõm osa suurest massist?
 
eva 16. juuli 2007, kl 19.34
Sina tuled muidugi ainult peeretamise peale.. Kujutlusvõime sul üldse puudub vist, nagu tavaliselt muidugi ka madalalaubaliste ja madala arengutasemega inimeste puhul reegliks on. Diivanil mehega teineteise võidu peeretada ja siis sellest nalja saada on sinu puhul vist hea huumori tipp :)
 
OO 16. juuli 2007, kl 19.54
ISSAND, mis lappidest te räägite? Kasutage tampoone!
 
ah ja oh 16. juuli 2007, kl 19.58
Vaat siis selline teema ongi sinise esmaspäeva põhiteema. Tublid delfi eided!
SUVI ON - minge ometi jalutama.
 
teemaalgataja to eva 16. juuli 2007, kl 20.04
Ja ikka sa kommenteerid? Midagi ikka kripeldab? Kui sa oleksid "kõrgelaubaline" haritud ja intelligentne inimene, siis sa ei kommenteeriks ju nii rõvedat teemat, nagu see siin on. Paistab siiski, et sul ei ole ühtegi omadust, mis sind minust paremaks teeks:)
Lase aga edasi, huvitav lausa lugeda. Intelligentne inimene ei lange nii madalale ju, et "peeretajatega" vaielda...
Lammas.
 
eva 16. juuli 2007, kl 20.21
Ja sina ka ikka siin? Kolmveerand üheksast hommikul? Saad mingi perversse naudingu sellest, et teised sinu peeretamist lahkavad?
Lehm.
 
teemaalgataja 16. juuli 2007, kl 20.50
Just, aitasite mul tööpäeva kenasti õhtusse viia. Huvitavat lugemist, kui palju:) Aitäh kõigile selle eest.
Minu poolt kõik. Ei viitsi enam vaielda. Targem annab järele...:D
 
teemaalgataja 16. juuli 2007, kl 20.51
Just, aitasite mul tööpäeva kenasti õhtusse viia. Huvitavat lugemist kui palju:) Aitäh kõigile selle eest.
Minu poolt kõik. Ei viitsi enam vaielda. Targem annab järele...:D
 
eva 16. juuli 2007, kl 21.10
Kes viimasena peeretab, peeretab kõvemini.. ;)
 
@!#$ 16. juuli 2007, kl 22.49
See on patoloogiline juba!
 
maiu 17. juuli 2007, kl 00.21
mind paneb imestama see, et hommikul 8.44 alustada ja viitsida õhtul 20.51-ni sel teemal jahuda ning tunnistada end veel targemaks...
 
oijahm 17. juuli 2007, kl 00.48
tavaliselt just need,kes häbenevad mehe ees peeru lasta,ei julge tõeöiselt end avada ja voodis mehega sexides,sest see pidev kontroll jne... loomulikult sexy ajal ei peeretaks IRVVVVV,aga kuulge,ärge nüüd öelge,et teil vahel ninakoll ei ripu ninaaugust välja,niiet võõrad märkavad,et peale kakamist keegi teine wc-sse läheb ja SEAL teie haisu tunneb,siis on ju täpselt sama?! :D

no hale on ikka nii KONSERVATIIVNE olla.:D

tundke end kasvõi vahel vabad,kuid samas,jääge ikka kenadeks ja armastusväärseteks!

kui teie mees on harjunud teie nn "korralikkusega" siis,äkki,kui vanaks ja haigeks jääte ja lihtsalt lasete peeru,kakate voodisse,kannate pampersseid jne,mis siis saab? kas siis jooksevad teie mehed kohe minema te juurest???

no näiteks minu mees käis küll meie laste sünni juures kaasas ja isegi koristas põrandalt veleklombid,mis minul tõustes kõik välja tulid! ta isegi ei tahtnud õde kutsuda,sest tahtis seda ISE teha! ARMASTAN TEDA IGAVESTI SELLE EEST,ET NA MIND NII ARMASTAB!
oleme jah puuksutanud vahel ja ka haisu tundnud,aga mis siis? mis siis on?! irvvvv... loomulikult püüame seda MITTE TEHA,aga kui juhtub,siis naerame selle üle lihtsalt...:D

oleme ka abielus juba kõvasti üle 10 aasta ja oleme siiani õnnelikud.:) ka meie sexuaalelu on lihtsalt SUPPER! mõlemad oleme muidu sellised puhtad ja hoolitsetud,aga peab ju midagi labast ja koledat ka olema,et elu üksluine poleks.:D

niiet,elage nagu elate...peaasi,et olete õnnelikud! puuksutades siis või mitte.:D
 
õnnelik ilma puuksuta 17. juuli 2007, kl 01.48
Kle Sa viimane oled teemaalgataja ve?
Tõesti,mine ravile.
"mõlemad oleme muidu sellised puhtad ja hoolitsetud,aga peab ju midagi labast ja koledat ka olema,et elu üksluine poleks.:D"

Sa ei ole normaalne intelligentne inimene.
 
Marta 17. juuli 2007, kl 02.02
Teemaalgataja läheb silmnähtavalt iga komentaari peale järjest rohkem närvi. Kas teistel ei võigi erinevat arvamust olla? Või siis otse: kas neil ei või sinu suhtes arvamust tekkida? Miks üldse küsida kui ei taha kuulda? Kas ootasid nii delikaatse teema peale heakskiitvat kaasakaagutamist?
 
oijah 17. juuli 2007, kl 11.31
Minu mees peab mind jumalannaks ja jumalannad ei peereta. Elame koos juba 7 aastat ja ta näeb mind alati hoolitsetuna, puhtana ja lõhnavana. Jah, mina olengi see, kes tõuseb enne meest et end enne tema ärkamist vannitoas korda teha ja meikida. Mees peab nägema mind alati ilusana. See on minu elustiil ja põhimõte. Igaüks elagu nii nagu õigeks peab ja talle sobib. Olgem sallivamad.
 
njah 17. juuli 2007, kl 11.55
oijah on see teine äärmus. oma mees polegi tegelikku nägu näinud, ainult maskiga??
 
näh 17. juuli 2007, kl 12.09
Ega oskuslik meikimine pole veel "mask". Ripsmed värvida ja kulmud toonitada pole ju hull asi.
 
poirot 17. juuli 2007, kl 12.24
Sinu enda jaoks, teemaalgataja, ühest haalastuslasust ei piisakski,sul neid rohkem vaja.Sa oled LABANE KASVATAMATU MATSLIK.Kõik.
 
Katjake 17. juuli 2007, kl 12.54
Naised ei peereta, et s..tu ja ei kuse ja selleks, et lõhki mitte minna nad vahetpidamata mölisevad.
 
heh 17. juuli 2007, kl 13.01
Meie peres keegi sihilikult teise ees ei peereta, aga kui tuleb siis tuleb, ei tee sellest ülemaailmset paanikat. Meil kodus wc ja vannituba ka koos ja kui juhtub, et ma dušši all ja mehel hädasti vaja wc-sse siis las tuleb, ega ta siis sellepärast kannatama pea. Igapäevaselt seda küll ei juhtu, pigem erand.
Siiski pean imelikuks seda, et sellist asja lausa matslikuks peetakse, igasugu asju ju juhtub. Ma ka paar korda olen käinud wc-s kui mees dušši all, meeldiv see pole, aga noh on juhtunud, et joon liiga palju vett ja lihtsalt ei kannata oodata. Meie arvates on sellised erandid normaalsed. Muidugi kui muul ajal on väike puuks lubatud, siis söögilaud on küll koht, kus selliseid asju ei tehta.
Ei saa aru kuidas inimlikud tegevused on austusega seotud. Mina küll austan oma meest, kuigi vahest peeretan tema kuuldes. Tema ei pea seda üldse imelikuks. Meestel millegipärast on ka rohkem mõistust ja arusaamist selliste asjade osas kui naistel. Üle ei maksa ka pingutada oma "naiseliku" suhtumisega.
Krooksumist ma aga üldse ei salli. Mees vahest kohe nimelt krooksub naljaga, sest teab et see ei meeldi mulle. Eriti piinlik on kui ta seda oma sõprade juuresolekul teeb, kuigi sõpru see üldse ei häiri.
Igaühel omad kombed. Teemaalgatajat ka hukka ei mõista, aga selge on see, et kuigi ta alguses väitis, et teda teiste arvamus ei koti ja et kõigi arvamus on teretulnud, siit seda ei näe. Pigem otsib endale poolehoidjaid.
 
lll 17. juuli 2007, kl 18.21
pere seltsis ikka juhtub ju.kuid mehega tuleb sellist asja vältida, samas kunagi jäädakse rasedaks ja siis , tekib palju gaase ja need peab koheselt välja laskma, sest muidu see võib last kahjustada.
 
isver 17. juuli 2007, kl 19.29
Sa 111 oled ikka täisidioot!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!