Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Pääsküla kauplus
 
yle 21. veebruar 2002, kl 14.38
Pääsküla kaupluses on vist Tallinna kõige aeglasemad, uimasemad ja vanemad müüjad.Olen selle poe igapäevane külastaja ja alati ajavad need tädid seal meele kurjaks. Suitsuletis tuleb pidevalt müüjat oodata,enne kui too suvatseb tagaruumist välja venida. Kunagi pole teatud marki sigarette letis, vaid kusagil tagaruumis.Vanamutid (müüjad)jalutavad päise päeva ajal üle tee kaupluses, selle asemel,et tööd teha!Ja kui kaks müüjat omavahel lobisevad, siis sina pead lihtsalt ootama kurva näoga, millal need sinu jaoks kah aega leiavad!
 
kurr 21. veebruar 2002, kl 14.54
Huvitav, kas nendel tagaruumist toodud sigarettidel on ikka õiged maksumärgid peal?
 
Liis 21. veebruar 2002, kl 17.07
..ja kui kaardiga maksta,siis poe peale vaid yks terminaal,kuhu kokku jookstakse.
Ning valik/väljapanek on alla igasugust arvestust.
Ja korvid on alati niiiiiiiiiii räpased ,et korjan vähesed asjad enamasti sylle.Jube kitsas ja letid pärit poe algusaegadest.
Kui Pääskylas säästukas avatakse,hakkan seal käima.
 
mittesuitsetaja 22. veebruar 2002, kl 14.58
korvid on töesti räpased ja müüjad ajavad juttu;aga,kas suitsupakid mitte kassa kohal isevõtmisel pole.kuigi elan lähedal,eelistan autoga ikka kuskil mujal sisseoste teha.säästumarket on teretulnud.
 
mina 22. veebruar 2002, kl 16.02
Elan ka Pääskülas ja jägan yle arvamust.Eriti vastik on liha ja vorsti lett. Ise teen ka kõik ostud linnast ja ootan millal Säästukas avatakse.
 
emmeliine 22. veebruar 2002, kl 18.53
Pole sealtkandi inimene ja seda poodi ei tea, aga teie jutust tekib päris hea pilt silme ette. Mustamäel on ka paar sellist poodi, Tipi juures ja endine 8. ABC, nüüd vist Liiva keskus. Alati neist mööda minnes imestan, kuidas nad pankrotti ei lähe. Ise sealt ei osta, kuigi elan lähedal. Need nagu rohkem nõuk. aja muuseumid.
 
MERLE 22. veebruar 2002, kl 22.27
Kui kunagi satute Pelgulinna, tulge vaadake, mis värk käib kpl. "Minsk". Kaardiga maksmine on küll arenenud nii kaugele, et enam ei tule kuskilt tagant ruumist välja tähtsa näoga "eriväljaõppe saanud" töötaja aga... ilma dokumendita ei tasu sul isegi pepsi pärast kassajärjekorda kohta võtta, sest ilma dokumendita pole sind lihtsalt olemas. Saalis käivad ringi mingit kaks eriti tähtsa missiooniga turvameest. Ja hoidku jumal, kui sa jääd mingit kaupa kauem silmitsema! Kohe on saba taga. Ma vahel kohe tahan neid kiusata sellepärast (muidu ei ole kiusupunn) ja ootan, millal nad kassas ütleksid, et palun näidake taskud ette. Nii vähemalt tehti põhjuseta kord ühe vanainimesega. Siis saaks neile tarbijakaitse ahistamise pärast kaela saata.
 
vip 22. veebruar 2002, kl 23.55
to merle: saada kaitse kaela jah, ära niisama laima:)
 
Minski "fänn" 25. veebruar 2002, kl 17.07
Elasin mõnda aega tagasi seal kandis... Too hallis ülikonnas n.n.turvamees oli ikka tõeline manjak ma ütleks! Ja nagu paistab pole ma ka ainuke kes nii väidab - olen ajakirjandusest varemgi selle kohta sarnaseid kirju lugenud, aga paistab et neile ei jõua see kohale - umbvenelased mis teha... (ei ole muidu mingi venelaste vihkaja) Tarbijakaitsel oleks seal kohe kuhjaga tegemist - "parim enne" oli seal esimene asi mida tuli jälgida...
 
Diggi 26. veebruar 2002, kl 08.06
Kahjuks on selles poes hea õllevalik, ega niisama sinna küll ei lähe. Tropikari.
 
Kaire 26. veebruar 2002, kl 11.35
Ja hinnatase on kõrgem kui Stockmanis või Kaubamajas. Mõttetu koht tõesti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!