Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
suured rinnahoidjad
 
kontroller 30. juuli 2007, kl 16.56
igatahes, ajendatuna pidevast halast, kontrollisin pesupoodides shoppamas käies, kas tõepoolest ei müüda suure korvi ja väikese rinnaaluse mõõduga rinnahoidjaid.. müüakse küll. ülemiste la senzas oli nii 36DD kui 38DD täiesti olemas. triumphi poes oli samuti suure korviga rinnahoidjaid, aga ma seal täpsemalt ei uurinud, mis suurused.
aga üllatus tabas mind montoni poes, kus selgus, et monton ei tooda 70C rinnahoidjaid.. miks huvitav?
igatahes, suure rinnaga naised, minge la senzasse, seal on sama mudel nii 36A kui 36DD olemas.
 
e 30. juuli 2007, kl 17.07
Jep.. ja kui sealt sellist pesu ei lei mis meeldib voi kui veel suuremaid numbreid vaja proovige- www.bravissimo.co.uk voi www.figleaves.co.uk

:) nendelt saitidelt leian alati ilusat pesu oma suurusele.
 
>>> 30. juuli 2007, kl 17.23
<www.bravissimo.co.uk>
<www.figleaves.co.uk>
 
mumm 30. juuli 2007, kl 17.26
esiteks pole ei 36 ega 38, siis euroopa mõõdus 80 ja 85 väike rinnaalune mõõt. ja minul on näiteks muidu korvi suuruseks E-F. la senza F suurust peaks aga kaks tükki kokku õmblema, et sisse mahuks, lisaks ei kannata nende kvaliteet kriitikat. Triumphi suuremad korvid leiad sealt leti tagant, need mis näevad välja nagu vanaema vana kuulikindel vest. aga hind on kopsakas.

bravissimo ja brastop.com on õnneks olemas
 
:) 30. juuli 2007, kl 17.38
suured on kõik nagu kuulivest, sest materjali läheb palju.
 
mh 30. juuli 2007, kl 17.48
ole hea vaata 65DD mõõtu hoidjaid. Ehk siis 30DD, sest tõesti 80 ei ole väike rinnaalune mõõt.
 
mumm 30. juuli 2007, kl 17.48
noh minu jaoks on vahe kas kanda
http://www.undercoverexperience.co.uk/sil9207.htm

või näiteks

http://www.bravissimo.com/products/details.aspx?pid=PNB2&colour=HOT+PINK
 
nojaa 30. juuli 2007, kl 19.53
Minu meelest on probleem suuremate ja tugevamast materjalist rinnahoidjatega. Hästi pehmest riidest suuri korve on rohkem saada ja pitspesu, aga ühevärvilise sellisega, mis hoiaks ka midagi vormis (ning oleksid ka ilusad), on raskusi.
Mind huvitaks 70D.
 
ohjah 30. juuli 2007, kl 19.53
kulla kontroller, ei ole see dd meil mingi haruldus ega suur number. nii et mine poodi nüüd muid asju kontrollima ;) oled vist meessoost, et ei tea isegi seda, et pesutüki ülemisel otsal tähendab nt nr 36 sootuks muud kui alumisel...
muuseas triumphil on isegi paar uuemat mudelit päris ilusad, sarnased mummi bravissimo nt-ga. aga nagu teada, siis triumphi numeratsioon (ehk siis alfabetatsioon ;) ) pisut omamoodi, igatahes nt nende d vastab teiste c-le(kui mitte isegi b-le )
ja muuseas, pole sel ülemisel ka midagi häda, t-särgi all kindlasti parem, kui pits ei kobruta välja.
 
mjäu 30. juuli 2007, kl 20.28
Ma arvan, et probleeme on ülisuurtel rinnanumbritel pesu leidmisega. Lihtsalt suurtele on minu arvates, vabandage väga, sitaks suur. Või olen märganud, et need ülisuured peavad kõiki, kel neist väiksem nummergas pesulaudadeks ja nende pesu tibatillukesteks. Kusjuures A-dele ei ole teps mitte parem valik kui ülisuurtele.
 
to mjäu 30. juuli 2007, kl 21.18
kuule, kas tabletid jälle võtmata? saa oma kompleksidest üle. keegi ei vaata sind ega jälita sind, rääkimata kommenteerimisest.
 
d 30. juuli 2007, kl 21.25
väikserinnalised peavad kõiki, kel vähegi rinda on, mingiteks ülisuurteks lehmadeks. Keegi siin pole isegi üritanud J, K või mõnd muud tõesti suurt numbrit eesti kaubandusest leida. DD pole mingi ime-hiidtiss. ja A-sid on igas pesupoes kuhjaga igas ümbermõõdus. aga kui sul üle D on, siis eeldatakse kohe, et ka ümbermõõt peab vähemalt 90 olema.
 
lahmime veel! 30. juuli 2007, kl 21.33
jaa, lahmime aga sinna ja tänna. kui sul on mingi suurusega tiss, siis sa kohe KINDLASTI arvad nii ja kui on teise suurusega tiss, siis naa. ja kui sul on heledad juuksed, siis sa oled kergemeelne ja kui tumedad, siis vastik krõhva, kui sa oled pikkade jalgadega, siis kindlasti @!#$ ja kui lühikeste jalgadega, siis loll. oskab keegi veel midagi välimuse põhjal tuletada?
ahjaa, kui sul on pikad küüned, siis sa oled selveris kassapidaja.
 
lahmime veel! 30. juuli 2007, kl 21.33
jaa, lahmime aga sinna ja tänna. kui sul on mingi suurusega tiss, siis sa kohe KINDLASTI arvad nii ja kui on teise suurusega tiss, siis naa. ja kui sul on heledad juuksed, siis sa oled kergemeelne ja kui tumedad, siis vastik krõhva, kui sa oled pikkade jalgadega, siis kindlasti @!#$ ja kui lühikeste jalgadega, siis loll. oskab keegi veel midagi välimuse põhjal tuletada?
ahjaa, kui sul on pikad küüned, siis sa oled selveris kassapidaja.
 
nn 31. juuli 2007, kl 09.24
Mina saan Triumphi poest jumala normaalset pesu 80E-F. On talvise riietuse alla tugevamat ja ka pitsilisemat suvist kraami. Isegi päevitusriided sain sellel suvel, kenad pealekauba. Olen nende poe stammkunde, tean, millal uut kaupa tuleb, siis saab päris huvitavaid eksemplare.
 
mh 31. juuli 2007, kl 09.36
no kas nn on loll? Jutt käibki sellest, et 80 ja 85 mõõdule tehakse DD ja muid suuri korve, aga 65 ja 70 ümbermõõdule ei leia eesti poodidest midagi. Mingi lammas kummik tuleb järgmisena seletama et voilaaaaa..ma ostsin seppäläst 90C on ju küll rinnakaid müügil:D Süvenege inimesed kõigepealt, milles probleem.
 
pammy 31. juuli 2007, kl 09.51
ma reeglina ostan brastopist või hoopis ebay-co.uk-st, aga enne loen figleaves lehelt, mida teised kasutajad selle kohta kommenteerivad - tihti saab sealt kasulikke näpunäiteid nt et tuleks tavalisest nr väiksem tellida või üldse et mudel on jama. soovitan teistelegi, eesti kaubandusest olen loobunud otsimast.
 
keegi 31. juuli 2007, kl 12.34
Siin üks eelpool mainis, et A-korve lademes, siis ega ikka ei ole küll. Oleneb vist ikka asukohast. Tartus küll eriti hõisata e saa. Ilusad Triumphi mudelid algavad B- ja C-korvidega. Igas mudelis 1-2 Akorvi kui peale juhtud ja mõni ei sobigi. Niiet vana tõde - mida vaja, seda pole.
 
k 31. juuli 2007, kl 14.37
ka mina ei ole leidnud 75 või isegi 80 mõõdule dd või e korvidega mitte midagi juba terve suve on igalt poolt otsitud. POLE. Internetist tellides aga see hirm, et ei tea, kas nende korvide mõõt on ikka sama, pärast hakka jälle ümber vahetama.
 
. 31. juuli 2007, kl 14.45
on küll väike valik. endal õnneks suht väike rind. või noh keskmine. tavaliselt kas 75või 80 ja kas c või d. enamus ajast küll d aga tuleb tunnistada et nt 70d ei leia küll. 75e on ilmselt haruldus.
 
Monika893 13. aprill 2015, kl 14.28
Mina ostan siit MyBraOutlet nendelt olen leidnud. Mul on 80F korv, muidu on vaga kallid, aga seal on odavad ja mina sain vaga kvaliteetsed tooted.
kaaats1 13. aprill 2015, kl 18.55
https://www.facebook.com/media/set/?set=a...

Olemas rinnahoidjaid kuni 85 ümbermõõdule ja kuni F korvini. Rinnahoidja hinnad: 8,90 - 14,90. 2007 aasta postitatud kuulutuses Firma La Senza kaup :) Et kellel soovi võib tutvuda :)
 
mh 13. aprill 2015, kl 19.26
sealt facebooki lehel pole ju ainsamatki mudelit, mis sobiks suurele rinnale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!