Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
stringid
 
stringivihkaja 09. august 2007, kl 13.03
stringid.väga halb kogemus.
 
- 09. august 2007, kl 13.07
Ega ometi neid püssi ähvardusel kandma pea?
 
karvapea 09. august 2007, kl 13.19
Lülita need lihtsalt oma teadvusest ja elust välja. Vihkamine teeb nii vaimset kui ka füüsilist kahju.
 
gosh 09. august 2007, kl 13.30
mulle nii meeldivad sellised teemapüstitused, kus on üks lause, nt "ma vihkan maailmas kõike" ja punkt. Aga kuhu jääb põhjendus? selliseid lauseid kirjutage endale peldikuseinale, mitte ärge reostage foorumit. Kui midagi asjalikku öelda pole, tuleks suu kinni või antud juhul näpud paigal hoida.
 
karvapea 09. august 2007, kl 13.35
See veel puudub, et ta seda siin põhjendama hakkaks. See oleks ilmselt järjekordne halb kogemus lugejatele :)
 
string 09. august 2007, kl 13.35
mina vihkan tavalisi aluspükse:)

no kohe ei saa olla kui keegi stringide kohta midagi ajuvaba kirjutab, et hõõrub või vastik on:D ma ei tunne neid üldse jalas. tavalised aluspüksid saalivad koguaeg mööda tagumikku ringi ja oiiiii kuidas ma selliseid pükse vihkan. kõik võiksid lõpetada selliste asjanduste kandmise :D:D

lähme koos teemaalgatajaga käsikäes vihamaandamiskursustele ;)
 
Efka fänn 09. august 2007, kl 14.05
Efka, hallooooooo......
Kus sa oled? Tunnen sinust puudust.... väga!!!!!!
 
k 09. august 2007, kl 14.50
Kandke stringe, kui naistehaigused ei vaeva ja muidu tervis korras. Aga PALUN säilitage kriitikameel, kui kannate stringe, mis kükitades KAUGELE pükstest välja ulatuvad. Eriti naised, kellel on puusadel ja tuharapiirkonnas ilmne rasvavolt. See lihtsalt ajab südame pahaks.
 
kook 09. august 2007, kl 14.52
mis Efka teeb, paneb paika?:)
 
semikoolon 09. august 2007, kl 15.49
nõustun k-ga ja punkt
 
sss 09. august 2007, kl 15.50
see on piisavalt rõve ka ilma rasvavoldita.
 
möh 09. august 2007, kl 17.29
ei ole rõvedad need stringid midagi, rõvedad on pe.rsed. nende sees. mood on halastamatu, kõik ei saa selle järgi kahjuks kõndida.
 
kade olen jah 09. august 2007, kl 20.52
on küll rõvedad stringid ka nö "ideaalse" figuuri puhul. olin sunnitud istuma loengus, kus üks eespool istuv preili ilmselgelt uhke oli enda välimuse ja stringide üle ja pidevalt upitas ennast küll arvutit tööle panema, küll seinakontaktist välja tõmbama, no pool loengu ajast oli upakil. ühel tegelikult päris ilusal inimesel võiks olla siiski nii palju väljapeetust ja eneseteadlikkust, et ta ei pea oma tagumikku teistele näkku toppima pidevalt. õhtul klubis on oma asi, milliseid sõnumeid ta teistele edastab, aga päeval asjalikus õhkkonnas ei tahaks küll midagi teiste aluspesust teada.
 
penskar 09. august 2007, kl 21.43
igal põlvkonnal oma nuhtlus. Sukahoidjast ja sukatrippidest te pääsesite, aga käite, nöör kahe kannika vahel, huvitav, mida kõike veel leiutatakse?
 
tsiisas 09. august 2007, kl 22.40
keegi käskis kanda neid või mõni sundis sööma
aga mulle ei meeldi pekine per...se ja vanaemade randid rasvastel kannikatel.
vaatepilt nagu värdjal neli kannikat
 
to" kade olen jah" 10. august 2007, kl 10.21
Mis need stringid süüdi on? Asi vist ikka kandjas, kes neid kogu ilmale demonstreerida tahab. See komme tõesti vastuvõetamatu. Aga head stringid on mugavad ja mõnusad:)
 
Prukk Lõugan 10. august 2007, kl 13.12
Sukad ja sukatripid on väga OK!

Aga selle niidi/nööri/paela kasutegurist ei saa küll sotti. Pole ei silmale kena kaeda ega midagi. Siis olgu juba tagumik päris püksata.
 
Ainuke variant... 20. märts 2023, kl 15.55
Ikka pepuvahepüksid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!