Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
hääl
 
maria 18. juuni 2002, kl 17.57
Vana teema jah, a jube ülbelt paneb, kas pole? Kade ma küll pole, a ta hääl tõesti ei meeldinud.


Kuidas suhtud Eesti ja muu maailma ajakirjanike kriitikasse — sinu liiga laulev hääletoon teleülekande ajal?

Inimesed ei saa aru, et üks asi on lihtsalt tavalise vestluse toon, teine lavatoon. Hääl pisut ikka tõuseb, kui publiku ette astud. Ma leian, et see on mõttetult üles puhutud probleem, mida tegelikult ei ole ning mis näitab vaid seda tekitanud inimeste kadedust.
 
emme 18. juuni 2002, kl 18.12
Kust see nüüd siis tuli,see vana asi juba. Inimesel on koolitatud hääl ja kui ei meeldi ei ole vaja kuulata.Inimest tundmata ei saa otsustada on ta ülbe või mitte.
 
maria 18. juuni 2002, kl 18.19
Mingis Kroonikas oli see teema, ega muud ei olegi jälle selle teemaga, aga lihtsalt nii mõttetu tundus see väide, et inimesed on kadedad, kui ometi kriitikat tuli igalt poolt.
 
Kats 18. juuni 2002, kl 18.26
No aga mõjus ju ebaloomulikult, mis sinna siis teha. Kõnedefekt pole ka inimese enda teha ja ta pole selles kuidagi süüdi, aga sellegipoolest sellega telesse või raadiosse tööle ei võeta.
 
kiisu 19. juuni 2002, kl 09.30
ma kujutan ette kui palju teil suurtel asjatundjatel omal vigu on, mida võiks aplalt kritiseerida peale teie lavalkäiku...
ausõna..ei ole ideaalseid inimesi, kas siis keegi aru ei saa..
ja ei tasu siin hakata, et meie ei olegi lavainimesed..see ei ole mingi vabandus, nagu tavainimestel võiks olla puudusi ja avaliku elu tegelastel mitte..kitsarinnalisus..
 
krt 19. juuni 2002, kl 09.36
kitsarinnalisus? ega ikka kõnedefektiga inimest tõesti raadiosse tööle ei võeta, nagu ka ühe käega ei saa pianist olla... eks tööd valitakse ikka inimesel selleks sobivate omaduste järgi, mitte ei kohandata tööd vastavalt omadustele. kiisu, kasva suureks.
 
kiisu 19. juuni 2002, kl 09.49
ei ütleks, et a puhul oli tegemist debiilse kõnedefektikuga:)
sellisel juhul poleks asjatundjad talle seda tööd pakkunud, asjatundjad, kes teavd neist asjust rohkem kui teie siin foorumis..:)
 
krt 19. juuni 2002, kl 10.28
asjatundja võib arvata, et koolitatud hääl, aga minu tutvusringkonnast enamik inimesi (kes on nagu publikuks ikkagi ja seetõttu ka sisuliselt otsustaja rollis) on minuga samal seisukohal, et see hääl sellesse rolli ei sobinud.
 
kiisu 19. juuni 2002, kl 10.29
oh jumal teiega..:)
 
krt 19. juuni 2002, kl 10.36
 
oplaa 19. juuni 2002, kl 11.24
kellest jutt?
 
chameleon 19. juuni 2002, kl 11.32
Kadedusega pole siin miskit tegemist ja seda pole vaja tal küll väita, et ülespuhutud probleem. Kas keegi seda Mihkel Kärmase tehtud saatekest vaatas, kus kõndisid kaameraga Paadami sabas ringi? Seal ju ühes kohas oli ilusti näha ja kuulda, kuidas Paadam soovis talle edu ja siis palus vaikselt, et ära sa siis häält väga kõrgele aja...!
Järelikult ikka oli küll probleem, või oli ka Paadam lihtsalt kade?
 
mari 19. juuni 2002, kl 13.07
issand küll, igast august tuleb see kadeduse jutt.

nägin ka seda pealtnägija lõiku. erutuse ja närvitsemisega võib ju hääl tõusta. Seda naerdi pro 7 peal ka ühes saates, seal saatejuht ütles, et kogu aeg oli tunne, et daam hakkab aariat laulma:) üldiselt ma arvan, et võiks asja huumoriga suhtuda ja mitte enam kuude kaupa nämmutada A. Peebo hääle kallal.
 
Gita 19. juuni 2002, kl 13.57
olen mariga täiesti nõus!
vaadake parem asja positiivset poolt-Annely on tõesti särav ja kena inimene ja kes siis teie arust oleks selle töö paremini ära teinud?vaadake kui palju ta kiitvaid kommente saate ajal sai,igatahes jättis eestist hea mulje!
 
Tigr 19. juuni 2002, kl 14.57
ah muidugi, kas punnispõseline ja väiksekasvuline Elektra oleks teie meelest parem olnud?

(mulle ka annely hääl väga ei meeldinud, kuid ei tea Eestist kedagi teist, kes oleks paremini ja võluvamalt suutnud Eurovisiooni juhtida)
 
chameleon 19. juuni 2002, kl 15.23
Tigr, arvatavasti pole enamusel mitte midagi selle vastu, et see Peebo oli. Muidugi oli ta väga kena ja tore ja kõik ok. Aga kas see tähendab, et siis ei tohi kõva häälega välja öelda, kui arvad, et häälega pani natuke nihu? Kas siis on kohe kadeduseuss tingimata närimas?
Mina küll kedagi kadedaks ei peaks, kui öeldaks, et vaat muidu on sul kõik ok, ainult et huulepulga värv on natuke rõvedalt räige.
Ma nagu ei mõtle siis, et ähh, lihtsalt kadedad, et neil sellist ei ole vms. :)
 
Tigr 19. juuni 2002, kl 15.26
ma ei avaldanudki oma arvamust selle mõttega, et teised ei tohiks oma halvast kogemusest rääkida...loomulikult tohivad, aga tõele näkku vaadates ei oleks meie väikses banaanivabariigis kedagi, kes selle tööga paremini hakkama oleks saanud.

ja kadedusega ei ole siin vast mingit pistmist, see on lihtsalt halb komme teiste kallal iriseda (ei kritiseeri teisi kommenteerijaid, sest olen ise samasugune).

lihtsalt üks väga halb komme.
 
chameleon 19. juuni 2002, kl 15.38
Tigrikene, kunagi arvasin mina kah, et irisemine on üks väga halb komme ja vastavalt sellele olen mina üks hirmus halb inimene jne. :)
Nüüd ma enam nii ei arva. Nüüd arvan, et olen lihtsalt inimene. Koos oma heade ja halbade kommetega, mida eriti muuta ei saa ega ole väga mõtetki, kuna kõik see ongi, ei vähem ega rohkem, kui lihtsalt inimlik.
Ja kuna igapäevases elus on siiski viisakas inimestega viisakalt ja malbelt suhelda jah, siis kõige parem variant oma kriitikameelt ja irisemist välja elada just siin foorumis. Hea ja vaikne privaatne nurgake. Ja keegi ei saa teada, milline iriseja ma tegelikult olla võin.
Jorr jorr jorrr... :)
 
kkk 19. juuni 2002, kl 16.01
Kas midagi on mul kahe silma vahele jäänud? Kellest on jutt?
 
krt 19. juuni 2002, kl 16.03
chameleon: 15.23 komm 12 punkti :))
 
leelo 19. juuni 2002, kl 17.01
bingo-Pille oleks talle pika puuga ära teinud. kindlasti oleks 'banaanivabariigis' teisigi väärtuslikke tütreid leidunud, kui niiväga banaanikompleksides inimesed seal komisjonis neid asju ei oleks arutanud...jätkub selliseid siia foorumissegi
ps ei meeldi mulle need alandlikud eurokoogutajad a la kõik mujal on parem kui meil..
 
tramm 19. juuni 2002, kl 21.18
vot minule tema hääl meeldis. tehke mis tahate.
ei puterdanud, ei sositanud mikrisse. ei ajanud sõnu sassi ega midagi sellist.
kõva (kõlava) selga häälega rääkis. sain rahulikult vahepeal köögis suitsu ka teha, ikka oli selgest kuulda, mida ta ütles.
 
Rocky 19. juuni 2002, kl 22.42
ta on ooperilauljanna - sellest ka kilav hääl. Üpriski loogiline, aga ajakirjandustöllid peavad ikka vigisema
 
May 20. juuni 2002, kl 09.29
Minu meelest oli ta hääl lihtsalt fantastiline, nii jubedalt ilus ja mulle kohe väga-väga meeldis. Ja ta ise oli ka üliarmas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!