Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
paavo nõgene
 
mossis 18. september 2007, kl 10.37
lugesin, et teda peetakse homoks.
kena tubli hoolitsetud välimusega noor inimene. mõni sõber on tal küll selline... aga see veel ei tähendaks, et ta ise ka.

hea loogika ikka küll: kui kellegiga koos ei ela- tähendab homo!
 
trossis 18. september 2007, kl 10.38
appike kui rumal sa oled!Loodad teda endale saada?
 
mossis 18. september 2007, kl 10.44
aa, astusin su varbale vist!
 
N-Trt 18. september 2007, kl 10.44
Paavo on nii kena, aga ma olen juba aastaid arvanud, et ta on homo.
Samas müts maha- nii noorelt nii kõrgel olla. Fantastiline. Tahaks teda väga enda sõbraks, aga kurb on, et jään talle kõvasti alla vaimsetelt võimetelt, silmaringist rääkimata.
Väga sümpaatne noormees.
 
cocci 18. september 2007, kl 10.47
Kurb tõdeda, et iga vähegi hoolitsetum mees, kes ei vaja kodu korrastamisel naise abi, kellel on üle keskmise hea maitse, on paljude arvates esmalt omasooihar.
 
mossis 18. september 2007, kl 10.53
Kuna ta on pika puuga keskmisest eesti mehest üle, siis tuleb kohe sopaga ju loopima hakata.

Masendav, kui õelad on inimesed. Ja vahet siin ei ole- mehed sama õelad kui naised.
 
vv 18. september 2007, kl 10.54
ei ole ta mingi homo, tavaline pederast.
 
urrr 18. september 2007, kl 11.51
no aga need ju upitavadki siin eestis üksteist headele kohtadele, nii see ju kogu aeg olnud.
 
l 18. september 2007, kl 11.57
urrile:
p.n. on end ise ülestöötanud. teda pole keegi upitanud.

sinu arvetes siis kes?
IRW
 
kerstin 18. september 2007, kl 11.57
vaata, urrr, sind ei saa upitada ka - sul pole lihtsalt annet.
ilma andeta kunstiinimesi küll upitada ei saa ;). poliitikas jms, võib-olla.
 
to cooci 18. september 2007, kl 12.24
paraku on elu näidanud, et enamus selliseid ongi homod
 
jajah 18. september 2007, kl 12.30
kõik mehed kes head välja näevad, on homod
 
C 18. september 2007, kl 12.59
paavo on suurepärane inimene, särav isiksus ja üks intelligentsemaid persoone, keda tean. mis tähtsust see teile omab, kellega ta oma isiklikus elus aega veedab, teiega ju ilmselgelt ei ole need, kellega ta voodit jagab! kas teil endal ei oleks vastik, kui kórvalised inimesed teie isiklikku elu arutavad, sealjuures sellest isegi midagi teadmata? ehk siis - proovigem respekteerida teisi inimesi, nii nagu meile meeldiks, et meid respekteeritaks!
 
hallooo 18. september 2007, kl 13.19
kui keegi homo-meest homoks nimetab, siis see pole küll sopaga üle valamine! Igal juhul on ta äärmiselt sümpaatne ja tark noormees.
 
C 18. september 2007, kl 13.20
parandus - *TEIE ju ilmselgelt ei ole need, kellega...*
 
urrrr 18. september 2007, kl 13.22
APPI! seksuaalvähemused atakivad ;))
Palun kergemat karistus! Tegelt tore, et te üksteise eest niimoodi välja astute.
 
ss 18. september 2007, kl 13.28
huvitav miks on nii solvav, kui asju nende õigete nimedega nimetada?
mind võite vabalt heteroks nimetada. ausõna ei morjenda.
 
C 18. september 2007, kl 13.29
olen muide naissoost,ja kindlasti mitte seksuaalvähemuste hulka kuuluv :) mitte, et see minu eelnevat kommentaari kuidagi muudaks!
 
saara 18. september 2007, kl 13.41
no mõni ei usu, et mart sander ka homo on ja peab tema homoks nimetamist solvanguks. sarnaselt ss-ga ei ole mul midagi selle vastu kui mind heteroks nimetatakse. sopaga üle valamisega pole seksuaalse sättumuse välja toomisel miskit pistmist. no ikka räägitakse avaliku elu tegelaste puhul abikaasadest, elukaaslastest jne. kui mõne mehe elukaaslane on mees, miks siis sellest rääkida ei või? tanel padari ja henrik sal-salleri puhul räägitakse küll, kui nad miski tibiga kuskil koos on jne.
 
:P 18. september 2007, kl 13.54
padar ja sal-saller on ka homod. kapihomod või bid vähemalt
 
urrrr 18. september 2007, kl 14.01
piiluvad kapiuste vahelt...:D
 
cocci 18. september 2007, kl 14.54
Avaliku elu tegelaste puhul huvitab mind küll enam tema olemus inimesena, mõtted, saavutused ja looming kui tema isiklik elu. Lihtsalt imestama paneb see, et kui mõni mees on enam viksitud kui tavaline eesti mees, siis keegi tema orientatsiooni suhtes kindlasti märkuse ka teeb. Tundub, et inimestel ei ole enam oma elu, millega tegeleda.
 
elina 18. september 2007, kl 15.09
sama siin:
"Avaliku elu tegelaste puhul huvitab mind küll enam tema olemus inimesena, mõtted, saavutused ja looming kui tema isiklik elu."
 
huumor 18. september 2007, kl 16.32
On alles teema püstitamine?!? Igaüks elab oma elu just nii nagu vajalikuks peab. Kui ei ole kindlaid fakte, siis milleks niisama muliseda. Inimesi hinnatakse tegude järgi...
 
.. 18. september 2007, kl 16.46
persenuss on ka tegu..
 
võõras mure 18. september 2007, kl 19.42
tunnen paavot veits. ta on lihtsalt niivõrd töökas inimene, et millekski muuks aega ei jää. ta ju noor ka veel. tubli inimene
 
saara 18. september 2007, kl 21.07
no see, et mõnda inimest rohkem saavutused kui eraelu huvitab on siiski erandlik nähtus.. kunagi oli kroonika vist loetuim ajakiri kui ma ei eksi.
 
kiku 18. september 2007, kl 21.11
Noormees on oma karjääri kahjuks ehitanud esialgu dirigendist papakese abiga hiljem aga miisukalide esindusõigused miski koha kaudu saanud.Viks ja viisakas noormees aga haritusest jääb puudu,haridust saab aga teatavasti raha eest.Hullult töökas on ta ka-sest isiklik elu praktiliselt puudub-mis siis muud teha kui rügada.Mis veel-alates sellest kui mu abikaasa rahule jättis ja oma Berdikese juurde naasis suhtun temasse jätkuvalt hästi.
Isiklik viha? jah,nati on.
 
to kiku 19. september 2007, kl 08.58
igasugust haridust ei saa kahjuks raha eest :)
 
kerstin saarale 19. september 2007, kl 09.05
tõesti?? erandlik?:) ma olen pika elu ära elnud ja pigem minu tuttavate hulgas on teiste isiklikele eludele keskendumine olnud erandlik. kroonika on loetav kindlasti, aga teatud kontingendi hulgas ja rumalamaid inimesi on paraku rohkem kui tarku, aga erandlik on küll palju öeldud. milleks teiste isiklik elu kroonikast, kui on oma? kui kroonika lugemise asemel võib vaadata mõnd väärtfilmi, minna sõpradele külla, kontserdile, teatrisse, lugeda raamatut. tegelda lastega ja olla koos oma mehega :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!