Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
paavo nõgene
 
kriss 19. september 2007, kl 09.12
välja näeb küll sümpaatne ja jube hästi hoolitsetud-paljud mehed võiks tema käest seda õppida.isiklikult aga teda ei tunne.
homoks pole ma aga paavot kunagi pidanud,pigem saan ka ise aru ,et tegu väga kiire elutempo ja tööd rügava inimesega kellel polekski lihtsalt aega naise tujudega jännata.
kuidas ja kelle abiga ta lõpuks tippu on jõudnud-selle üle kadetsemisega ma ka enam juba tükk aega end ei vaeva-õnne ja edu talle edaspidisekski!
kadestajatele aga niipalju,et kui ka teil oleks avanenud võimalus 15aastaselt oma issi kaudu kuskile teed rajama hakata,siis on ikkagi kaheldav kas te lihtsamat sorti asjapulga staatusest oleksitegi ülespoole tõusnud või vastavale töökohale pidama jäänud.
nõgene puhul on mängus vast natuke ikka ka oma töövõimet,kaasa sündinud omadusi ja sügavat huvi tehtava vastu.
 
nimi 26. september 2007, kl 20.56
Paf pole lihtsalt gay, vaid ülikõrge libiidoga pde. Küsige ükskõik milliselt tallinna pedepoisilt, kõik räägivad teile paavo kohta mõne mahlaka loo. NIUKS.
 
ahistab 16. detsember 2021, kl 08.01
Kas on palju keda Paavo Nõgene ahistanud on? Saatnud sadu sõnumeid päevas jne? Andke endast teada ja lõpetame selle jama ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!