Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
millise jalatsipoe/firmaga head/ halvad kogemused?
 
Riin 23. september 2007, kl 16.56
Sel sügisel endal ühs hea, teine halb ost, seetõttu jäi silma Postimehe arutlus jalatsimüügi teemal. Ega tiptop jalatsit kerge osta ei ole, kandmisel hakkavad kõiksugu vead ilmnema, mida ostes ette näha pole osanud. Ehk selgitaks kamba peale välja, mida tasub ja mida üldse ei tasu osta. Minu viimane altminek oli Polaaria mokassiinidega. Sellised pealtnäha mugavad, meil ammu toodetavad tänavakingad, nahast king, nahast sisevooder, mugavalt lai liist,tald kautšuki-kummi segu, hea varasügiseste ilmadega ringi lipata. Aga. Kinga sisetald on poole pöia ulatuses ära lõigatud ja moodustab talla alla valusa randi, niisama kinga sisse vaadates ei ole seda ranti näha. Hoiatan teravate elamuste eest.
Teine, hea ost, saapad, oli NS Kingast, vähemalt ma loodan, sest välja ei ole jõudnud nendega veel minna. Vahepeal ostsin Tamarise jalatseid aga neil jälle probleem metalldetailiga, mis on talla sees. Tänavakingadel on nad teinud talla sisse augu. Lindeni saabaste pealsed tulid jälle õmblustest lahti.
 
a 23. september 2007, kl 17.57
saabastel on kontsad peaaegu olematud, kannad päeva, on konts läbi, lõhki kiskunud juba naha ja parandus ka midagi ei tee.
 
kai 23. september 2007, kl 18.17
minu 3 paari vagabonde on vähem kui aastaga ära lagunenud. plätudel tuli vihmaga varbavahe lahti (keset kesklinna, koju sain väga kentsakalt, aga õnneks oli siis öö) - selleks kulus mõned kuud, kingadel kulus varba otsa talla poole auk - see juhtus pärast 6 kuud, st teise suve lõpus ja tennistel varbaosa peale kulus auk läbi nüüd suve lõpus ehk selleks kulus 9 kuud. valedes hooldusvahendites ei tasu asja süüdistada, kuna ükski kvaliteetne jalanõu ei tohiks ka ilma hoolduselta nii ruttu läbi saada.
 
krrr ecco 23. september 2007, kl 19.02
ostsin kallid ecco plätud (1400.-) ja noh kodus natuke harjutasin neid ja siis kui õue läksin kõndima (no umbes 1-2 kilomeetrit järjest), siis kanna juures olev alumine äär rõhus kannale ja tekitas mõlemale kannale suured villid. Pärast seda pidin siis nädal aega tennistega käima, kuna tavalised kingad tegid ka sellel kohale haiget ja siiamaani on kole. (Kusjuures käimise ajal ei tundnud valu ega midagi. Olen lühemaid maid ka käinud nendega, ja siis samamoodi kerged villid tekkisid. Nüüd need seisavadki kapis mul, sel suvel vist 5 korda olen jalga pannud.
 
hele 23. september 2007, kl 19.36
kõigi nende jamade tõttu, mis eespool kirjas, olen juba 5 aastat ostnud ainult Gabori jalatseid. mugavad (eriti comfort-sari), mitte kui midagi nendega ei juhtu. ainus paha asi, et ära hakkavad tüütama! ei raaatsi tervena ja korralikuna ära ka visata :(
 
... 23. september 2007, kl 19.46
kust neid Gabori jalatseid osta saan ja mis hinnaklassi jäävad?
Ise olen alt läinud väga paljude jalatsitega. Kõige enam vast Bullboxer ja Vagabond. Bullboxeri omad on kõik kiiresti ära lagunenud ja Vagabondidega ka alati mingi jama. ei julgegi enam midagi osta...kõik laguneb.
 
hm 23. september 2007, kl 19.58
Firma, mida mina enam ei osta, on Bronx!
Mitmeid paare olnud ja no ei ole midagi head öelda nende kohta.
Gaboreid saab kindlasti salamandrist. hinnaklass on keskmine vist.
 
eee 23. september 2007, kl 20.15
ei tea, mina olen siiani enamuse oma jalanõudega rahule jäänud:
nike rihmikud-juba 5 aasta
nike vabaaja jalanõud-2 aasta
ecco vabaaja jalanõud-3 aastat
ecco saapad- 2 aastat
espriti mokassiinid-pidevalt kandnud juba 6 kuud pole midagi viga

ainus ebaõnnestumine, mis meenub on ühed more&more vms firma(abc kingast) baleriinikad, mis juba kuu aja pärast otsad andsid.

kui lihtsalt üheks korraks jalanõud vaja siis ostan mingi odava firma omad, kannan paar korda ja polegi kahju minema visata :)
 
eee 23. september 2007, kl 20.15
ei tea, mina olen siiani enamuse oma jalanõudega rahule jäänud:
nike rihmikud-juba 5 aasta
nike vabaaja jalanõud-2 aasta
ecco vabaaja jalanõud-3 aastat
ecco saapad- 2 aastat
espriti mokassiinid-pidevalt kandnud juba 6 kuud pole midagi viga

ainus ebaõnnestumine, mis meenub on ühed more&more vms firma(abc kingast) baleriinikad, mis juba kuu aja pärast otsad andsid.

kui lihtsalt üheks korraks jalanõud vaja siis ostan mingi odava firma omad, kannan paar korda ja polegi kahju minema visata :)
 
eee 23. september 2007, kl 20.15
ei tea, mina olen siiani enamuse oma jalanõudega rahule jäänud:
nike rihmikud-juba 5 aasta
nike vabaaja jalanõud-2 aasta
ecco vabaaja jalanõud-3 aastat
ecco saapad- 2 aastat
espriti mokassiinid-pidevalt kandnud juba 6 kuud pole midagi viga

ainus ebaõnnestumine, mis meenub on ühed more&more vms firma(abc kingast) baleriinikad, mis juba kuu aja pärast otsad andsid.

kui lihtsalt üheks korraks jalanõud vaja siis ostan mingi odava firma omad, kannan paar korda ja polegi kahju minema visata :)
 
aadukene 23. september 2007, kl 20.48
eks see asi ole ikka jalatsi kandjas ka natuke kinni:) ema võib mul lambi firma jalatsitega vabalt 5a käia ja mitte midagi ei kulu ei lähe katki. sama kehtib siis ka firmakatele.
aga mina vana pähmeris ei suuda vist aastatki ühtede jalatsitega ära käia olenemata firmast.
ema naerab koguaeg, et kas ma söön oma jalatsid?:)
 
ohh 23. september 2007, kl 21.24
Kingakaubamajast ostetud odavam kraam annab kiiresti otsad, korduvalt kogetud. NS kontsad võivad kiiresti lahti tulla, tallad samuti, kuid sealt tasub siiski osta valikuliselt.
ABC kingast olen normaalse hinnaga asju saanud. Kaubamaja on üldjuhul väga kallis. Suvel leidsin poe, kus väga moodsad, kaunid ja kvaliteetsed Hiina nahkkingad suht kõrge kontsaga, mis seisab hästi all. Selle hinnaga- al 500-st tasub osta küll.
 
tt 23. september 2007, kl 21.33
mul on just vagabondidega hea kogemus. kingad juba 3 aastat vastu pidanud, aga ikka väga korralikud.
ja mingid noname saapad peavad ka hästi vastu. tavaliselt kaks-kolm talve, selleks ajaks on juba muidugi täiesti ära tüüdanud ja ostan uued.
 
Kingpool 23. september 2007, kl 21.42
Ostsin 5 a. tagasi Salomoni jalanõud, sellised kevad-sügis-talv vabajajalats, need on siiani väga värsked ja korras, kuskilt pole kulunud ega katki, nendega käib vist veel 5 a. Kaupsist ostsin Ecco sandaalid 3a tagasi-sama lugu nii kenad ja korras, ikka nagu uued. Aga ostsin Tamarise talvesaapad- annavad värvi, no ei saa kanda. Ostsin Gabori vabaaja jalanõud, neil läks peaaegu kohe sisetald lahti ja rullus poole jalatsi peale kortsu ja tee mis tahad enam sirgeks ei saa, vastikud voldid jäävad talla alla ja ebamugav on käia.
 
viki 23. september 2007, kl 21.45
vot selle jama pärast ostangi tavaliselt kalleid jalatseid: maxmara plätusid kandsin suvi otsa peaaegu iga päev ja nagu uued ka sügisel, joopi saapad isegi pärast meie lobjakast talve täiesti korralikud. süda tilgub iga kord pärast sellist ostu verd, aga ära on tasunud iga sent ja õhtegi villi pole ka kunagi saanud.ecco plätud tegid mulle ka mõne villi, kuid kandsin siiski edasi, jalad harjuvad ju lõpuks ära. vagabondi saapaid on olnud 2 paari ja neid küll kiidan siiani,kuid neist mõned aastad möödas ning praegust kvaliteeti ei tea.
 
viki 23. september 2007, kl 21.45
vot selle jama pärast ostangi tavaliselt kalleid jalatseid: maxmara plätusid kandsin suvi otsa peaaegu iga päev ja nagu uued ka sügisel, joopi saapad isegi pärast meie lobjakast talve täiesti korralikud. süda tilgub iga kord pärast sellist ostu verd, aga ära on tasunud iga sent ja õhtegi villi pole ka kunagi saanud.ecco plätud tegid mulle ka mõne villi, kuid kandsin siiski edasi, jalad harjuvad ju lõpuks ära. vagabondi saapaid on olnud 2 paari ja neid küll kiidan siiani,kuid neist mõned aastad möödas ning praegust kvaliteeti ei tea.
 
Riin 23. september 2007, kl 21.50
Tore, et teisedki oma kogemusi jagavad. Muidugi tuleb jalatsit hooldada ja õige ilmaga õige jalats valida aga müüjad tahavad öelda, et jalanõud lagunevad põhiliselt valesti valitud liistu ja vale kandmise tõttu, nagu oli Postimehes kirjutatud.Kommentaarides arvas keegi, et tuuakse teadlikult sisse praakjalatseid, usutavasti on sedagi juhtunud.Mind hämmastab Walkingu kaup. Kes ometigi teeb neid imelikke jalatseid, mis seal müügil on?
 
saabas 23. september 2007, kl 21.55
jap Gabor väga hea,Saksa kvaliteet.Mul endale ka kodus 3 paari selle firma jalatseid,mis vanemad juba kui 5 aastat.Nu ei jõua läbi kanda.Selle firma kohta ainult head sõnad:)
 
saabas 23. september 2007, kl 21.57
kas see bullboxer pole mitte see trendijaltsite sai mida müüvad trendexpressja walking? Kui jahh,siis loogish et tegemist tavalise psaga,mida hunnikutes kahasse hollandi koostööpartneriga sisse ostetakse.Aga Gaborit peksid müüma kõik suuremad kingapoeketid:)
 
saabas 23. september 2007, kl 22.01
mitte sai vaid sari:)
 
tibi 23. september 2007, kl 22.15
Ma ei jõua küll ühtegi oma jalatsit nii ära kanda, et otsad annaks. Ja iga hooaeg ongi nii, et osta pole nagu mõtet, aga lihtsalt ära tüdinenud. Seega lisanduvad igal aastal ühed saapad, kingad ja lahtised jalanõud. Varsti on uputus.
Ja ma küll nii kalleid asju nagu Ecco või Vagabond ei kanna. Suht odavad ja suvalised, tihtipeale reisi pealt ostetud. Endale meeldib kõige rohkem NS Kinga valik.
 
laisk ja vaene 23. september 2007, kl 22.59
Mina ei viitsi kalleid jalatseid hooldada. Vaatan, et enam-vähem puhas oleks ja kõlbab küll. Kummalisel kombel on kõige paremini vastu pidanud just Walkingist ostetud maksimaalselt odavad kingad - vahemiks 100-400 krooni. Müstika, isegi imestan, et kuidas nii.
 
Reepicheep 23. september 2007, kl 23.09
Mina ei viitsi selliste teemadega nagu kinga või riideost pikalt pead vaevata ja ei naudi kaubanduskeskustes jõlkumist. Igapäevaseks ringitatsamiseks ei pea vajalikuks kallist tänavakinga osta, nii et enamasti ostan ecco`d. Saab eestist mugavalt kätte. Alt ei ole kordagi läinud, mugavad ja peavad enam vähem vastu ka. Mõned paarid on veel bronxi, eriti ei ole kandnud, ebamugavad aga see võib tulla sellest, et ma ei armasta väga kõrgeid kontsi ja need paar paari on üsna kõrged. Vabaajajalatsitest kannan dieselit, kvaliteet okei, mugavad. Hinda vaatan ainult matkasaabastel, neid kannan tihti ja pikalt ning need peavad olema väga kvaliteetsed, hinnaklass alates mõnetuhandest kroonist. Metsas märja papuga ju pikalt olla ei taha :) Väga väga halb kogemus adidase matkapapudega (jah saan ise ka aru, et neilt ei saagi midagi korralikku loota aga kiiesti oli vaja ja ei olnud muud väga valida), halvad kogemused salomoniga, väga väga head kogemused timberlandi, haglöfsi ja north facega.
 
kange adolf 23. september 2007, kl 23.17
Hea kogemus on olnud Nike vabaaja ja matkajalatsitega. Üks paar Bronxe on ka pool aastat vastu pidanud. Hea valik on ka Lloyd, aga nad on ka kallid. Veel olen rahul Michael Schumacheri kingadega. Samas ega üle paari aasta ei viitsigi ühtesid samu kingi kanda, ostad ikka uued. Jutt käis meeste jalatsitest.
 
eee... 24. september 2007, kl 01.16
kas summi kollektsiooni tootja polegi mitte lloyd,või on tal kaks kollektsiooni,et lloyd schumachet ja lihtsalt eraldi veel schumacher
 
m 24. september 2007, kl 09.20
Mina pole kunagi pettunud Högl/Hoegl´i kingades. Isegi kontsaplekid ei kulu ära. Väga mugavad ja elegantsed. Aga otsima peab neid erinevatest kohtadest ja mõeldud on keskealistele kostüümiinimestele.
 
ak 24. september 2007, kl 10.01
Minul on Ecco-ga küll ainult head kogemused. Mugavad ja kvaliteetsed. Eriti heaks näiteks on pojale koolilõpuks ostetud heledad suvekingad. Nüüd on ta neid juba kaks hooaega kandnud ja ega ta nende eest nüüd eriliselt hoolt ei kanna aga välja näevad nagu uued.
 
soovitaja 24. september 2007, kl 11.21
Ecco jah hea, talvesaapad 10 aastat peaaegu ja sopa ja lopaga kantud, külma ilmaga ja ei lagune rsk ära, tee või tina. Gabor ka hea, aga toodab ju aint vanainimestele.
 
mammamiia 24. september 2007, kl 11.43
Ecco ja Timberland on kaa väga hea
 
n 24. september 2007, kl 13.27
Minul jällegi Gabori saabastega halb kogemus. Ostsin, pealtnäha väga kvaliteetsed, sisevead loomulikult ei ilmne enne kui kannad. Sain kanda umbes kuu ja kontsakiil täielikult murdunud, st. prügikastikaup- keegi neid ei paranda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!