Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tiina Jantson eilses filmis
 
kris 24. juuli 2003, kl 10.15
Ega see kodutütarde värk ka ei meeldinud, aga T.J.-sse puutuv oli lausa piinlik. Need plikad kes seal sünnipäeval tantsisid olid nagu pedofiilide maiuspala, T.J.poeg tundus paras frukt juba nii väikesena (ei imesta, kui emme talle erguteid sisse söödab), ja siis veel see laulev missis...

Film oli hästi tehtud.
 
loejakirjuta 24. juuli 2003, kl 10.45
eila sattusin ka mina etv-st vaatama dokfilmi, kus vaadeldi kahte erinevat tegelast, kes lastega tegelevad. Üks oli Jantson, teine endine kodutütarde mamma Eenpalu.
Kuigi ka eenpalu jättis kohati lastega tegeledes üsnagi äärmusliku mulje oli asi siiski mõistlik. Kuid vaadates Jantsonit ja seda kuidas ta oma pojast kõiki matkivat ahvi kasvatab oli ikka üsna nukker. Samuti teised tüdrukud kes Sixtinas filmituna telekas paistsid tundusid väga koomilised väikesed ahvid, kes ei tea isegi mida nad tahavad. Kahju lastest! Ja kui egertil jalg haige oli ja laps lausa nuttis, ütles Jantson ikka, sellist varianti ei ole, et egert ei esine ! Siis tema pidev mula, et keegi ei taha mingit kuradi minimissi ja missise valimist telekasse näitamiseks võtta, oli ka jube vastik kuulata... selge see et ei taha, sest see on @!#$! Raag tegi õieti, et jantsoni välja viskas, küll viisakalt, kuid mina poleks teda sekretäri juurest edasi lasknudki.
Jantson, sa oled masendav!
 
nipi 24. juuli 2003, kl 10.52
Ei salli seda mutti,põhiliselt kõik veneplikad seal.Poisse ka
rohkem pole kui enda,,imelaps"(muidu ei paista piisavalt välja)
Ka on tal komme jätta tehtud tööde eest tasumatta!
 
teadja 24. juuli 2003, kl 11.04
olen selle filmi tegemise juures olnud ja natuke asjadega kursis. kahjuks on jäetud paljud anne eenpalut kompromiteerivad asjad välja, nii et ta tõesti võis jantsoni kõrval selline malbeke tunduda.

samas oli tõesti rõve vaadata ka ilast tilkuvate suudega vanamehi, kes noorte laste seelikualuseid vaatasid. kuni selle hetkeni, kui jantson hakkas koguma annetusi ameerikasse sõitmiseks, või veel temast kui inimesest hästi mõelda, aga selline jutt, et pliis annetage, tahan oma pojaga ameerikat avastama minna....
 
mari 24. juuli 2003, kl 11.13
no ma ei tea, mulle tundus Eenpalu jutt isegi hullumeelsem. See, kui Jantson oma kodus süüa tegi ja rääkis, jättis isegi täitsa normaalse inimese mulje. Seevastu kõik, mis Eenpalu suust välja ajas, oli ikka küll täielik hullumaja kandidaadi jutt.
 
loejakirjuta 24. juuli 2003, kl 11.19
kui eenpalu rääkis eesti vabariigist, sinimustvalgest lipust, vanematest ja isamaa armastusest, see on sinu meelest hullumaja kandidaadi jutt ??????????? Jee Mari hästi paned! Midagi sellist lugeda tundub lausa uskumatu, Mari, Sa pole Eestlane ?
 
Mikk 24. juuli 2003, kl 11.20
Ehee ja see oli tõesti normaalne, kui jantson kodus oma külalistele oma ahvist poega pushis... näe siin me oleme ameerikas, näe siin me oleme selle juures ja näe siin me oleme tolle juures... külalisi nagu ei kottind eriti!
 
nanduk 24. juuli 2003, kl 11.21
Nägin seda filmi siis, kui seda esimest korda näidati. Jah, Jantson ei olnud just kõige meeldivam, aga mul oli hoopis kahju neist kodutütardest... Ilge pläma, "teeme aplausi, selle tüdruku vanaemal on 10 lehma"... Laul, kus pole viisi ega sõnu, aga selle eest võtame eriti kõrgeid noote... Uuh, jõle!
 
mari 24. juuli 2003, kl 11.27
olen küll eestlane ja isamaa armastus on tore asi, kuid see, KUIDAS Eenpalu seda rääkis!!!! Sa siis ei näinud, milline pilk tal silmis oli?? Niimoodi lastele küll mingit isamaa armastust ei kasvatata. Või kasvõi see sõtta minemise jutt- et ainult raskelt haiged võivad koju jääda, lapsedki lähevad luurama ja sedeleid laiali kandma- no tere talv, jutt meenutas küll kangesti mingit Hitlerjugendi ideoloogiat! Tädi võiks mingi ajamasinaga kaasaaega lennata!
 
nanduk 24. juuli 2003, kl 11.28
Ja tegelt veel - loejakirjuta - kena, kui lapsukestele õpetatakse isamaa-armastust, aga peab see siis sellises vormis olema? Kas see, kui mul on mingil põhjusel vale pluus seljas, teeb minust isamaareeturi või?
 
loejakirjuta 24. juuli 2003, kl 11.30
ja lähevadki luurama ja sedeleid laiali kandma, kui isamaad ähvardab hädaoht ja okupeerimine. Ja ka naised lähevad luurama ja sedeleid kandma ja kasvõi käpikuid kuduma, kui seda vaja on! Mis siin niiväga imelikku on ?
Sinu arvamus on, et nagu paati ja välismaale, Marikene ?
 
mari 24. juuli 2003, kl 11.39
issand, kas sinu meelest tõesti peetakse tänapäeval niimoodi sõdu või?? Segane! Minu arvamus on see, et 21. saj sõda on kõrgtehnoloogiline nähtus, kus käpikute ja sedelitega ei tehta midagi ära.
 
aljosha 24. juuli 2003, kl 11.41
huvitav, kas Tiina Jantsoni teine poeg ei ole nii andekas, kui Egert et teda filmis kordagi ei näidatud? lapsest on kahju - ema teeb temast haleda arlekiini ja ei lase vist üldse laps olla...

aga see kodutütreid kanseldav mammi oli ka ahastamapanev: naise elu mõte on meest ümmardada ja kodu hoida ja lasi sünnitada j akui mees lubab siis võibolla natuken elepingulist tööd teha(endal meest ei ole). ahastamapanev.
isamaast ja sõjast rääkimine meenutas ka hitlerjugendi ideoloogiat

mina oma last ei laseks kummagi 'hoole' alla
 
oeh 24. juuli 2003, kl 11.46
ja veel see, kus kaks väikest plikat tantsisid (T.J. show mingisugune) - stringid olid jalga topitud !!!!! andke aru, kas tõesti nii väikestele tüdukutele on vaja stringe ! Eespoolkõneleja mainis, et vanad mehed vahtisid ila tilkus.....
jubedus kuubis !
 
pipi 24. juuli 2003, kl 11.47
minu arust võiks lastega selliseid asju korraldada küll, aga olen nõus, et lapsed olid nagu pedofiilide maiuspalad.
film kuidagi äärmusest äärmusesse ja ega ma ka kummagil laseks oma lastega tegelda.
 
mari 24. juuli 2003, kl 11.48
ega terve see Jantsoni arusaamine andekatest lastest oli väga kummaline.... Mingi Barbie- laulu järgi suu liigutamine küll kellegi andekust ei näita. Raag kommenteeris seda väga hästi.
 
loejakirjuta 24. juuli 2003, kl 11.56
ma tean väga hästi, mismoodi tänapäeval sõdu peetakse, kuid kui on vaja, siis võiks sõjaajal vajaduse tekkides 12 aastane sedeli mingite andmetega ka kuhugu viia, sõjas ei tööta alati tehnika ja ka sidetehnika veatult, see ei ole mererannas mobiiltelefoniga rääkimine.
 
truudi 24. juuli 2003, kl 12.02
Mu meelest oli Eenpaluga seonduv nagu eriväljanne filmist Hitleri lapsed. Aga see Jantson oli veelgi hullem. Ma kujutan ette või õigemini ei taha ettekujutadagi, milline inimene Egertist kasvab. Klassikaline case igatsugu pervodest on just selline, kus ülinõudlik ja last üksikasvatav ema terroriseerib oma poega. Loodame parimat, aga hirm jääb.
 
irma 24. juuli 2003, kl 12.08
Hoiaksin oma lapsed mõlemast tädist nii kaugele kui võimalik. Õnneks tehti vähemalt Eenpalu koha pealt lahti, kui ta oma wannabe-Hitlerjuugendi (selle naistiiva nime olen unustanud) viis Edgar Suurele hurraa (heil) hüüdma Keskerakonna kongressile.
 
ja veel 24. juuli 2003, kl 12.12
See kuidas blondeeritud megabeib luksusauto najal rääkis kodututest, puudega inimestest jt kes ei mahu tema värvilisse barbimaailma, hakkas mul lausa halb ja veel halvem hakkas siis kui lapsed kiimastele ättidele söödaks saadeti. Vot siis tuli juba kanalit vahetada.
 
nipi 24. juuli 2003, kl 12.17
kust siis järsku nüüd teine nipi välja ilmus????? ja muide õige-nipi (st. mina) kirjutaks mata-vormi raudselt õigesti!!!!!!!
 
Irvik Kass 24. juuli 2003, kl 12.27
Kanali vahetamine oli küll kurjast. Nii häid (kodumaiseid) dokke ei näidata iga päev. Selles asja iva oligi, et võeti kaks äärmust laste kantseldamisel hoiatuseks, et ühegi asjaga ei maksa liiale minna - ei organiseeritud isamaaluse ega ajutu ilukummardamisega. Eelkommijad on juba mõjusamaid kohti välja toonud: plikakeste tants stringides (ajas vist igal terve mõistusega naisel südame pahaks), haige lapse tantsima utsitamine (profisportlane võib võistluse vahele jätta, kui reielihas rebestatud, aga lapsukene PEAB minema!), kodutütarde riviharjutused jm. Ja kena oli seegi, et autoripositsiooni ei karjutud vaatajale näkku, vaid jäeti Ilmar Raagi sõnastada, mida too tegi delikaatselt, ent kindlameelselt. Pealkirjast lõppkaadrini sigahea film.
 
mann 24. juuli 2003, kl 12.28
Tõsiselt perversne, mõlemad. Mõlemad tuleks lastest kilomeetri kaugusel hoida. Kodutütred iseenesest on hea organisatsioon ja Eestis on kindlasti sellist vaja, aga Eenpalu isik ajab mul juuksed püsti. Kui Jantson jättis endast mulje kui rumalast, pealiskaudsest ja hoolimatust naisest, siis Eenpalu tundus kohati täiesti psühhina. Huvitav, aga hakkas silma üks ühine joon - mõlemad käitusid hästi pingutatult, võltsilt. Siirust, ehtsust, ausust polnud näha kummagi juures. Ühel hetkel oli Jantson sellele lähedal, siis kui ta oma vanematest rääkis, aga Eenpalu mitte kordagi. Tõsiselt häiriv film.
 
ku 24. juuli 2003, kl 12.32
mida sa nipi siin kägised, keegi nagunii sind ei tea, mõtle omale siis uus nimi välja, kui au pihta käis
 
nipi 24. juuli 2003, kl 12.33
nipi muide ei kägisenud, lihtsalt tundis huvi... kahju, et Sina jälle oma närve rikkuma pidid
 
teadja 24. juuli 2003, kl 12.37
noh, teades eenaplu, siis on ta üks võltspatrioot. poeb just parajasti sellele, kellelt midagi loota on. kaapis filmis savi kintsu, aga siis tegi kannaka ja läks edgarile elagu hüüdma... ja kui jantson saatis söödaks lapsed välja, siis eenpalu käppis neid lapsukesi ise... ma ju ütlesin, et kompromiteerivat materjali oleks olnud oi kui palju!

mulle ka meeldis jantson siis, kui ta oma köögis endast rääkis. armas kuidagi. aga eenpalu ei meeldinud kordagi, jutt segane, ja siis vahepeal see "kiisu-kiisu-kiisu". isegi minu vanaema, kes ka suur isamaaline inimene, ahastas, et selline vanamoor kasvatab siis meie lapsi "tublideks ja töökateks".

loejakirjuta:
sa ei ole kursis sellega, mis toimus tegelikult a.e. "valitsemisajal". aga noh, mutt oskab näidelda ja eks ta lollikesed nii ära petabki. kahjuks:(
 
Voh,elamus. 24. juuli 2003, kl 12.55
Olin seda filmi enne korra näinud ja nüüd uuesti vaadates tuli küll must masendus peale.Film on õudsalt hästi tehtud.Suurem osa juba eelkommijatel kirja pandud.Arvan,et nad mõlemad tunnevad piinlikkust seda filmi uuesti vaadates,kui enne ei pannud tähele oma võltsmaailma ja seda lastega tehtava nn.töö juures.Hirm mõeldagi sellest pojast,kellest kommerts kaubaartikkel tehtud.Ja see Samuelike ajas lihtsalt naerma.Kui pappi antakse,siis kamakõik milleks valmis ollakse.See Eenpalu võiks oma variserliku olemisega koos selle Tiinaga kusagil filmides psühhe mängida.Need osad pole harjutamist vajavadki-kohe naturaalselt käppas neil.Kuumad EESTI naised ju.Ja kui palju on neid promotud ja mehed sillaski nende ees.Jubedus kuubis küll.

Peale Krigeri vaatamist jooksin kempsu oksendama.Ausõna.
 
to teadja 24. juuli 2003, kl 13.00
Minu arust ongi eestlaste viga selles, et ei osata eristada tõelisi inimesi võltsidest. Viimaste sisu on õõnes, aga jutt ja nö väljendusoskus on tömbile silmale vägagi mõjus. Peaeesmärk on neil isiklik kasu ja vahendiks massidega manipuleerimine. Aga kui hakata neid tüüpe lähemalt jälgima, siis iseloomustab neid kõiki mureliku näoga ja kontrollitud hääletooniga kõnelemine, pidev noogutamine a´la mõistan teie muret jms. atribuutika. Ja loomulikut pikemas plaanis teod.
 
Jiina Tantson 24. juuli 2003, kl 13.01
Just, et poeg on kaubaartikliks ja teenimisvahendiks tehtud. Et emme saaks poja kuulsusesäras hiilata, selleks vahendeid valimata. Ei teagi, kas pojast peaks olema kahju või mitte - juhtusin mõni päev varem vaatama "A4", kus ka need klounid kohal olid. Seal tundus küll Egert selline staaritsev jõnglane, et kindla peale meeldib talle endalegi see värk. Samas on muidugi kõik muti töö ja töötlemine. Aga see ju teiste elu, las elavad. Mina oma lapsi ei annaks küll mitte kummagi hoole alla, Jantsonil polnud vähemalt hullu pilku ees, kui rääkis, aga see Eenpalu-mutt oli ju täielik psühhopaat!

Film oli ise hästi tehtud ja kõige parem "osatäitja" oli siiski Ilmar Raag.
 
nipi 24. juuli 2003, kl 13.06
Kägisemise vahepeale: nipi nimelt oli ise ka kodutütar. võis olla vist 7-8 aastat tagasi. igaljuhul tulin ära, absoluutselt ei istunud see võlts isamaatunde tekitamine. siis kui mina käisin olid seal ainult 70-aastased tädid koos, kes siis (võltsi naeratuse saatel) organiseerisid koosviibimisi. kui sinna minna ei saanud, põhimõtteliselt sõimati läbi ja ähvardati kogu aeg vanematele helistada ja siis kui helistati, räägiti mesimagusa häälega, et "no ikka vahel juhtub", "ega alati ei jõua jah". Täiesti õudne. Ja kord käisime ka Eenpalu talus. Pidime 2 tundi lippu hoidma, päike lagipähe paistmas, kui üks vanaätt jutustas. Oleks tahtnud kuulata küll, aga minestuse tagasihoidmisega oli liiga palju tegemist. Ja kui ühegi sõna ütlesid, siis tuli kohe " Kas sa siis ei tea, et väike kodutütar ei virise kunagi" (taas võltsi naeratuse saatel). Kui väike olin, siis isa alati viis mind üritustele, kus Eesti vabaduse eest võideldi. See jättis mulle tunduvalt sügavama jälje kui see nõmedus, mida seal kodutütarde org. viljeletakse
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!