Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
"Vaheaeg 15 min"
 
k. 22. juuli 2003, kl 14.18
oi kuidas mulle "meeldivad" sellise sisuga sildikesed putkade ja kioskite, isegi väiksemate poekeste uste peal:S tulin just läbi vabaka tunneli, seal mingi putka uksel ka samasisuline silt. ei taipa, kas need müüjad kohe nimelt panevad selliseid lipikuid üles või on tõesti mõnedel suuremat sorti mõistuse puudulikkus?
 
:) 22. juuli 2003, kl 14.26
Kuule k, ka putkas töötaja tahab päevas paar korda pissil käia, süüa, juua osta jne. Mis Sa arvad, et seal tunneli putkades on igas tagaruumis väike vannituba ning pisike köök või???
Tundub,et hoopis sinul jääb mõtlemisvõimest vajaka.
 
Masha 22. juuli 2003, kl 14.31
Loomulikult tahavad ka teenindajad pausi pidada, aga miks nad ei võiks kellaajaliselt märkida, millal nad tagasi on. Mõnikord kestab see 15 minutiline paus tõesti pool tundi.

Kõik sellised sildid on pentsikud: Tulen kohe tagasi, Tulen tagasi 10 minuti pärast; Täna suletud (ja selline silt mitu päeva järjestüleval)
 
k. 22. juuli 2003, kl 14.43
kuule :),

asi ongi selles, et kellaajaliselt võiks olla märgitud, millal tuleb. minupärast pidagu pikemalt kui 15 min pausi, aga mina ju ei tea, millal tal see "15 min" pihta hakkab. kui teaksin, oskaksin selle aja piires arvutada küll. ma pole kaugeltki mitte selline klient, kes paneks pahaks teiste lõunaid, vastupidi, see vajalik, eriti veel neile, kes 12 tundi putkas passima peavad!

oled ikka tüüpiline näide mõttetult lahmijast!
 
marmik 22. juuli 2003, kl 14.52
hehh, need sildid on tõesti vahvad, ma alati muigan, kui neid näen.
 
:) 22. juuli 2003, kl 14.53
No k. sinu kirjast võis täpselt lugeda välja seda, et sind ärritab teenindaja 15 minutiline paus. Sellest ei olnud üldse juttu, et uksel ei olnud märgitud, MIS ajavahemikus on see 15 minutiline paus.
Kui inimene ei oska end kirjalikult väljendada,siis tekib loomulikult segadus arusaamisel.

Sellega nõustun, et teenindaja ärakäimise aeg peaks täpselt kirjas olema, et klient teaks arvestada.
 
k. 22. juuli 2003, kl 15.07
:),

noh, kellel nüüd arusaamisega raskusi on...

pikk jutt pidavat s*tt jutt olema, kuid: said ju tegelikult väga hästi aru, mida mõtlesin. aga vaja ju viriseda, eksole.

minu väljendusoskuse üle me siin vaidlema ei hakka, tean, et see on hea ja sinu sellekohaseid kommentaare ei vaja.

tänan lugemast.
 
heritigelane 22. juuli 2003, kl 15.18
Pole ka kellaaja märkimisest kasu, olen tahtnud mõned korrad Järve Selveri videolaenutuset (On vist Videoplanet?) videod laenata, aga uksel silt 'tulen see ja see kell'. See ja see kell pole tibist õhkugi, veerand tundi hiljem ka ei ole, alles poolt tundi hiljem oli kohal. Oma ärakäimise aega võiks ikka kasvõi viie minutilise täpsusega ennustada osata.
 
:) 22. juuli 2003, kl 15.18
Ja palun, lugesin sinu mõtteavaldust huviga, aga kuna sa üsna laubatu inimene tundud olevat, siis ei viitsi enam vaielda.
 
Ubin 22. juuli 2003, kl 15.35
to k.
olen vist ka madalalaubaline ja ei jaganud kohe matsu välja. Minule meldivad nood sildid(tegemist vist mingitsorti mõistuse puudulikkusega). Mõnus maalähedane ja kodukootud.
Tuleb meelde lapsepõlv ,kui sai istutud raamatukogu ukse taga päikesepaistelisel trepil ja oodata, kuna raamatukogutädi "tulen kohe" täide läheb. Olid ilusad ajad. Nüüd kõik tormavad. Alati on kõigil kiire. Igal pool on täpsus ja kord ja euronõuded.
Kuna pole ise Tallinna inimene siis ei oska kohe ette kuijutadagi mis head paremat nendest putkadest võiks saada.Meil siin lõunaeesti kandis saab putkast tavaliselt limpsi või jäätist, heal juhul mõne suitsu.Ja enamjaolt sama kaupa leidub ka lähedalasuvast kauplusest.
Taaskord pean kurbusega tõdema et tühjast osatakse ikka tüli teha. Et kas siis muu pärast ei olegi enam muretseda kui miski suvalise putka kinnioleku pärast.

kallis ka sa mine oma esindaja juurde riigikogus ja te talle südameasjaks selline jubedus Eestis seadusega keelata.
 
nipi 22. juuli 2003, kl 18.46
No aga :) kas on raske natuke mõelda, Sina oled jälle näide sellisest inimesest, kes oma vigu ei suuda tunnistada vaid hakkab selle asemel teise kallal näägutama
 
. 22. juuli 2003, kl 22.05
huvitav, et k. nii hea väljendusoskusega on ja vähemalt 3 inimest ei saanud kohe tema teemale pihta.
*tunneb end tõsiselt lollina
 
eneL 23. juuli 2003, kl 00.06
Ilmselt said kõik aru, kes sama probleemi on tunnetanud ja need, kes pole kunagi niimoodi oodanud mõeldes, et millal see 15 min algas, need ei taibanud
 
eneL 23. juuli 2003, kl 00.07
Ubin,
putkadest saab osta näiteks ühistranspordi piletit
 
marmik 23. juuli 2003, kl 09.07
nujah, ma sain ilma teemat avamatagi aru, millest jutt tuleb.
mitte et ma jube andekas ja taibu oleks, aga olen varemgi nende ebamääraste siltide mõttetust täheldanud.
 
cal 23. juuli 2003, kl 10.23
ma sain ka avamatagi aru. esiteks sellepärast, et seal jutumärgid olid ja teiseks olen isegi märganud neid silte. minu arust tobe siin tõmmelda selle pärast, kuidas keegi aru sai või ei saanud.
 
Norija 23. juuli 2003, kl 10.44
Ahh, ärge soiguge. Selge ju, mida selle sildiga öelda tahetakse. "Vabandage, olen praegu ära, täpselt ei tea, kui kaua läheb. Tulge veerand tunni pärast tagasi, siis peaksin kohal olema."
 
Tsennifeer lopees 24. juuli 2003, kl 19.23
Siis on jah persekellad, kui ma Puratiinot ja vahvleid ja soolapulki ja sidemeid ja hambaharja KOHE ei saa kui tahan, sest ma olen KLIENT, kes on kuningas...
 
elle 24. juuli 2003, kl 21.44

k-l jumala õigus. Olgu kirjas kellaaeg, millal tagasi tuleb, mingu või viieks tunnuks kui vaja.
Kell tal ju ometi käe peal peaks olema, kuidas ta muidu teab oma tööpäeva lõpetada.
Olen isegi niisuguse sildi pärast mitukümmend minutit ringi jalutades aega parajaks teinud ja tagasi tulles on ikka silt ´vaheaeg 15 minutit´ alles.
 
laps 25. juuli 2003, kl 16.13
Minul on kodus seina peal kiri"homme hakkan õppima".Loen iga päev...
 
pessimist 28. juuli 2003, kl 23.05
Minul jälle selline lugu.Oli vaja kord stiilikale minna ja kuna ajahädas olin, seadsin sammud kohta"Teist moodi riided laenuks"
Sain endale toreda 70.a. stiilis kostüüme ja pidugi sai toredasti peetud. Kuid kui läksin riideid laenutusse tagasi viima siis sain "paugu".
Suur silt uksel näitas, et avatakse 10.00 ja suletakse 17.30,aga uks oli pool tundi peale kümmet veel suletud. Kuna tegemist oli esmaspäevase päevaga ja pidin ise tööle minema,siis olin segaduses ja vihane.Omanik/müüja tuli alles20 minutit enne ühtteist,kui mina olin juba loobunud ja üle tee trollipeatusesse roninud. Kuna ei soovinud tõesti riideid kauem hoida(lisanduks ju sellele viivis õigeaegselt tagastamata riiete eest)jooksin üle tee ja andsin riided ruttu ära.
Ma ei öelnud seal küll ühtegi sõna(või oleks siiski pidanud?), aga rohkem sinna oma jalga tõstnud ei ole.

Vat selline tore näide :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!