Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Täiesti halb kogemus - uuenenud naistekas.
 
antiroosa 06. oktoober 2010, kl 20.08
Soe värv või mitte, rõve on see sellegipoolest!
 
m. 06. oktoober 2010, kl 20.34
kus teemas sa oled- seda juba näeb.
areneb.
 
No mida asja! 06. oktoober 2010, kl 23.03
Tahan tagasi vana Delfit:(((((((. Varem veetsin ikka tunnikese siin, sirvisin teemasid, tegin ise teemasid, kommenteerisin. Praegu ei taha siia enam tulla. Kohe üldse mitte. Käin kah piilumas, et kui palju vastuseisu uuele kujundusele tuleb ja kas midagi võetakse ette selle jubedusega siin. Aga ei, nagu hane selga vesi.
Ma olen tavaliselt alati uuenduste poolt ja mulle just meeldib uusi asju proovida ja katsetada. Teinekord tänu igasugustele uuendustele tööl saab rutiinist välja murda. Mõnda aega on kõik uus ja huvitav ja arendav. Aga ma vääääga vabandan hetkel oma sõnakasutuse pärast, aga see mis sin kokku keerati on valus p....sk! Ma ei oska leebemalt õelda ja tavaliselt ei ropenda.
Orkutis tehti ka mingi pool aastat tagasi suured uuendused, muudeti kujundust ja tuuniti igatpidi. Uurisin minagi seda värki aögul huviga, aga ei harjunud ja ei hakanud meeldima. Võtsin vana, hea ja hästitoimiva tagasi. Samuti kõik minu sõ
bralistis olijad. Orkut jättis alles vähemaöt võimaluse, et kes tahab, kasutab vana edasi. Siin aga pandi plaks paika ja kogulugu.
 
vana ja konservatiivne 06. oktoober 2010, kl 23.32
Ausalt ei viitsi enam siin ennast raisata. Muidu ikka andsin elukogemuse ja oskuste baasil nõu neile, kellel seda vaja (aiandus, kodu, suhted jmt). Väga kliendivaenulik keskkond.
Loodetavasti leian sobivamad suhtluspaigad.
Edu neile, kes viitsivad siia jääda ja ignoreerida mõnusa keskkonna solkimist!
 
mina45 07. oktoober 2010, kl 11.57
Võib-olla ongi hea, et nüüd enam siia ei kipu- jääb aega muudes kohtades käimiseks. Aga ausalt öeldes natuke kahju ka, oli ju niii lihtne siin käia ja uurida elu...
Uuendajad, minge õige.........arenema.
 
aega vaja 07. oktoober 2010, kl 14.48
Iga asja käimasaamine nõuab aega. Ma usun, et nad töötavad kõikide soovide kallal, mis siin on edastatud. Arengut on ju näha.
 
huvitav-huvitav 07. oktoober 2010, kl 14.57
keegi paneb mingid kasulikud lingid ja neid ei saagi avada!!!! tere-tore!!!
 
to huvitav-huvitav 07. oktoober 2010, kl 15.39
Logi sisse ja lingid aktiivsed (tähendab, ise saad siis aktiivseid linke panna)
 
eelmisele 07. oktoober 2010, kl 16.32
teemaks ongi siis see, et lingid oleksid aktiivsed sisse logimata :)
 
to eelmisele 07. oktoober 2010, kl 16.36
Mingi privileeg peab olema ka sisse logijatel!
 
ehh 07. oktoober 2010, kl 18.26
See nüüd küll registreerimist väärt pole
 
jep 07. oktoober 2010, kl 22.51
kellele ja millex seda vaja oli???!!!
 
??? 07. oktoober 2010, kl 23.05
Kas keegi saab aru, mis otsinguga toimub? Kui sisestan mingi nime, annab mingi imeliku jura, mis antud nimega kuidagi seoses ei ole.
 
??? 08. oktoober 2010, kl 09.43
On siin keegi, kes oskab vastata?
 
nii 08. oktoober 2010, kl 12.00
nagu keegi ütles, küll te harjute ja maha rahunete. elu läheb delfi tegijate taktikepi all edasi. paar päeva oli vaikus, praegu juba tuleb teemasi nagu seeni vihma ajal ja kommenteerimine käib täie hooga. Delfi võit!
 
prole 08. oktoober 2010, kl 14.42
Ah et harjume? Rahvas, raibe, söögu heina?

Haaadi ha ha! Uskuge, esimese asjana koristavad nad siit ära tulba "vaatamisi", sest see näitab liiga ilmselgelt, KUI VÄHE naistekat tegelikult loetakse.

Ka Päevaleht koristas lugejate arvu counteri ära, sest nii nukker oli vaadata, et kõige loetumat artiklit oli klikitud tuhat korda.
 
? 08. oktoober 2010, kl 15.34
eelvaade? ja siis näen, milline mu postitus välja näeks? irw, kellel seda vaja on küll? täiesti mõttetu lisavidin ju?
 
aga 08. oktoober 2010, kl 15.41
mulle see eelvaate koht meeldib, saab vead ära parandatud, sest kõike kohe ei näe.
 
n30 08. oktoober 2010, kl 15.51
see roosa ei meeldi
 
mina olen 09. oktoober 2010, kl 00.11
peroksiidikahjustusega buliimikust 20a plaatinablond ja infantiilne tibuemme, aga mulle ikka see roosa ei meeldi. Nii et ära üldista siin midagi.
 
aga 09. oktoober 2010, kl 00.24
see teemade kerimine teile meeldib? itimehed ilmselt kusevad rõõmust püksi, et said foorumlastele sitta keerata
 
kolin perek. 09. oktoober 2010, kl 10.53
Pole nii halb foorum, kolin sinna.
 
ei taha roosat 10. oktoober 2010, kl 17.38
Kas naiste foorum jääbki ROOSAKS, selline titalitarate karva? MIKS? On see palju palutud, et keegi seletaks miks see vajalik on kui nii paljudele ei meeldi?!
 
Ariadne 10. oktoober 2010, kl 22.17
Kas keegi on leidnud koha, kus Delfis saaks ennast välja logida? Logisin ennast seal WebID lehelt välja, tulen siia ja üllatus, üllatus, olen siin ikka sisse logitud??? No mida? Ja ma ei ole teinud seda linnukest, et tahan alati sisse logitud olla. On kellegil veel sama probleem? Sest varsti lähen modesid sõimama, kui siit lahendust ei saa.
 
mina 10. oktoober 2010, kl 22.37
teen hoopis telfile ettepaneku sisse seada alafoorum...KÕIGE SITEM FOORUM-DELFI FOORUM.
Seniks aga öelge, kuidas te teema lõpust tagasi ülesse saate, kuidas te otsingu lõpus tagasi teemadesse saate ja kuidas te kerides viimasele kommile pihta saate, enne kui need mõttetud artiklid ette jäävad?

ja delfile küsimus....Kas te pole mõelnud uue foorumi käsitsemise kursuseid korraldada? Juhendajateks needsamad itinolgid, kes selle s.ita kokku keerasid?
 
mis 10. oktoober 2010, kl 22.46
te siin kerite, ma klõpsin üleval selle noole peale, mis suunaga vasakule on ja olengi üleval
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!