Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kõige halvem kohting teie elus.
 
pimekohtaja 16. veebruar 2008, kl 21.03
Mul toimus see umbes 5aastat tagasi. Noormees oli täielik hoopleja. Küll ta siis jutustas uhkelt oma vanatädi majast, mille ta varsti endale peaks saama ja tema kommentaarid neidude kohta, kes tantsisid, olid sellised: näe, tantsivad ja ajavad meestel kõvaks. Kohtade valikuga oli ka nii et kõigepealt vaatas ta hindu ning kui hinnad olid odavad, istusime lauda. Käisime mitmes erinevas pubis ja baaris ning kui ma ei jõudnud oma jooki lõpuni juua, siis tegi ta seda minu eest. Nii oli ka toiduga. Mul jäi pool piffi taldrikule alles ja tema pistis selle nahka, kuigi oli eelnevalt oma söögiga hädavaevu lõpuni jõudnud. Ühes söögikohas tulid venelased ta juurde ja palusid et ta välja läheks. Mehel valgusid silmad vett täis ja paistis et ta hakkab kohe kohe nutma. Mul hakkas temast kohutavalt kahju aga loomulikult ei meeldinud mulle ka need venelased, kes põhjuseta kakelda soovisid. Igatahes baarist tulime me ära jooksuga. Tema jooksis ja mina komberdasin oma kontsakingadega talle järgi. Naerma ajas see olukord ja nii ma jooksin ja itsistasin. Mees rahunes maha alles oma autosse istudes. Mainin veel ära et nähes tema kokkuhoidlikust, tellisin võimalikult odavaid jooke aga siiski jäi tal viimases kohas raha puudu ja mina olin rõõmuga nõus teda välja aitama :)
 
who cares 16. veebruar 2008, kl 21.14
no ja siis?
 
no 16. veebruar 2008, kl 21.21
ja siiamaani meenutad seda lugu? mis sa temaga mööda baare kooserdasid, kui selline jobu oli? ma oleks kohe koju läinud.
 
rrrr 16. veebruar 2008, kl 21.24
tutvusin neti teel mehea, kes pidi olema igati noor, kena, krapsakas jne. kui kokku saime, oli tegu 59 aastase taaduga /ma ise 20/. oleks teadnud, et see on tema, oleks minema jooksnud
 
hea teema ju 16. veebruar 2008, kl 21.27
ma ka 5 aastat tagasi käisin veel pimekohtingutel. igast nalja sai.
üks oli nii kooner, et ei tahtnud mulle teedki välja teha. ic. praegu ostan loomulikult oma joogid juba ise. sissetulek võimaldab nii.

siis oli veel miskine naiste- ja autodemees. valetas nii, et suu suitses. nagu hiljem aru sain, jooksis ta minuga kohtamise vahepeal oma rasedat naist koju rahustama ja tassis talle kiirtoitu ja puha. mulle valetas, et viib oma vanale isale, et isa tellis, noh. ic. pärast ratest vaatasin, näitas oma titte:)

siis oli miskine ärimees, jubedad miljonid pidid läbi käima ta firmadest. a kui kokku saime, siis oli välimus küll selline, et...ärimehest oli see nüüd küll kaugel:) no seuke kõrend boheem, noh:) ja peale minuga deiti läks nii hoogu, et tutvumisportaalides oli konto mõnda aega pidevalt on-line:). kuniks jälle paiga peale sai pandud netinaiste poolt:)

igasuguseid imeloomi oli:) pool aastat jamasin nende deitidega, siis jõudis kohale, et netist normaalset meest ei saagi. ja nüüd ei soovigi enam kedagi. ehk kunagi 40kümbisena:)
 
kah kogemus 16. veebruar 2008, kl 21.44
mmes ligi 5-kümbine aga ise kujutab ette, et on ikka põlvkonna jagu noorem. noh, muidu ehk ongi.. aga võtab riided seljast ära ja.. ülla-ülla - ligi 5-kümbine! no ja kui siis veel selle täiskasvanute asja kallale asub.. siis vaat et näib põlvkonna jagu vanemgi ;)
 
Mulle meeldib see teema samuti 16. veebruar 2008, kl 21.45
Pool aastat tagasi tutvusin neti teel mehega, kes rääkis et töötab ühes pangas ja otsib püsisuhet. Liiga hea et tõsi olla :D Kohtusime kesklinnas ilusas ja hubases kohvikus. Jõudsin esimesena kohale ja jäin teda ootama. Sisse astus päris ilusaid noormehi aga ükski polnud tema. Lõpuks tuli mu laua juurde mingi lahtise püksiluku ja puuduvate esihammastega vanamehenäss. Vabandas et hilines ja istus minu lauda. Hääle järgi mõistsin, et oli seesama "panga härra". Kohe esimese paari minuti jooksul suutis ta hakata nilbusi rääkima ja vahtis mind oma kilavate silmadega. Kannatasin teda viisakusest ca10min ja siis tõmbasin uttu sealt.
 
GMC 16. veebruar 2008, kl 21.47
Ega netist normaalseid naisi ka ei leia. Ammu tõestatud variant.
 
hea teema ju 16. veebruar 2008, kl 21.53
aga missugune on normaalne naine? pamela andersonilikult sekspomm, tuumafüüsiku ajaudega ja vana-vanaisalt päritud hunniku varandusega, lisaks veel tuntud seltskonnainimene. unista edasi.

eestis veel jagub normaalseid lasteemasid ja abikaasasid. ja mida mehel veel muud vaja peaks olema. sekspartnereid 1-2 ööks leiab ööklubidest.
 
hehee 16. veebruar 2008, kl 22.07
hehee said hambatäie naerda. Aga välismaistelt lehtedelt võib täitsa kobedaid ka leida. Kes tõesti pankurid, doktorikraadiga jne. Mehed, kes tööga väga hõivatud, vabal ajal spordivad ja pole aega klubides persestuda, naisi lantida. Nooremaks valetamine tundub meestel tüüpiline olema. Nii et pole õige, et naised oma vanust häbenevad ja peidavad. No ja rääkimata nendest, kes abielus või pruut olemas, aga valetavad end vallaliseks. Et äkitsi leiab veel parema.
 
naika (meenutab häguselt) 16. veebruar 2008, kl 22.08
mul oli üks ülikole kohting, mis oli nn pimekohting ning see tüüp (28a vana) ei osanud absull suudelda - näris mu huuli, peksis oma hammastega vastu minu omi ning tatistas mulle suhu nagu ta oleks marutaudis.
muideks pealtnäha oli väga ok - ilus, pikk, sportlik ja eduka firma omanik.
aga see suudlemine.. mamma mia. ta oli ilmselt eelmises elus olnud marutõbine vampiir vms.

teine pimekohting oli kääbusega. valetas end 30cm pikemaks, kui oli.

kolmas jubekohting oli mingi prantslasega (sõbranna meid kokku viis vägisi), kes hakkas mingeid totraid luuletusi jahuma järjest u tunnikese ja üritas siis mulle kohe keelt kurku ajada peale seda luulepiina.
ma vihkan luuletusi jne lullasid. ja jälestan mehi, kel mingi nö kindel muster kuidas NAISTEGA käituda.

teate ju, et mingid debiilid isegi teevad kursusi ala KUIDAS NAISI VOODI SAADA mingi miinimumajaga.
naera herneks, asualt. nad võiksid pigem oma vanaemaga piirduda.
 
ehmatanud 16. veebruar 2008, kl 22.18

jessas! ja mina just mõtlesin, et peaks hakkama neti kaudu endale meest otsima... töö, trenni ja olemasolevate sõprade kõrvalt lihtsalt ei jagu muidu aega uute inimestega tutvumiseks.. aga no need jutud ehmatasid mind küll väga ära!!!
 
n35 16. veebruar 2008, kl 22.37
No aga kui nyyd m6elda..pimekohting ja kohe suudlema..no ei tea!
 
naika 16. veebruar 2008, kl 22.46
n35
no seda minagi.
arvad, et ma ise tegin otsa lahti või? et haarasin nad oma raudsesse embusse ning kukkusin suudlema?

nad ikka ise kahmasid mu karukaissu ning kukkusid murdma.
see esimene vähemalt ei surunud keelt kurku, niisama mõrastas mu esihambaid. teine oli ikka ekstrajäle keelekas tegelane.

loomulikult ma rabelesin end lahti, suht viisakalt. politseid nagu ei tahtnud ka hakata kutsuma ning nende mune põlvega lömastama ka mitte (äkki kunagi keegi ikka vbolla tahab nendega lapsi, öäk)
aga isiklikult enam kellelegi seda nn pimekohtingut ei soovita.
 
n35 16. veebruar 2008, kl 22.50
to naika
Jube!Nyyd tead millest hoiduda!Vastik..praegu ehk ajab naerma,aga no siiski,on ikka inimesi!
 
naika 16. veebruar 2008, kl 22.51
btw see kääbus muideks üritas ka seda suudlustrikki oma ülisäravas BMWs (jumala eest, ere näide, et mida väiksem mees(peenis), seda parem auto), kuid enne teda olid need kaks mind juba ärevaks ja teadlikuks teinud sel teemal, seega temal väänasin niisama nina ning torkasin sõrme silma.
korras. tehtud :)
 
eh 16. veebruar 2008, kl 23.02
naera puruks! naika, sul hea tekst!
 
naika 16. veebruar 2008, kl 23.11
ehile
tagantjärgi on hea irvitada ja üle olla jah, kuid kui ma neil kohtingutel olin, siis oli ikka hea sitamaitse suus küll :/
 
alu 16. veebruar 2008, kl 23.11
kahjuks oli see endast vanema, 4kymbise naisega. oli vaikne suveõhtu, meie, väliterass kaminaga, päikseloojang yhel eestimaa saarel ja punavein, kyllaltki huvitav jutuajamine ja korraga see daam päästis kõhutuule väikse jalakohendamise juures. ise veel õigustades ka, et ega kammitseda maksa. ja siis uuesti romantiline pilk ette, et umbes võiks nagu asja jätkata sealt, kus enne puuksu pooleli jäi.

normaalne eks, kui vanemal naisel on ju lihas juba lõtv ja prääksatus käib kontrollimatult ja valimatult loomulikult.
 
irw 16. veebruar 2008, kl 23.18
oh alu, sa romantiline heietusmasin ja väsimatu gerontofiilist memoriaalkompleks.
mil su plaat ometi väsib
 
hea teema ju 16. veebruar 2008, kl 23.20
alu:)
appi, kui hea nali sinult. poleks nagu oodanudki mingit nii lõbusat nalja sinu käest:)
 
alu 16. veebruar 2008, kl 23.22
noh, eks sai siinsete kaunitaride soovitusel 1 taoline kohting ette võetud, huvi pärast. kuid..vanakraamiga on ikka mõtetu asja ajada, sestap oli see ka esimene ja viimane kord.
 
ajeeee 16. veebruar 2008, kl 23.23
 
hea teema ju 16. veebruar 2008, kl 23.28
vaat kui väike on ühe eesti mehe valulävi. väike puuksatus ja alu hing on jäädavalt haavatud elu lõpuni. ja nüüd on kõik neljakümbised alu poolt lõplikult välja praagitud:) megairw.

aga noh, see sinu noorte naiste ülistuslaul on ikka täiega haiglane. mõtle nüüd ise ka, missugune normaalne 20kümbine sinusugust küll taluks? normaalne 20kümbine ei ela üldse 40+ vanuses mehega kokku. kaunitarid? aga mis sa ise oled? ülekaaluline ja vananev mees. leia ometi kord oma tasakaal elus.
 
palun 16. veebruar 2008, kl 23.31
ärge solkige head teemat oma alujutuga ära.
 
alu 16. veebruar 2008, kl 23.40
mis selle sõimu mõte nyyd oli-et ka nooremad peeretavad kohtingul ja nõuavad omale vanemate õigusi?

jutt oli halvimast kohtingust ja sellest ka kirjutasin. eks jätkake teemat oma kauniks kirjtamisega, et päästetut päästa ja olematuks teha.
 
ui 16. veebruar 2008, kl 23.45
oi, muidugimitte, sest ega nooremad kui 40 ei peereta iial. ka mitte alu.
nad (noored ja alu) peeretavad endale vaid vannitoas suhu. et @!#$ ei kostuks ega haiseks. need on noorte ja alu eelised siin ilmas, esteetikaalustel
 
Polkovniku lesk 17. veebruar 2008, kl 00.00
Hea teema aga kahjuks juba solgitakse ära:(
 
mumm 17. veebruar 2008, kl 01.06
naika, krt, mulle näib et ma nagu tunneks sind :D jutu poolest või nii.
 
igast 17. veebruar 2008, kl 01.56
ma olen alati arvanud, et neti järgi ju keemiat ei tunne või kuidas? kui ma kuskil baaris oleks, siis tunneks ma hetkega ära kas on keemiat või ei. ega ma siis netist sõpra otsi. järelikult ma võin kirjutada ja teist huvitavaks inimeseks pidada, aga keemiat tunneb ju alles siis kui ma inimest näen, nii et neti teel soetatud tutvus on ajaraiskamine kui just sõprust ei otsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!