Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kõige halvem kohting teie elus.
 
naine 43 17. veebruar 2008, kl 22.07
Mehele 42,oi sul ikka vedas, täiega,Tuju läks kohe heaks.Aga panen ikka ankeedi üles, oleks vöi vaheldust, kui sellist puhtusefriiki kohtaks.Musitama kohe ei kipu ja ostan igaks juhuks nätsu, surun enne suhu talle selle, kui tunnen vajadust olema.Oo jaa, eluke.
 
lemps 17. veebruar 2008, kl 22.07
tore kuulda et mu ausat arvamust päris mutta ei tallatud :)
küsimus: kuidas või kust leiab 43a naine omale kaaslase?
vastus: kindlat kohta või viisi polegi, see lihtsalt juhutub. alati ei pea vägisi ja kogu hingege kedagi otsima, vaid mingil hetkel lihtsalt see õige sattub teie teele. lihtsalt kannatust peab olema. samuti peab olema väga enesekindel, uskuma endasse, oma ilusse ja teadma mida te väärt olete, ning mitte leppima vähemaga. lihtsalt tuleks oma elu natuke aktiivsemalt elada, käia väljas (shoppamas, reisimas, klubides, pubides, trennides, üritustel, jne). võimalusi kus mehed ise teile tähelepanu pööravad on lõputult. samuti võib juhtuda et sattute mõne meeldiva mehega kokku lihtsalt poes käies, või töö juures, trennis või näitusel, jne. meeldiv mees võib teile isegi nurga tagant sülle joosta ja teid vabanduseks kohvile kutsuda, kui te seda kõige vähem ootate ;)

minu soovitus on see, et ei tule meeleheitlikult otsida seda õiget, nagu beibed kes iga nädalalõpp klubides mehi landivad (kusjuures mehed kasutavad selliseid naisi vaid seksi ja meelelahutuse jaoks, püsisuhet klubimimmudest otsib vaid mõni üksik luuser). vaid tuleb olla enesekindel ja suhtuda ellu positiivselt, sellega jätate ka teistele endast hea mulje ja tõmbate meeste tähelepanu. kaaslase leidmine aga jätke saatuse hooleks ja saatus sõltub teie ellusuhtumisest ;)
kuulutamine ja pimekohtingud on lihtsalt meeleheitel inimeste viimased püüded kaaslast leida.

sai küll natuke pikk ja võibolla ka loll tekst, aga loodan et saite mõttest aru :)
 
Neiukas 17. veebruar 2008, kl 22.22
Olen Lempsiga täiesti ühel nõul :)
 
naine 43 17. veebruar 2008, kl 22.26
Lemps, ma pole üldse meeleheitel ja üleüldse ei otsi meeleheitlikult.Aasta alles lahus oldud.Raban tööd nagu hull, seda poleks vaja.Niipalju kui olen pubides käinud , poleks kaaslase leidmine mingi probleem, vähemalt kasvöi üheks ööks.Arvan siiski, et see on üks vöimalus oma tutvusringkonda laiendada, kuigi ma ise olen koguaeg rääkinud, et ainult pooletoobised tutvuvad netis.Isegi ei tea, miks ma olen meelt muutnud selle netituvuse suhtes.Miks ma ei vöiks siis kellegagi rääkida, kui jutt jookseb.Ja kohtud, siis kohtud, see ei tähenda ju kohe suhet.
 
n35 17. veebruar 2008, kl 22.42
pubids, baarides käivad 90% rämpsmehed, netis võib kvaliteetsemaid trehvata kui õnne on
 
lemps 17. veebruar 2008, kl 23.03
no siis polegi ju lootus kadunud ja tead küll kuidas ja kust tutvust leida :) seega suudad ka ise enda küsimusele adekvaatse vastuse leida.
jutt oli rohkem pimekohtingute miinustest ja nende mõtekusest. lihtsalt paljud ajavad oma lootused ja ootused enne pimekohtingut väga kõrgeks ja siis pettuvad sügavalt. kui aga tutvud klubis, pubis, poes, jne siis pole mingit varasemat ettekujutust ja ei saa nii palju pettuda.
 
kõrvalt 17. veebruar 2008, kl 23.07
naine 43, miks sa lempsi jutu peale nii leili lähed? see, et sa kukud talle tõestama, et sina pole selline nagu lemps kirjeldab, näitab pigem seda, et sa seda oled. kui sinu meelest on netis tutvuste otsimine ok, siis lase käia ja ära lase ennast teistest häirida. või on su enesehinnang siiski nii haavatav, et sulle läheb korda mingi suvalise lempsi arvamus?
 
naine 43 17. veebruar 2008, kl 23.29
Oma meelest pole ma üldse leilis, vaid lihtsalt arutlesime minu meelest.Meil oli nn.väitlus, ma ütleks.Enesehinnanguga on ka enam-vähem korras ja kui ma täna juhuslikult siin aega surnuks löön,miks siis mitte arutada.Lihtsalt oli üle pika aja vaba öhtu ja noh, arutasime siin, pole ju hullu.
 
mõned aastad tagasi... 18. veebruar 2008, kl 11.22
Autor: see
Aeg: 02-17-08 15:28

Ei oska öelda, kas ta lennundusega tegeles.

Autor: irnu erneks
Aeg: 02-17-08 18:20

Arva, mida soovid. Võin vastutasuks arvata, et see rekkajuht võib sulle tuttav ette tulla ja sulle ta avaldas ta paremat muljet kui mulle. Lambist arvamiste võimalused on laiad..
 
n 41 18. veebruar 2008, kl 17.19
naine 43, katseta kindlasti netis, kaotada pole ju midagi? võin öelda, et vahel leiab sealt tõelise pärli - intelligentse, jõuka, sportliku ja mis põhiline, vaba mehe. mina leidsin, vedas. netis, nagu mujalgi, on nii rämpsu kui suurepäraseid inimesi.
 
to mõned aastad tagasi 19. veebruar 2008, kl 20.26
See koolidirektor on paljudega kohtamas käinud, ka mina tean, kellest jutt.
 
kunstihuviline 23. veebruar 2008, kl 15.27
Meenub üks paari aasta tagune lugu. Olime natuke aega suhelnud meilitsi ning otsustasime kokku saada. Välimus oli ok, kombed ka polnud laita. Haritud, natuke omaette olemisega mees oli. Läksime Kumusse ning peale ringijalutamist näitustesaalides istusime tunnikese kohvikus. Kõik oli suhteliselt kena kuni mees nalja hakkas tegema. Oma naljad, ise naeran - oli vist tema motoks aga no nii hullu naerustiili pole ma oma elus veel kohanud.
Mõtlesin, et äkki närvis või nii, et esimene kohting. Sai kokku lepitud ka üks hilisem väljasõit loodusesse. Naljad kordusid ja see oli siis juba täiesti talumatu. Ootasin pikisilmi, mil viisakalt saaks noormehe pealinna suunas teele saata.
Ahjaa, tal olid jalas iga kord samad püksid, millel tagumiku pealt suur kolmnurk ripendas. Ma ei vahi tavaliselt inimeste riideid, kui inimene ise norm on aga tema puhul häiris ilmselt kõik :D.
Eelmisel suvel nägin teda ühe vanema naisega kirikukontserdil ja püksipee oli ikka katki.
 
Kohtlane 14. veebruar 2022, kl 18.59
Mis me ikka räägime sinu emast ja õest, ütle parem kuidas sul läheb? Sõbrapäeval üksi? Pane mõnele oma sulasele kleit selga ja parukas pähe, saad õhtuks "kuuma deidi"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!