Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
lohk peas
 
täiskasvanu 04. märts 2008, kl 21.55
mees silitas mu pead ja pani tähele, et mu pealagi ei ole täiesti sile/ümar, vaid keset pead kuklas tuleb nagu lohk/"kuristik". Miks????
 
... 04. märts 2008, kl 21.56
kas sa tead, et pea polegi täitsa korrektselt ümar?!
 
täiskasvanu 04. märts 2008, kl 21.58
jah, aga kui ma oma pead katsun, siis nüüd omale tundub ka kohe väga imelik. et täpselt keskel oleks nagu kuristik! Mu mehe pea on ümar :(
 
sorry 04. märts 2008, kl 22.09
kuristik :D
 
jaa 04. märts 2008, kl 22.21
tead, mul oli ka selline lohk paar aastat tagasi. see pidi rahvasuus rumaluselohk olema. nüüd katsusin järele - enam pole seda.
ära muretse, kontrolli paari aasta pärast uuesti ja näed, et seda enam pole.
 
täiskasvanu 04. märts 2008, kl 22.29
jah, jaa, lohuta end sellega ;)
 
täiskasvanu 04. märts 2008, kl 22.31
Mu mees nüüd enam normaalselt ei silitagi mu pead, vaid koguaeg katsub seda "kuristikku" (ma ei oska seda teisiti nimetada). Nagu mingi friik oleksin :( Ta käskis mul veel mu ema käest küsida, et miks mu pea siuke on. No tere-tore!
 
Näh 04. märts 2008, kl 23.03
Äkk on see sutura lambdoidea. Ma ise ei saagi seda katsuda, kunagi koer hammustas pähe ja just väidetava kohapeal on õmblus mis nii kui nii on kõrgemal :)
 
kiira 05. märts 2008, kl 00.14
aga mul on ühel pool nagu sarve muhk hoopis.
 
karla abikoolist 05. märts 2008, kl 00.28
Aga mind pillas ema lapsena pea peale ja mul on ka selline lohk peas.
 
just 05. märts 2008, kl 00.31
muhk - see on teistpidi lohk!!
 
ohh teid 05. märts 2008, kl 01.10
lastel sündides ongi peas auk, mis aja jooksul kasvab kinni. ju siis sinul sinna kaitsvat luud ei kasvanud siledalt vaid kasvaski muhlikult. paankaks pole põhjust.
 
miu 05. märts 2008, kl 03.15
mul lapsel pea täitsa lopergune, ühel pool eriti suur lohk. kiilakaks tal küll ei soovita ajada.
 
justin 05. märts 2008, kl 08.54
just, lohk ei ole mitte teistpidi vaid tagurpidi muhk.
nii.
 
lapsena 05. märts 2008, kl 09.18
Rahhiiti põdenud????
 
liis 05. märts 2008, kl 10.01
See on tekkinud sellest, et imikuna oled liiga kaua sama külje peal olnud või selili. Seda peaks lapsel kohe näha olema kui kuskli mingi lohk tekib- Eestis peetakse seda kosmeetiliseks veaks, mujal maailmas suhtumine teine- võib tekitada hiljem peavalusid ja ka näo pooled võivad sellest tingituna erinevad olla (kui lohk külje peal), mujal kannavad beebid korrigeerivat kiivrit kuni korras on. Tüdrukutel pole ju hullu- saab juuste/soenguga varjata, poistel hullem- eks neid lameda kukla ja loperguse peaga mehi ikka liigub ringi- nüüd pole miskit teha.
 
to liis 05. märts 2008, kl 10.20
kas selle samal küljel magamisest pea mitte lamedaks ei muutu? lohk on ikka natuke teine teema..
 
täiskasvanu 05. märts 2008, kl 14.27
lohk on pea tagaosas kuklas. Kui ma oleks liiga tihti selili maganud, oleks ju lohk pea tagaküljel, näoga paralleelselt?
 
sammas 05. märts 2008, kl 16.48
Mind sikutati tangidega ema üsast välja ja peas on siiamaani tangijäljed :)
 
Muide, 05. märts 2008, kl 22.45
maakera ei ole ka ümmargune. Miks peaks pea olema?

Igatahes, selliseid lohkusid on vist kõigil peas. Tuleb jah sellest, kuidas väiksena maganud. Vastsündinul (eriti enneaegsel) on pea "pehme" ja võib tõesti veits kuju muuta.
 
talis martin 09. juuli 2023, kl 21.46
quaterrussianedi Instagram profile with posts and stories - Picuki.com
 
juhul kui oled venelane 10. juuli 2023, kl 07.01
siis pole sa siia riiki ja foorumi tere tulnud.
lahku viivitamatult
Juhan Kõiv 10. juuli 2023, kl 13.52
kuumaastik :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!