Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mida te sööte?
 
huvi 17. veebruar 2005, kl 20.24
siin nii paljud soovitavad loobuda valgest jahust toodetest ja rasvast. Mida siis syya kui need eraldatud on?
 
ubin 17. veebruar 2005, kl 20.28
rasvast ei või kyll täielikult loobuda, naha ilusaks väljanägemiseks on see hädavajalik
ei tea makaronid peaksid ka nagu jahutoit olema, aga kaalujälgija võib ühe toidukorrana päevas süüa makarone nii palju kui sisse läheb:D
 
mai 17. veebruar 2005, kl 20.28
juurvilja, kana, putrusid,suppe,salateid, teraleiba jm tervislikku.
 
Triin 17. veebruar 2005, kl 20.30
Leiba, aedvilju, puuvilju, putrusid, suppe, kana ja kalaliha, riisi, mereande... The list goes on and on.

Aga seda ma tahaks näha kuidas sa rasvad oma toidust eraldad, kuivõrd iga asi sisaldab rasvu, kaasa arvatud porgandid näiteks.
 
huvi 17. veebruar 2005, kl 20.35
jah, aga paljud kaerahelbed- rääkimata mannast-, riis, tatar ja leivad on toitainete sisalduselt peaaegu sama kui valge nisujahu
 
Kets 17. veebruar 2005, kl 20.36
Kõike söön. Peaaegu kõike, rohelist väga ei armasta. Lemmik on muidgi makaroonid ja saiakesed. Rohkes õlis praetud liha. Kuid samas ei saa kaalu üle kurta 172/52. Ma kunagi lugesin et on olemas selline asi/bakterid vms. mis elavad kõhus ja elavad siis valges jahus olevatest ainetest :S kaasnema pidi väsimus ja palavik ja muud nähud olid ka, mis samuti mul on. Kohtuav valgejahu saaduste isu oli ka tunnus. See ka krt olemas.
 
Lohe 17. veebruar 2005, kl 20.46
Muide infoks, et nii sea, kui loomafilee ei anna oluliselt rohkem kaloreid ja rasva, kui kana- nii et see kana on ilmselgelt mõtetult üles haibitud dieeditajate seas. Pigem siis juba kalkunifilee........
 
tegelikult ongi vist nii, 17. veebruar 2005, kl 21.38
et nisujahutoodetest loobumine on üks õige asi. olen proovinud (väikeste eksimustega) elada ilma saia, makaronide, manna jms.-ta umbes kuu aega ja juba mõnda nädalat tunnen energiat üle olevat, väsimust pole, tööl uniseks ei jää...
Vist on hea mõte.
 
käojaan 17. veebruar 2005, kl 21.49
mina söön: salateid (mitte majoneesikaid), natuke kartuliputru, näkileiba, jogurtit, puuvilju, juurvilju, kodujuustu. Võileibasid ei söö, magusat ei söö, kastmetega praade ei söö. Täielik EI igasugustele näksimistele.
Loodan 5kg alla võtta.
 
MAI 18. veebruar 2005, kl 08.02
juustu ja jaatist
 
zale 18. veebruar 2005, kl 11.48
eelistan durumnisujahust e. kõvanisujahust pastatooteid, need on tervislikumad. Ja muidugi tumedat leiba saiale.

rasvast ikka mõõdukalt söön, sest rasv toidus tekitab täiskõhutunde
 
rõõmurull 18. veebruar 2005, kl 13.23
to Kets
Ma olen ka lugenud, et see asi on vist kandidoos (Candida seen), mis tekib, ui immuunsüsteem pisut nõrgenenud ja tarvitada palju magusat ja valge jahu tooteid. Mul endal ka need tunnused vahelduva eduga olemas, aga ikka nii kuradima suur isu saiakeste ja maguse järele... :(
Kui proovisin jätta ära magusa ja saia, oli seis kohe parem + ka nahk parem, vähem igasugu punne nahal ja küüned tugevamad. Aga no lihtsalt vastupandamatu isu magusa järgi on koguaeg, kuigi üritan vältida. Ja söön puvilju, aga ei aita, kui mul on JUST SHOKOLAADI VÕI PIRUKA isu. Ikka pean lisaks puuviljale ka rämpsu sööma... oehh..:(
 
pekirullike 18. veebruar 2005, kl 18.47
Valgest jahust saia ja näit- teraleiva kaloritevahe ei ole suur, aga valge jahu sellepärasdt nii valge ongi, et sellest on suur osa kasulikke asju nagu kiudained (viljatera kesta all)välja võetud.
 
Suss 18. veebruar 2005, kl 19.00
Ma söön kõike .Aga õhtul püüan mitte süüa ja kui tõesti väga väga suur koogi või muu rämpsu isu tuleb siis ütlen endale et EI täna ma enam ei söö hommikul söön:) ja lähen suht ruttu tuttu ära ja hommikul on hea olla ja pole süümekaid ka ja kui on isu siis söön just seda mida õhtul niiväga tahtsin süüa:)
 
++ 19. veebruar 2005, kl 19.26
porgandis EI OLE rasva!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!