Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kuidas töötab raha-sisse automaat?
 
:/ 10. märts 2008, kl 22.49
Milliseid kupüüre see vastu võtab? Kas rahatähed tuleb automaati sisse sööta ükshaaval? Kas see võtab mingi protsendi või teenustasu maha ka?
 
Ei, 10. märts 2008, kl 22.53
vöta teenusrasu.Saad panna sajaseid ja viiesajaseid minu meelest ja korraga paned kogu raha.Seal on juhised olemas,et vaata ,aga julgelt.
 
tere 10. märts 2008, kl 22.54
oleneb mis panga oma. üldjuhul siiski kõigepealt pead enda kaardi panema automaati ja sealt valima raha sisse. siis ootad natuke ja siis olenevalt automaadist - hansa omas hakkab vilkuma tulukesena see koht kuhu tuleb raha panna, sinna võid panna maksimum 30 rahatähte kui ma ei eksi, siis masin loeb üle ja valid raha arvele. ühise omas on nii et paned kaardi sisse ja sama moodi valid raha arvele ja siis siuke spets koht tuleb lahti kuhu pead enda raha panema, siis läheb aega natuke ja siis valid raha arvele:)
minu teada peaks saama panna sinna 5 - 500 krooniseid
 
B 10. märts 2008, kl 23.29
No nt hansapanga omad võtavad vastu 25, 50, 100 ja 500 kupüüre (ehk neidsamu, mida ka väljastavad).
Korraga saab sisse panna 30 rahapaberit, kui raha rohkem, siis mitme portsuna. Terve patakas korraga, mitte ükshaaval.

Alustuseks pangakaart sisse, pin-kood ja siis valik sularaha sissemakse. Masin palub raha alusele panna, mille ta sulle lahti klõpsab ja siis loeb raha üle ja küsib, kas õige summa, ütled ok, saad kviitungi, võtad kaardi välja ja ongi kõik.
 
no ei või olla 10. märts 2008, kl 23.43
kust nii totakaid veel leidub? oi idioote! seal ju puust ja punaseks ette tehtud, kõik juhised täpselt kirjas!
 
maali maalt 10. märts 2008, kl 23.54
Tegelikult tasub sealt pangaautomaadist kogu arvel olev raha välja võtta ja viia ikka päris panka telleri kätte! Ei maksa neid masinaid pimesi usaldada. Ma kogu aeg teen nii.
 
teemaalgataja 11. märts 2008, kl 00.33
Ok, aitäh, Hansapanka kasutan jah. Sorry et ma pole nende automaatide juures enne käinud (pole vajadust olnud) ja ma ei taha, et midagi sassi läheks (võtab raha ära vms). Andke andeks, mõned siin foorumis pole veel keskealised elumutid, eks. Kus seal juhistes õige peaks kirjas olema, et kas võtab teenustasu või mitte. Äkki mõtleks enne kui teed mõne teema lahti ja sõimad kedagi, mind huvitab, kust sinusugused idioodid tulevad.

No aga aitäh teistele :D Sain küsimustele vastused.
 
no ei või olla 11. märts 2008, kl 02.37
siin pole ju midagi mõelda? kuidas on võimalik ikka niiiiii turakas olla? mine vii siis tellerile, tobu! räägitakse Sulle ju, et ei mingit teenustasu! ilmselt oled mingi koristaja või sanitar, pole võimalik, et Sa asjalikumat tööd oleks saanud.
 
to no ei või olla 11. märts 2008, kl 06.02
mine võta oma rohud juba ära.
 
EKSOLE 11. märts 2008, kl 06.50
üks idioot mängib siin abitut abitut ja terve kari napakaid tema taga targutamas.:D

*03-11-08 06:02 - mine tee näpukat, muidu tööjuures pahur pärast!
 
asjaarmastaja 11. märts 2008, kl 09.19
aral inimesel ei tasu kodust väljagi minna, saati siis veel pangaautomaadi juurde. küsi, aga julgelt!
 
eneL 11. märts 2008, kl 19.50
Mina ka uurisin enne esimest Neste tanklasse minekut järele täpselt, kuidas tankimine seal käib. Kuigi kohapeal avastasin, et juhendid olid üsna täpsed, siis ikka tundsin ennast paremini, et kõike tean.
 
Mõistmatutele 11. märts 2008, kl 22.26
Kui inimene ei ole kunagi konkreetset automaati kasutanud siis on ju normaalne, ei ta veidi pelgab. See ei ole ju sugugi ebanormaalne ja täiesti mõistetav, et ta teiste käest küsib siis julgem.
 
ja jah 12. märts 2008, kl 09.45
ei ole lolli küsijat, küll aga lolle vastajaid!
 
paharet 13. märts 2008, kl 02.26
Küsija suu pihta ei lööda. Võiksid sõbra või sõbranna kaasa võtta, kes varem seda automaati kasutanud on. Kui on selliseid muidugi.
 
gffg 13. märts 2008, kl 07.19
minu arust, kui viimane kord sissemakset tegin(hansapank ja küllaltki ammu), siis panin küll kümnelise ka sinna :D ei olnud ainult 25 ja sellised. aga samas ei mäleta ka täpselt.
 
Inimene 0 25. veebruar 2024, kl 21.49
Pole ilus naerda inimeste üle,keda ise ei tunnegi!!!!!!!
Vahet pole,mis tööd inimene teeb, niimoodi pole ilus irvitada ja mõnitada .!!!!!!
Kõigil pole kodu juures panka, kuhu minna ja selles pole midagi imelikku ega rumalat ,kui ta teiste käest nõu küsib.
Ega te ise ka mingid professorid pole,et kõike lambist teate ja pole vist eriti tore tunne ,kui keegi teie üle naerab või irvitab .

kõike
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!