Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
eestiloto.ee
 
mkmk 12. märts 2008, kl 23.21
krt,
nii vähe kui ma seal lehel ka käin, siis väga tihti see leht jamab.
praegu ei saa ma üldse sinna lehele.

alles ju uuendasid nad oma lehte. mis siis nüüd jälle lahti!??!
 
jah 12. märts 2008, kl 23.52
Ma just tahtsin sama teema püstitada. No kurat, on see leht üldse kunagi töökorras olnud või? Kogu aeg mingi jama. Vaene vaene eesti loto, pole raha, et korralik töötav koduleht lõpuks ometi teha. Korraldame neile korjanduse?
Kui ei suuda aastatega isegi toimivat kodulehte organiseerida, siis pangu oma putka parem kinni.
 
Troll 13. märts 2008, kl 05.20
Katsuge uksest sisse saada, kui korraga trügib mitutuhat inimest. Ootasin veidi ja kõik korras. Lotomängijate arv on kasvanud ja samal ajal sisenemine ongi see põhjus, et sisse ei saa.
 
lotohull 13. märts 2008, kl 08.17
Jah, kolmapäeva õhtuti kella 21-st alates enam ei saa. Aga enne seda veel ca pool tundi saab, s.t. kui uued numbrid tulevad. Ainult et jackpoti kohta pole veel infot, kuid numbrid ja võidusummad saab ju kätte, kui kiiresti teha.
 
zumm 13. märts 2008, kl 08.44
Minule jällegi ei tulnud eile lõunaajal võiduteatist e-maili peale (kuigi võitsin), üleeile tuli..
 
aga 13. märts 2008, kl 09.07
kavalamad saavad nt mõne taani/soome/rootsi/.. lehekülje pealt numbreid vaadata :)
 
lotohull 13. märts 2008, kl 09.10
Soome veikkaus.fi näitab alles järgmisel päeval uusi numbreid. Kõige "kavalam" muidugi on Soome 1-st kell 20:25 loosimist vaadata. Muide, täpselt nii ma teengi, nutikas, kas pole!?
 
ingi 13. märts 2008, kl 11.30
Tahtsin eile kella 16.15 kuni 16.45-ni netist Vikingu pileti osta, aga ei lasknud sisse logida, aga õnneks täna selgus, et minu numbrid poleks võitnud kah :)
 
õk 13. märts 2008, kl 13.57
ei ole ainult õhtutipärsat loosimist. pidevalt on isegi päeval/hommikul täietsi võimatu seal lehel midagi teha. kord ütleb, et password vale, kuigi toksin korduvalt sama kombinatsiooni, mis on raudselt õige. kui hästi läheb, siis kümnenda korraga logib sisse. teinekord ei lase üldse sisse logida, viskab tühjad kastid ette ilma ühegi veateateta. siis järgmisel korral leht üldse maas jnejnejne.
 
to lotohull 13. märts 2008, kl 15.18
no peale soome ju teistes riikides ka mängitakse vikigit. ma nt rootsi lehelt vaatasin nii 21 ajal numbreid.
 
lotohull 13. märts 2008, kl 20.25
eelmine: vaata, kahjuks ma ei saa mõhkugi ei taani, rootsi, norra ega islandi keelest aru!
 
Lotomiljonär 17. detsember 2009, kl 10.29
Saaga jätkub!!!
On neljapäeva hommik ja aasta on möödas ja Eesti loto koduleht on eilsest õhtust saadik maas.... Sittagi pole muutund!!!
 
urr 17. detsember 2009, kl 15.06
Ma olen täiesti segaduses selle oma passwordiga seal. Tean kindlalt, et see on õige, aga sisse ei lase. ID-kaardiga sain, aga seal pole jälle kohta oma passwordi muuta. Täielik jama kogu aeg.
 
lotosõltlane 17. detsember 2009, kl 16.25
Kes see minu nime kasutas, olen ka 'lotohull' olnud????

Jah, eile oli ERANDKORRAS see probleem, et ei pääsenud sisse, kuigi ma ikkagi kuskil kell 23 sain. Ja täna hommikupoolikul oli ka tõesti, jah, oli jama, aga nii palju ja nii tihti, kui mina seda lotolehte näpin, oli see pigem erand kui reegel. Igal kolmapäevaõhtul kella 20 ja 22 vahel olen sisse saanud, pole küsimust. Eile oli midagi nihu.
 
Teadja 17. detsember 2009, kl 16.52
Probleem on rohkem seotud kehva majutajaga, mitte veebilehe endaga.
svetdavleeee 30. november 2022, kl 08.15
 
miks sa levitad 30. november 2022, kl 08.56
viirusega lehti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!