Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ilma paberita kempsus
 
f 19. aprill 2008, kl 18.17
Lahete kempsu. Istute potile...ja juba nii öelda ajate oma asja(mis ei ole pissimine) kui markate, et mida ei ole see on paber! Ja kätekuivatusratte ka ei ole ja telefoni ka ei ole ja kotis ei ole ka paberit ja kedagi teist ka kempsus pole sest see on uhe inimese kemps. Mida te siis teete?
 
L. 19. aprill 2008, kl 18.25
kui üheinimese kemps, siis ju eriti lihtne, lähed kraanikausi juurde ja pesed puhtaks vajalikud kohad ;) (eeldades, et ikka kraanikauss on olemas).
 
tt 19. aprill 2008, kl 18.30
ei ole kunagi sellist olukorda. enne kontrollin, kas paber olemas.
 
sd 19. aprill 2008, kl 18.35
kotis midagi ikka on? mina kasutasin ükskord rahakoti vahelt ühte vana visiitkaarti, sügavad süümekad siiani selle inimese ees, aga no mis sa hädaga teed.
 
abivalmis kodanik 19. aprill 2008, kl 18.52
mul alati pakk pabertaskurätikuid kotis olemas. aga noh, kui kotis midagi paberit meenutavat ei ole, siis tõmbad püksid kakuse pepu peale tagasi:). ja ostad lähimast pesupoest uued pesupüksid, kui pead päev otsa nende kakiste pükstega veel nt tööl veetma:) ja vahetad vetsus kakised püksid puhtate alukate vastu välja. kakiseid pükse võid veel puuduva paberi asemel kasutada:).
 
hah 19. aprill 2008, kl 18.56
ma ei essu võõras kohas, ainult kodus. ega ma varblane pole.
kodus on alati paber olemas, kui rull tühi, siis kohe kõrval vannitoakapis kuhjadena paberit.
 
fsf 19. aprill 2008, kl 18.57
Just täna oli selline olukord, mis siis ikka. :D Karjusin korterikaaslast! :D
 
prrrrrrrr 19. aprill 2008, kl 19.12
irwwwwwwwww
 
fuiu 19. aprill 2008, kl 19.21
aga kuidas te pesete, kas käega, vastik ju s.ita sisse kätt panna.
 
ädaline 19. aprill 2008, kl 19.25
nu a mis sa ädaga teed siis:)
 
võeh 19. aprill 2008, kl 20.32
kas siis nina salvrätte ei ole kotis varuks nina ka ju vaja nuusata;p
 
meeli 19. aprill 2008, kl 20.36
mina olen ükskord viie kroonist kasutanud. see ka jube must, kuid tol korral polnud võimalik pühkimata ära minna ja tõesti mitte midagi muud polnud võtta.
 
Hmm 19. aprill 2008, kl 21.08
Ma aitasin kunagi põõsa all oleva sõbrantsi kahekroonisega välja :D Rohkem kahjuks rahatähti ega muid paberasju taskutes polnud
 
s 19. aprill 2008, kl 21.17
kui juba põõsa all häda teed, siis peaks ju põõsal lehti küll olema, millega pühkida, kui just talvel raagus põõsa all ei si.tu:DDDD
 
näädsasiis:) 19. aprill 2008, kl 21.20
kui südamelähedane on eestlastele si.ttumiseteema:))))
 
näeme jah 19. aprill 2008, kl 21.48
nääädsasiisikesele
ja sina lendad ka kohale kohe sitateemasse nagu kärbes hunnikule matsutama ;))))
 
1 19. aprill 2008, kl 21.57
;;;;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
kaki 19. aprill 2008, kl 22.13
käega vastik?? Oma pepu juu!! Võõrale taha panna on minu meelest hullem. Oma lapse peput pead ju ka pesema. Mul küll lapsi pole aga kujutan ette
 
mamma 19. aprill 2008, kl 22.18
oma lapse pepu jaoks on niisutatud salvrätikud aga s.itt on s.itt
 
Nutikas lutikas 19. aprill 2008, kl 23.43
1)Lasen junnid allavett.
2)Nüüd kui avastan, et paprit pole, siis tõmban uuesti vett, hoides kätt seal vee sissevoolu all ja uhades rõõmsasti peput puhta veega.
3)kordan punkt nr 2 tegevust n+1 korda. Kui kasutada abiks vaid sõrmi, siis jäävad peopesa ja käeselg kuivaks, nendega saab liigse vee enne püksade ülestõmbamist ära pühkida. Kätt tuleb raputada veest puhtaks ja siis tõmmata mööda kemka kabiini seina puhtamal kohal kuivaks.
Küsija rõõmuks teatan, et kepsutan kempsust välja puhta ja peaaegu kuiva p-ga.
4) TEGELIKULT veendun kabiini sisenemisel, et seal on paber olemas. Kui ei ole, siis tulen välja ja võtan eesruumi kätekuivatuspaberist tolli või kontrollin järgmisi kabiine, kusjuures hoiatan kogu järtsi sellest, et kabiin pole varustatud, välja minnes teen märkuse ka vetsu haldajale. Elementaarne, Watson!
5) Mul on tegelt ALATI käekotis taskurätikupakk või vähemalt mingisugunegi paberitükk, st minu jaoks on probleem teoreetiline, esimestes punktides kirjeldatud sooritust olen kasutanud elus vaid korra ja teinud sellest oma järeldused.
5) Kuna Telhvisse on ilmunud lisaks karvapervole ka essupervo, siis soovitan tal õppust võtta minu postituse punktist nr 4 a 5. Normaalsed inimesed teavad seda elementaarset tõde juba ammu.
 
iuh 19. aprill 2008, kl 23.43
mis, oma käega ei saa ennast eastud? samas mehe riista ajad kindlasti suhu omale, kaki? hea jutt ju..

käin ka ainult kodus nr 2 tegemas ja alati koheselt pesen ka puhtaks - ei kujutagi ette, et ainult paberiga pühin.. ikka jääb ju kõik kokku.. iuuuuuuuuuuuuuuu
 
jajah 19. aprill 2008, kl 23.55
need pabertaskurätid. Ükskord olin ka sunnitud neid kasutama, aga unustasin ära, et mentooliga. Oli alles elamus!
 
mina 20. aprill 2008, kl 00.05
iuh,

kasutan niisutatud salfkasid vee asemel
 
siit moraal: 20. aprill 2008, kl 00.16
pange käekotti alati varuks ka ca 10meetrine vetsupaberirull. iial ei tea, millal seda vaja võib minna:)
 
ella 20. aprill 2008, kl 00.19
Ma ei saa aru, kuidas sa üldse saad võõras peldikus hakata häda nr 2 tegema ilma paberita? Ma iiiiiial ei istu võõras kohas potile, ilma paberit alla panemata.
 
ki 20. aprill 2008, kl 10.28
ei tea mida teeks aga yldiselt kontrollin kas paberit on ja kui polegi siis mul alati pakk salvakaid kaasas
 
hehhee 20. aprill 2008, kl 15.52
ema tuli juba vaatama, et mis ma naeran siin nii kõva häälega :D :D :D
 
tütarlaps 20. aprill 2008, kl 16.10
mis foobia see on võõras kohas vetsupotile istuda? kui võõras kohas? sõbral külas? maal vanaema juures? töökohal (kontorisisene tualett)? superkinodes? Balti jaamas?

viimases ma vist ei istuks aga üleüldiselt avalikus tualetis saab enamasti hakkama ideaalselt nii, et pühid paberiga potiäära puhtaks ja laod veel 2 kihti paberit seda äärt kaitsma. sõprade juures ja tööl mul küll mingit probleemi potile istumisega ei ole.

enne nr. 2 ma ikka alati kontrollin, kas paberit on või ei ole. pigem juhtub seda, et selle kergema hädaga ei ole paberit, siis on keerulisem.
 
noor naine 20. aprill 2008, kl 16.35
Ühest eelnevast kommentaarist ajendatuna tahaks ka mina inimesi hoiatada - ostke endale tavalisi pabertaskurätte, mitte neid mentooliga! Tänapäeval on vist väga moodne taskurätte mentooliga immutada, tavalisi otsi nagu tikutulega, samas ei tea aga kunagi, mil mõnes wc-s paberit pole ja ninarätte ka muu koha pühkimiseks vaja läheb ja vot ei ole eriti meeldiv mentooliga õrna kohta nühkida...Mul kunagi hakkasis päevad ootamatult, kui olin shoppamas ja ei olnud ka tampooni kaasas. Võtsin siis kah käekotist taskurätiku ja panin alukatesse ja no ei olnud naljakas, kui järsku selline tunne, et jalgevahe on põlema süttinud :S
 
no 20. aprill 2008, kl 16.38
selle mentooliga on isegi nina valus nuusata, kui kergelt nohune nina on
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!