Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
No jumal küll, ma tahan lihtsalt seksi!
 
N24 15. mai 2008, kl 13.00
Siiamaani on enamus arvanud, et ikka naised on need, kes unistavad suurest armastusest ja perest ning mehed need, kes vaid kerget seksi otsivad. Nüüd siis tundub, et olukord on pigem vastupidine...Asi nimelt selles, et ma olen vallaline naisterahvas, kel pole suhteks ei tahtmist, aega ega vajadust. Mul on karjäär ja sõbrad, ma ei tunne mingit soovi kellegagi pesa punuma hakata. Küll aga olen ma normaalne füüsiliselt terve noor naisterahvas, keda looduse poolt on õnnistatud (või siis karistatud) kõrge libiidoga. Jah, ma võin ju end rahuldada, aga lõppude lõpuks jääb sellest ikka väheks ning ma tahan meest. Öelgem siis otse ja ilustamata - ma tahan k*ppi! Viimased voodisuhted aga on näidanud, et kui mehega kord juba voodis oled olnud, on ta sinu küljes kinni nagu takjas ja räägib suurest armastusest. Muudkui helistavad ja tahavad kokku saada ja...No kuskohast ma pean leidma inimese, kellega lihtsalt seksida, ilma et ta minusse armuks ja edaspidi koos tahaks olla? Miks ma ei võiks lihtsalt seksi saada?! Miks see nii keeruline peab olema? Ei tea, kas peab end üles pooma või hakkama supi sisse poetama miskit tabletti, mida vanasti Vene kroonus jagati, et meestel seksinälga poleks...
 
rahu 15. mai 2008, kl 13.09
ainult rahu - äkki valest kohast otsid? Ise samasugune ja eesmärk on alati täidetud, kui tahtmist on. Ei mingeid kohustusi ega ninnu-nännut. 2 täiskasvanud inimest vajavad rahuldamist ja siis suunduvad oma igapäeva toimetuste juurde tagasi.

Nii, et küll leiad.
See muidugi kahe otsaga asi, ükskord armud ise ära, siis on nuttu ja deprekat tükiks ajaks. Mina sain õnneks oma tuleristsed kohe alguses armumise näol kätte ja nüüd on mõistus selle kohapealt kodus.
 
kah yx mees 15. mai 2008, kl 13.10
mina kaa, mina kaa...
 
Lill 15. mai 2008, kl 13.10
Lihtne ju, teed mehele esimesel korral kohe selgeks, mida temalt tahad - seksi üheks ööks. Ei hakka ükski mees peale seda enam pinda käima. Muidugi hämmastab see neid väga, nad on ju harjunud, et nemad on võtja pool, aga ega sellepärast seks ära ei jää:P
 
rahulik 15. mai 2008, kl 13.17
rahu, teadmiseks, 'nii et' vormis pole 'et'-i ees koma, vaid järel.
 
lolita 15. mai 2008, kl 13.28
Isver küll, iga teine tutvumiskuulutus meeste poolt on, et otsivad seksi. Ma arvan, et kui sa seksi peal väljas oled, siis partnerite ostimisega probleeme ei tohiks tekkida.
 
noor naine 15. mai 2008, kl 13.34
Oeh, tere mõttekaaslane :) Minul sama seis - ma pole suhtes ja ei tahagi olla, küll aga on mul kohutavalt kõrge libiido ja kui nädala jagu pole seksi sannud, siis laupäevaks ajab nälg lausa hulluks. Ja tõsiselt ajab hulluks - ei suuda millelegi muule mõelda ega tööle keskenduda, tõmblen nagu närvihaige, ei suuda ühe koha peal istuda, kõik läheb halvasti, mõtted liiguvad ainult ühes suunas. Üldjuhul soovitaks üheöösuhteid otsida siiski ööklubidest, sealt leitud meestega on kõige kergem - sinna ei lähe keegi sooviga leida endale tulevane abikaasa ja eluarmastus. Ja kui leiad sealt mehe, kellega klapite, siis ei pea muretsema, et peale seksi hakkab ta sul järel käima ja suhet tahtma. Üldjuhul ei pea sa talle oma (päris) nimegi ütlema - seks on seks on seks :)
Mida aga mitte mingil juhul ära tee - ära otsi endale "kepisemu" sõprade hulgast. Me kunagi mõtlesime ühe sõbraga, et miks mitte voodit jagada, tunneme teineteist juba ammu ja ei pea murestema, et äkki satub voodisse mingi pervert või muidu jobu, kunagi keskkooli aegu "käisime", niiet meeldime kah teineteisele ning klapime füüsiliselt. Algul oli päris tore, aga lõpuks hakkas tema ikkagi rohkemat tahtma. Külla tulles juba tahtis ikka enne rääkida jne. Ja nii juhtuski, et asi lõppes halvasti - kaotasin nii sekspartneri kui hea sõbra, sest üljuhul peale sellist asja sa sõpra enam päris samamoodi ikkagi ei suhtu (ja ka tema sinusse mitte).
 
oihh 15. mai 2008, kl 13.48
ööklubis otsida???? ei-ei-ei! peoloomad pole just eriti asjaarmastajad...lisaks on nad vähem igasugustest asjadest informeeritumad, kui arvutiinimesed. Ja kõige hullemal variandil mõne haiguse ja satikatega õnnistatud.
Logi mõnele täiskasvanute saidile, pakkumine ületab tarbimist. Pealegi, isiklikult pole huvitatud üheöö seksist. Ja olen leidnud endale mitu partnerit pikaks ajaks just sama hädaga, elu kiire, suhet ei taha, aga füüsis nõuab ja mitte ööklubist.
 
... 15. mai 2008, kl 14.10
Mina olen ka üks selline noor ja vallaline naine, kes ei taha suhet aga see ei tähenda et seksi ei tahaks. Leidsin endale @!#$-buddy täiesti juhuslikult, st. pigem leidis tema mind, esimesel õhtul jõudsime voodisse ja mina arvasin et sellest saab olema üheöösuhe aga endalegi ootamatult kujunes sellest lihtsalt seks-suhe. Kuna mees kellega magan on minust palju vanem ja kõva naistemees hakkab juba ära tüütama mind peale pea 3 aastat seksi, nii et otsin uut aga see paistab pea võimatuna. Kusjuures naljakas on veel see, et sõbrannad hädaldavad et kõik mehed on vaid seksi peal väljas ja kõik mehed kellega mina suhtlema hakkan hakkavad mulle üsna pea armastusest, kooselust ja lastest hämama.
 
H. 15. mai 2008, kl 14.17
Hehee, mina olen ka seda ammu tähele pannud, et see naiste-meeste seksi järgi lahterdamine on täielik jama. Või siis on tõesti nii, et ainult minul on kõik ristivastupidi. Mul kah sõbrannad muudkui nutavad, et näe, mehed tahavad ainult seksi, on ikka jubedad sead küll...Aga kõik mehed, kes minu juurde satuvad, tahavad jsutnimelt rohkem kui vaid seksi, kuigi mina olen vaid füüsilise rahulduse peal väljas. Naljakas on ka see, et kui ma räägin algul mehele, et arvesta sellega, et ma ei taha suhet, siis lähevad mehel silmad särama ja nägu naerule nagu lapsel kommipoes, ta oleks nagu ideaalse naise leidnud (no mõelda vaid, mis õnn, tahab ainult seksi ja mingeid kohustusi pole!). Aga varem või hiljem on just seesama meespool see, kes tuleb lagedale jutuga "millestki rohkemast" ja juba tahetakse käest kinni hoida jne.
 
mairo 15. mai 2008, kl 14.58
olen avatud uutele pakkumistele
 
alu 15. mai 2008, kl 15.06
ilmselt on see libateema ja kukkunud mõne 4kymbise kardinataguse, a mitte noore naise fantaasiast.

olge nyyd normaalsed-ei leidu meest, kes noort naist tahaks põrutada ilma kohustusteta, ilma armumise ja kõigeta. kõik mehed, keda kena naine suudab voodisse meelitada, kohe armuvad ja kukuvad peret looma. a noor naine kõnnib rahuldamatult ringi, pisar silmas, karjäär ripakil ja mõtleb ainult seksile, mida kõik tingimustega pakuvad.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
lihtne asi 15. mai 2008, kl 15.12
no on ikke probleem , ma arvan et siin on mingi libateema,sest selle asja saamisega enam vähem pandaval naisel küll ei tohiks probleemi olla, kasvõi tänavalt anna meeldivale mehele silmadega märku ja küll ta su väiksese mure ära lahendab,
ps. vaadake rohkem enam vähem vormis üle 35 kolemadmaid mehi
need teevad kõik mis sa tahad ja potentsi enam ja peavad seksis kauem vastu kui ilueedid ja nolgid
 
sama siin 15. mai 2008, kl 15.44
No vot ei ole nii jah, et mehed ainult seksi tahavad!
Mina tean just palju noori naisi, kes ainult seksi peal väljas (ja mitte mingeid hoori, vaid normaalseid, korralike, kõrgharidusega naisi, kes lihtsalt ei ole huvitatud pikast suhtest).

Mis puutub kõrgesse libiidosse, siis see on igavene nuhtlus. Kui sa oled suhtes või on sul sekspartner, on see ilmselt positiivne, aga inimesele, kellel partnerit pole, on see üks igavene vastik needus. Ise sama asjaga hädas, ma muutun kohutavalt närviliseks, kui pole kaua saanud, lähen iga pisiasja peale endast välja, karjun, lõugan (ja pärast tunnen häbi, sest polnud mingit põhjust kellegi peale karjuda). Aga vot sekspartnerit ei leia, sest olen loomult suht tagasihoidlik ja ei kujuta ette, et astuks lihtsalt niisama võõrale mehele tänaval ligi ja ütlesk, et kuule, lähme seksime. Ööklubis jah olen leidnud üheöösuhteid, aga ma ei viitsi klubides eriti käia, olen küll kõigest 23-aastane, aga pole selline mölluinimene, kes viitsiks igal nädalavahetusel kuskil klubis pidutseda ja möllata. Samas niisama sõbraga ei tahaks magada, olen täiesti kindel, et see sõprus muutuks peale seda kuidagi ebamugavaks mõlemale poolele.
 
to lihtne asi 15. mai 2008, kl 15.53
Miks libateema? Mina küll usun, et sellega võib suht jama asi olla. Ise küll abielus ja ei otsi mujalt seksi, aga ma kujutan ette, et kui tõesti oleks ühel päeval vaja nö. anonüümset voodipartnerit, siis ei leiaks teda niisama. No ma ei kujuta küll ette, et mõni naine läheb tänaval võhivõõra mehe juurde ja ütleb, et kuule, lähme kepime...No ei usu :D Ja isegi kui mõni hulljulge seda teeb, ei usu ma, et iga mees niisama lihtsalt kaasa läheb, olgu see naine kui piltilus ja noor tahes. Kui minu juurde võõras mees sellise jutuga tuleks (olgu ta või Brad Pitt isiklikult), siis ma arvaks, et tegu on kas mingi varjatud kaamera stiilis naljaga. Ja kui üks mees ei tule, mis see naine siis teeb, hakkab Viru ääres kerjama või? :D
 
nu vot 15. mai 2008, kl 15.59
paljudele see soovitus ei meeldi, aga tuleks vaadata armuke abielumeeste seast. selline stabiilne, kindlustatud lastega - les pere juurest jalga ei laseks, aga kellel poleks midagi hea seksisuhte vastu. ei pea mööda ööklubisid otsima, ei tea, kelle otsa satud, mis haiguseid kannab. abielumees reeglina on ikka puhtam ja pole probleemi, et peale seksi koju oma koju ära ei läheks.
 
nu vot 15. mai 2008, kl 16.00
vabandan vigade pärast.
 
to alu 15. mai 2008, kl 16.30
Probleem ei ole ju mitte selles, et naine ei leia sekspartnerit, vaid et naine ei leia stabiilset sekssuhet, mis kestaks kaua ja oleks tõesti ainult sekssuhe. Kui sa iga päev erinevat suvalist jorssi tänavanurgalt panna tahad, siis pole loomulikult probleemi, kuigi ma ei usu, et ka maailma suurima libiidoga naine iga päev mingit suvalist jõleda lõustaga rullnokka kepiks ja iga järgmine päev uue otsiks. Aga mina näiteks ei taha mingit kepipartnerite arvu rekordit purustada, ma tahan ühte kvaliteetset head sekssuhet, mis mind täielikult rahuldaks ja mis oleks 100% AINULT sekssuhe ja ei midagi muud. Ma tahan sekspartnerit, kes oleks seksis HEA ja suudaks mulle iga nädal tõeliselt kvaliteetset seksi pakkuda, ilma, et sellega mingid kohustused ja suhtlemine väljaspool magamistuba jms. kaasneks.
 
to nu vot 15. mai 2008, kl 16.35
eks selliseid ka liigub piisavalt ringi! mul on sõbranna teemaalgatajaga sarnaste huvidega ning täpselt abielumehed kõige kindlamad ongi :) toovad veel kingitusi kah Sulle, aga seda hirmu ei ole, et hakkab pere mängimist nõudma või tuleks oma naise juurest ära.
 
Margit 15. mai 2008, kl 16.56
Aga kas enne voodisse minekut on mängureeglid paika panud? Et ei mingit suhet, ei lõunasööke, ei ööklubis tantsimist, ei pikka juttu ega arutlemist erinevatel teemadel. Ainult seks mingil pinnal.

*üldiselt natuke raske kujutleda suhet, kus ainult põrutatakse teineteist ja siis minnakse laiali. Ja nii kuni järgmise korrani. Ikka tekib ju mingi side selle inimesega.
 
alu 15. mai 2008, kl 16.58
taas uus leiutis-kas tõepoolest pole abielus mehi, kes otsivad nö pysisuhet armukesega ja oleks yliõnnelikud, kui too ainult seksi tahaks, võtmata kordagi yles teemat, et tahaks yldse meest endale kangutada tolle naise juurest?

no sry, aga ei usu.
 
to alu 15. mai 2008, kl 17.20
Aga vot mina ei taha abielumeest. Ma olen noor naine ja tahan ka sama noort meest. Mul oli õnnelik lapsepõlv ja hea isa, niiet ma ei ole selline inimene, kes terve ülejäänud elu endale isaeeskuju otsib ja 35-aastaseid pässe passib :) 22-23-aastased veel üldjuhul ei ole abielus...
 
sinu sexpartner 15. mai 2008, kl 17.24
samad soovid, kirjuta:)
 
ohh 15. mai 2008, kl 17.42
No kindlasti neid on küll ja küll, aga enamusel jääb see unistuste tasandile. Nagu Alul näiteks. Julgusest jääb puudu. Netis kõva möliseja, tegelikus elus nohkar kuubis. Laseb juba naisterahva silmapilgutamise peale püksid märjaks.

Eesti on väike, siin on misiganes suhteid raske varjata. Naabrivalve töötab. Ja lõppude lõpuks pole ka mehed mingid loomad, ka neil tekivad emotsioonid, armumine ja peresoov.
 
saima 15. mai 2008, kl 18.01
ei ole see mingi libateema, partneri leidmie pole sugugi nii lihtne, eriti kui abielumeest ei taha. Raske öelda, kas autor just kõrge libiidoga on (kuskil käis läbi kord nädalas). Noorele naisterahvale pole midagi erakordselt palju ka igapäevane seksivajadus. Ära tee ise ennast ebanormaalseks kui sa seda tegelikult ei ole.

Kui sa tahad seksi, siis on sul täielik õigus ainult sellega piirduda, sest püsisuhe sulle ka midagi ei garanteeri. Mees väsib ära ja oled ikka oma hädaga üksi. Vallalisena ei tulda vähemalt litsiks sõimama nii kergesti.
 
münt 15. mai 2008, kl 20.48
Kui mul samad probleemid olid, siis suhtlesin abielumeestega. Kindel pikaajaline suhe, turvaline, mingeid haigusi nüüd küll oma perenaiste juurest ei tooda. Samas mees on kinni oma laste pärast ja ei hakka korterisse sisse kolima. Eks ma olin natuke armunud ka neisse meestesse, aga see tegi seksi just paremaks. Kui ära tüdinesime, läksime sõbralikult laiali. Hea elu oli!
 
BOO 15. mai 2008, kl 20.51
Ainult lipakas ajab teiste naiste meestele ligi.
 
alu 15. mai 2008, kl 21.58
17:2o,

et seksi aint tahad ja ikkagi esitad tingimusi, et milliselt mehelt-kus on mehele garantii, et peale su kargamist uued tingimused ei synni?
 
eksju 15. mai 2008, kl 22.00
alu kui sul midagi asjalikku pole öelda, siis ära parem üldse ütle
 
hihi 15. mai 2008, kl 22.04
Nüüd tuleb siis välja, kui paljud mehed naistefoorumitest tolknevad. Muidu püsivad kuss, aga selle teema puhul ronivad kohe koos meiliaadressidega lagedale, ime veel, et telefoninumbreid ei paku :)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!