Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kodutunne
 
Õel vanaeit 02. aprill 2012, kl 16.27
Olen pidev Kodutunde vaataja, aga seni ei mäleta kordagi, et oleks tulnud pähe mõte, et miks nad küll seda inimest aitasid - alati on hea meel, et kellegi kehv olukord sai veidi paremaks.Viimane Kodutunne, aga tekitas küll tahtmise karjuda, et mis mõttega aidati just seda inimest!! Sellel Merikesel on juba mitu puudega last, pole kohta kuhu neid panna, aga ikka teeb juurde ja lõpus ei märganud mina küll, et tal hea meel oleks või mingit tänulikust ei pannud tähele. Ehk on asi minus, aga mulle tundus ta sama ükskõikne nagu oleks Kati talle maha kukkunud taskuräti ulatanud mitte suure remondi aidanud teha.
 
rahumeelne 02. aprill 2012, kl 16.36
kesse kati veel on?
 
teemaalgatajale 02. aprill 2012, kl 16.42
Sa ei ole ainuke, kes nii arvab. Lapsed pole siin mitte milleski syydi, nad vajasid abi, kuid Merikesel peaks kyll keegi m6istuse pahe panema, no nii kylma sydamega ja rumalat naist pole veel enne nähtud "Kodutundes".
 
rahumeelne 02. aprill 2012, kl 16.48
see on õpitud abitus.
 
mündi kaks poolt 02. aprill 2012, kl 16.53
Täpselt nii ongi, et lastest on nii kahju, aga samal ajal mõtled, et see ema on ju selline lammas, et sellise aitamine muudab olukorra vaat et hullemaks
 
Ei näinud, aga 02. aprill 2012, kl 16.55
Ma olen ka kuri inimeste peale, kes elavad alla vaesuspiiri ja teevad lapsi juurde. Kohutav lihtsalt!! Ei mingit vastutustunnet ega ratsionaalset mõtlemist! Mina ei taha enne lapsi, kui olen kindel, et suudan neile pakkuda täisväärtuslikku elu. Kedagi siia maailma piinlema mina ei loo.
 
elise 02. aprill 2012, kl 17.04
Nad teevad seda laste pärast,mitte niivõrd ema rõõmuks.Ehk mõnigi laps pääseb mõnest eluaegsest krooniliset haigusest ,mida põhjustavad need niisked ja hallitanud elamised.Tõsi küll,pere planeerimise teenus peaks ka mõnel sees olema.
 
liida 02. aprill 2012, kl 17.23
Ei ole sellistele abist kasu. Nad ootavad, et kõik iseenesest sülle kukuks, ise ei ole nõus lillegi liigutama. Vabandust - lapsi teevad jah küll, selles osas ei saa neid laiskuses süüdistada.
Nagu saatejuht saate lõpus väga delikaatselt ütles: edasi sõltub kõik Merikesest ja tema soovist oma eluviisi muuta -teised ei saa seal midagi teha. Nii ongi - ei aita see remonditud korter ega ostetud asjad,
Vaadake aasta pärast, mis sellest remonditud korterist seal järele on või kes seal üldse pesitsevad. Naine ehk järjekordse jorsi leidnud ja paljuneb usinasti. Või usute, et koos remondiga sai pereema ka vastutustunde kaasa?
 
sama 02. aprill 2012, kl 17.33
Jäi ka arusaamatuks, miks sellist inimest aidati. Kui sul pole raha ja elamiskohta ammugi, siis milleks nii palju lapsi vaja sünnitada virelema???
 
Lihtne 02. aprill 2012, kl 17.54
Neid aidatakse selleks, et tv-kanalid saaksid kõvasti reklaami müüa ja tulu teenida. Lisaväärtusena saavad naisteka-portaalid kõvasti uusi teemasid. Palju klikke, aga võimaldab neti-portaalidel rohkem ja kallimalt reklaami müüa.
 
Minu meelest 02. aprill 2012, kl 21.04
Selliste inimeste aitamine annab neile ainult kindlustunnet juurde, et ahh sünnitan veel paar tükki küll mõni loll aitab!
 
mis teha 02. aprill 2012, kl 22.35
Merike ise oli sellisest kodust, kus isa oli alkohoolik ja armastusest polnud lõhnagi. Arvan, et sellised inimesed lähevad armastust otsima, ikka mõnelt mehelt. Rohkemaks ju mõistust ei ole.
 
muidugi 02. aprill 2012, kl 23.55
Lapsi tehakse ju raha pärast! Lapsed on ainuke sissetulekuallikas sellistele inimestele. Ja kui neid lapsi juba 3-4 TÜKKI on, siis pole ju enam vahet, kas neid on 7-8-9-.... TÜKKI. Iga TÜKI pealt saab riigikassast kopsaka summa, ja puudega lapse eest veel seda rohkem.. Ja kui veel vallaslapseks on vormistatud, no ollalllaa - lõbu pärast sünnita neid lapsi...!
 
nõus 03. aprill 2012, kl 00.23
minu meelest oleks ka aeg sundsteriliseerimiseks. ma tean küll, et inimõiguslased hakkavad praegu karjuma, aga, kallikesed, öelge palun, kas nendel lastel polegi siis inimõigust sündida ja hakata elama eluga hakkama saavasse perre? kui 30-aastasel on juba 6 last, siis jõuab ta neid veel sama palju juurde teha ja need ju ometi ei mahu kõik sinna 28 ruutmeetri peale.
minu meelest paar aastat tagasi kuskil riigis otsustas kohus, et üks sarnaste eluviisidega naine tuleb sundsteriliseerida.
 
Inimõiguslane 03. aprill 2012, kl 09.50
Sundsteriliseerimist vaevalt, et rakendama hakatakse, aga võiks ju olemasolevad lapsed koos toetustega käest ära võtta. Kui mõne "rahapõrsa" juurde sünnitab, uus laps samuti ära võtta koos toetusega. Siis kaob vajadus lapsi juurde teha. Ma ei saa üldse aru, miks Eestis sedasi nännutatakse nende sarisünnitajatega, kes lastega hakkama ei saa.
 
vanaema 04. aprill 2012, kl 18.10
esimene saade , kus pisar silma ei tulnud. aitama peaks neid , kes abi vajavad järjele saamiseks. sellisele naisele on see mõttetu kulu.
 
Kode Tunnel 20. märts 2023, kl 15.22
https://www.google.ee/maps/@58.9063556,24.4298905,3a,75y,86.08h,88.89t/data=!3m6!1e1!3m4!1snJQhoCp_qUrf_zD5v1FTLQ!2e0!7i16384!8i8192

Siin ei tee kodutunne midagist ära nokib kut kukk tatti siia peab ikka Merko kõrgtehnoloogilised brigaadid peale panema
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!