Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis teid häirib?
 
mina 06. oktoober 2008, kl 14.39
Minule käib jubedalt närvidele, kuidas mõned vene noormehed naeravad. Seda on raske seletada - nagu purjus eided, kiljudes ja kõõksudes ja nii kõvasti et kilomeetri raadiuses kõik kuulevad. Selline tunne nagu keegi kägistaks neid või tahaksid nad kohe oksele hakata. Kole on ikka kuulata kuskil ühistranspordis selliseid helisid. Ja teine veel jubedam asi on see, kui 12-13 aastased paksult meigitud tüdrukud vannuvad ja ropendavad nagu vanad mehed.
 
Üks 06. oktoober 2008, kl 14.56
Mind häirib kui keegi minu juuresolekul krõpsu, küpsist või popcorni sööb. See vastik krõmpsutamise hääl käib ilgelt närvidele.
Teine asi, mis mind häirib, on minu enda mõtted ja mälestused. Tahaks vahepeal need hääletuks & pildituks panna. Pole vaja nii palju mõelda ning minevikus kinni olla!
 
paharet 06. oktoober 2008, kl 15.10
Mind häirivad inimesed, keda kõik asjad häirivad.
 
. 06. oktoober 2008, kl 15.12
 
kõik häirib 06. oktoober 2008, kl 15.21
ennem läheks issanda päike looja kui ma oma loeteluga valmis saaks mis mind häirib
 
perekooli kanala 06. oktoober 2008, kl 15.34
mind häirib, et põhimõtteliselt juba kõik teemad on siia kopitud perekoolist. Nagu seal vähe vastuseid oleks?
oma vene kuttide naerujutuga alustasid sa seal ka.
väsi ära inimene.
 
1 06. oktoober 2008, kl 16.03
lauslollus häirib ja seda on palju
 
n36 06. oktoober 2008, kl 16.18
sama mis vastas "üks".
 
reha 06. oktoober 2008, kl 16.26
___"Ja teine veel jubedam asi on see, kui 12-13 aastased paksult meigitud tüdrukud vannuvad ja ropendavad nagu vanad mehed."___

Mind häirivad šovinistliku mõttemaailmaga inimesed, kes peavad vajalikuks kõigile alati pähe määrida oma keskaegseid mõttemalle teemal "mida ühel korralikul tüdrukul sobib ja ei sobi teha". Kas 12-13 aastased vanduvad ja ropendavad POISID ei häiri? V oli asi just meigis? (selle "patuga" jäävad poisid jah vastassoole alla, mida nad küll umbes sajal eri moel tasa teevad)
 
tuhatjalgne 06. oktoober 2008, kl 16.47
Ühinen vastajaga "perekooli kanala". No kas tõesti peab kahes foorumis samu asju lahkama?
 
kl 06. oktoober 2008, kl 17.06
mind häirivad venelased
elan vaikses kohas ja neid ei näe aga kui tulen linna siis linn kubiseb igal sammul neist,ropendavad,räuskavad,trügivad,sülitavad,ilastavad tänavaid,vaadake millised näevad kauplused välja maal ja millised linnas..põhjus-venelased
 
Teksapüks 06. oktoober 2008, kl 20.27
Mind häirivad inimesed, kes kitsal tänaval kõrvuti teokiirusel edasi venivad nii, et teised mööda ei mahu. Mulle ei meeldi trügida, seega on olukord nii ehk naa ebameeldiv. Ma saan aru, et pidevalt ei ole normaalne kiirustada, aga jalutamisel võiks arvestada ka nendega, kes ei ole väljas niisama taevasse vahtimas vaid püüavad liikuda punktist A punkti B. Seoses sellega mainiks ka ära, et Tallinna kõige jubedam ühistranspordi peatus on Hobujaama trammipeatus. Seal on nii kitsas, et on tõsiselt üllatav, et keegi veel trammi alla pole jäänud. Jalakäijate alale ei mahu inimesed puhtfüüsiliselt ära ja seega inimestest möödumiseks tuleb astuda trammiteele.
 
irf 06. oktoober 2008, kl 22.45
juu need tüdrukud veedavad suurema osa ajast vanameeste seltsis
 
pole mingi kägu 07. oktoober 2008, kl 07.38
mind häirivad inimesed, kes veedavad oma elu erinevates foorumites ja arvavad, et ka kõik teised seda teevad. aga kujutage pilti, et mina näiteks oma jalga perekooli ei tõsta. seega, kui näete, et keegi on siia sama teema teinud, siis olge head ja ärge avage seda, eks ole.
 
kl 07. oktoober 2008, kl 11.50
mina ei tea näiteks perekooli foorumist mitte midagi, et seal ka samad teemad .
 
aa 07. oktoober 2008, kl 12.51
autorile
aga see kuidas naeravad mõned eesti noormehed sind ei häiri???
 
25 07. oktoober 2008, kl 16.08
 
mind 08. oktoober 2008, kl 19.51
mind ei häiri miski säästan oma närve need kõik on ju pisiasjad.elan ise ja lasen teistel elada.
 
Häiring 25. oktoober 2023, kl 14.24
Väikelennukite müra häirib Peetri elanike elu Viimsi elanikke häirib merekohin. Eriti õhtuti Nõmmekaid häirib metsakohin ja sipelgate jalgade trampimine Lasnamäel häirivad lällavad venelased Kohila naisi ärritavad munadeta mehed Tartu külje all pōllule kolinud kurtsid lehmade ammumise üle Suure Lähkri elanikke härivat leviteeriv mõisahärra kuigi ta on juba vana kah. Sumbutis lõtk sees koliseb, müriseb ja pritsib õli. Kajaka kisa on hullem nii Viimsis kui riigikogus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!