Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kahtlane kullassepp
 
Elame üle 06. veebruar 2014, kl 15.51
Mul oli kõige hullem juhus, kus viisin oma kalla Pissmark keti lühemaks teha ja kui tagasi sain, siis me kumbki ei pand ennem tähele, et pissmark keti asemel olime tagasi saanud hoopis veneaegse vannikorgi äravoolu keti millel isegi kork rippus otsas. Mees oli sellega isegi juba paar päeva jõudnud käija, siis alles saunas sõbrad panid tähele.
Nii, et petiseid on olemas küll ja ette vaatlik peab alati olema. Õnneks on meil nüüd oma lilleäri ja see kaotus ei ole rahaliselt nii suur.
 
eelmisele 06. veebruar 2014, kl 17.04
üks parimaid pirne läbi aastate :D
 
ivar5 14. november 2014, kl 15.04
Ehete katmisel ei ole vaja kive ära võtta.
Katmised ei ole millegi täiteks vaid teise tooni andmiseks. hõbeehteid kullatakse et paistaks nagu kuldehe. Ajapikku kulub maha. Hõbeehe rodeeritakse et kaitsta ehet tumenemise eest. Püsib kauem säravana.
Kettide lühemaks tegemine ja kivide vahetamine on häbiväärne tegu. Alati laske oma ehe ära kaaluda kui parandusse annate. Siis ei ole hilisemaid probleeme vaja lahendada.
 
viimasele 14. november 2014, kl 16.22
Aga kuidas see kaalumine kivide vahetusse aitab, see ju hullem lugu? Kas on mingit moodust kindlaks teha et sama teemant alles jaab?
 
Ehe26 05. jaanuar 2015, kl 07.09
Viisin väärtusliku ehte Järve Keskusesse kullassepale parandada ja rohkem ma seda ehet näinud ei ole, kuna väidetavalt see kadus ära.
 
sama siin 11. jaanuar 2015, kl 18.32
Minu kullast kividega sõrmus rikuti seal ka täiesti ära.ei hakka mainimagi,et sõrmuse parajaks tegemine võttis üle mõistuse kaua aega ja kahel korral järele minnes öeldi,et ei ole ikka valmis.asi tundus kahtlane aga kuidas sa ikka poolikut sõrmust tagasi küisd.see,et kivid sõrmusest välja kukkusid,seda ütles härra veel suht ülbelt ise-ikka juhtub ,aga see ,et erinevad kivid asemele pani ,seda mitte.mitte mingil juhul ei maksa sinna kullassepa ärisse minna.
 
mina soovitan 16. jaanuar 2015, kl 19.11
Linna parim kullassepp on Viru keskuses Goldtime poes, sain oma sõrmuse parandatud ja läikis kui uus, soovitan:-)
 
Pole paha 19. jaanuar 2015, kl 10.03
Järve Selveri kullassepp tahab ikka püstirikkaks saada.
Viisin kaks Kuldketti parandada, 2 minutit tööd ja 20 euri, pole ju paha teenistus ja ei mingit tsekki.
Küsisin ka garantii kohta, vastati, et ka terve kett läheb katki, mis siis veel parandatud.
 
Ehe26, palun võta ühendust 02. veebruar 2015, kl 13.37
Minu kulla "kaotas" ka see Järve keskuse kullassepp ära. Olen otsapidi tarbijakaitses. Aga hea oleks, kui ma poleks ainuke kes kaebuse esitab.

Palun andke oma e-mail. :)
 
Darja 01. aprill 2015, kl 21.43
Ise olen oma ehteasjad alati Rocca al Mare keskuses parandanud,seal kõik aus ja töö korralik :)
Sõrmust väiksemaks tehes pakiti ilusti eemaldatud tükike
kotikesega kaasa jne....
 
Pissmark????? 25. juuli 2015, kl 12.12
Kuidas küll on võimalik ühes sõnas 3 viga teha? :D :D :D
 
Kullaotsijad 12. august 2015, kl 18.57
Mina olen mitmel korral abi saanud Viru Keskusest kauplusest Goldtime, seal on väga hea kullassepp, järjekorrad väga lühikesed ja olen küll alati ylirahul, soovitan.
 
Jannn 24. august 2015, kl 14.21
Head kullasseppad V&G ANTONis... Väga hea suhtumine head hinnad.
 
karl 06. detsember 2015, kl 03.23
Ei soovita Kullasepa 3 FIE t. Katteta lubadused, töö praak ja õigust jääb veel ülegi. Kullasepp sama, kellele viidatud ühes eelnevas postituses.
 
Viktoria Lukats 22. november 2016, kl 11.53
Kuidas saab üks inimene, kes ehteid kannab, nii rumal olla!Olen ikka mõelnud, et peaks hakkama põhikoolis loenguid pidama, et ei peaks sellist rumalust kuulma ega lugema.Kui kullassepp kivi sõrmusest välja võtab siis krappidest, mis kivi kinni hoiavad ja on ikkagi metall, kaob vetruvus ja tugevus, mis kivi seal sees hoiab. Võtke ja murdke mõnda traati edasi-tagasi ühest kohast, saate varsti katki. Asja eest teist taga tekitada olukord,kus kivi võib kaduda kuna krapp järgi annab ei ole normaalne. Kullassepp, kes ei osanud teile neid asju seletada käitus igati eetiliselt asja suhtes. Rumalatega ei saagi ja on ohtlik koostööd teha, toovad ainult pahandusi, sest professionaal peab neile seletama, et ta pole kaamel. Iseasi peab ikka teadma, et professionaaliga räägite. Kivi väljavõtmine on eraldi tasutatav töö ja tagasi panemine samamoodi. Kunagi ei rodeerita, kullata ega hõbetata tooteid enne kui kivid sees ka tööstuses, sest kivi tagasi panemisel läheb kogu eelnev protseduur kaduma, krappidelt tuleb õhuke keemilise reaktsiooniga paigutatud roodium jm mehaanilise tegevuse tagajärjel maha. Kui vajate professionaalset nõu siis soovitan kirjutada Nõmme Kullassepale 40a. kogemust, tegeleme viimasel ajal kullasseppade väljaõppega ja kivide lihvimisega.Olen asjast huvitatutega teinud kullasseppade kutsestandardi ja teeme ka hobikursusi.FB s Eesti Kullassepa meistriõpe.
 
Viktoria Lukats 22. november 2016, kl 11.58
Igal kivil on oma kaal ja erikaal. Milleks te inimesed koolis õpite kui neid lihtsaid asju selgeks ei saa. Sama müüduga teisest materjalist kivi kaalub hoopis vähem või rohkem. Tegeleme kümneid aastaid vääriskivide lihvimisega ja võite arvata kui suured on meie kogemused. Muide meie kogemus, tõeliselt väärtuslike kivide ja ehete omanikud pole iial nii kahtlustavad kui viletasate tööstuslike ja väikeste omad.
 
Viktoria Lukats 22. november 2016, kl 12.03
Nõmme Kullassepal on 40 aastat kogemust aga meid ei tahetud Järve keskusesse ilmselt ei pakkunud altkäemaksu ja seetõttu sattutegi kullassepale kelle kutseoskusi ei oska kommenteerida. Teeme kullasseppade väljaõpet aga mõned päevad nädalas saate ka konsultatsioone ja tellimusi anda.
 
eelmisele popkornile 22. november 2016, kl 22.13
Sa muidu oled nagu normaalne inimene v?
 
ühistu esimees 26. november 2016, kl 21.45
tohoh, siin ka mingi müstiline arusaamatus lahkamisel. pean oma kohususeks teid kõiki hoiatada ja tõsiasju mitte unustama:
Mina olen ühistu esimees ja kedagi teist ei ole, ei ole ühtegi ühistu esimeest peale minu.
 
maniila 26. november 2016, kl 22.59
oled oodatud meie ühistusse:D
 
Pettunud klient 09. juuli 2021, kl 15.23
Samuti Järve kullasepaga Kullastsüda OÜ väga halb kogemus. Varastas mõlemalt poolt kulda ja tinutas kalli kuldketi ei tea millega kokku. Tulemus oli hõbeplärakas keset ilusat ketti.
Petis. Tšekki ei anna ja raha küsis sulas ainult ning lausa 45€
 
Irv 11. september 2021, kl 09.54
Sa oled ikka loll.
Rodeerimiseks pannakse ehe kooskividega lahusesse moneks sekundiks! Kivisid pole vaja valjavotta. Nende eemaldamine ja tagasipanek on tylikas töö ja selle käigus saab rodeering taas kahjustada. Need kullassepad naebad seal vaga suuri ja kalleid kive, niiet àra hyppa omaväikse brilluga
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!