Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis lõhn on kanepil kui seda suitsetada ?
 
peib 08. juuli 2009, kl 23.49
absoluutselt vihkan narkootikume seega ei tea kuidas see pops haiseb a oma lapsega räägi ikka otse, ära hakka nuhkima
 
Kanpist :) 09. juuli 2009, kl 02.07
Suht meeldiv magus natukene heina ja saunavihtade vaheline lõhn on... kuid ega seda eriti riietele kylge ei jää - ega see sigaret pole. Suurema tõenäosusega on vesipiibu lõhn.
Kui vana poeg on?

Kindlasti räägi pojaga, kanep ei ole midagi meeletult kahjulikku ega hullu kuid vales seltskonnas võivad asjad vägagi jamad olla (seltskond kes ei tea kanepist midagi ja proovivad ükskõik mis narkootikume kätte saavad - seega pakuvad pojale järgmist kraami, kuid seekord juba midagi ohtlikut)

Kindlasti loe ise ka kanepi ja selle kauslikuse kohta mite ainult narko.ee fantaasjaid ja paranoiasi mis on suht naeruväärsed võrreldes reaalsete tänapäeva teadus uuringutega. Enamus kanepi vastased uuringud sisaldavad sõnu nagu "might be" "could be" jne... kuid mitte eriti palju fakte.
See poja silmis usaldust ka äratab kui ta näeb, et sa ise ka tead asjast palju ja ei aja kurja vanemate jura ainult, et see mega kahjulik, hävitab aju jne jne jne. Ning loodetavasti siis saad oma poja kahjulikest myrkidest - amfetamiinidest jms eemal hoida - eesti euroopas esi kohal nende tarbimisel, eriti just koolilaste seas.

(see skisofreenia tark - kanep AINULT siis toob siso esile kui see inimesel olemas on, ehk siis aitab inimest paremini enneaegselt ravida)

Kuid vanus ka oluline muidugi... 12 aastasele lapsele ei saa asjadest samamoodi rääkida nagu 17 aastasele.. seega jah, rohkem infot :)
 
ahjaa 09. juuli 2009, kl 23.09
Kui syya, siis pole eriti mingit lõhna, palju kasulikum ja mõju on ka tugevam :)



Huvitav miks enamus noored seda ei tea :D
 
kapriis 10. juuli 2009, kl 13.02
kuule ahjaa, on sul õrna aimu ka, palju seda nänni läheb valmistamiseks? maksa end ogaraks.
 
eh? 11. juuli 2009, kl 14.33
Mis "kui palju läheb valmistamiseks"?
Ega ma siin brownide tegemisest ei räägi :D

1 grammi suitsetades saad vähem kui 1 gramm ära syyes THC'd sisse, see on siililegi selge ju.
Osadel iniestel on aint soovitav margariini või juuustu sees kuumutada THC välja ja siis see määrdena syya .. seda polegi aru saanud kuidas yhtedel kohe otse toimib ja teistel on vaja see eel protsess ära teha kuumutades. Vaieldakse sellel teemal mismoodi keha kellelgil suudab rasvadega tomine tulla jms
 
test 12. juuli 2009, kl 13.39
osta narkotest. sellega saab testitava järelt kontrollida ilma tema teadmata. saab netist tellida. Rovico oü.
 
Tundmatu 15. november 2012, kl 22.01
Kanepil on täpselt 1 ühele lõhn melissi teega kui ma ei eksi
 
Nneka 15. november 2012, kl 23.20
Ei ole mingi meliss :S Tal selline suht imal lõhn küljes, ei pruugi arugi saada, et taimedest tuleb (no minu jaoks see küll saunavihtade lõhn pole) ja võib küll tükiks ajaks riietele jääda, ruumidesse jääb ka see lõhn tükiks ajaks.
Samas võib olla, et see omapärane lõhn tuleb nt. lõhnastatud tubakast vms.
Ärge neid kanepipropagandiste eriti uskuge, kanepi kahjulikust toimest on näited küll ja küll ja see kanpist poolt postitatud jutt ei vasta tõele skisofreenia esilekutsumise kohta.
Kanepi tarvitamist saab testida spets testi abil ning tähelepanelikumalt jälgides on näha laienenud ja tihti punaseid pupille, natuke teistmoodi juttu ning käitumist. Võib ka otse lõbusal toonil küsida, siis juletakse vahel üles tunnistada.
 
... 16. november 2012, kl 06.42
noorte seas väga, väga levinud.
enamus vanemaid isegi ei kujuta ettegi, et nende võsuke ka....
 
böäk 17. november 2012, kl 13.27
Vanilje-ja melissilõhnaline? Ma pakuks hoopis, et maasika -ja vaarikalõhnaline kanep :)

Aga tegelikult mind täitsa hämmastab kuidas keegi suudab seda haisu meeldivaks pidada. Kanepihais on üks hullemaid kärsakaid mida ma oma elus tundnud olen, ning meeldivast lõhnast on see minu jaoks oi-oi, kui kaugel.
Keegi eelpool mainis, et ravimteede põletamisel tekib enam-vähem sarnane lõhn.
 
fentanüül 28. aprill 2013, kl 16.16
tnh: näita mulle, sa RUMAL, HARIMATU naine, ÜKS uuring, kus on kirjas, et KANEPI IGAPÄEVANE TARVITAMINE on MINGILGI VIISIL KAHJULIK erinevalt SUITSUST või ALKOHOLIST?????
 
jenny 28. aprill 2013, kl 16.46
on jahh, selline magus meeldiv lõhn, mul kunagise3d naabrid tegid, siis imbus mulle korterisse.
 
noo 28. aprill 2013, kl 16.53
Kui inimene liigub seltskonnas, kus keegi suitsetab sigarette, vesipiipu või kanepit (isegi poolavalikud pubide nurgatagused või suurem seltskond), siis jääb lõhn väga kergesti külge. Isegi viirukite lõhn jääb.
Kanep ei põhjusta skisofreeniat, vaid aitab seda avaldada, kui inimesel on juba vastavad eeldused. Seda just noorte puhul, sest neile avaldavad suuremat mõju igasugused meelemürgid, sigaretid, snus, alkohol, vesipiip jms. Ise täiskasvanuna küll ei tunne, et vesipiip või pool pudelit õlut eriti mõjuks, 16aastasena aga küll.
 
delhvi kana 28. aprill 2013, kl 23.10
selline magusavõitu lõhn on, minu jaoks lausa imal. olen korra proovinud, aga mulle ei avaldanud küll mingit muljet, ilmselt olen tuim tükk. igatahes selleks üheks korraks see jäigi.
 
jahh 28. aprill 2013, kl 23.39
kanep ei avaldagi kõigile esimesel proovimisel mõju ja näiteks teatud haigustega inimestel võtab lihtsalt valu ära, ei tee pilve
 
Kanep legaliseeritakse 23. september 2016, kl 18.31
Kanep legaliseeritakse! Oled tavainimene või soovid asjades kaasa rääkida? Ühineme eestlased ja anna oma allkiri ning see on kõigile parem! Kaob must turg, tekib regulatsioon, saame maksuraha, mis teeb meie riiki rikkamaks ja ka turistide arvelt! Ära ole mõhkam eestlane, vaid tegutse! Ole ka lõpuks keegi!

Loe lisa: http://ajaviide.ee/kanepi-legaliseerimine-eestis/ ja anna oma allkiri/arvamus. See on parimatest-parim lahendus. Hooli oma lastest, perest ja vanematest ning kaotame musta turu! Tahame, et meil läheks hästi, siis ära vingu, vaid allkirjasta ja tee, mis on õige ning see on õige!

Sa oled parim, kui meid aitad ja mitte meid, vaid ennast!
 
teemaautor tundis ilmselt vesipiipu 25. september 2016, kl 13.09
just rohkem stta massidesse! Kanepisepad on tavaliselt eluga pekkis, tõmbavad piibu ja siis tundub, et kõik on OK.
Ehk selle asemel, et jalad tagumiku alt välja võtta, tõmbavad end pilve. Ning sõltuvusest - kui kanep sõltuvust ei tekitaks siis ei oleks väga närvilisi ganjapooldajate kommentaare kanepiteemades.

PS. sellele, kes kanepipooldajaid võrdles liuxi ja tartlastega - sellele soovitaks küll oma amf pläru vastu vahetada. Või siis oma lasnaka paneelika ees seisva audi, mõne jõukohasema liisingauto vastu vahetada. Püsivad närvid rahulikumad.
 
spetsialist 25. september 2016, kl 15.55
paki naine kile sisse ja lase ca 30-40 tundi seista. kui nüüd lahti pakid, on tulemuseks puhas marihuaana - silmad ronivad lagipähe ja hinge võtab võhmale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!