Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
imelikud naabrid
 
menses 12. oktoober 2010, kl 21.48
elan kortermajas, seinad võrdlemisi paksud, kostub harva midagi läbi, aga millest aru ei saa, on see, kui põhja peavad olema keeratud arvuti kõlarid, et teisel pool selga kuulen, kuidas naabril msn-i kaudu ploink! ploink! sõnumid tulevad!? kas neile endale kõrvadele ei hakka?
 
k 12. oktoober 2010, kl 21.54
selline kord on korterelamu elu! meil vist mängivad igal õhtul u kl 22 petangi üleval.
 
imelik küll 12. oktoober 2010, kl 23.05
:D
Mul tuttav, kes elab 2 trepikojaga kortermajas, just muljetas, et nende majas üks noormees kuulab hommikuti mussi (kannatab kella 8-ni ära ja siis laseb tulla, enne tööle või kooli või kuhu iganes minekut). Noormees elab 1. trepikoja 1. korruse välisseinaga piirnevas väikeses korteris ja mu tuttav 2. trepikojas 5. korrusel. Ühist seina ega ventilatsioonitorusid ega midagi neil ei ole, aga tümakas pidi tuttavale 5 korda paremini kostma kui õues noormehe akna taga seistes.
 
autorile 13. oktoober 2010, kl 09.26
lausjube on olla naabriks kus muumimamma fekaalimänge harrastab ja kogu elamu täis spetsiifilist lehka ja rämedasexi häälitsusi
 
tereerte 13. oktoober 2010, kl 22.14
Tore on ka ärgata keset ööd röökimise peale -õõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõhhhhhhhhhhhhhh õõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõhhhhhhhhhhhh .meil üks vanamees harrastab seda,elab üksi.Või siis telekat vaatb nii,et mina kuulen kolmandale seda,tema teisel.
 
eks 14. oktoober 2010, kl 00.20
temalgi ole vajadused!
 
Punapea naaber 14. oktoober 2010, kl 22.06
Mina ärkan tihti keset ööd üles, sest naabritädi läheb põnts-põnts vetsu. Kell 2, kell 3 ja 4 ja ga jumala kord on tal vaja öösel ka mööblit ümber paigutada. Siis vajub korraks magama, et kell 5:30 jälle tõusta ja puukingadega mu peakohal ringi käima hakata. Lahe elu meil siin.
 
nummi 15. oktoober 2010, kl 03.09
Issand jumal! Mu naaber pani pidu, kui ma haige olin, so what, kus ta pidi seda teadma? Ja vahest on tal bändiproov random ajal. Kuidas te siiani elada olete saanud, kui mingi suhteliselt summutatud heli teid segab? Ma võin röökiva kõlari kõrval ka magada, kui väsinud olen. Ja tavaliselt inimesed ikka kuulavad muusikat või mängib telekas taustaks, kui üleval ollakse. Kui tahad täielikku vaikust, kasuta kõrvatroppe magamiseks ja kui ei maga, siis pane enda muusika ka mängima. Usu, sa ei kuule naabri summutatud muusikat sellest üle, isegi kui sul see suhteliselt vaikselt käib. Nii õelusest tahaks lisada, et alles hiljuti kolisite oma metsamajast linna elama või?
 
jajaa :) 15. oktoober 2010, kl 08.41
minu naabrid ka avasid vist bowlingusaali üleval. see nii populaarseks saanud, et jama kestab terve päev. isegi 1 minutit päevas ei ole vaikust.
ma ei saa aru, kas neil jalad ei hakka valutama kui nad sedasi trambivad oma kandadel.
mööblitõstmine on muidugi legendaarne. ma saan aru, et koristama peab, aga pühapäeva hommikul kell 6 visata diivanit ühes kohast teise. palun ei!
 
to nummi 16. oktoober 2010, kl 00.36
No kuule, ega ikka ei summuta enda raadio seda naabri tümakat. Pigem kuulad nagu rikkiläinud raadiot, kaks jaama korraga, Normaale inimene kuulab kõva muusikat ikka kõrvaklappidega, mitte ei sunni naabrit koos endaga kuulama.
 
oioi 16. oktoober 2010, kl 00.59
no ei kuula normaalne kõrvaklappidega, see nimelt rikub kuulmise. kõrvad saavad taastumatult kahjustada, kui kõrvaklappidega natukenegi kõvemini kuulata. aga ega enne ei usuta, kui saame põlvkonna kurte 50+ inimesi ja siis hakatakse seadusega keelama. saate näha.
 
khmm 16. oktoober 2010, kl 15.03
Ma olen ka selline, et kui ikka uni on, siis võin vabalt magada keset lärmakat "korteriläbu".
Kortermajas elades lihtsalt TULEB arvestada sellega, et seinad kostuvad läbi, alati keegi kolistab, paugutab, teeb remonti, kuulab muusikat jne.

Pigem tuleb tegeleda enda närvidega. Mind absoluutselt ei sega. Kuulen küll jah, aga ei tee sellest numbrit. Ei pöörita silmi ega hoia kõrvu kinni. Olen harjunud ja ju mul närvid korras :)
Aga mu elukaaslane on selline, kes iga sammu peale kukub ohkima, et mida kuradit seal üleval jälle tehakse, või keegi lööb kogemata kõvema pauguga ukse kinni, siis on tal häda, et matsid elavad majas. Samas ise ta küll kuulab sünnipäevadel kõvemini muusikat, käib sõpradega edasi tagasi toa ja õue vahet (suitsetamas). Siis ei tule nagu meeldegi, et äkki see segab naabreid.
 
Punapea naaber 16. oktoober 2010, kl 20.50
Olen ise just läbi oma naabrite käitumise hakanud ka enda käitumist jälgima. Ma ei käi naabrite ukse alla suitsutuhka raputamas, ei loobi rõdult kommipabereid ja muud sodi alla, ei lärma öösel, ega kuula valjult muusikat, sest ma HOOLIN ümbritsevatest inimestest. Selles ongi vahe. Ühed hoolivad ja teised ei hakka seda mitte kunagi tegema.
 
to Punapea naaber 17. oktoober 2010, kl 14.15
Tuleksin hea meelega naabriks! Teiesuguseid teistega arvestada oskvaid inimesi jääb kahjuks üha vähemaks.
 
häda mõistusega 17. oktoober 2010, kl 16.46
Valju muusikat kuuavad kortermajas ikka need ajukääbikud, kes ei saa mitte aru, et kõikidele nende tümakas ei meeldi. Endal ilmselt tajud juba tuimaks tambitud, sellepärast teda ennast ei häiri. Mitte ükski normaalne inimene ei suuda tundide kaupa seda tümpsu kuulata - süda läheks pahaks füüsilises mõttes, mitte ülekantult - tasakaaluelund ju normaalsel inimesel ikka funkab. Ja need pehmed ajud ei võimalda endast kaugemale mõelda. No mitte ei noki nupp nii palju, et kõik ei ole temasugused.... tema arust ju tema see kõige-kõige -kõige!
 
Tiit 19. oktoober 2010, kl 10.31
Tere!
Mis te arvate, kas 5-kordses paneelmajas kostub alt üles (esimeselt korruselt teisele) kui käia kontskingadega(vahel juhtub) ja voodis seksimine? Ülevalt naaber pidavat seda kõike kuulma.
 
mnjaa 19. oktoober 2010, kl 10.52
kui kõrv vastu põrandat naabril on, küll ta siis kuuleb :)
mina luban, et hakkan nüüdsest hässssti kõvasti seksima (elan all) kuna jobu (elab üleval) käib 24/7 kontskingadega parketil. peaks nagu õiglane olema.
 
vares 19. oktoober 2010, kl 11.45
no minu naabrineiu treenib sõudeergomeetriga laupäeviti-pühapäeviti. ikka sahh ja sahh.. kusjuures ma ise soovitasin talle selle aparaadi 8endal olemas ja tean, kui hea see on).
nüüd ma siis kuulan 2 x 20 minutit seda aerutamist ja klõgistamist.
 
kulla tibid 19. oktoober 2010, kl 19.04
Teil on närvid juba varakult läbi. Tuleb teha rohkem füüsilist tööd, mitte ainult arvuti taga istuda, enne magamaminekut värskes õhus jalutada, juua piparmünditeed ja siis jääte nagu nohikud magama.
Ma olen ise jäänud laeval karaoke saalis sügavalt magama, kuna seljataga oli väga raske tööpäev.. Ei häirinud ei kõva mürts ega muusika.
 
Punapea naaber 19. oktoober 2010, kl 23.36
Kallis viimane postitaja.
Sa võid juua nii palju piparmünditeed, mõelda positiivseid mõtteid, käia õhtul jalutamas, teha vabastavat hingamist ja mida kõike veel, aga no ausõna, sa ärkad öösel üles, kui naabrimammi peale kl 2 pissileminekut köögis ringi tatsab ja toole-laudu paika nihutab. No ei oska inimene öösel magada. Pärast seda elevandirallit jõuad vaevalt suigatada, kui juba on järgmine äratus kl 5.30, et lapselaps kooli viia. Nii nunnu. Ise arvab see perekond, et nad on maailma kõige süütumad olevused, hoolimata nende närvilisest lapsest, kes ilmselt ei saa kassist ilma seda kiusamata mööda minna.
 
miks 20. oktoober 2010, kl 11.15
kulla tibid,
jah- ilmselt on see võimalik, aga MIKS ma peaksin sellistes tingimustes eluga rahul olma? Arvan, et olen paremat väärt, kui rullnokkade lärmi saatel magamine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!