Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
KAS AVALIK RASSISM?
 
Viive 27. september 2010, kl 08.13
See on täiesti LUBAMATU ja kohutav kuidas tänapäeval on võimalik karistuseta käituda ebainimlikult ja rassistlikult. Nagu ma ei saaks aru, et keda kujutatakse www.koha.ee lehel rohelise kollina. Nagu inimesed oleksid nii rumalad, et ei oska rohelist värvi mõttes eemaldada. Ma loodan südamest, et ma eksin, kuid ka mu sõbrad on tunnistanud, et nad saavad minu solvumisest aru. Ma olen nii solvunud, et ei tea mida edasi teha. Reklaamitav toode on väga hea ja kasutan ka muid selle tootja tooteid, aga reklaami on nad küll vist valelt tegijalt tellinud. Nutma ajab see tagakiusamine ja solvamine. 60aastane inimene poleks nagu üldse inimene.
 
Liisi 27. september 2010, kl 08.48
Võtsid liiga palju rohtu?
Mis sa selle postiga üldse mõtled?
 
aia 27. september 2010, kl 08.49
See roheline armsake meenutab sulle 60aastats naist keda mõnitatakse?
 
sexy30 27. september 2010, kl 09.58
Kusjuures minuarust on ka rassistlik. Aga õnneks oli täna postimehes kirjas, et alustatakse rassismivastast kampaaniat.
 
k...mutt 27. september 2010, kl 10.03
Oot, mis rassi see köhakoll kuulub? Kui see peaks Viive arvates ta vanaema kujutama, siis on Viivel tõesti probleeme.
 
mida? 27. september 2010, kl 10.11
Hea fantaasia korral võib aimata eelajaloolist inimest, no ja äkki siis valgest veidi tumedam nahavärv. Aga see tõesti väga hea fantaasia vili.
 
irw 27. september 2010, kl 10.16
Viive on väga hea reklaamiga maha saanud ju :D
 
kolenaine 27. september 2010, kl 10.23
Mis mõttes hea reklaamiga kui ta solvab toote reklaami? Nii nunnu koll on. Ma ei saa aru kuidas see saab rassivaenulik olla
 
K 27. september 2010, kl 10.55
Väga hea:D! Viive vist sarnaneb selle kolliga väga, kui see talle nii hinge läks:D
 
Karin 27. september 2010, kl 11.07
Teise mure üle naerda ei sobi, aga see on küll komöödia.
 
33 27. september 2010, kl 13.23
a kus see koll on?
 
teadja 27. september 2010, kl 13.38
koll on www.koha.ee või postimehe lehel paremal vilkumas
 
roNy 27. september 2010, kl 16.14
Minge P....e!!! :)Päris õige tähelepanek!
 
wtf 27. september 2010, kl 17.14
mis rassism see on ju aff seal, mitte inimene?
 
Viive 27. september 2010, kl 17.19
See on alatu reklaam. Nagu mustanahalised polegi inimesed? ma olen terve elu selle teema pärast tagakiusatud olnud ja neid solvanguid talunud. Nagu ma ei olekski inimene? Nüüd võrreldakse mind kõhaga. See on alatuste tipp!
 
Viive 27. september 2010, kl 17.22
See on alatuste tipp, kuidas saab selline reklaam olemas olla? Ma olen eluaeg kannatanud sellist tagakiusamist ja solvanguid, ma pole seda ära teeninud. Palun lõpetage see solvamine ja rassikius. Mul on äng, kas mustanahaline polegi inimene? nüüdvõrreldakse kõhaga?
 
äkki 27. september 2010, kl 17.24
aga äkki Viive tunneb, et keskerakonnale tehakse liiga.. roheline või nii
 
ell 27. september 2010, kl 17.24
Köha pole ju üksnes 60-aastaste haigus. Inimesed köhivad sünnist surmani.
Mismoodi see solvav on?
 
eiole 27. september 2010, kl 17.31
ma vaatan reklaami ja kui rohelise värvi ära jätaksin, siis võiks olla see mingi paadunud joodiku nägu, mitte mustanahaline. ja miks 60 aastane ennast solvatuna tunneb? mingi jota=
 
rou 16. oktoober 2010, kl 18.29
 
Hüva nõu 17. oktoober 2010, kl 00.24
Viive,mina kaebaks reklaamifirma kohtusse.Kui nad ilma sinu loata on sinu pilti kasutanud.Ainult nii saab" Rassismiga" võidelda.
 
muide, 17. oktoober 2010, kl 01.42
mina ei köhinud enne üldse, aga siis hakkasin suitsetama ja tekkis köha.
aga roheline on parem kui neeger. seega on reklaamitegijate point arusaadav ;)
 
Viive 17. oktoober 2010, kl 12.40
See pidev mõnitamine siin on kohutav! Kui te ei saa teema põhimõttelisest seisukohast aru, siis parem ärge võtke sõna. Nii kehtib ka poliitikas kui ka sõnamängudes. Olgem tolerantsed! Aga selle solvamise asja viin ma edasi ja kirjutan kasvõi presidendile või savisaarele sellest,et asi saaks korda aetud.
 
tiive 17. oktoober 2010, kl 13.15
viive, sa oled õigel teel.
ikka ise, ainult ise peab enda eest seisma!

häid näiteid on palju, kus sellest kasu on tõusnud.
 
Viivefoobik 17. oktoober 2010, kl 13.19
Viive. sina oledki rassismi, homofoobia ja sallimatuse levitaja. Kellelgi ei tuleks pähe mingist asjast rassismi ja muud taolist foobiat välja imeda, kui sina ja sinusugused sellest pidevalt ei kaagutaks, inimesi üles ei keeraks.
 
huvitav 17. oktoober 2010, kl 20.04
kas Viivel on valus ka, et nii segamini juttu ajab? Nii segamini olemine peaks ikka täiega valus olema.
 
desyre 19. oktoober 2010, kl 16.13
viive, rahune maha! selle reklaami tegija ei ole kedagi halvustada ega maha teha tahtnud . see roheline koll on isegi omamoodi armas. ei maksa igal pool tonte näha ja probleeme ette kujutada.
 
nummi 19. oktoober 2010, kl 17.08
no minu põmmpea sai küll asjale pihta, et viive provotseerib heatahtlikult :). Aga igaljuhul mulle see reklaam meeldib küll, päris armas köhakoll on ka. Kui nüüd välisele sarnasusele rõhuda siis mulle meenutab nimetatud roheelukas pigem 35 aastast seksikat pohmellis naabrimeest pärast kõva pidu kui 60 aastast viivet. Niiet kes tegelikult keda solvab, nutt tuleb peale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!