Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lootsin abi saada, kuid alt hüpati ära :,(
 
Sheherezade 21. juuni 2014, kl 10.35
ainus võimalus on kohe peale jaanipäeva netist otsida pealinnast hambakliinik, kus ka kirurg saadaval ja aeg sinna kinni panna.
 
meeleheitel 21. juuni 2014, kl 10.44
Seda ma teha kavatsengi, et peale jaanipäeva otsin Tallinnast parem abi! Pärnule loota ei saa :( Loodan väga, et saan ka samal päeval abi, kui aja kinni panen.
Kuid siin siiski pole ma ainus, kes arvab, et just jaanipäev on põhjus, miks aeg tühistati. Lugesin kõike siin ja nagu näha, polegi ma ainus, kes kahtleb. Muide, ka mu mees ütles mulle sama, et see on enam kui imelik kokkusattumus, et haigeksjäämine tuli just nüüd.
 
mina ikkagi kahtlen 21. juuni 2014, kl 12.13
ja sa ei lõpeta oma jauramist. nagu pubekas.
 
hallhüljes 21. juuni 2014, kl 12.25
Ei saa aru, miks siin mõned teemaalgataja suhtes nii vaenulikud on ja omast arust teravmeelsusi pilluvad!? Nagu mina aru sain, kirjutas tema vaid paar korda, mitte lõpmatult.
 
jep 21. juuni 2014, kl 12.30
eks kui ise mitme nime alt kirjutada, siis hakkabki lõpuks tunduma, et näe, siin on teisi ka, kes arvavad, et kui ikka jaanipäeval haigeks jäi, siis tegelikult ikka tahtis pidutseda.

peab ikka tropp olema, et suuta mõelda nagu huvitaks kõiki pidutsemine, mul näiteks pole mingit vahet, kas on jaanipäev või mitte, inimestel on ka muid väärtusi, kui pidu peo otsa elada.
 
arstionu 21. juuni 2014, kl 12.33
Jah mis parata, kui jaanipäev on tulekul. Vaja ka nagu veidi lõõgastuda sel ajal.
 
jõuluvana 21. juuni 2014, kl 13.23
kas see paranoia sind kuidagi aitab paremini oma tarkusehambaga toime tulla või mis selle taga õigupoolest on? hirm või? võtsid hoogu, valmistusid ja nüüd ei miskit! selge, et arsti pole, mis vahet seal, mis "päris" põhjus on.
aga pakun, et haige. vastu puhkusi, inimene aasta otsa töötanud, pole imestada.trambi jalgu nii palju tahad.

ning kui valutama hakkab mine erakorralisse. seal tõmmatakse välja niikui naksti!
 
ära hädalda 21. juuni 2014, kl 13.52
Kõige ehtsam pubekate mõtteviis on see et arst tahatis jaanipidudega pihta hakata, sellepärast ei saanud tulla. Arstid on täiskasvanud inimesed, palju näinud, palju käinud, nad ei hooli mingist läbust ja lällamisest. Keset suve oled sina (teemaautor) ju haige oma hambaga, miks keegi teine ei tohi samal ajal haige olla, õnnetusse sattuda, nii et ei saa tööd teha. Täiesti alatu on arsti süüdistada, rumal muidugi ka.
 
just 21. juuni 2014, kl 14.17
ja iga normaalne inimene teab, millal pidu, millal ei ole. ta ei hakkakski kedagi omale registreerima, kui vaba aega vaja. aga jah, jaura edasi kui sellest kergem.
 
to Teele 23. juuni 2014, kl 01.29
Miks peale hamba väljatõmbamist õhtul tööle ei saa minna? Ei ole ometi pimesoole või muu siseorgani operatsioon.
 
viimasele 23. juuni 2014, kl 07.55
Hamba väljatõmbamine ei takista tööle minemist. Tarkusehamba puhul läheb asi tihti lõikamiseni, vahel puuritakse lõualuust välja- see on operatsioon ja tihti lõhutakse ige üsna suurelt ära.
 
minumeelest 23. juuni 2014, kl 09.06
Peaks Tallinnas olema ka hambaarsti kiirabi -tasuline koht , mis teenindab 24/7 ja nad on harjunud seal igasuguste erakorraliste asjadega . Mu ema käis seal mõned aastad tagasi , kui öösel hammas valutama hakkas .
 
to viimasele 23. juuni 2014, kl 13.01
Endal kõik ülemised tagumised hambad välja tõmmatud, ei teadnud väljalõikamistest. Niipalju et, kolme juurega hammas ei tahtnud välja tulla, siis puuriti hammas kolmeks ning tõmmati iga juur eraldi välja.
Aga lõaluu puurimist ei teadnuki.
 
teine pool 24. juuni 2014, kl 13.22
Oleksin tahtnud seda seakisa lugeda, kui köhiv, aevastav ja nina nuuskav arst oleks sulle operatsiooni teinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!