Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mida te telekast vahite suvel?
 
kah üks 20. juuni 2011, kl 19.48
Kõik eesti programmid ajavad iiveldama, reklaamid on pikemad kui saade ise ja saateid õieti polegi. Väga halb kogemus igatahes, tv-s ei tee keegi tööd, näitavad vanu kordusi ja absoluutset pas-ka, tobedaid nähtud filme ja parim: kutsuge kobra!, kas pole siis nii. Mul on hea - vaatan vene kanaleid ja sealt on, mida vaadata, aga mida teevad teised, neid vene keele valdajaid on ikka vähe, mu lapsedki ei oska seda. Kodukino ju ka ei taha pidevalt vaadata, ja tõmmatud filme...nojah, ikka see eesti telekava,mis ütlete, kas meeldib???
 
phh 20. juuni 2011, kl 19.56
On mingi kohustus vahtida või? Kui mul igav on, vaatan Historyt, muul ajal aint AK-d või mõnda krimkat, kui juhtub olema.
 
teletebiil 20. juuni 2011, kl 20.03
Eesti Tv-des on nad puhkusel, keegi tüüp astub hommikul korra läbi, vajutab nuppu ja saadki näha kõike seda, mida juba sada korda näinud oled - Hõum ölõun, Kiirus, Krampid vanamehed, proua pilsneri romantilised lood jne. Eriti imelikuks kisub asi reede ja lauba õhtul. Siis näidatakse ainult mingeid imelikke lilleliste pükste ja palja ülakehaga selle, kes üksteisele jalaga tagumikku taovad ja torti näkku pilluvad. Selliste üllitiste sihtgrupil on ju nädalavahetustel palju muud teha kui telekat vahtida.

Ma vaatan ka venekaid või siis vahel sügaval südaööl näidatakse ka Eestide pealt midagi normaalset, aga üldiselt jah...
 
telkufänn 20. juuni 2011, kl 21.00
Ega eestit üldse ei vaatagi, ka venet ja vahel harva DIVAT , aga meil maakodus on VIASAT, seal on TV1000- de 4 varianti, neid vaatan, egas ei saa ju pidevalt aias olla. Ikka vaatan piisavalt, nüüd puhkusel ntv-mir, juba hommikul huvitavad saated, enne kohut, vandekohus, konfliktid, õhtupoole PBK, Las räägivad jne., huvitavat palju! Eesti tv-d ma ei vaata ka mitte talvel, see täitsa alla käind ja ei huvitagi. Uudised kallutatud, ahh, tobe bananaania ju. Et rahva raha kokku hoida, peaks kõik sealt tv-st kinga saama, mõttetud kujud.
 
:) 20. juuni 2011, kl 21.08
vaatan hommikukohvi kõrvale vaest tüdrukut. rohkem midagi.. aa tegelikult maahaigla neid osi ka, mida ei näinud, aga tahaks näha.
internetist vaatan vahest ühtteist.
 
Koduperenaine 20. juuni 2011, kl 21.44
Õnneks näidatakse Kirgede tormi ja Kodus ja võõrsil ka suvel edasi - nii,et olen rahul.Teised asjad eriti huvi ei paku. Vihmaste ilmadega lahendan ristsõnu. Ilusate ilmadega nokitsen aias.
 
beebiemme 20. juuni 2011, kl 22.19
Nojah, õhtul, kui tita juba magab ööseks, siis tahaks ikka midagi vaadata, meil ka viasat ja seda vaatamegi, eestit ei vahi, pole midagi sealt tulemas.Politseiakadeemia ja muu plära, vaatame ka vene kanaleid, historit ja loomi. Kodukino kasutame tihti ja juba olemasolevaid filme, aga nõus sellega, et see meie televisioon võiks olemata olla, jube minu arust. Läpparist vaatame filme, õhtul ja mina päeval vahest, kui tita magab, miskit vaatan.
Linnas on muidugi valik suur, vaatan isegi nõiasaateid TDK-st, jube põnevad. Oskan õnneks vene keelt!
 
softcore 20. juuni 2011, kl 23.26
Baywatchi ja Emmanuelli
 
eh 21. juuni 2011, kl 16.31
pole telekat, pole ka probleemi!
 
ma 21. juuni 2011, kl 17.46
Vaatan väikest maja preerias, AK-d ja võsa petsi, aga nüüd läks see ka suvepuhkusele, ehk siis õue möllama! :D
 
on küll vaatamist 21. juuni 2011, kl 18.40
Minu kanaliks on suvel kanal 11. Oprah, Doktor Oz, Colin ja Justin oma sisekujundustega, vaatan heameelega nende saadete kordusi. ETV-lt uudistesaateid, vahel ka Väike maja preerias, rohkem pole vajagi. Vene keelt valdan aga vene kanaleid vaadata ei suuda, igavene sõjateema kumab igalt kanalilt, pluss see venelaste vali, kisav rääkimismaneer, mulle hakkab see väga, väga vastu. Suvel teadus- ja looduskanaleid vaadata ei taha, need on talveõhtuteks.
 
jah 21. juuni 2011, kl 22.18
Ega polegi midagi tõesti, vaatame ka oma filme, arvutist voodis, aga enne seda vene omasid ikka, nagu paljud siin. Sõjateema on hetkel sellest, et sõda ju hakkas 21. 06., see lõppeb jälle ära, ja on ikka küll venest mida vaadata! Täna oli sensside tuleproov, aga see ka lõppes. Palju häid filme on ja saateid, jutusaated just, mulle meeldivad. Eesti kohta - ei kommentaari. TV1000-eid vaatan ka, eriti vene oma, sealt tulevad ka päris head filmid, kui peale satud. Sorry muidugi, aga näiteks seda kõike, mis viimane mainib, ei vaataks siis ka mitte, kui peale makstaks :)
 
T 22. juuni 2011, kl 03.20
Suvel küll ei maksa telekat vahtida, reisige ringi, tehke maa ja aiatöid, käige vabas õhus, välisüritustel, nii vähe kui seda eesti suve ju üldse on.

Eks muidugi töö hoiab võib-olla kinni, aga ma ei vaata enam viimastel aastatel üldse telekat. Kui mul oleks ainult eesti kanalid, siis ei vaatakski midagi peale võib-olla mõne krimisarja etv-s.

Ise jälgin (kui jälgin) põhiliselt dokumentaalkanaleid, Travel, Viasat history, Discovery.

Aga tegelikult on hoopis parematki teha, mis sealt telekast ikka passida. Aga mõnel on see ju juba sissekujunenud haiguseks muutunud, et iga õhtu peab ak-d vaatama või kodus ja võõrsil või reporter või paar vms. Elage oma elu, lugege, arenege, tegelege hobidega, reisige, ühesõnage elage ja nautige. Vabalt võib õhtut veeta näiteks sõpradega veiniklaasi ääres, piljardit mängides vms, raamatuga, vms. Mitte passida seda kasti.
 
Koolnu 22. juuni 2011, kl 13.16
Mina vaatan Travel&Livingust öösiti paksude saadet ja Discoverist surnute lahkamise saadet, on ikka huvid eksole:P
 
ei ole 22. juuni 2011, kl 15.35
Vene kanalitelt kumab sõjateema pidevalt, aastakümneid, Ikka ja jälle nad võitlevad vapralt ja võidavad sõja. Venemaa ei saa sellest võidust vist iialgi eemale ega edasi. Te ilmselt eriti ei vaatagi vene kanaleid kui pole sellest aru saanud. Vahel ikka klõpsan Vene kanalitel, vaatama jääda pole seal kuhugi.
 
I.R.Pale 22. juuni 2011, kl 22.55
http://watchseries.eu/, sama asi on ma movie'dega.

________________________________________
I.R.Pale http://mmumaailm.blogspot.com/

Kokkuahnitsetud kraami realiseerimiskeskus http://irselling.blogspot.com/
 
erinevat 23. juuni 2011, kl 14.08
Spioonid on minu meelest täiesti vaadatav sari,lisaks igasugused kordused:väike maja preerias,maahaigla,mõrvad midsommeris jms.
Veel vaatan dr oz,simpsonid,kõikvõimalikud dokfilmid,discavery ja ka vene kanaleid vahel.
 
vupsel 23. juuni 2011, kl 14.11
vaatan vaid vene kanaleid, väga elulised ja põnevad seriaalid on , nt serafima prekrasnaja, krepost ja palju muud. ka talk showd on väga huvitavad:)
kahju ainult, et seriaalid vaid45min, sest iga kord ple võimalik vaadata..siis jääb vahe..
aga vaprad ja ilusad on minu jaoks end ammendanud:))
 
ega jah 23. juuni 2011, kl 20.21
see eesti tv ja muu kõik värk kokku on saast, vaatan vene kanaleid, discoveryt, loomasaateid.
 
teledebiil 23. juuni 2011, kl 22.00
venekates on minu lemmik "krepost", "serafimal" pole ka viga midagi. aga jah - keelt peab oskama, muidu ei saa. vapraid&ilusaid on ka toredad:D
 
soovitus 24. juuni 2011, kl 15.49
Aastaid juba ei vaata telekat ega kavatsegi enam vaadata.
 
ahsooo 25. juuni 2011, kl 14.33
Mida arvata inimesest, kes võtab lahti teema " mida vaadata suvel telekast?" ja ütleb, et ta ei vaatagi telekat? Idioot!

Suvel kahjuks pole eriti midagi vaadata. Ma soovitan ka vene tv-d
 
51 25. juuni 2011, kl 15.31
vene kanaleid ja Silver Balticut, sealt tuleb väga häid filme
 
jo 25. juuni 2011, kl 17.29
Ei olegi suvel aega, et telekat vaadata ja päris hea meel, et midagi ei näidata peale korduste. Suvi on ja ilus valge aeg, see kulub millekski targemaks kui ekraani vahtimiseks ära ja kahju pole ka, et mõni hea saade seetõttu vaatamata jääks. Talvel ongi pidevalt üks häda, et kui kusagile vaja minna, kas külla või teatrisse, et midagi harvast näidatavat head jääb vahele.
 
karsklane 25. juuni 2011, kl 18.18
mina olen täheldanud, et laupäeva õhtuti pole ka talvel midagi vaadata, ainult kordusfilmid. siis olen tige, et nujah, kellegi meelest kõik see rahvas PEAB jooma, mitte telekat vahtima. suvi on siis kellegi meelest ka aeg, millal telekat vaadata ei tohi. kas kuidagi ise ei või oma elu ja vaba aja üle otsustada?
 
kix 25. juuni 2011, kl 19.16
Kanal 2 vaatan Pilvede all. Õudukaid TV6-s ja Tuulepealne maa ETV-s
 
kelly 26. juuni 2011, kl 00.18
vene kanaleid ei vaata põhimõtte pärast. Kirgede torm, tee õnnele , vaprad, kodus ja võõrsil, csi, kobra, monk,ja paar uut sarja hakkas kaa. vaadata kui palju. Eesti saateid nagunii ei vaata, ei tunne ka puudust. Vaatasin aint kelgukoeri, mis end juba ammendanud ja õnnet. veel vaatan castle, ja kurjuse kannul.- foxcrime pealt. Ja showtime pealt tuleb ka aeg ajalt uusi filme. leiab ikka midagi. Aga kahjuks jah eesti kanalid ainult kordavad. Ka pikki filme vähemalt 3x. Ja tuvikesed- no kaua võib seda näidata??
 
krrr 26. juuni 2011, kl 14.23
Ma ei vaata ka telekat ja sugugi mitte poosetamise pärast vaid seetõttu,et mul põle ei digikat ega kaablit.
Isikliku telku ostsin ka alles möödunud sügisel,siiani olen kasutanud seda kodukino jaoks.
Praegu pakuks huvi ehk "Väike maja preerias",vahel harva mõni film(mõnikord ju midagi natukegi normaalsemat või mõnda väärtfilmi)-täna õhtul nt."salajane aken" aga see on mul endal ka olemas.Kindlasti ka reisisaated,kultuuriga seotu,Oprah...
 
väike maja preerias 26. juuni 2011, kl 15.17
Tänapäeval on ilmselt moes Vene kanaleid vaadata, nagu mõned ajad tagasi vaatas iga endast lugupidav inimene Soome kanaleid. Nüüd ei maininud Soomet keegi, oh ajad, oh kombed.
 
timbu-limbu 26. juuni 2011, kl 16.03
Mina vaatan Soome tv-d:) Isegi jutusaated on seal huvitavad, rääkimata sisseostetud filmidest ja seriaalidest. Etv pealt vaatan Spioone ja Aktuaalset Kaamerat, vahel ka Midsomeri Mõrvu. Vene Tv-d ei suuda juba keele pärast vaadata... ja üldse, ega ma venelane pole!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!