Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Täna Keskturul
 
turuline 01. juuli 2011, kl 16.49
Tänase kuuma ilmaga müüdi otse päikese käes lahtisdel letil (õues!) kreemiga kooke (Napoleon jms), teise putka ees kohupiima!!!
Lihamajas võttis hais juba uksel silmad vett täis.....lihad, vorstid, singi kastidega leti taga, külmletid soojendasid, mitte ei jahutanud.....
Aga....paistab, et rahvas on rahul...
Uskumatu, kus on Tervisekaitse silmad?
 
maaria 01. juuli 2011, kl 17.25
Tevisekaitsel kah silmad vett täis :)
No kui täna müüsid, siis homme nad seda küll enam teha ei saa. Müüjate endi kaup, eks ise teavad mida teevad. Ega ostjad kah lollid ole, et sellist sooja läga homme enam ostavad.
 
seepärast ma 01. juuli 2011, kl 17.56
turul ei käigi et seal nii räpane!
 
dusja 01. juuli 2011, kl 18.46
turulisele, mis sa vingud, kui ei meeldi, ära osta, valik on sinu.
 
dusjale 01. juuli 2011, kl 18.49
pole midagi minu valik. Miks kauplustelt nõutakse lausa uskumatuid jaburdusi, aga turud on nagu riik riigis.
Miks turul ei kehti Tarbijakitseseadus ega Rahvatervise Seadus?
 
dusja 01. juuli 2011, kl 18.55
nende küsimustega pead pöörduma turu juhtkonna poole, mitte siin jahuma.
 
präänik 01. juuli 2011, kl 19.03
mu vend, kes teeb riigi tegemata tööd, ehk siis veab autopoena toidukaupa väikestesse maakohtadesse, saab tervisekaitselt peetida nii et sulgi lendab. kuigi tegemist on AINULT pakendatud kaubaga, mida hoitakse vastavates temperatuurides ja kuupäevadega on OK. miks ta ikka, iga kord kabiinist tulles käsi ei pese jne. samas võib selveritest võtta lahtiseid kypsiseid, komme, sefiiri ja mida muud nii nagu jumal juhatab. kõik võivad sinna sisse aevastada ja köhida, näppida, maitsta ja siis tagasi panna. või näiteks pirukaletid prismades ja selverites. mitte kõik ei veendu saiakeste värskuses neid ette antud tangidega muljudes.
keskturu lihaurust ma parem ei räägigi. enne jahedat sygist mina oma jalga sinna ei tõsta.....
aga jah, KUIDAS see kõik karistamatult toimida saab, selles on kysimus.
 
to dusja 01. juuli 2011, kl 19.10
Turu juhtkonnalt küsides võib tina saada. Riik peaks kangem tegija olema, tema peab küsima.
 
päh 01. juuli 2011, kl 19.32
No nendes tänapäeva korpides ma küll ei usu et eriti mingit kohupiima leidub, mingi x sünteetiline möks sinna ikka pandud,mis ei idane ega mädane.Meie poes need korbid ka saialetis,pole seal mingit külma.
Mulle ei meeldi klants turg(nagu Nõmme turg),turg peabki olema selline veidi räpakas basaar,kus kaltsukad,kila-kola,omatehtud hapukapsas,metsast korjatud seened,marjad,talukaubad otse tootjalt - ühesõnaga tõeline leiunurk.
 
turuline 01. juuli 2011, kl 20.21
Kui sa lugeda viitsiksid, siis saaksid aru, et müüdi ka KOHUPIIMA...pakendatud kohupiima.
 
sellise asja leidsin 01. juuli 2011, kl 22.13
Veterinaar- ja Toiduameti vihjetelefoni number on 605 4750.

Number on mõeldud tarbijale, kellel on pretensioone loomatervishoiu, loomakaitse või toidu ja selle kvaliteedi suhtes, või mõne muu valdkonna tegevuse suhtes, kus VTA järelevalvetoiminguid teostab.
Automaatvastajale laekunud tarbijate vihjed salvestatakse ning registreeritakse. Peale kõne registreerimist suunatakse iga vihje vastava ala spetsialistile, kes jätkab pretensiooni edasist menetlemist.
 
tean 02. juuli 2011, kl 18.34
Tean seda tädikest,kes müüb seal isetehtud kooke ja saiakesi.Ta on armeenlane,müüb igal suvel,ja tavaliselt 4 tunniga müüb oma kauba ära.
 
Tarbija kaitsjad 02. juuli 2011, kl 18.42
Me ei julge ka sinna minna.
 
küsimus 02. juuli 2011, kl 20.17
Tarbija kaitsjatele....ja sellepärast käite kottimas ja kogu oma viha välja ajamas korralike firmade peale?
 
Tarbija kaitsjad 02. juuli 2011, kl 20.23
Vajame ihukaitsjaid! Kuulutus ei aegu.
 
üks inimene 02. juuli 2011, kl 20.31
Üks tuttav firmaomanik palkas jällegi ühe vänge nõia oma firma kaitseks Tarbijakaitse eest, kes käib korralikke firmasid kottimas......aga turgudest hoiavad eemale. Pidavat väga tõhus olema....irw
 
päh 03. juuli 2011, kl 10.28
Mina arvan et turul peab ka ostjal endal olema silmad peas ja haistmismeel korras et ei ostaks riknenud kaupa.Kui tahad kinnisilmi haarata ja automaatselt eeldad ,et kõik ok,siis mine selverisse,mis sa käid seal turul.
Turg ongi koht ,mis selekteerib välja selle,kes on kogenud ostja ja kes haarab kontrollimatta suvalist kaupa ,veendumatta selle kvaliteedis.
 
mina 03. juuli 2011, kl 10.59
turg on kahjuks rõve koht jah - käin küll aeg-ajalt kartuleid ostmas, aga liha juba ammu enam ei osta- viimane kogemus- see haises. Pealegi, on asju, mida saab poest odavamalt. Tõesti ei saa aru, kus on Toiduameti silmad!
 
küsimus 03. juuli 2011, kl 11.45
....on selles, MIKS TURUL TARBIJA-JA TERVISEKAITSE EI KEHTI!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!