Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ajamata habe kohtingul on täielik turnoff!
 
wool 28. juuni 2011, kl 20.13
mehed, miks ilmute kohtingule ajamata habemega? Kui kohting oli ette teada ning kui parasjagu ei kasvatata habet, vaid ühmatakse stiilis:
"nii kiireks läks, ei jõudnud isegi habet ajada!" Samas kui küsida, mida sa täna tegid, siis tuleb vastuseks et tund enne kohtingut igavlesin niisama?!?
Naised pingutavad küll enne kohtingut, ma ei kujuta ettegi et lähen kohtingule raseerimata kaenlaaluste ja jalgadega näiteks!
Minu jaoks on see täielik trunoff kui paaripäevase habemega tüüp tuleb mu nägu kraapima oma terasharjaga ja ka visuaalselt väga häiriv, käi mingi nuustikuga ringi.
 
pilleke 28. juuni 2011, kl 21.00
Oot, kas kohe esimesel kohtingul tavaliselt mehed juba saavad habemega su nägu kraapida? Nojah, siis sul läheb pisut tihedaks jah ja igapäevast nühkamist habemetüükaga ei kannata loomulikult ükski nägu.
Aga minu arvates on korralik ühtlane kolmepäevane habe väga seksikas. Aga mul on ka aega oodata, esimesest kohtingust kaugemale, seega siis seda nühkamist ei tule sagedasti ette. Selles mõttes ma olen paremas olukorras jah. Aga sulle ei teagi, mida soovitada. Ma usun, et harvemini esmakohtingutel habemega kraapimist oled sa juba proovinud, ju siis ei aita. Inimeste vajadused on erinevad. Kui vaja, siis vaja.
 
loogik 28. juuni 2011, kl 21.06
Võib-olla mehed teavad ka seda kirjutamata reeglit, et esimesel kohtingul tussuvahet lakkuma ja suudlema ei lubata ning seetõttu pole see ajamata neile habe üldse tähtis.
 
wool 28. juuni 2011, kl 21.11
esimene, teine või sajas kohting, that`s not the point!
 
pilleke 28. juuni 2011, kl 21.22
Miks siis ei ole, ikka on kohtingu järjenumber point, kui ma tohin enamuse osa oma postitusest eesti keeles kirjutada.

Kui mulle otsustavalt ei meeldi esimesel kohtumisel mehe ajamata habe, siis on kaks võimalust: a) teist kohtingut ei tule. b) ma ütlen talle, et see ei meeldi mulle
Aga jah, me räägime ka.
Mis kuradi pärast sa siis lähed sajandale kohtingule noormehega, kelle lõug on sulle vastik? Ja öelda ikka ei suuda? Või oled rohkem tegude- ja vähem sõnadeinimene?

Vabandan veelkord, et vähe inglise keelseid sõnu lisasin, ehk on siiski arusaadav.
 
tutt 28. juuni 2011, kl 23.22
Paaripäevane habe on väga mehelik ja seksikas. Ma loodan, et preili wool ei pahanda vähemalt kui mehel esimesel kohtingul kotid karvadest ajamata on :D
 
tahaks näha 29. juuni 2011, kl 00.53
3-päevase habemega meest kes on nõus tulema 100.ndale kohtingule ilma et varem oleks saanud "tussuvahet lakkuda" viidates herr loogikule:))
 
sammalhabe 29. juuni 2011, kl 09.05
näed, mul kogu aeg vähemalt neljapäevane habe ees.
esimesel päeval siis ühe-päevane, teisel kahe-päevane jne.
siis neljandal või viiendal päeval ajan ära ja istun ühe ööpäeva pimedas toas.
järgmine päev ilmun välja juba ühe-päevase habemega.

nimelt tekib mul alati kohutav allergia ja lööve pärast habeme ajamist.
ükski doktor ega imesalvid ei aita. masinaga ei saa üldse ajada, ainult ziletiga.
talvel asi eriti hull, suvel pärast mõningast päevitust, natuke parem.

samas kõik tuttavad sellega ammu harjunud. õnneks mulle ka sobib see paaripäevane habe. natuke keeruline ju on näiteks mööda ametiasutusi käia või mõnel tähtsal koosviibimisel. ei hakka ju suure häälega kõikidele võõrastele inimestele oma probleemi kohe tutvustama. mõnega kohtumine jääbki ainsaks korraks. aga vaadatakse vahel küll nagu oleksin mingi parmaat. aga seda esmamuljet saab leevendada korralike riiete ja kalli parfüümiga.
 
mnjahhajja 29. juuni 2011, kl 09.29
no mina ei lugenud kuskilt välja, et autor räägiks esimesest kohtingust. ning egas kui pilleke on nunn, mitte vaba ja vallaline tänapäeva naine, kes teab, et tal on erinevaid vajadusi, sealhulgas seksuaalseid, siis egas keegi keela oma vooruslikkuses edasi õitseda. kolmandal-neljandal kohtingul on ikka sobivuse korral täiesti okei ka seksuaalne sobivus ära kaardistada. muidugi mida keegi kohtinguks loeb, see ka küsimus, pille saab ehk mehega raamatukogus kokku ja seisavad "kohtingul" mõlemad sama riiluli ees terve minuti, siis on muidugi piinlik seksi peale mõelda, arusaadav.
 
naine 29. juuni 2011, kl 09.45
Eriti hale vend, passis tund aega tühja, aga habet ei märganud ajada. Kui tõesti tekib lööve, nagu ühel eespool rääkinud härral siin, oleks võinud ju ilusti ära seletada. Aga lihtsalt laisk tüüp oli. Sattusid luuseri otsa, ehk järgmine kord läheb paremini :)
 
üü 29. juuni 2011, kl 14.17
äkki habe on selle mehe stiil või see on temapoolne test sulle, et kuidas reageerid. siis ongi hea, et saate kohe aru, et te pole mõeldud koos olema ja parem ongi kui ei tule teist, kolmandat ega neljandat kohtingut.
mulle näiteks meeldib paaripäevane habe. ja turnoff on pedantidest mehed kellele ei sobi, et tahan ise ka olla vahel kortsus kleidi ja sassis soenguga kuna olen rohkem boheemlase tüüpi inimene. ja seega sobib ka habemega mees :)
nii et rahune, kõigil pole sinuga sarnane maitse.
 
alu 29. juuni 2011, kl 14.51
aga kas ette ei võinud ultimaatumit seada, et habemega mitte kohtingule ilmuda?
 
röku 29. juuni 2011, kl 14.57
sama kehtib ka tussi kohta.
 
wool 29. juuni 2011, kl 15.27
tegemist polnud siiski päris esimese kohtinguga, ja ma olen öelnud, et mulle ei meeldi mingi nuustikuga ringi käia ning veel vähem armuasju ajada.
jah mõnele mehele võib habe sobida, aga ENAMUSELE ei sobi, vaid jätab kasimatu mulje neist. Eriti kui habe on ebaühtlane. Siis katsutakse habet kohtingu ajal ja kurdetakse, et näed, jäi ajamata. No krt leia see 5min ja ilmu kohale viisaka välimusega!!
Kellele meeldib elu karvase metsamehega, go for it! Arvestage mehed aga, et väga paljudele naistele ei meeldi kasimatud mehed.
 
H. Äbe 29. juuni 2011, kl 15.50
no see, et lased kohe kellegi oma paaripäevase habemega enda nägu kraapima räägib ka sinu kohta nii mõndagi.
 
naine 29. juuni 2011, kl 16.17
Habe võib kratsida kasvõi kallistades, nunnad ärge halage siin selle pärast.
 
wool 29. juuni 2011, kl 18.21
ikka tahetakse teema ümber muuta minu lõtvade elukommete tembeldamiseks! No laske edasi kui sellest rahulduse saate!

Asi pole selles, kuhu ma selle habemega mehe lasen endale, ja mitmendal kohtigul, vaid see, et hoolimata minu ütlemisest ilmutakse kohtingule kraapiva ja koleda habemega.
 
chätryyn 29. juuni 2011, kl 19.20
oi kuidas mulle meeldivad kolmepäevase habemega habemikud. boonuseks on kiilakas pea. kahjuks kohtab selliseid viimasel ajal nii harva - ju on feminiseerunud ja hakanud delfi naistekat lugema. puhta pees - pean vist välismaale kolima.
 
kätliin 29. juuni 2011, kl 19.44
jah, minu meelest on see hoolimatus kui mees ilmub kohtingulle sileda lõua ja munadega nagu vastsündinu.
p.edede värk!
 
Shadow25 29. juuni 2011, kl 19.47
Kah asi, millepärast nii pettuda. :D

"... vaid see, et hoolimata minu ütlemisest ilmutakse kohtingule kraapiva ja koleda habemega."
Nagu aru saan, on ta pidevalt nii? Tema stiil?
Mina küll praktiliselt võõra naise pärast ei hakka oma stiili muutma. :D Selleks peaks sellel naisel väga suur tähendus mulle olema.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
habemikkudele! 29. juuni 2011, kl 21.04
Paaripäevane habe on väga sexi. Habe peab samuti hooldatud ja piiratud olema, mitte lõug üleni karva kasvanud.
 
tänapäeval 29. juuni 2011, kl 21.50
peaks ikka meestel habe aetud olema-kas teile meeldiks kui naine alt karvane oleks?
 
habemefänn naine 29. juuni 2011, kl 22.18
st kui mees käibki igapäevaselt 3päeva habemega ringi, siis on ju normaalne, et tuleb ka kohtingule nii - ta ongi ju selline. Sama kehtib ju naiste kohta, et kui ikka igapäevaselt ennast ei meigi, pole mõtet ka esimesele kohtingule järsku meikida, kui edaspidi oled ikka ilma meigita...

vale on suhtumine, et kohtiguperioodil peab hullult vaeva nägema ja et siis kui partner on nö õnge otsas, võib lõpuks lõdvaks lasta.

Välimus peab olema koguaeg selline, nagu ta on konkreetsele isikule igapäevaselt omane.

Mind häirib ka kontoris, kui mõni naine käib ükspäev teksades ja tossudes tööl ja järgmine päev on kõrged kontsad, uhke kleit ja überseks välimus - et inimesed võiksid ikka ära otsustada, millist stiili kanda, muidu tundub asi lihtsalt fake
 
Fucs 29. juuni 2011, kl 22.22
Olete ajast lootusetult maha jäänud :)))
N.ö. "vanamoodsad". Ajate siin mingit habeme teemat.
Tänapäeval pole juba ammu enam küsimus mehe habemes. Seda lihtsalt pole, ei tohi olla, ei saa olla, pole olnud ja see jääb sinna kiviaega rohkem.
Nüüd moodsal ajal on hoopis palju tõsisemad teemad.

Nimelt peab üks õige mees ikka vähemalt metroseksuaalne olema.
Siis on mees. Ei kraabi, ei kriibi, lõhnab nagu lilleke, kreemitatud, puuderdatud, sassoonitatud, meigitud. Ühesõnaga "hoolitsetud" :)))

Mmmmmm... siukesed kompud





welcome welcome
 
Fucs 29. juuni 2011, kl 22.25
No ei saa mitte jätta panemata visiooni ka kiviajast vastukaaluks.
Nii krdi läägeks läks seest :)))



______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
wool 29. juuni 2011, kl 22.31
to fucs:

kas habemeta mees = arnold oksmaa??

panid enda arvates nüüd kõva killu maha jah, naeran kõveras.
 
Fucs 29. juuni 2011, kl 22.52
Lp. Arnold täiendab leebelt lihtsalt Lp.Vaido etteastet teemal "Kõigest loobunud"
Ma ei tea kõvadest ja pehmetest kildudest midagi :(
Ma panin ikka meestele mingi märgi maha. Peab ju olema mingi eesmärk, mille poole püüelda eksole. Eesmärgitud mehed on veel jubedamad kui habamega vennad, usu mind.

_____

Ma ise ei suuda kuidagi loobuda oma näokarvadest aga samas ei taha nagu kraapida ka kedagi onju ja siis lihtsalt peab olema mitte kolme päevase habemega vaid kolmekuuse, või veel parem, kolme aastase habemega. Ja ma ei häbene seda mitte

Minu juhilubade ARK pilt veel üheks heaks märgiks visiooniga meestele
http://www.lolhome.com/img_big/funny-picture-115...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Fucs 29.06.2011 23.00.
 
alu 30. juuni 2011, kl 09.55
tõeliselt mehisel ja samas hoolitsetul mehel on muidugi siiralt suva mida ykski naine arvab või tahab tema paaripäevasest habemest-see lihtsalt on nagu munad ja riist mehe kyljes lahutamatu osana. kui ei meeldi-oma probleem, neid mehi peaks ka olema, kes naiste heakskiidu nimel on nõus laskma ennast kõigiti yle lakkuda yles puhvida.
 
aluu 30. juuni 2011, kl 18.51
See pole sinule teema, mine vaata 4 kümpisi.
 
Tiia 30. juuni 2011, kl 19.07
Olen nõus. Selline habe on äärmiselt eemaletõukav, jätab parmu mulje.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!