Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mis teha??
 
Heidi 11. detsember 2011, kl 15.20
ja sealt ta tuleb ja nii igal hommikul, keskealine,supervolüümikas naine, kes on alati korralikult riidesse pakitud...tuleb ta kiirustades läbi linna ~umbes 0,5km kauguselt. Ja kui ta siis oma garderoobi vähendama hakkab, siis võib vist isegi ette kujutada, milline hingemattvad aroomid sealt tulema hakkavad!!!!! Isegi juuksed tilguvad ja otsaesine nõretab higist ja terve nägu on pool päeva tulipunane!!Kusjuures töötame teenindavas asutuses! Mõni võib ju arvata, et olen selline pipstykk, kes ei oska inimese väärtust muul moel hinnata, kuid arvan, et keegi ei suudaks temaga ühes ruumis viibida, terve ruum ja ühine riietkapp on seda lehka täis, kõige hullem muidugi, et ei oska miskitmoodi talle öelda ka, et võtku midagi ette, igatahes välimuse järgi oleks ta nagu maratoni läbinud...
 
Irf 11. detsember 2011, kl 15.22
eks tuleb igas kollektiivis ette:D
 
Ei 11. detsember 2011, kl 15.56
ei ütlegi, kannata ära. mõnikord ei saagi selle vastu midagi niikuinii teha, aga samas võib inimesele hinge torgata.
 
versus 11. detsember 2011, kl 17.23
Soovitan soojalt selle inimesega rääkida. Delikaatselt. Nelja silma all. Öelda, et see on probleem ja paluda tal leida lahendus. Ei tohi minna isiklikuks, vältida süüdistamist, vaid näidata üles hoolivust ja soovi vajadusel aidata. Higistamisvastaseid ravimeid on olemas ja on ka selliseid, mis tekitavad higistamist (ka antidepressante ja sel puhul on ettevaatlik lähenemine probleemile eriti vajalik). Võib-olla on tal hoopis menopaus. Seljataga silmadepööritamine ning nina kirtsutamine ei vii nagunii asja edasi vaid tekitab järjest suuremaid pingeid. Julgust rääkimiseks!
 
muide,,, 11. detsember 2011, kl 17.33
veel võib olla mõjutegur see, kui inimene põeb ntx. suhkruhaigust. higi lõhn kohe eriline. meil töötas üks mees..ausalt terve korrus haises, kui natuke higistas.
Ei olnud kasimatu :)).
 
leenu 11. detsember 2011, kl 18.29
öledi ju et keskiga, seega ka kliimaks,mõni higistabki, soovitada, et ei käik nii kiriesti, et higi hakkab voolama, jalutagi nii,et higiseks ei lähe ja et vererõhk ei tõuseks
 
küsi sõbralikult 11. detsember 2011, kl 18.55
Aga pangu õhemalt riidesse ja võtku tööletulemiseks piisavalt aega ,et rahulikus tempos jalutada.Sellise polstriga pole neid vatte vaja nii palju selga ajada.Mul on ema ka suht korpulentne daam ,alati naeris meid ,kes talvel lõdisevad ja sinised välja nägime.
Tunne lihtsalt südamlikult muret tema tervise pärast ja uuri ,miks ta ennast igapäevaselt niimoodi piinab.Higise ja punetavana on tal kindlasti väga ebamugav olla.
 
Terje 12. detsember 2011, kl 00.11
Selline liighigistamine ei pruugi alati kliimaksiga seotud olla. Meil oli koolis kunagi üks tüdruk, kes nägi iga jumala päev välja nagu oleks tal pea pesemata. Sellised rasvased pulgad olid tal peas, aga tema sõbrannad teadsid rääkida, et ta olevatki selline, kellel higinäärmed töötavad üleliia ja seetõttu pea pidevalt rasvane, pese palju tahad. Muidu kena tüdruk, aga jah see tappev higihais ja rasvased juuksed.
 
oled see sina heidi 13. detsember 2011, kl 11.06
kes naaritsanahatükkidest kokkutraageldatud ( made kreeka) undruku kandajana papaaha rasvastele nirakatele vajutatud, keskpäevaks oma lehkade ja laia lämaka hiidkerega kontorisse sisse trampisid. siis pool tundi naabreid taga klatsisid. sellest olid nii punetav, hüsteerias et suu kuivas ja higi voolas. odavat puudrit lendas kolme meetri kaugusesse.
sellega ei piirdunud arutasid oma haisu levitades nii ülemust, kui kolleegi räpast tütart kes segadust pidi tekitama.
4. detsembril öeldu nii puudutas, haisev anaalrimmingrooz
 
noor naine 13. detsember 2011, kl 12.27
oskan rääkida vaid enda kogemustest.
ka minul on see probleem. nimelt kui ma natuke maad liigun, nii 500 meetri pealt või nii, hakkab mul jube palav, ma lähen üleni näost kohutavalt punaseks ja ma higistan igalt poolt end täiesti läbimärjaks. pea, juuksed, näolt tilgub higi alla, keha, käed ja jalad üleni higised ja riided kleepuvad keha külge. ma võin olla väga õhukeselt riides, see ei muuda midagi. Ka talvel -30 kraadiga on lugu sama. ka suvel.

teen regulaarselt trenni juba aastaid. olen normaalkaalus. selline asi on kestnud terve mu elu.

arst tegi vereproovi ja ütles, et kilpnäärmega on kõik korras. ma ei tea mis mul viga on. tean ainult seda, et see mõjub laastavalt mu enesehinnangule. ja nüüd tulen siia ja selline tunne nagu minust räägitaks. see on kohutav.
 
- 13. detsember 2011, kl 12.48
Kui ta pool aastat sedasi jookseb, ei ole ta kindlasti enam liigkorpulentne. Seda esiteks.
Teiseks - milline EI OLE teenindav asutus?
Kolmandaks - poole kilomeetrise läbimöõduga linn? Ok...
Neljandaks - probleem ei lahene,kui seda vaid Delfis kajastada. Kui öelda kuidagi ei julge, jäta kiri taskusse.
 
Ülla-ülla 13. detsember 2011, kl 15.02
Kriipsule - miks sa arvad, et kui pool aastat igapäevaselt 500m edasi ja teist sama palju tagasi käib, pole enam korpulentne? Mina olen aastaid iga ilmaga jala tööle 4km ja tagasi rohkemgi (läbi poodide) käinud ja korpulentsust jagub ikka veel mitme eest.

Autorile - pigem on su sõbranna probleemiks menopaus, mõnele mõjub see hävitavalt. Katsuge juhtida ta mõtteid viisakalt vähemale sissepakkimisele, näiteks mina oma pekkidega käin tavaliselt nii riides, et teised hakkavad mind vaadates lõdisema ja mu mantlirevääre koomale kiskuma, igal talvel kingitakse mulle vähemalt üks sall ja kindad . . . mul on neid juba palju. Aga kanda ma neid ei saa, muidu hakkaks ma ka higistama ja see mulle ei meeldi.
 
- 14. detsember 2011, kl 10.17
Ülla-ülla,
kirjutasin, et ta pole siis enam LIIGkorpulentne. Eeldades muidugi huvi kahanemise vastu ja norm toitumist.
Teemaalgataja kirjutab, et tädi tuleb KIIRUSTADES. See on hea, sest niisama lonkides ei juhtu midagi, jaluta või 10km maha. Efekti annab ikka tempo, treeningeesmärgil keha "kurnamine", toit, hea ööuni jne.
Kui tädi pool km kiirkõndi teeb (võiks kepid ka kätte võtta, saaks rinna-käe-õlalihastele koormust) ja sihtpunkti saabudes ei hakka nõrkenuna kohe liigseid kaloreid omale sisse kühveldama, võib tast mõne aja pärast asja saada küll. Jah, see 500m on väga vähe, aga abiks ikka. Peale tööd võiks rohkem ringi liikuda, keha hakkab regulaarselt higi tootma ja väljutab seda pidevalt, mitte korra vehkimise peale hüppab mantli alt hull higi ja pahnutt välja.

TREENIGE inimesed ometi ennast! Millised suurepäraseid võimalusi ja tulemusi - ja mis peaasi, tasuta! - pakub õues enda liigutamine.
Aga ma tean, mida kohe vastatakse... kes peale tööd jaksab, pime, tuul, vihm...
Eks nii mõtleb see suur naine ka, aga paraku ei ela ta üksi maailmas. Terviseprobleemid VÕIVAD olla, aga ma millegipärast ei usu. See ikka laiskuseprobleem.
 
viimasele, kole heidile 61 14. detsember 2011, kl 13.44
antibiootikumid, realiseerimisaja ületanud pihvid, juust küüslaugu majoneesiga, sokolaaditahvlite ablas hävitamine, rahustid ( cipralex, xanax, diclofenakk, serdalud ), suhkruhaigus, hiidkehakaal kus tänaval liikudes 1,5 m laiune trügib, hüpertoonia, ärevushäired ja paanikahood, raske menopaus ja aids panevad higistama ja punetama.
ega muidu sinusugusest haisikotist kauges kaares mööda käida.
pese end nii palju, et kui järjekordeselt vabariigi sotsabi esipatsiendina, hüvesid välja taguma koos pägalikuga lähed, puhtaks.
kaalu end ja katsu end paar minutitki päevas liigutada, oled nagu raudkuvaldaga nendesse foorumitesse sissetaotud raudnael.
isegi nende mustusest läikivate rasvanirakate jaoks sobib masuajal majapidamisseep.
 
heidile 14. detsember 2011, kl 14.05
ärasoole probled ja naca pehmelt väljendades halb intiimhügieen 50-aastasel tekitab sellise mädnenud heeringahaisu,kui veel rasvane näonahk ja vinnid ka juurde,siis on pilt kurp,nii kurp
 
heidile,emmeliinele, kole mutt 61-le 14. detsember 2011, kl 14.15
oled kindlasti mitte ainult komrpulentne vaid ka kompetentne inffi andma kas see on seesama kes käis sms-laenuga egiptuses taksojuhte intiimselt teenindamas. tal on siiani tasumata poole kardaaniristiraha, mille oma korpulentse kereraskusega purustas.
 
muig 14. detsember 2011, kl 16.01
finaal läheneb. Rohud ega kodune ravi siin enam ei aita.
3 oksendust tegid kohe järjest, Ireen!? -
14. detsember 2011, kl 13.44
14. detsember 2011, kl 14.05
14. detsember 2011, kl 14.15
Varem kui väga närvis olid kribasid tavaliselt 2 kommi järjest. Nüüd siis juba 3...
Hing puhkab seda vaadates, et edusamme teed, muzikene :DDD Kui vaimuhaigus progresseerub siis jõuad ükskord hullarisse ravile ka, onju?
 
megairw 14. detsember 2011, kl 16.39
need hullarirahustid on liig kehvad, töllkilsuine anaalrimmingrooz, ühtlasi soome pedofiilide jalamatt ja haisev rasvunud iseliikuv lihakombinaat.

seda kuulsid enda kohta 2, 4, 7, 11 detsembril, ebaseduslikult peatkuulatavas telefonis.
saa foobiatest üle ja kriba juba täistekst haisumammy.
 
xz 14. detsember 2011, kl 19.37
No kui nägu tulitab, siis ei ole ju asi 100% higinäärmetes, vaid ikka selles, et inimene pingutab üle!

Mina sellises olukorras kas ütleksin midagi sellist, et miks sa kallis inimene niimoodi tööle kiirustad... ntks homme võid natuke hiljem tulla, kui sul vaja on, asendan ise vms. (kui saab töökohal sellist asja kasutada).

Või avaldaks imestust, et kas sul nii paksult riides olles palav ei hakka?? Siis loodetavasti hakkab inimene ise ka mõtlema, et hakkab ju, iga jumala hommik tal palav!
 
imestasin kulmud alati kuklasse 15. detsember 2011, kl 08.19
kui nägin kudas poolest päevast tööle end vaevaliselt ähkides veati. leemendava, punetavana ja vihast ülesköetuna.
keegi ei hakka vihast, tigedusest, kurjusest vahutavat lärmakat tädi ninnu-nännutama.
vaid lihtasalt vaadati kuidas enda pahnuti saatel lahti kooris ja hüsteerilisi skandaale etendusi puudri lennates algatas.
kes sellist röökiv monstrumit kuulata tahab, kiirelt sai sule sappa ja kuidas mammy pisaraid valas.eksole oli nii,aneelrimmingrooz
 
heidile, emmeliinele, jne 16. detsember 2011, kl 08.40
seal 50+ nurgakeses kus aastaid oled nende nimede all märatsenud ei ole lugejaid ja üksinda räuskamine ei paku midagi, kole- hüper-super-korpulentne-laiunud lämakas 61.
tekialuse foorumi ainu haldamine paneb leemendama ja halba haisu välja ajama. pole aega end pesta.

nüüd veel teemasse.
*lapse hääle keskuses märatsedes ja rööökides peksid nii aus olema et vastutad enda väljaröhitsetu eest eest,onju.
nii selle eest et ähkisid mis ähkisid aga pedofiile laste juurde vedada ei lastud, jäid teenistusest ilma? sellest ka viha.
*oma roppuste eest mida teiste laste kohta oma töllakil atsetoonilehalisest rippsuuust välja ajasid: "las noored pu.sid harjutavad mehe ees tantsimist". ainuüksi selle lause eest peaks omaaegse erakooli "must luik" paari tütarlapse isa sul larhvi lihtsalt üles lööma. oma laste kohta ropenda, labatse ja kasuta vulgaarseid väljendeid.
* hüsteeriahoos tööandja hulluks tembeldamine on pehmelt öeldes naljakas. teadsime kes tegelikult hull on. varas, vassija, sahkerdaja kes teisi hulludeks tembeldab on halenaljakas.

eratelefoni- ja skypvestluste pealtkuulamine toob koos eelnevaga vastutuse, paberid liiguvad otsesuunas.
kuritegelik psühhopaat, peab ometi vastutama oma tegude eest,eksole onju
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!