Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
numbri blokeerimine
 
pahur 13. oktoober 2014, kl 15.14
Nimelt pahandab mind see teema, et võõra telefoninumbri blokeerimine on nii keeruline!!!! EMT tahab veel seelle teenuse eest igakuist tasu, täits lõpp. Mida te olete teinud või kuidas olete antud teemat lahendanud? Või on mõned teised operaatorid paindlikumad selles osas. Omal on telefon Nokia lumia 610, ja ei võimalda appe ega telefoni setingutes mingeid blokeerimise variante :((( Kui on kellelgi kogemusi, saate teada anda!!!??
 
Leidsin lahenduse 13. oktoober 2014, kl 15.54
Salvestasin helistaja numbri ning nime ja perenime kohale kirjutasin "Ei vasta" Ja ei vastagi kui seda kirjet näen. Kõik! Toimib.
 
ei ole keeruline 13. oktoober 2014, kl 16.13
lahendus on uus telefon, mis laseb normaalselt numbreid blokkida. mul on blokitud osade nr-te nii sissehelistamine, kui ka sõnumite saatmine.

siit ei saa üheltki lingilt abi?
https://www.google.ee/search?q=Nokia+lumia+610&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=rcs&gws_rd=cr&ei=nM87VN7MOsHeaq-NgdAH#rls=org.mozilla:en-US:official&channel=rcs&q=nokia+lumia+610+block+number
 
n55 13. oktoober 2014, kl 17.35
kas võõraste igaks juhuks blokeerimine on mõistlik, selles võib kahelda. 9 v 99 tüütu ja tarbetu kõne seas võib olla see ainuke kriitiline.
 
Sebra 14. oktoober 2014, kl 09.03
Mul on ka lumia telefon ja Settings menüüs on all pool otsas kuskil valik nimega call + sms filter. Panin sealt kaudu filtri peale ja toimib, ei mingit lisatasu ega probleemi...
 
variandid 14. oktoober 2014, kl 14.22
*uus telefon blokeerimisvõimalusega
*pidada nõu politseiga telefoni terrori osas
*võtta ikkagi tasuline teenus

mul on omakorda küsimus - kui sissetulevat telefonikõnet saab blokeerida, siis sms tuleb ikka läbi. mida selleks puhuks saab ette võtta kui kunagi peaks vaja olema?
 
eem 14. oktoober 2014, kl 15.39
mina eeldan, et kui menüüs on valik "call and sms filter", siis saab filtreerida ka smse..
 
viimasele 14. oktoober 2014, kl 15.45
uus telefon või uus tarkvara, mis seda võimaldab
 
xy 14. oktoober 2014, kl 23.06
Miks te oma elu nii keeruliseks elate, et igasuguseid numbreid on vaja blokeerida? Minul isiklikult pole kunagi vaja olnud midagi ja kedagi blokeerida.
 
Sebra 15. oktoober 2014, kl 07.07
Alati ei peagi ise oma elu keeruliseks elama.. Mulle nt hakkas helistama üks vanem üsna segaduses mees.. Sai talle kuu aja jooksul 4-5 korda seletatud, et see on vale number. Tundus, nagu oleks aru saanud - aga ei. Jälle helistab.. Loomulikult lõpuks viskab üle ja blokid lihtsalt ära..
 
küss 17. oktoober 2014, kl 18.45
Mina tahaks teada, mis variante/programme on Android telefoniga veel kõnede blokeerimiseks?
Hetkel on Blacklist+ kasutusel, aga kas nende blokeerimisprogrammidega ongi nii, et kui blokeeritav inimene helistab, siis kõne blokitakse ära alles siis, kui juba 1 korra on kutsetoon olnud. Seega inimesed arvavad lihtsalt, et ma panin nende kõne kinni, see aga pole see, sest nii ei saa me enam väita, et number oli kinni või levist väljas või välja lülitatud jne.
 
-... 17. oktoober 2014, kl 19.28
Kui sul on jah mingi nuti telefon tümba mõni blokeerija alla. Näiteks võid tõmmata avasti tasuta rakenduse alla seal on päris palju kasulikke asju.
 
nokia 18. oktoober 2014, kl 23.17
Endal peaaegu kaks aastat vana Lumia 820 ja täiesti olemas kõnede ja sms-id blokeeria.
 
Orochimaru 21. oktoober 2014, kl 23.36
Mõnel Nokial on olemas selline asi nagu Filtreeritud numbrid ja sinna saadki numbri panna. Siis ta küll helistab, aga sina ei kuule ja hiljen näitab, et "filtreeritud number".
 
vaikus 22. oktoober 2014, kl 16.26
Üks lihtne variant on veel panna sellele helistajale tooniks vaikus. Seega sa ei kuule, kui ta helistab. Jääb ära ka see jama, et pead telefoni taskust välja võtma, kui helistab soovimatu helistaja.
Mul oli ka see call ja sms-blokker, see oli hea, et sms-d blokkis ära, nii et ma ei kuulnud ega näinud neid, aga kui siiski oleksin tahtnud sõnumeid vaadata, olid nad alles selles blokkimis app-is.
 
küss 29. märts 2017, kl 17.35
Oskab keegi kommenteerida, kas blokitud numbrilt helistaja kuuleb alati pidevat kinnist tooni või on selliseid variante nüüd ka, kus on kutsuv toon ja helistaja ei teagi, et ta blokitud on?
 
Ka kogenud 27. aprill 2021, kl 19.06
Jah kui hakata helistama, kõlab kõigepealt ühe korra kutsuv toon ja alles peale seda hakkab kinnine pihta. Ei saa ka aru, miks siis esime toon on kutsuv ja siis kinnine!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!